OK Jihlava

OK Jihlava : SK OOB Chrast 3 : 3

Ani extrémně horké počasí, ani velice náročná sobotní klasika, prostě žádná překážka nebyla tak velká, aby mohla zabránit sobotnímu odvetnému fotbalovému utkání mezi Jihlavou a Chrastí. Po loňském sice přesvědčivém (ale řekněme si na rovinu nečekaném) vítězství Jihlavy se očekávala velká motivace Chrasti nám tuto zahanbující porážku oplatit.

A oproti loňskému roku výrazně posílená Chrast se opravdu od první chvíle, do naopak poněkud oslabené Jihlavy, pustila takovým způsobem, že u našeho velkého vápna málem hořela tráva. Během prvních minut náš tým postihla i první nepříjemná událost v podobě nezaviněného zranění Škrabky, který musel ze zápasu odstoupit a kterého ale už nebylo kým nahradit (kde jste všichni ostatní byli???).

Naštěstí se nám díky hlavně nezměrné obětavosti, bojovnosti, nadšení a někdy i pořádné porci štěstí podařilo úvodní nápor nějak přestát a pak už se zápas pomalu začal vyrovnávat. A to do takové míry, že výsledek prvního poločasu byl pro nás velmi nadějný – vyhráli jsme ho v poměru 2:0. Oba góly vstřelila naše staronová posila Martin „Sysel“ Svoboda z volného přímého kopu z velké dálky. Co si budeme nalhávat – ještě že Chrast trochu podcenila pozici brankáře.

V druhém poločase už se od nás štěstí ale začalo pomalu odvracet. Já totálně „namazal“ na jejich první gól, druhý jsme dostali ani pořádně nevím jak a třetí…, Jihlavou dosazený (a samozřejmě podplacený :-D) rozhodčí proti nám nesportovně odpískal penaltu za nastřelenou Sucháčovu ruku, kterou s přehledem proměnili. A najednou tu byl stav 3:2 pro Chrast a Jihlava začínala být zralá tak „na ručník“. Ale naštěstí zde byl neúnavný bojovník Mára, který svým nadšeným výkonem lehce zdemoralizovaný tým opět pozvedl a podařilo se už téměř nečekané – kousek před koncem utkání, po faulu Chrasti zhruba 25 m od jejich brány, tam Sysel poslal náš třetí pozdrav jejich nepřipravenému brankáři. I v posledních minutách ještě byly šance na obou stranách, ale ty již na konečném výsledku nic nezměnily.

Zápas to byl tedy velmi zajímavý, atraktivní, odehraný s maximálním nasazením obou stran a přitom naprosto férový. Veškeré drobné újmy na zdraví pak pramenily jen a pouze z přemíry snahy a hlavně z nemohoucnosti zastavit své rozběhlé tělo, zastavit svoji nohu rozmáchlou ke kopu, nebo hlavu rozmáchlou ke hlavičce – prostě jsme jen amatéři a někdy se místo do balonu trefíme do něčeho (někoho) jiného… ;-)

A na závěr se ještě kopaly penalty (ale už jen tak mimo zápas). Já sice vím kdo v nich vyhrál, ale vám to neprozradím – měli jste se přijít podívat 8-O

««« Předchozí text: Sprintové mistrovství: 2 x bronz Následující text: Mistrovství Evropy MTBO v Portugalsku se zlatou tečkou »»»

autor: Tomáš Orany | 9.6.2015 Út 20:26 | tisk | Zhodnocení akce | 0 komentářů | 707x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

- Pořádáme
  - HighLander 13.10.'18
  - Oblast-KT 21.4.'18
  - ŽB 8.9-9.9.'18


- Pořádali jsme
  - Oblastní žebříček 28.10.2017
  - HighLander 14.10.'17
  - M ČR noční 8.4.2017
  - Oblastní žebříček
  - ČP MTBO 21.-22.5.2016
  - ČP 2015 - sprint a štafety
  - ČP MTBO 2013
  - Žebříček B-Čechy 2012

- Tréninky '18, zima '16
- Přihlášky k závodům '18
- Odjezdy na závody '18
- Pravidla, příspěvky '15
- KCTM
- Dokumenty
- Kontakt
-Další odkazy
   ČSOS O-NEWS Vys MTBO LOB ČAES

Aktuality
30.8.2018: Kdo má zájem realizovat na podzim mapový trénink nechť se mi přihlásí, díky Alfi P.S. Zatím je obsazen pouze 1 termín. mapový trénink ve středu 5.9. v 16:30 na hřišti ve Štěměchách. Viz. http://www.oobtrebic.cz/ nabízí Mára/Třebíčský oddíl Nabízím 2 volná místa – odvoz na trénink – Alfi
26.6.2018: OK Jihlava na netu! AP
29.5.2018: na středeční trénink donese Zuzka k vyzkoušení dámské a dospělácké dresy od velikosti „M“ výše kdyby si je chtěl někdo vyzkoušet… Více aktualit
Nové komentáře olda Vodrážka HVC Adam Michnik 96996321
Náhodná fotografie Náhodná fotka z fotogalerie
Naši sponzoři
kraj Vysočina MŠMT Sportovní činnost dětí a mládeže podpořilo MŠMT.
Kloudaservis Gordic SCI Tapety S-TAP REJOICE