OK Jihlava

Honza Čech bronzový na Mistrovství ČR ve sprintu

obrazek V centru Děčína se v pátek v podvečer konalo letošní Mistrovství ČR ve sprintu. Závodilo se v okolí zámku a jeho zahradách, v přilehlých městských uličkách, start a cíl byl na nedalekém náměstí. Tratě byly mapově velmi náročné, neboť bezprostřední okolí zámku mělo spoustu členiítých a částečně uzavřených prostor a nebylo jednoduché v rychlosti najít správný postup. A s nástrahami trati se skvěle popasoval v kategorii H16 Jan Čech, který na třetím místě ztratil na vítěze pouhých 6 vteřin.

Další medaile přidali ve veteraniádě stříbrná Dana Hrstková v D45 a bronzový Milan Venhoda v H40.

Milan Venhoda | 3.6.2012 Ne 21:51 | Orientační běh, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 358x

Středeční trénink v Rantířově

Ahoj, trénink 23.5.2012 je v „novém“ terénu nad Pekelským mlýnem v Rantířově. Přijďte, má být pěkné počasí a Honza Čech (a Alfi) připravil pro většinu věkových kategorií zajímavý trénink.

Na trénink může dorazit i široká veřejnost (včetně rodičů s malými dětmi), která by chtěla orientační běh vyzkoušet.

Co je to orientační běh můžete zjistit tady.

Aleš Prášil | 23.5.2012 St 07:33 | LOB | 0 komentářů | 289x

Dvě "medaile" ze závodu Českého poháru štafet

Mladí závodníci OK Jihlava přivezli dvě medailová umístění z 2.závodu Českého poháru štafet.

Terka Čechová, Týnka Petráčková a Anička Vacková vybojovaly zlato v kategorii D14 a staly se tak Mistryněmi Moravy pro letošní rok.

Po dlouhé době se nám podařilo prosadit na stupně vítězů v mistrovské kategorii H18. Honza Čech, hostující žďárský Janek Málek a Dominik Frýba získali třetí místo. Druhá dorostenecká štafety doběhla na 9.místě.

Všichni podali dobré a vyrovnané výkony. Díky za pěkný zážitek :-) !!!.

P.S. Mára po přestupu do TTR stanul s bratry Klusáčky na stupni nejvyšším. Blahopřejeme !!!

Zuzana Ćechová | 15.4.2012 Ne 18:56 | Orientační běh | 0 komentářů | 285x

Zdeněk Boudný doběhl svůj životní závod

obrazek Se zármutkem oznamujeme, že jihlavské registrační číslo SJI3709 již nepotkáte v lese při hledání lampionů ani na shromaždišti rozebirající nad pivem ideální postupy se svými soupeři. Zdeněk svůj životní závod tento týden doběhl. Rozloučit se s ním můžete v jihlavském krematoriu v pátek 13. dubna 2012 v 10 hodin. Jarka, Honza a Jitka s rodinou

Milan Venhoda | 9.4.2012 Po 13:57 | Orientační běh | 0 komentářů | 323x