Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           9.9.2007 16:17:11
                                                                                      9. závod LV 2007 - Černé Lesy
===ČSOB-SJI=====================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.1km   35m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-105     3-110     4-112     5-118     6-120     7-100   
  1 Čechová Tereza                 27.58  8.15/1*  10.33/1*  14.56/1*  16.41/1*  20.37/1*  22.38/1*  27.34/1*  27.58/1* 
    OK Jihlava                            8.15/1*   2.18/2    4.23/1*   1.45/2    3.56/1*   2.01/2    4.56/1*   0.24/2  
  2 Parkanová Veronika             39.38 13.10/2   15.10/2   22.08/2   23.48/2   30.11/2   31.57/2   39.17/2   39.38/2  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec           13.10/2    2.00/1*   6.58/2    1.40/1*   6.23/2    1.46/1*   7.20/2    0.21/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10N        2.1km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-112     3-118     4-135     5-100   
  1 Vacková Anna                   21.17  5.00/1*   8.21/2   13.31/2   18.55/2   20.55/1*  21.17/1* 
    OK Jihlava                            5.00/1*   3.21/2    5.10/6    5.24/1*   2.00/1*   0.22/3  
  2 Klašková Anna                  22.29  5.10/3    8.14/1*  12.41/1*  18.51/1*  21.58/2   22.29/2  
    Neregistrovaní                        5.10/3    3.04/1*   4.27/1*   6.10/2    3.07/10   0.31/9  
  3 Švecová Veronika               25.26  5.55/5   10.16/5   15.17/3   22.28/3   25.02/3   25.26/3  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              5.55/5    4.21/5    5.01/4    7.11/6    2.34/4    0.24/5  
  4 Dražanová Tereza               28.30  5.37/4    9.56/4   18.48/5   25.48/4   28.03/4   28.30/4  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            5.37/4    4.19/4    8.52/9    7.00/5    2.15/2    0.27/8  
  5 Hojná Dominika                 29.32  8.56/7   12.55/7   20.32/7   26.50/6   29.09/6   29.32/5  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            8.56/7    3.59/3    7.37/8    6.18/3    2.19/3    0.23/4  
  6 Peňázová Veronika              29.33  5.03/2    9.51/3   19.38/6   26.30/5   29.08/5   29.33/6  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            5.03/2    4.48/7    9.47/10   6.52/4    2.38/5    0.25/7  
  7 Dundáčková Julie               35.21 10.56/9   18.07/8   22.52/8   32.05/8   35.00/8   35.21/8  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec           10.56/9    7.11/9    4.45/2    9.13/8    2.55/9    0.21/2  
  8 Nechutová  Aneta               36.06 10.27/8   20.39/9   25.40/9   33.02/9   35.42/9   36.06/9  
    SKP Žďár nad Sázavou                 10.27/8   10.12/10   5.01/4    7.22/7    2.40/6    0.24/5  
  9 Švíková Klára                  41.22 17.26/10  24.10/10  28.55/10  38.16/10  41.02/10  41.22/10 
    OK Jihlava                           17.26/10   6.44/8    4.45/2    9.21/9    2.46/8    0.20/1* 
    Tůnová Adéla               DISK      13.39/    19.58/         /    45.25/    48.06/    48.29/   
    SKP Žďár nad Sázavou                 13.39/     6.19/         /         /     2.41/     0.23/   
 11 Horázná Daniela           MS   32.10  7.27/6   11.56/6   18.39/4   28.55/7   31.39/7   32.10/7  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            7.27/6    4.29/6    6.43/7   10.16/10   2.44/7    0.31/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.5km   50m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-107     2-103     3-105     4-110     5-113     6-118     7-120     8-135     9-100   
  1 Karásková Eva                  23.20  1.53/1*   3.05/1*   4.58/1*   6.32/1*   9.35/1*  14.46/1*  16.11/1*  20.56/1*  23.00/1*  23.20/1* 
    SK Chotěboř                           1.53/1*   1.12/1*   1.53/1*   1.34/1*   3.03/1*   5.11/1*   1.25/1*   4.45/1*   2.04/1*   0.20/2  
  2 Kubičková Bára                 33.38  2.26/2    5.07/2    7.56/2   10.28/2   14.06/2   20.24/2   22.29/2   29.21/2   33.19/2   33.38/2  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            2.26/2    2.41/2    2.49/2    2.32/2    3.38/2    6.18/2    2.05/2    6.52/2    3.58/2    0.19/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.4km   55m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-109     3-140     4-139     5-113     6-117     7-118     8-120     9-133    10-136    11-100   
