Konečné výsledky kategorie                                                 9.9.2007 16:16:04
                               9. závod LV 2007 - Černé Lesy
===ČSOB-SJI========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.1km   35m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C     27.58  +      0.00
  2.Parkanová Veronika       TJ Slovan Jinřichův  SJH9751 C     39.38  +     11.40
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        2.1km    0m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 C     21.17  +      0.00
  2.Klašková Anna            Neregistrovaní       XXX     C     22.29  +      1.12
  3.Švecová Veronika         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9952 C     25.26  +      4.09
  4.Dražanová Tereza         TJ Slovan Jinřichův  SJH9856 C     28.30  +      7.13
  5.Hojná Dominika           TJ Slovan Jinřichův  SJH9852 C     29.32  +      8.15
  6.Peňázová Veronika        TJ Slovan Jinřichův  SJH9752 C     29.33  +      8.16
  7.Dundáčková Julie         TJ Slovan Jinřichův  SJH9853 C     35.21  +     14.04
  8.Nechutová  Aneta         SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     36.06  +     14.49
  9.Švíková Klára            OK Jihlava           SJI9855 C     41.22  +     20.05
    Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C DISK              
 MS Horázná Daniela          TJ Slovan Jinřichův  SJH9455 CMS   32.10  +     10.53
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.5km   50m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Karásková Eva            SK Chotěboř          CTB9553 C     23.20  +      0.00
  2.Kubičková Bára           TJ Slovan Jinřichův  SJH9551 C     33.38  +     10.18
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.4km   55m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 B     33.20  +      0.00
  2.Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C     34.10  +      0.50
  3.Nováková Alžběta         SK Chotěboř          CTB9351 C     42.43  +      9.23
  4.Novotná Jana             OOB Třebíč           TTR9351 C     46.41  +     13.21
  5.Nechutová  Vendula       SKP Žďár nad Sázavou PZR9452 C     51.27  +     18.07
    Fialová Věra             OOB Třebíč           TTR9451 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.2km   75m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 C     47.59  +      0.00
  2.Wurzelová Pavlína        SK Orientační sporty OSN9273 B     52.02  +      4.03
  3.Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C     59.41  +     11.42
  4.Ondráčková Lucie         SK Chotěboř          CTB9254 C     81.26  +     33.27
  5.Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C     95.04  +     47.05
    Voborníková Kateřina     SK Chotěboř          CTB9252 B DISK              
    Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C DISK              
 MS Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 CMS   58.29  +     10.30
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.6km  100m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 C     58.50  +      0.00
  2.Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 B     59.55  +      1.05
  3.Kučerová  Lucie          SKP Žďár nad Sázavou PZR9051 B     61.16  +      2.26
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        7.1km  165m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kodysová Hana            TJ Růžená            RUZ8051 C     59.10  +      0.00  R:    0b
  2.Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959 C     61.14  +      2.04  R:    0b
  3.Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     63.50  +      4.40  R:    0b
  4.Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C     65.30  +      6.20  R:    0b
  5.Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C     69.43  +     10.33  R:    0b
  6.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     70.00  +     10.50  R:    0b
  7.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     70.58  +     11.48  R:    0b
  8.Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C     73.36  +     14.26  R:    0b
  9.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     74.07  +     14.57  R:    0b
 10.Choutková Magdaléna      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C     74.21  +     15.11  R:    0b
 11.Tomšů Lucie              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8051 C     74.38  +     15.28  R:    0b
 12.Kuncířová Kamila         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8557 C     81.56  +     22.46  R:    0b
 13.Lazárková Dita           TJ Růžená            RUZ8753 C     86.45  +     27.35  R:    0b
 14.Kodysová Eva             TJ Růžená            RUZ8151 C     88.10  +     29.00  R:    0b
 15.Musilová Kristýna        SK Chrast            CHT8551 C     88.37  +     29.27  R:    0b
 16.Jirků Kamila             SK Chotěboř          CTB8151 C     96.49  +     37.39  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        4.2km   60m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vopálková Lenka          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8351 C     47.59  +      0.00  R:    0b
  2.Švecová Marcela          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7351 C     50.22  +      2.23  R:    0b
  3.Hojná Tereza             TJ Slovan Jinřichův  SJH6951 C     50.36  +      2.37  R:    0b
  4.Janíčková Jitka          SK Orientační sporty OSN7356 C     50.58  +      2.59  R:    0b
