OK Jihlava

Vrchol sezóny přímo ve Vizovicích

O víkendu 22.-23.9.2007 proběhlo ve Vizovicích MČR na klasické trati, všeobecně uznávaný vrchol sezóny v českých luzích a hájích.

Marek Prášil | 19.9.2007 St 09:52 | Orientační běh | 0 komentářů | 236x

Na dvou frontách

O víkendu 14.-15.9. jsme bojovali na dvou frontách – východní, jejíž centrum leželo v Ludvíkově u Vrbna pod Pradědem a západní, rozkládající se ve skalách okolo Dražejova na Kokořínsku. Oběma přálo počasí.

Marek Prášil | 19.9.2007 St 09:34 | Orientační běh | 0 komentářů | 239x

Konečné zůčtování v MTBO aneb jak jsme si letos vedli

Soutěžní komise vydala žebříček Českého poháru MTBO a i když není ještě konečný, lze určitě hodnotit, jak jsme si letos vedli. Překvapením roku (jen pro neznalé samozřejmě) je určitě Renča Paulíčková, která se poctivě připravovala a úspěšně bojovala o pozici české jedničky. Pochválit ale musíme i Honzu Lauermana, který také celou sezónu bojoval o přední umístění (včetně dvou mistrovských titulů) a společně s Renčou a Bárou Chudíkovou reprezentovali na Mistrovství světa.

Milan Venhoda | 14.9.2007 Pá 17:48 | MTBO, Zhodnocení akce | 1 komentář | 271x

Závěrečný závod ČP MTBO ve Vyhnánově

MTBO sezóna skončila závěrečným dvojzávodem ve Vyhnánově. Renata Paulíčková si v MČR v MTBO na krátké trati dojela pro 2. místo, Jan Lauerman a Bára Chudíková byli shodně na místě šestém.

V nedělním závodě na klasické trati zabojoval Honza Lauerman – dojel do cíle jako vítěz! Renča Paulíčková zopakovala své sobotní druhé místo, Bára dojela v DE 4.

Do první desítky se ve svých kategoriích také vešli – H21A 6. místo Milan Venhoda, H21B 4. místo Pavel Izdný, H21C 4. místo Tomáš Plíhal. Další výsledky naleznete na stránkách závodu.

Aleš Prášil | 14.9.2007 Pá 14:50 | MTBO, Zhodnocení akce | 1 komentář | 242x