  1 Voborníková Alena              33.20  2.37/1*   5.38/1*   8.02/1*  14.08/2   17.57/1*  20.26/1*  23.51/1*  25.14/1*  27.32/1*  30.32/1*  33.00/1*  33.20/1* 
    SK Chotěboř                           2.37/1*   3.01/1*   2.24/1*   6.06/4    3.49/1*   2.29/1*   3.25/1*   1.23/2    2.18/3    3.00/2    2.28/2    0.20/4  
  2 Tichá Tereza                   34.10  3.10/2    6.15/2    8.56/2   13.03/1*  19.15/2   22.04/2   25.44/2   27.05/2   29.18/2   32.11/2   33.52/2   34.10/2  
    TJ OK Tolar                           3.10/2    3.05/2    2.41/2    4.07/1*   6.12/5    2.49/2    3.40/2    1.21/1*   2.13/2    2.53/1*   1.41/1*   0.18/1* 
  3 Nováková Alžběta               42.43  8.23/5   11.59/4   15.43/5   19.59/4   23.53/3   27.55/3   31.45/3   33.17/3   35.28/3   39.34/3   42.24/3   42.43/3  
    SK Chotěboř                           8.23/5    3.36/3    3.44/5    4.16/2    3.54/2    4.02/4    3.50/3    1.32/4    2.11/1*   4.06/5    2.50/3    0.19/2  
  4 Novotná Jana                   46.41  5.03/4    9.55/3   13.00/3   19.23/3   25.09/4   28.30/4   34.19/4   35.51/4   39.29/4   43.05/4   46.16/4   46.41/4  
    OOB Třebíč                            5.03/4    4.52/4    3.05/3    6.23/5    5.46/3    3.21/3    5.49/5    1.32/4    3.38/4    3.36/3    3.11/5    0.25/5  
  5 Nechutová  Vendula             51.27  4.41/3   12.06/5   15.33/4   20.45/5   26.44/5   33.28/5   39.13/5   40.39/5   44.18/5   47.58/5   51.08/5   51.27/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.41/3    7.25/5    3.27/4    5.12/3    5.59/4    6.44/5    5.45/4    1.26/3    3.39/5    3.40/4    3.10/4    0.19/2  
    Fialová Věra               DISK       6.07/    10.18/    16.44/    29.04/    35.17/         /    52.06/    54.40/    61.34/    66.29/    71.56/    72.55/   
    OOB Třebíč                            6.07/     4.11/     6.26/    12.20/     6.13/         /         /     2.34/     6.54/     4.55/     5.27/     0.59/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.2km   75m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-109     3-140     4-139     5-115     6-116     7-117     8-111     9-108    10-133    11-135    12-100   
  1 Hercigová Anna                 47.59  2.48/1*   7.55/2   10.42/2   15.13/2   28.54/2   29.45/2   34.11/2   37.36/1*  39.33/1*  44.30/1*  45.54/1*  47.40/1*  47.59/1* 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.48/1*   5.07/5    2.47/2    4.31/1*  13.41/4    0.51/1*   4.26/2    3.25/3    1.57/1*   4.57/1*   1.24/2    1.46/1*   0.19/2  
  2 Wurzelová Pavlína              52.02  3.00/2    7.15/1*  10.14/1*  14.49/1*  27.07/1*  28.32/1*  33.54/1*  38.09/2   40.21/2   47.42/2   49.31/2   51.43/2   52.02/2  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  3.00/2    4.15/4    2.59/3    4.35/2   12.18/1*   1.25/5    5.22/4    4.15/5    2.12/3    7.21/3    1.49/6    2.12/3    0.19/2  
  3 Fencíková Lucie                59.41  7.14/5   10.52/4   14.06/4   25.28/5   38.11/4   39.03/4   43.14/4   47.26/4   49.34/4   56.02/4   57.26/4   59.20/4   59.41/4  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              7.14/5    3.38/1*   3.14/4   11.22/6   12.43/2    0.52/2    4.11/1*   4.12/4    2.08/2    6.28/2    1.24/2    1.54/2    0.21/4  
  4 Ondráčková Lucie               81.26  4.29/3    8.11/3   10.57/3   18.07/3   51.55/6   52.54/6   60.03/6   63.14/5   65.38/5   77.32/5   78.49/5   81.03/5   81.26/5  
    SK Chotěboř                           4.29/3    3.42/2    2.46/1*   7.10/4   33.48/6    0.59/3    7.09/5    3.11/1*   2.24/4   11.54/6    1.17/1*   2.14/4    0.23/6  
  5 Suková Anna                    95.04  5.26/4   12.51/6   18.13/6   29.11/6   48.49/5   50.36/5   59.03/5   74.48/6   78.55/6   90.23/6   92.03/6   94.49/6   95.04/6  
    VŠSK MFF UK Praha                     5.26/4    7.25/6    5.22/6   10.58/5   19.38/5    1.47/6    8.27/6   15.45/6    4.07/6   11.28/5    1.40/5    2.46/6    0.15/1* 
    Voborníková Kateřina       DISK       4.35/    16.59/    20.22/    24.28/         /         /         /    45.23/    48.10/    57.06/    58.43/    60.30/    60.52/   
    SK Chotěboř                           4.35/    12.24/     3.23/     4.06/         /         /         /         /     2.47/     8.56/     1.37/     1.47/     0.22/   