  5.Kučerová  Marie          SKP Žďár nad Sázavou PZR8851 B     54.56  +      6.57  R:    0b
  6.Kuncířová Milena         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6452 C     56.52  +      8.53  R:    0b
  7.Vacková Petra            SK Chrast            CHT7851 C     59.17  +     11.18  R:    0b
  8.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352 C     59.43  +     11.44  R:    0b
  9.Beránková Iveta          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8460 C     63.26  +     15.27  R:    0b
 10.Veselá Dana              SKP Žďár nad Sázavou PZR6868 C     64.50  +     16.51  R:    0b
 11.Novotná Helena           TJ Slovan Jinřichův  SJH8152 C     92.09  +     44.10  R:    0b
 12.Nováková Alena           SK Chotěboř          CTB6551 C     92.47  +     44.48  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.5km  125m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrstková Dana            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6051 C     46.27  +      0.00
  2.Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C     52.44  +      6.17
  3.Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C     55.45  +      9.18
  4.Jansová Alena            SK Chrast            CHT5852 C     57.09  +     10.42
  5.Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C     66.09  +     19.42
  6.Kučerová  Vladimíra      SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C     67.12  +     20.45
  7.Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C     80.51  +     34.24
  8.Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C    112.20  +     65.53
    Gregorová Bibiana        SK Chotěboř          CTB6852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.2km   85m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křížová  Zdenka          SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     52.22  +      0.00
  2.Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451 C     53.36  +      1.14
  3.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     58.30  +      6.08
  4.Jelínková Jana           TJ Růžená            RUZ5552 C     61.16  +      8.54
  5.Zháňalová Jana           OOB Třebíč           TTR6051 C    106.53  +     54.31
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.2km   60m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kučerová Anna            SKP Žďár nad Sázavou PZR4859 C     55.12  +      0.00
  2.Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     58.33  +      3.21
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.2km   35m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 C     19.18  +      0.00
  2.Nechuta  David           SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C     20.10  +      0.52
  3.Horázný František        TJ Slovan Jinřichův  SJH9701 C     30.13  +     10.55
  4.Kubičko Petr             TJ Slovan Jinřichův  SJH9801 C     68.45  +     49.27
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.1km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šebesta Kryštof          SK Chrast            CHT9801 C     37.45  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.2km   60m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     26.57  +      0.00
  2.Málek  Jan               SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 C     33.00  +      6.03
  3.Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 C     33.01  +      6.04
  4.Zacha Jiří               OK Jihlava           SJI9703 C     34.11  +      7.14
  5.Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 C     38.19  +     11.22
  6.Klimeš Jan               SK Chrast            CHT9503 C     66.10  +     39.13
    Právec David             SK Chrast            CHT9504 C DISK              
    Bojanovský  Rostislav    SKP Žďár nad Sázavou PZR9507 C DISK              
    Suchý Ondřej             OK Jihlava           SJI9701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.5km  120m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fuksa Jakub              OK Jihlava           SJI9307 C     41.55  +      0.00
  2.Koutný Tomáš             OOB Třebíč           TTR9302 B     43.01  +      1.06
  3.Janíček Jakub            SK Orientační sporty OSN9443 C     46.04  +      4.09
  4.Šťastný Jan              SK Chotěboř          CTB9402 B     49.00  +      7.05
  5.Gregor Petr              SK Chotěboř          CTB9301 C     92.35  +     50.40
    Marek Vojtěch            SK Chrast            CHT9301 C DISK              
    Jelínek Lukáš            SK Chrast            CHT9401 C DISK              
 MS Jelínek Michal           SK Chrast            CHT9209 CMS  124.25  +     82.30
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.0km  130m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žanda Matěj              SK Chotěboř          CTB9201 B     39.45  +      0.00
  2.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     43.14  +      3.29
  3.Žemlička Tomáš           SK Chotěboř          CTB9102 C     46.39  +      6.54
  4.Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 A     48.49  +      9.04
  5.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B     59.08  +     19.23
  6.Štefec Jaroslav          SK Chrast            CHT9101 C     65.35  +     25.50
  7.Janíček Jan              SK Orientační sporty OSN9238 C     69.28  +     29.43
  8.Veselý Martin            SKP Žďár nad Sázavou PZR9101 C     70.00  +     30.15
