OK Jihlava

UFO nad Čeřínkem.

Nevěříte, že se na Čeřínku objevilo UFO? Ale věřte!!! Máme totiž více jak 40 svědků, účastníků posledního letošního soustředění, kteří to jistě rádi a ochotně dosvědčí.

Odkud UFO přiletělo sice nevíme, ale víme přesně jak ufoni vypadali – postavy zhruba vzrůstu dospělého člověka, ale s jasně svítící hlavou, rukama a nohama. Také víme, jak vypadal jejich létající talíř – máme totiž k dispozici zhruba 40 obrázků ufonů a jejich rakety. Navíc jsme v nočním lese nasbírali i veliké množství svítících součástek z jejich ztroskotané vesmírné lodi. Samozřejmě jsme takto úžasnou příležitost, která se třeba již nikdy nemusí opakovat využili i při táborové hře. Prostě jsme společně zažili něco, na co se jen tak nezapomíná.

Během dne jsme ale také s plným nasazením dvoufázově trénovali. Všichni se opravdu snažili, oběhali jsme postupně 4 různé tréninky (např. žravý scorelauf, špendlíkáč, závůdek, motýlky, běh na mapě s omezeným množstvím informací). Tréninkové odhodlání nezastavilo ani „pravé čeřínkovské počasí“, neboli hustá mlha, sychravo, chladno a vlhký les. Naprostou většinu dětí již ale OB stačil zocelit tak, že takovým malichernostem jako je špatné počasí a mokré boty nevěnují téměř žádnou pozornost. S potěšením lze také konstatovat, že hlavně u mnoha mladších dětí byl od jarního soustředění vidět opravdu velký pokrok, hlavně v mapové technice.

Vyvrcholením běžecké části byly opět závěrečné štafety. Model byl podobný jako při jarním soustředění. 6 členů družstva má k dispozici 3 mapy (slouží zároveň jako štafetový kolík) se zákresem všech kontrol a snahou je po 2 kontrolách jich oběhnout co nejvíce. Závod byl již tradičně velmi vyrovnaný a rozhodovaly opravdu poslední vteřiny časového limitu. Závodníci posledních úseků pak předvedli tak úchvatné výkony, že ostatní členové jejich týmů podlehli naprosté štafetové euforii.

Teď se většina z nás na krátkou dobu uloží k zimnímu spánku (nic se nemá ovšem přehánět) a již koncem března se na Čeřínku opět sejdeme se všemi, kdo mají chuť se proběhnout po lese s mapou a buzolou.

Během následujících dní se zde jistě objeví i nějaké fotografie, které atmosféru soustředění vykreslí mnohem lépe než jen nějaké povídání.

Už se objevilo :-) video ze setkání s Ufony!

««« Předchozí text: Mareda Cup 2014 Následující text: 32. ročník Maredova poháru zná svého vítěze »»»

autor: Tomáš Orany | 18.11.2014 Út 19:31 | tisk | Zhodnocení akce | 0 komentářů | 724x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

- Pořádáme
  - HighLander 13.10.'18
  - Oblast-KT 21.4.'18
  - ŽB 8.9-9.9.'18


- Pořádali jsme
  - Oblastní žebříček 28.10.2017
  - HighLander 14.10.'17
  - M ČR noční 8.4.2017
  - Oblastní žebříček
  - ČP MTBO 21.-22.5.2016
  - ČP 2015 - sprint a štafety
  - ČP MTBO 2013
  - Žebříček B-Čechy 2012

- Tréninky '18, zima '16
- Přihlášky k závodům '18
- Odjezdy na závody '18
- Pravidla, příspěvky '15
- KCTM
- Dokumenty
- Kontakt
-Další odkazy
   ČSOS O-NEWS Vys MTBO LOB ČAES

Aktuality
30.8.2018: Kdo má zájem realizovat na podzim mapový trénink nechť se mi přihlásí, díky Alfi P.S. Zatím je obsazen pouze 1 termín. mapový trénink ve středu 5.9. v 16:30 na hřišti ve Štěměchách. Viz. http://www.oobtrebic.cz/ nabízí Mára/Třebíčský oddíl Nabízím 2 volná místa – odvoz na trénink – Alfi
26.6.2018: OK Jihlava na netu! AP
29.5.2018: na středeční trénink donese Zuzka k vyzkoušení dámské a dospělácké dresy od velikosti „M“ výše kdyby si je chtěl někdo vyzkoušet… Více aktualit
Nové komentáře olda Vodrážka HVC Adam Michnik 96996321
Náhodná fotografie Náhodná fotka z fotogalerie
Naši sponzoři
kraj Vysočina MŠMT Sportovní činnost dětí a mládeže podpořilo MŠMT.
Kloudaservis Gordic SCI Tapety S-TAP REJOICE