    Urbanová Johana            DISK       5.58/     9.29/    13.03/    17.17/    57.28/    58.11/    62.31/         /         /    78.17/    79.41/    82.22/    82.41/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.58/     3.31/     3.34/     4.14/    40.11/     0.43/     4.20/         /         /         /     1.24/     2.41/     0.19/   
  8 Šanderová Martina         MS   58.29  7.43/6   11.31/5   15.27/5   20.11/4   33.45/3   34.58/3   39.38/3   42.59/3   46.01/3   54.19/3   55.53/3   58.07/3   58.29/3  
    OK Jihlava                            7.43/6    3.48/3    3.56/5    4.44/3   13.34/3    1.13/4    4.40/3    3.21/2    3.02/5    8.18/4    1.34/4    2.14/4    0.22/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.6km  100m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-108     3-113     4-115     5-116     6-117     7-119     8-121     9-122    10-123    11-125    12-126    13-131    14-121    15-133    16-134   
                                      17-100   
  1 Fialová Zuzana                 58.50  1.47/1*   5.56/3    9.32/3   14.20/3   15.22/3   19.49/3   22.39/3   23.52/2   29.37/3   32.37/3   35.45/3   42.45/2   48.50/1*  51.43/1*  54.06/1*  56.32/1* 
    OOB Třebíč                            1.47/1*   4.09/3    3.36/1*   4.48/1*   1.02/2    4.27/3    2.50/2    1.13/1*   5.45/3    3.00/2    3.08/3    7.00/2    6.05/1*   2.53/1*   2.23/1*   2.26/2  
                                         58.34/1*  58.50/1* 
                                          2.02/2    0.16/1* 
  2 Králová Iveta                  59.55  2.07/2    5.17/2    8.58/2   13.52/2   14.52/2   18.48/1*  22.29/2   23.56/3   28.38/2   31.46/2   35.14/1*  42.01/1*  48.54/2   51.56/2   54.33/2   57.28/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.07/2    3.10/2    3.41/2    4.54/2    1.00/1*   3.56/1*   3.41/3    1.27/3    4.42/2    3.08/3    3.28/2    6.47/1*   6.53/3    3.02/2    2.37/2    2.55/3  
                                         59.36/2   59.55/2  
                                          2.08/3    0.19/2  
  3 Kučerová  Lucie                61.16  2.36/3    4.38/1*   8.19/1*  13.34/1*  14.44/1*  19.06/2   21.53/1*  23.19/1*  26.55/1*  29.43/1*  35.36/2   44.33/3   50.44/3   54.07/3   57.01/3   59.01/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.36/3    2.02/1*   3.41/2    5.15/3    1.10/3    4.22/2    2.47/1*   1.26/2    3.36/1*   2.48/1*   5.53/3    8.57/3    6.11/2    3.23/3    2.54/3    2.00/1* 
                                         60.54/3   61.16/3  
                                          1.53/1*   0.22/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        7.1km  165m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-106     2-113     3-114     4-139     5-140     6-109     7-104     8-108     9-119    10-121    11-131    12-130    13-129    14-128    15-127    16-126   
                                      17-122    18-121    19-136    20-100   
  1 Kodysová Hana                  59.10  3.50/4    7.23/4    8.29/4   12.13/3   16.42/3   18.51/3   21.32/1*  23.26/1*  26.21/1*  27.22/1*  30.19/1*  32.40/1*  35.38/1*  39.54/1*  41.18/1*  45.59/1* 
    TJ Růžená                             3.50/4    3.33/6    1.06/5    3.44/2    4.29/1*   2.09/4    2.41/2    1.54/2    2.55/1*   1.01/1*   2.57/6    2.21/3    2.58/3    4.16/3    1.24/1*   4.41/2  
                                         51.11/1*  53.11/1*  57.18/1*  58.54/1*  59.10/1* 
                                          5.12/1*   2.00/1*   4.07/1*   1.36/2    0.16/2  
  2 Králová Michaela               61.14  3.38/1*   6.37/1*   8.00/2   11.44/1*  16.40/1*  18.46/1*  21.34/2   23.27/2   26.55/2   28.01/2   30.36/2   32.44/2   35.39/2   40.16/2   41.44/2   46.02/2  
    SK Chotěboř                           3.38/1*   2.59/1*   1.23/10   3.44/2    4.56/5    2.06/1*   2.48/4    1.53/1*   3.28/3    1.06/3    2.35/2    2.08/1*   2.55/2    4.37/6    1.28/2    4.18/1* 
                                         51.42/2   53.51/2   58.50/2   60.53/2   61.14/2  
                                          5.40/4    2.09/3    4.59/7    2.03/9    0.21/10 
