OK Jihlava

OK Jihlava : SK OOB Chrast 3 : 3

Ani extrémně horké počasí, ani velice náročná sobotní klasika, prostě žádná překážka nebyla tak velká, aby mohla zabránit sobotnímu odvetnému fotbalovému utkání mezi Jihlavou a Chrastí. Po loňském sice přesvědčivém (ale řekněme si na rovinu nečekaném) vítězství Jihlavy se očekávala velká motivace Chrasti nám tuto zahanbující porážku oplatit.

A oproti loňskému roku výrazně posílená Chrast se opravdu od první chvíle, do naopak poněkud oslabené Jihlavy, pustila takovým způsobem, že u našeho velkého vápna málem hořela tráva. Během prvních minut náš tým postihla i první nepříjemná událost v podobě nezaviněného zranění Škrabky, který musel ze zápasu odstoupit a kterého ale už nebylo kým nahradit (kde jste všichni ostatní byli???).

Naštěstí se nám díky hlavně nezměrné obětavosti, bojovnosti, nadšení a někdy i pořádné porci štěstí podařilo úvodní nápor nějak přestát a pak už se zápas pomalu začal vyrovnávat. A to do takové míry, že výsledek prvního poločasu byl pro nás velmi nadějný – vyhráli jsme ho v poměru 2:0. Oba góly vstřelila naše staronová posila Martin „Sysel“ Svoboda z volného přímého kopu z velké dálky. Co si budeme nalhávat – ještě že Chrast trochu podcenila pozici brankáře.

V druhém poločase už se od nás štěstí ale začalo pomalu odvracet. Já totálně „namazal“ na jejich první gól, druhý jsme dostali ani pořádně nevím jak a třetí…, Jihlavou dosazený (a samozřejmě podplacený :-D) rozhodčí proti nám nesportovně odpískal penaltu za nastřelenou Sucháčovu ruku, kterou s přehledem proměnili. A najednou tu byl stav 3:2 pro Chrast a Jihlava začínala být zralá tak „na ručník“. Ale naštěstí zde byl neúnavný bojovník Mára, který svým nadšeným výkonem lehce zdemoralizovaný tým opět pozvedl a podařilo se už téměř nečekané – kousek před koncem utkání, po faulu Chrasti zhruba 25 m od jejich brány, tam Sysel poslal náš třetí pozdrav jejich nepřipravenému brankáři. I v posledních minutách ještě byly šance na obou stranách, ale ty již na konečném výsledku nic nezměnily.

Zápas to byl tedy velmi zajímavý, atraktivní, odehraný s maximálním nasazením obou stran a přitom naprosto férový. Veškeré drobné újmy na zdraví pak pramenily jen a pouze z přemíry snahy a hlavně z nemohoucnosti zastavit své rozběhlé tělo, zastavit svoji nohu rozmáchlou ke kopu, nebo hlavu rozmáchlou ke hlavičce – prostě jsme jen amatéři a někdy se místo do balonu trefíme do něčeho (někoho) jiného… ;-)

A na závěr se ještě kopaly penalty (ale už jen tak mimo zápas). Já sice vím kdo v nich vyhrál, ale vám to neprozradím – měli jste se přijít podívat 8-O

««« Předchozí text: Sprintové mistrovství: 2 x bronz Následující text: Mistrovství Evropy MTBO v Portugalsku se zlatou tečkou »»»

autor: Tomáš Orany | 9.6.2015 Út 20:26 | tisk | Zhodnocení akce | 0 komentářů | 684x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

- Pořádáme
  - HighLander 14.10.'17
  - Oblastní žebříček 28.10.2017

- Pořádali jsme
  - M ČR noční 8.4.2017
  - Oblastní žebříček
  - ČP MTBO 21.-22.5.2016
  - ČP 2015 - sprint a štafety
  - ČP MTBO 2013
  - Žebříček B-Čechy 2012

- Tréninky '17, zima '16
- Přihlášky k závodům '17
- Odjezdy na závody
- Pravidla, příspěvky '15
- KCTM
- Dokumenty
- Kontakt
-Další odkazy
   ČSOS Vys MTBO LOB ČAES

Aktuality
3.1.2018: Potřebujete motivaci pro nový rok 2018? Potom můžete začít pohledem na výsledky svoje i svých kolegů v roce minulém… AP
19.12.2017: Na středeční (20.12.) trénink si vezměte čipy. Z.
17.12.2017: Na pondělní trénink si můžete vzít své čipy. Optimálně s pojistnou gumičkou výrazné barvy. Více aktualit
Nové komentáře olda Vodrážka HVC Adam Michnik 96996321
Náhodná fotografie Nedělní sprint
Naši sponzoři
kraj Vysočina Hannah Kloudaservis Gordic SCI Tapety S-TAP REJOICE