Tréninky - zima 2012/13

V pondělí 22.10. bude poslední trénink venku. Od 5.11. se přesouváme do tělocvičny. Tělocvična pro žáky a dorost je letos domluvena stejně jako vloni na průmyslovce v pondělí a ve středu.

Zuzana Ćechová | 15.10.2012 Po 07:45 | Orientační běh | 0 komentářů | 266x

Stříbro na mistrovské klasice pro Honzu Čecha

obrazek V atraktivním terénu pískovcových skal Českého ráje se běžel letošní vrchol domácí OB sezóny – Mistrovství ČR na klasické trati. Do finále A se z kvalifikace probojovali podle očekávání Honza Čech (s velkým náskokem vyhrál svůj rozběh), Tereza Čechová a mezi veterány Milan Venhoda. Ostatní jihlaváci se museli spokojit s některým z nižších finálových běhů.

Finále v kategorii D16 (i když věkem patří ještě do D14) zaběhla Terka Čechová velmi dobře – deváté místo je rozhodně velkým příslibem do budoucnosti a motivací k dalšímu téninku. Skvělou podzimní formu prodal Honza Čech v kategorii H16. Po výborném výkonu vybojoval stříbrnou medaili. Několik mapových chyb v počátku trati ho připravilo o vítězství ze kterého se radoval luhačovický Štěpán Mudrák, který běžel sice pomaleji ale vyvaroval se chyb a i o tom orienťák je. Druhou jihlavskou medaili z tohoto šampionátu – bronzovou – vybojoval v kategorii H40 Milan Venhoda

Milan Venhoda | 30.9.2012 Ne 23:18 | Orientační běh | 0 komentářů | 277x

Renata Paulíčková celkově 12. ve Světovém poháru

obrazek Estonská města Värska a Räpina hostila poslední kolo letošního světového poháru MTBO. Na programu byl sprint, klasická trať a smíšené štafety.
Sprint byl velmi vyrovnaný – dvanáctá Renata ztratila na medaili pouze minutu.
Klasická trať sedí jihlavské závodnici určitě více a to se potvrdilo i v Estonsku – výborné 9. místo. Stejně jako v posledním letošním závodě SP, je Renata nejlepší češkou v celkovém hodnocení Světového poháru 2012: 12. místo

Milan Venhoda | 30.9.2012 Ne 22:40 | MTBO | 0 komentářů | 246x

Mistrovství ČR MTBO - Racková

První zářijový víkend se ve vesničce Racková nedaleko Zlína konal 12. a 13. závod Českého poháru na krátké a klasické trati. Současně se jednalo o Mistrovství České republiky a veteraniádu na výše zmiňovaných tratích.

Milan Venhoda | 12.9.2012 St 22:49 | MTBO | 0 komentářů | 295x

Highlander 2012

Highlander 2012 (Přebor Moravy v extrémních sportech jednotlivců) se letos koná již po patnácté, a sice 20. 10. 2012 na hájence Černé lesy. Soutěžit se bude opět v pěti disciplínách – krátkém přespolním běhu, orientačním běhu, jízdě na horském kole, jízdě na kánoi na řece a boulderingu. Předpokládaný čas vítěze je očekáván kolem 4,5 hodiny. Letos je opět připravena i kratší verze Highlandera pro ty, co se chtějí Highlandera zúčastnit, ale ještě si zcela netroufají na celý závod. Přijďte i Vy si zazávodit. Více informací včetně rozpisu závodu naleznete na stránkách www.highlander.cz.

Michal Prošek | 12.9.2012 St 08:27 | Pozvánka na akci, Orientační běh, Přírodní víceboj | 0 komentářů | 222x