  3 Rosecká Alena                  63.50  4.33/8    7.40/5    8.52/6   12.18/4   17.12/4   19.18/4   22.05/3   24.10/3   27.16/3   28.23/3   31.12/3   33.45/3   36.28/3   41.23/4   43.07/4   48.04/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.33/8    3.07/2    1.12/7    3.26/1*   4.54/4    2.06/1*   2.47/3    2.05/4    3.06/2    1.07/4    2.49/3    2.33/6    2.43/1*   4.55/8    1.44/5    4.57/5  
                                         53.29/3   55.52/3   61.27/3   63.31/3   63.50/3  
                                          5.25/3    2.23/9    5.35/13   2.04/11   0.19/6  
  4 Hendrychová Jana               65.30  3.41/2    6.58/3    8.15/3   12.00/2   16.40/1*  18.48/2   22.17/4   24.20/4   27.49/4   29.04/4   31.31/4   33.47/4   37.00/4   40.53/3   42.38/3   49.05/4  
    SK Slavia Praha                       3.41/2    3.17/4    1.17/8    3.45/4    4.40/2    2.08/3    3.29/10   2.03/3    3.29/5    1.15/6    2.27/1*   2.16/2    3.13/5    3.53/1*   1.45/7    6.27/12 
                                         56.44/4   58.52/4   63.34/4   65.13/4   65.30/4  
                                          7.39/13   2.08/2    4.42/3    1.39/3    0.17/4  
  5 Gregorová Lenka                69.43  3.47/3    6.57/2    7.52/1*  13.45/7   19.29/6   21.41/6   25.01/6   27.46/8   31.49/7   33.12/7   36.08/6   38.33/6   41.49/5   47.18/5   48.47/5   53.43/5  
    SK Chotěboř                           3.47/3    3.10/3    0.55/2    5.53/14   5.44/11   2.12/5    3.20/7    2.45/13   4.03/8    1.23/10   2.56/5    2.25/4    3.16/7    5.29/12   1.29/3    4.56/4  
                                         60.21/5   62.42/5   67.38/5   69.23/5   69.43/5  
                                          6.38/7    2.21/8    4.56/6    1.45/5    0.20/9  
  6 Ratkovská Lenka                70.00  5.05/12   9.48/12  10.41/11  15.26/11  20.08/9   22.20/8   25.13/8   27.22/6   30.50/5   31.52/5   38.09/9   40.44/9   43.54/8   48.17/8   50.09/7   55.24/7  
    OOB Třebíč                            5.05/12   4.43/13   0.53/1*   4.45/12   4.42/3    2.12/5    2.53/5    2.09/6    3.28/3    1.02/2    6.17/16   2.35/7    3.10/4    4.23/4    1.52/9    5.15/6  
                                         60.42/6   62.59/6   67.43/6   69.41/6   70.00/6  
                                          5.18/2    2.17/6    4.44/4    1.58/8    0.19/6  
  7 Švecová Iva                    70.58  4.17/5    7.40/5    8.39/5   13.09/5   18.30/5   20.43/5   24.18/5   26.53/5   31.20/6   32.37/6   35.34/5   38.14/5   43.03/7   47.43/6   49.22/6   54.57/6  
    SK Chrast                             4.17/5    3.23/5    0.59/3    4.30/9    5.21/6    2.13/7    3.35/11   2.35/10   4.27/10   1.17/7    2.57/6    2.40/10   4.49/16   4.40/7    1.39/4    5.35/8  
                                         61.22/7   63.50/7   68.55/7   70.39/7   70.58/7  
                                          6.25/6    2.28/10   5.05/9    1.44/4    0.19/6  
  8 Šťastná Alena                  73.36  5.00/11   8.33/8    9.32/7   13.42/6   19.50/7   22.04/7   25.01/6   27.29/7   32.02/8   33.31/8   36.25/7   39.01/7   42.36/6   47.58/7   50.13/8   55.38/8  
    SK Chotěboř                           5.00/11   3.33/6    0.59/3    4.10/6    6.08/12   2.14/9    2.57/6    2.28/8    4.33/11   1.29/12   2.54/4    2.36/8    3.35/9    5.22/11   2.15/11   5.25/7  
                                         62.32/8   65.39/8   70.53/8   73.13/8   73.36/8  
                                          6.54/9    3.07/13   5.14/11   2.20/14   0.23/13 
  9 Nešporová Marie                74.07  4.25/6    8.51/10  10.13/10  14.40/10  20.07/8   22.38/9   26.14/10  28.45/9   32.20/9   34.07/9   38.36/10  41.13/10  44.44/10  50.23/11  52.19/10  57.06/9  
    OOB Třebíč                            4.25/6    4.26/11   1.22/9    4.27/7    5.27/8    2.31/10   3.36/12   2.31/9    3.35/6    1.47/14   4.29/14   2.37/9    3.31/8    5.39/13   1.56/10   4.47/3  
                                         63.30/9   66.51/10  71.40/9   73.44/9   74.07/9  
                                          6.24/5    3.21/14   4.49/5    2.04/11   0.23/13 
 10 Choutková Magdaléna            74.21  4.38/9    8.17/7    9.51/8   14.32/9   20.09/10  22.46/10  26.06/9   28.47/10  32.39/10  34.30/10  37.44/8   40.26/8   44.01/9   48.56/9   50.40/9   57.47/10 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  4.38/9    3.39/8    1.34/12   4.41/11   5.37/10   2.37/11   3.20/7    2.41/12   3.52/7    1.51/16   3.14/9    2.42/11   3.35/9    4.55/8    1.44/5    7.07/15 
