Mapové tréninky:

• středa 16:30 dle rozpisu

Zuzana Ćechová | 30.8.2010 Po 20:41 | Orientační běh | 0 komentářů | 218x

Smrčná 2010 Film Festival - fotky, videa a filmy

Ve dnech 18 – 24.7.2010 se konalo další vyvedené soustředění mladých orientačních běžců z OK Jihlava i spřátelených oddílů v táboře DDM ve Smrčné, tentokráte s tématem filmových tvůrců.

5 filmových štábů mladých nezávislých filmařů z řad účastníků dostalo od producentů za úkol vytvořit, mezi dvojfázovými tréninky a večerními hrami, každý jeden krátký film volného žánru. Jediným omezením byla orienťácká tematika.

Svého úkolu se zhostili s nadšením, první večer vymysleli náměty a namalovali filmové plakáty, a pak už se šlo točit.

Pod každý z vytvořených filmů by se s hrdostí postavili i studenti filmových škol, náměty tvořily celou škálu, od dokumentů přes akční film a survival reality show až po horor. Všechny si také zasloužily potlesk, smích diváků, a luxusní raut připravený cateringovou firmou Jana a Eva.

Fotky a videa z tábora jsou v galerii, natočené filmy zhlédnete po kliknutí na pokračuj.

Byl by zájem o DVD se všemi filmy ve větší kvalitě? Kdo by ho chtěl, napište mi na keff85@gmail.com, nebo tady do komentářů, a dohodneme se jak to zařídit – nebo si ho můžeme poslat na podzimních tréniních a závodech.

Za týden zážitků i pro pořadatele děkuje Kafú.

Tomáš Kafka | 27.7.2010 Út 12:26 | Orientační běh, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 209x

Chudíková a Lauerman vyhráli závod Světového poháru MTBO

Minulý týden se v polském Gdaňsku konalo druhé kolo Světového poháru.
Mezi světovou Top10 se vyšvihl Jan Lauerman hned v úvodním závodě na klasické trati. Na náročné kopcovité trati vybojoval skvělé 8. místo.
O den později na krátké trati se zase dařilo Báře Chudíkové – 11. místo
Závěrečným závodem polského kola Světového poháru byly smíšené štafety – česká štafeta ve složení Bára Chudíková, Honza Lauerman a Jarda Rygl vyhrála závod Světového poháru

Milan Venhoda | 14.6.2010 Po 22:25 | MTBO | 0 komentářů | 304x