  9.Fousek Jan               SK Orientační sporty OSN9100 C     75.50  +     36.05
 10.Sitař  Václav            SKP Žďár nad Sázavou PZR9202 B     76.34  +     36.49
 11.Luxa Luboš               SK Chotěboř          CTB9207 C     85.17  +     45.32
 12.Nedvěd  Antonín          SKP Žďár nad Sázavou PZR9207 C    104.33  +     64.48
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.8km  205m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novohradský Petr         SKP Žďár nad Sázavou PZR8903 B     60.27  +      0.00
  2.Došek Jan                OOB Třebíč           TTR9010 C    126.15  +     65.48
 
Konečné výsledky kategorie: H21C       11.1km  245m 29k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C     74.23  +      0.00  R:    0b
  2.Hošek Radim              TJ OB České Budějovi VCB8701 B     77.15  +      2.52  R:    0b
  3.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     78.24  +      4.01  R:    0b
  4.Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C     79.18  +      4.55  R:    0b
  5.Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 B     80.20  +      5.57  R:    0b
  6.Píro Matěj               OOB Třebíč           TTR8802 C     83.30  +      9.07  R:    0b
  7.Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C     87.18  +     12.55  R:    0b
  8.Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C     88.15  +     13.52  R:    0b
  9.Chaloupka Martin         SK Chrast            CHT7301 C     89.14  +     14.51  R:    0b
 10.Martinec Petr            SK Chrast            CHT8502 C     91.50  +     17.27  R:    0b
 11.Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 B     93.06  +     18.43  R:    0b
 12.Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C     95.12  +     20.49  R:    0b
 13.Žebrák Zbyněk            SKOB Ostrava         MOV7105 C     95.51  +     21.28  R:    0b
 14.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     98.36  +     24.13  R:    0b
 15.Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C    100.49  +     26.26  R:    0b
 16.Čejka Tomáš              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8203 C    104.43  +     30.20  R:    0b
 17.Zháňal Jan               OOB Třebíč           TTR8701 C    110.24  +     36.01  R:    0b
 18.Čejka Michal             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8702 C    112.03  +     37.40  R:    0b
 19.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    112.13  +     37.50  R:    0b
 20.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C    112.34  +     38.11  R:    0b
    Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        6.4km  145m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C     52.25  +      0.00  R:    0b
  2.Vacek František          SK Chrast            CHT7001 C     58.32  +      6.07  R:    0b
  3.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701 C     64.19  +     11.54  R:    0b
  4.Záhorec Matouš           SK Chrast            CHT8801 C     67.19  +     14.54  R:    0b
  5.Veselý Ivo               SKP Žďár nad Sázavou PZR6707 C     71.17  +     18.52  R:    0b
  6.Koutný Michal            OOB Třebíč           TTR9007 C     73.45  +     21.20  R:    0b
  7.Kubeš Jan                TJ Růžená            RUZ7901 C     76.55  +     24.30  R:    0b
  8.Hanousek Martin          SK Chotěboř          CTB7910 C     81.40  +     29.15  R:    0b
  9.Stupal František         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6201 C     83.01  +     30.36  R:    0b
 10.Roškota Josef            SK Chrast            CHT     C     84.45  +     32.20  R:    0b
 11.Koutný Vladimír          OOB Třebíč           TTR6301 C     87.21  +     34.56  R:    0b
 12.Vašek Miroslav           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7801 C     90.22  +     37.57  R:    0b
 13.Šťastný Jan              SK Chotěboř          CTB6902 C     90.30  +     38.05  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.0km  200m 23k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubičko Petr             TJ Slovan Jinřichův  SJH6901 C     59.54  +      0.00
  2.Klaška Jan               Neregistrovaní       XXX     C     60.09  +      0.15
  3.Parkan Jiří              TJ Slovan Jinřichův  SJH6801 C     63.00  +      3.06
  4.Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C     65.26  +      5.32
  5.Skryja  Bořivoj          SKP Žďár nad Sázavou PZR6106 C     67.32  +      7.38
  6.Veselský Martin          OOB Třebíč           TTR6900 C     67.43  +      7.49
  7.Šebesta Petr             SK Chrast            CHT7102 C     67.50  +      7.56
  8.Holec Jan                SKOB Ostrava         MOV6701 C     72.14  +     12.20
  9.Karásek Luděk            SK Chotěboř          CTB6702 C     72.21  +     12.27
 10.Kinc Vladimír            SKP Žďár nad Sázavou PZR6008 C     75.59  +     16.05
 11.Novohradský Jan          SKP Žďár nad Sázavou PZR5309 C     79.51  +     19.57
 12.Kuncíř Jaroslav          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6301 C     84.19  +     24.25
 13.Pavlík Ladislav          SKP Žďár nad Sázavou PZR5801 C     84.41  +     24.47
 14.Kopáček Miroslav         SK Chrast            CHT6049 C     87.25  +     27.31
 15.Šídlo Petr               SK Chotěboř          CTB6402 C    106.52  +     46.58
 
Konečné výsledky kategorie: H45         5.9km  125m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     43.48  +      0.00