                                         64.34/10  66.50/9   72.03/10  74.06/10  74.21/10 
                                          6.47/8    2.16/5    5.13/10   2.03/9    0.15/1* 
 11 Tomšů Lucie                    74.38  6.46/14  11.40/14  13.44/14  17.29/14  23.00/12  25.13/11  27.41/11  30.00/11  34.40/11  35.49/11  38.59/11  41.29/11  45.45/11  50.10/10  52.33/11  59.08/11 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              6.46/14   4.54/14   2.04/15   3.45/4    5.31/9    2.13/7    2.28/1*   2.19/7    4.40/12   1.09/5    3.10/8    2.30/5    4.16/14   4.25/5    2.23/14   6.35/13 
                                         66.27/11  68.36/11  72.48/11  74.20/11  74.38/11 
                                          7.19/12   2.09/3    4.12/2    1.32/1*   0.18/5  
 12 Kuncířová Kamila               81.56  4.32/7    8.42/9    9.51/8   14.29/8   22.27/11  25.32/12  29.18/12  32.32/12  39.00/14  40.32/14  44.32/14  47.26/14  51.39/14  56.47/13  58.35/12  64.35/12 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.32/7    4.10/9    1.09/6    4.38/10   7.58/16   3.05/14   3.46/13   3.14/15   6.28/16   1.32/13   4.00/13   2.54/12   4.13/13   5.08/10   1.48/8    6.00/10 
                                         71.48/12  74.37/12  79.39/12  81.34/12  81.56/12 
                                          7.13/11   2.49/11   5.02/8    1.55/6    0.22/12 
 13 Lazárková Dita                 86.45  4.38/9    9.14/11  10.45/12  16.12/12  23.12/14  26.42/14  30.37/14  33.13/13  38.22/13  39.50/13  43.36/13  46.33/13  50.31/12  57.43/14  60.17/14  66.06/13 
    TJ Růžená                             4.38/9    4.36/12   1.31/11   5.27/13   7.00/14   3.30/15   3.55/14   2.36/11   5.09/13   1.28/11   3.46/12   2.57/13   3.58/12   7.12/16   2.34/15   5.49/9  
                                         74.04/13  77.43/13  84.24/13  86.29/13  86.45/13 
                                          7.58/15   3.39/16   6.41/16   2.05/13   0.16/2  
 14 Kodysová Eva                   88.10  6.00/13  10.11/13  12.20/13  16.47/13  23.03/13  25.58/13  30.24/13  33.21/14  37.43/12  39.05/12  42.32/12  46.21/12  50.41/13  56.41/12  59.03/13  66.17/14 
    TJ Růžená                             6.00/13   4.11/10   2.09/16   4.27/7    6.16/13   2.55/13   4.26/15   2.57/14   4.22/9    1.22/8    3.27/11   3.49/16   4.20/15   6.00/14   2.22/13   7.14/16 
                                         76.26/14  79.23/14  85.10/14  87.43/14  88.10/14 
                                         10.09/16   2.57/12   5.47/14   2.33/15   0.27/15 
 15 Musilová Kristýna              88.37  7.35/16  18.13/16  20.02/16  27.26/16  32.48/16  35.37/16  39.05/16  41.13/16  47.03/16  48.25/15  51.42/15  54.45/15  57.58/15  62.13/15  64.48/15  70.51/15 
    SK Chrast                             7.35/16  10.38/16   1.49/14   7.24/16   5.22/7    2.49/12   3.28/9    2.08/5    5.50/15   1.22/8    3.17/10   3.03/14   3.13/5    4.15/2    2.35/16   6.03/11 
                                         78.38/15  80.57/15  86.20/15  88.16/15  88.37/15 
                                          7.47/14   2.19/7    5.23/12   1.56/7    0.21/10 
 16 Jirků Kamila                   96.49  6.52/15  12.40/15  14.18/15  20.50/15  28.08/15  32.01/15  37.09/15  41.03/15  46.42/15  48.31/16  53.33/16  57.05/16  61.02/16  67.05/16  69.23/16  76.22/16 
    SK Chotěboř                           6.52/15   5.48/15   1.38/13   6.32/15   7.18/15   3.53/16   5.08/16   3.54/16   5.39/14   1.49/15   5.02/15   3.32/15   3.57/11   6.03/15   2.18/12   6.59/14 
                                         83.34/16  86.58/16  92.54/16  96.12/16  96.49/16 
                                          7.12/10   3.24/15   5.56/15   3.18/16   0.37/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        4.2km   60m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-109     3-140     4-139     5-114     6-115     7-116     8-117     9-108    10-134    11-135    12-136    13-100   
  1 Vopálková Lenka                47.59  2.14/1*   6.19/1*   8.54/1*  13.09/2   16.28/1*  22.52/1*  24.01/1*  29.05/1*  34.14/1*  41.25/1*  43.22/1*  44.57/1*  47.37/1*  47.59/1* 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.14/1*   4.05/3    2.35/2    4.15/4    3.19/2    6.24/2    1.09/4    5.04/6    5.09/3    7.11/7    1.57/5    1.35/2    2.40/5    0.22/6  
  2 Švecová Marcela                50.22  2.35/2    7.53/6   10.29/5   14.09/4   19.28/5   25.34/2   26.28/2   35.19/5   40.26/4   44.43/4   46.21/4   47.38/4   50.01/2   50.22/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.35/2    5.18/10   2.36/3    3.40/2    5.19/11   6.06/1*   0.54/1*   8.51/11   5.07/2    4.17/1*   1.38/2    1.17/1*   2.23/3    0.21/3  
  3 Hojná Tereza                   50.36  3.33/6    7.41/5   10.45/6   15.45/6   19.51/6   26.35/6   27.47/6   32.29/4   37.52/3   43.32/3   45.30/3   47.35/3   50.17/3   50.36/3  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            3.33/6    4.08/5    3.04/7    5.00/6    4.06/4    6.44/3    1.12/5    4.42/1*   5.23/4    5.40/5    1.58/6    2.05/8    2.42/6    0.19/1* 
  4 Janíčková Jitka                50.58  2.36/3    7.11/2   10.00/3   14.03/3   17.21/3   26.02/5   27.03/4   31.57/3   36.55/2   42.24/2   44.07/2   46.03/2   50.34/4   50.58/4  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.36/3    4.35/8    2.49/5    4.03/3    3.18/1*   8.41/8    1.01/2    4.54/3    4.58/1*   5.29/3    1.43/3    1.56/6    4.31/12   0.24/7  
  5 Kučerová  Marie                54.56  3.22/5    7.11/2    9.40/2   13.07/1*  17.14/2   25.54/3   26.56/3   31.50/2   40.50/5   47.25/5   49.11/5   51.03/5   54.31/5   54.56/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.22/5    3.49/2    2.29/1*   3.27/1*   4.07/6    8.40/7    1.02/3    4.54/3    9.00/11   6.35/6    1.46/4    1.52/4    3.28/10   0.25/9  
  6 Kuncířová Milena               56.52  3.37/7    8.01/7   10.54/7   16.35/7   20.29/7   30.38/7   32.46/8   37.50/8   43.51/7   49.09/6   51.25/6   53.46/6   56.31/6   56.52/6  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.37/7    4.24/6    2.53/6    5.41/12   3.54/3   10.09/10   2.08/11   5.04/6    6.01/7    5.18/2    2.16/9    2.21/11   2.45/7    0.21/3  
  7 Vacková Petra                  59.17  6.26/11  10.13/10  13.37/10  18.55/10  23.50/9   31.07/9   33.30/9   38.31/9   45.24/9   51.02/7   53.15/7   55.21/7   58.57/7   59.17/7  
    SK Chrast                             6.26/11   3.47/1*   3.24/9    5.18/10   4.55/10   7.17/5    2.23/12   5.01/5    6.53/9    5.38/4    2.13/7    2.06/9    3.36/11   0.20/2  
  8 Suková Renata                  59.43  3.38/8    8.44/9   12.17/9   17.23/9   22.14/8   30.38/7   32.04/7   37.14/6   43.10/6   53.00/9   55.15/8   56.55/8   59.22/8   59.43/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.38/8    5.06/9    3.33/10   5.06/8    4.51/9    8.24/6    1.26/9    5.10/8    5.56/6    9.50/10   2.15/8    1.40/3    2.27/4    0.21/3  
  9 Beránková Iveta                63.26  3.18/4    7.25/4   10.04/4   15.05/5   19.11/4   25.58/4   27.13/5   37.41/7   44.27/8   52.09/8   57.52/9   59.54/9   63.01/9   63.26/9  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.18/4    4.07/4    2.39/4    5.01/7    4.06/4    6.47/4    1.15/6   10.28/12   6.46/8    7.42/9    5.43/12   2.02/7    3.07/9    0.25/9  
 10 Veselá Dana                    64.50  4.37/10  13.02/11  17.02/11  21.53/11  26.34/10  35.37/10  37.22/10  42.42/10  49.50/10  57.09/10  59.31/10  61.25/10  64.24/10  64.50/10 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.37/10   8.25/12   4.00/11   4.51/5    4.41/8    9.03/9    1.45/10   5.20/9    7.08/10   7.19/8    2.22/10   1.54/5    2.59/8    0.26/11 
 11 Novotná Helena                 92.09  9.37/12  16.05/12  25.33/12  31.12/12  35.48/12  55.51/11  57.15/11  62.01/11  72.20/11  84.16/11  85.39/11  89.37/11  91.45/11  92.09/11 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            9.37/12   6.28/11   9.28/12   5.39/11   4.36/7   20.03/11   1.24/8    4.46/2   10.19/12  11.56/12   1.23/1*   3.58/12   2.08/1*   0.24/7  
 12 Nováková Alena                 92.47  4.14/9    8.42/8   11.57/8   17.09/8   29.02/11  58.40/12  59.55/12  66.56/12  72.44/12  84.17/12  87.56/12  90.12/12  92.21/12  92.47/12 
    SK Chotěboř                           4.14/9    4.28/7    3.15/8    5.12/9   11.53/12  29.38/12   1.15/6    7.01/10   5.48/5   11.33/11   3.39/11   2.16/10   2.09/2    0.26/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.5km  125m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-109     3-140     4-139     5-114     6-113     7-106     8-108     9-119    10-121    11-122    12-126    13-130    14-132    15-121    16-133   