  2.Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C     47.03  +      3.15
  3.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     50.27  +      6.39
  4.Štefec Jaroslav          SK Chrast            CHT5801 C     51.41  +      7.53
  5.Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802 C     51.59  +      8.11
  6.Záhorec František        SK Chrast            CHT5502 C     52.23  +      8.35
  7.Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C     52.36  +      8.48
  8.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     56.48  +     13.00
  9.Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C     57.07  +     13.19
 10.Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C     58.10  +     14.22
 11.Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     58.17  +     14.29
 12.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     59.21  +     15.33
 13.Starka František         SK Chrast            CHT4801 C     62.32  +     18.44
 14.Romanovský Alois         TJ Slovan Jinřichův  SJH6101 C     62.35  +     18.47
 15.Svoboda Pavel            TJ Růžená            RUZ6110 C     63.30  +     19.42
 16.Jelínek Luboš            TJ Růžená            RUZ5504 C     71.12  +     27.24
 17.Fiala Petr               OOB Třebíč           TTR6102 C     77.52  +     34.04
 18.Chalupník Stanislav      TJ Zhoř              ZHR5600 C     84.21  +     40.33
    Štefan Jiří              Sokol Praha Spořilov DVP5901 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.4km  110m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     41.11  +      0.00
  2.Jadviščok Ladislav       SK Univerzity Palack UOL5101 C     44.51  +      3.40
  3.Kříž Pavel               TJ Zhoř              ZHR4800 C     45.32  +      4.21
  4.Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C     46.15  +      5.04
  5.Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     48.39  +      7.28
  6.Dobiáš Jaroslav          SKP Žďár nad Sázavou PZR4501 C     62.09  +     20.58
  7.Kodys Václav             TJ Růžená            RUZ5105 C     65.46  +     24.35
  8.Pelz  Lubomír            SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C     75.59  +     34.48
  9.Vopálka Jiří             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5701 C     77.59  +     36.48
 
Konečné výsledky kategorie: H65         3.5km   70m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nepejchal Bohumil        SKP Žďár nad Sázavou PZR3904 C     47.10  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         1.9km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C     17.25  +      0.00
  2.Šebesta Jakub            SK Chrast            CHT0101 C     21.44  +      4.19
  3.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     22.42  +      5.17
  4.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     23.52  +      6.27
  5.Gregor Lukáš             SK Chotěboř          CTB0101 C     24.31  +      7.06
  6.Miličevič  Marin         SKP Žďár nad Sázavou PZR9901 C     24.55  +      7.30
  7.Hybeš David              SK Chrast            CHT9903 C     25.25  +      8.00
  8.Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB9901 C     26.49  +      9.24
  9.Kopecká Šárka            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9951 C     27.00  +      9.35
 10.Kopecká Kristýna         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0151 C     27.04  +      9.39
 11.Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C     27.17  +      9.52
 12.Kosina Michal            Neregistrovaní       XXX           30.09  +     12.44
 13.Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C     30.57  +     13.32
 14.Hojná Eliška             TJ Slovan Jinřichův  SJH0052 C     32.17  +     14.52
 15.Hojný Jáchym             TJ Slovan Jinřichův  SJH0301 C     35.54  +     18.29
 16.Jelínková Adéla          TJ Růžená            RUZ           39.16  +     21.51
 17.Peňáz Jakub              TJ Slovan Jinřichův  SJH0201 C     39.46  +     22.21
 18.Cihlová Michaela         TJ Slovan Jinřichův  SJH9855 C     40.17  +     22.52
 19.Jelínek Kryštof          TJ Růžená            RUZ           40.20  +     22.55
 20.Dražanová Edita          TJ Slovan Jinřichův  SJH0053 C     41.03  +     23.38
 21.Dundáček Karel           TJ Slovan Jinřichův  SJH0401 C     43.47  +     26.22
 22.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     44.56  +     27.31
 
Konečné výsledky kategorie: P           3.3km   60m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dundáček Milan           TJ Slovan Jinřichův  SJH6902 C     35.07  +      0.00
  2.Horázný Václav           TJ Slovan Jinřichův  SJH6203 C     37.15  +      2.08
  3.Kříž  Martin             SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C     43.23  +      8.16
  4.Švec Petr                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7101 C     48.35  +     13.28
  5.Miglec Viktor            Neregistrovaní       XXX78   C     54.01  +     18.54
  6.Parkanová Romana         TJ Slovan Jinřichův  SJH7252 C     54.59  +     19.52
  7.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C     56.26  +     21.19
  8.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C     66.08  +     31.01
  9.Šternová Marcela         Neregistrovaní       XXX     C     74.53  +     39.46
 10.Dvořák Karel             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB     C    117.37  +     82.30