                                      17-100   
  1 Hrstková Dana                  46.27  2.20/3    5.25/2    7.41/1*  11.03/1*  14.08/1*  15.05/1*  19.10/1*  20.58/1*  24.02/1*  25.12/1*  27.59/1*  33.08/1*  36.09/1*  39.02/1*  41.01/1*  43.22/1* 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.20/3    3.05/1*   2.16/1*   3.22/1*   3.05/2    0.57/1*   4.05/1*   1.48/1*   3.04/1*   1.10/1*   2.47/3    5.09/2    3.01/1*   2.53/1*   1.59/1*   2.21/3  
                                         46.08/1*  46.27/1* 
                                          2.46/1*   0.19/1* 
  2 Wurzelová Dana                 52.44  1.50/1*   5.15/1*   8.10/2   11.37/2   14.37/2   15.39/2   21.35/2   23.38/2   27.40/2   28.52/2   31.31/2   35.38/2   39.30/2   42.58/2   45.39/2   48.29/2  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.50/1*   3.25/2    2.55/5    3.27/2    3.00/1*   1.02/4    5.56/5    2.03/2    4.02/5    1.12/2    2.39/1*   4.07/1*   3.52/5    3.28/4    2.41/7    2.50/7  
                                         52.21/2   52.44/2  
                                          3.52/7    0.23/7  
  3 Voborníková Eva                55.45  2.18/2    5.57/3    8.39/3   12.23/3   16.00/3   16.58/3   22.21/3   24.39/3   28.05/3   29.18/3   35.02/3   40.19/3   43.52/3   47.07/3   49.33/3   52.07/3  
    SK Chotěboř                           2.18/2    3.39/3    2.42/2    3.44/4    3.37/3    0.58/2    5.23/2    2.18/3    3.26/2    1.13/3    5.44/7    5.17/3    3.33/3    3.15/2    2.26/5    2.34/5  
                                         55.25/3   55.45/3  
                                          3.18/5    0.20/3  
  4 Jansová Alena                  57.09  2.48/4    8.53/4   11.39/4   15.19/4   19.01/4   20.01/4   25.47/4   28.13/4   31.57/4   33.26/4   36.09/4   42.24/4   45.47/4   49.07/4   51.15/4   53.33/4  
    SK Chrast                             2.48/4    6.05/5    2.46/4    3.40/3    3.42/5    1.00/3    5.46/3    2.26/5    3.44/3    1.29/5    2.43/2    6.15/5    3.23/2    3.20/3    2.08/3    2.18/1* 
                                         56.50/4   57.09/4  
                                          3.17/4    0.19/1* 
  5 Tichá Jana                     66.09  8.06/8   12.04/6   15.03/6   19.17/6   24.01/6   25.21/6   31.11/5   34.04/6   40.10/6   41.52/6   45.06/6   50.36/6   54.14/5   57.54/5   60.01/5   62.30/5  
    TJ OK Tolar                           8.06/8    3.58/4    2.59/6    4.14/5    4.44/7    1.20/6    5.50/4    2.53/7    6.06/7    1.42/6    3.14/5    5.30/4    3.38/4    3.40/5    2.07/2    2.29/4  
                                         65.49/5   66.09/5  
                                          3.19/6    0.20/3  
  6 Kučerová  Vladimíra            67.12  3.09/5   10.16/5   12.59/5   17.46/5   21.23/5   22.29/5   31.38/6   34.01/5   37.48/5   39.12/5   42.14/5   50.14/5   55.13/6   59.17/6   61.39/6   63.57/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.09/5    7.07/8    2.43/3    4.47/6    3.37/3    1.06/5    9.09/8    2.23/4    3.47/4    1.24/4    3.02/4    8.00/6    4.59/7    4.04/7    2.22/4    2.18/1* 
                                         66.50/6   67.12/6  
                                          2.53/2    0.22/5  
  7 Peřinková Irena                80.51  6.36/7   12.55/8   16.46/7   22.04/7   26.42/7   28.18/7   34.30/7   37.13/7   43.23/7   45.12/7   55.37/7   64.26/7   68.22/7   72.04/7   74.39/7   77.13/7  
    KPKS BETA Brno                        6.36/7    6.19/6    3.51/7    5.18/7    4.38/6    1.36/7    6.12/6    2.43/6    6.10/8    1.49/7   10.25/8    8.49/7    3.56/6    3.42/6    2.35/6    2.34/5  
                                         80.28/7   80.51/7  
                                          3.15/3    0.23/7  
  8 Suková Eva                    112.20  6.05/6   12.36/7   17.00/8   25.44/8   33.10/8   35.09/8   43.36/8   66.48/8   72.03/8   74.00/8   77.45/8   90.15/8   95.20/8  101.01/8  104.20/8  107.33/8  
    VŠSK MFF UK Praha                     6.05/6    6.31/7    4.24/8    8.44/8    7.26/8    1.59/8    8.27/7   23.12/8    5.15/6    1.57/8    3.45/6   12.30/8    5.05/8    5.41/8    3.19/8    3.13/8  
                                        111.58/8  112.20/8  
                                          4.25/8    0.22/5  
    Gregorová Bibiana          DISK      10.57/    16.51/    19.45/    23.28/    27.15/    28.16/    34.16/    38.57/    44.01/    77.18/    51.29/    58.56/    63.26/    74.03/         /    80.36/   
    SK Chotěboř                          10.57/     5.54/     2.54/     3.43/     3.47/     1.01/     6.00/     4.41/     5.04/    33.17/         /     7.27/     4.30/    10.37/         /         /   
                                         84.42/    85.07/   
                                          4.06/     0.25/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.2km   85m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-112     3-113     4-117     5-119     6-121     7-132     8-131     9-130    10-126    11-122    12-121    13-135    14-100   
  1 Křížová  Zdenka                52.22  3.56/3    9.00/3   11.46/2   15.04/2   19.56/2   22.18/3   24.44/2   25.43/2   28.47/2   32.20/2   42.03/1*  45.03/1*  49.28/1*  52.01/1*  52.22/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.56/3    5.04/3    2.46/3    3.18/2    4.52/3    2.22/5    2.26/1*   0.59/1*   3.04/2    3.33/2    9.43/1*   3.00/1*   4.25/1*   2.33/2    0.21/1* 
  2 Stupalová Jana                 53.36  3.48/2    7.03/1*   9.00/1*  11.52/1*  19.58/3   21.54/2   24.31/1*  25.34/1*  28.26/1*  31.53/1*  43.33/2   46.39/2   51.12/2   53.11/2   53.36/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.48/2    3.15/1*   1.57/1*   2.52/1*   8.06/4    1.56/3    2.37/2    1.03/2    2.52/1*   3.27/1*  11.40/4    3.06/2    4.33/2    1.59/1*   0.25/3  
  3 Orálková Libuše                58.30  4.23/4    8.08/2   11.46/2   15.23/3   19.28/1*  21.27/1*  25.30/3   26.59/3   30.55/3   34.41/3   45.01/3   49.36/3   55.02/3   58.03/3   58.30/3  
    OOB Třebíč                            4.23/4    3.45/2    3.38/4    3.37/3    4.05/1*   1.59/4    4.03/3    1.29/5    3.56/3    3.46/3   10.20/3    4.35/5    5.26/4    3.01/5    0.27/4  
  4 Jelínková Jana                 61.16  3.42/1*   9.42/4   12.20/4   16.51/4   21.13/4   23.03/4   27.29/4   28.39/4   33.03/4   39.19/4   49.06/4   53.04/4   57.56/4   60.53/4   61.16/4  
    TJ Růžená                             3.42/1*   6.00/4    2.38/2    4.31/4    4.22/2    1.50/1*   4.26/4    1.10/3    4.24/4    6.16/5    9.47/2    3.58/3    4.52/3    2.57/4    0.23/2  
  5 Zháňalová Jana                106.53  8.30/5   20.04/5   24.41/5   36.06/5   57.32/5   59.22/5   67.54/5   69.11/5   74.13/5   80.10/5   93.51/5   98.14/5  103.47/5  106.26/5  106.53/5  
    OOB Třebíč                            8.30/5   11.34/5    4.37/5   11.25/5   21.26/5    1.50/1*   8.32/5    1.17/4    5.02/5    5.57/4   13.41/5    4.23/4    5.33/5    2.39/3    0.27/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.2km   60m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-112     3-113     4-115     5-116     6-117     7-120     8-133     9-136    10-100   
  1 Kučerová Anna                  55.12  6.16/2   12.27/1*  15.43/1*  23.41/1*  25.59/1*  32.31/1*  39.34/1*  44.25/1*  48.52/1*  54.46/1*  55.12/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.16/2    6.11/1*   3.16/1*   7.58/1*   2.18/2    6.32/2    7.03/1*   4.51/2    4.27/1*   5.54/2    0.26/2  
  2 Podhorská Věra                 58.33  5.29/1*  13.25/2   17.05/2   28.04/2   29.56/2   35.54/2   44.55/2   49.19/2   55.20/2   58.09/2   58.33/2  
    SK Free Jihlava                       5.29/1*   7.56/2    3.40/2   10.59/2    1.52/1*   5.58/1*   9.01/2    4.24/1*   6.01/2    2.49/1*   0.24/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.2km   35m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-110     3-112     4-111     5-120     6-135     7-100   
  1 Kafka Matěj                    19.18  4.10/1*   5.47/1*   7.52/1*  10.50/2   13.35/2   16.58/2   19.00/1*  19.18/1* 
    OK Jihlava                            4.10/1*   1.37/2    2.05/4    2.58/3    2.45/2    3.23/1*   2.02/1*   0.18/2  
  2 Nechuta  David                 20.10  5.19/2    6.51/2    8.02/2    9.43/1*  12.23/1*  16.46/1*  19.53/2   20.10/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.19/2    1.32/1*   1.11/1*   1.41/1*   2.40/1*   4.23/2    3.07/3    0.17/1* 
  3 Horázný František              30.13  9.50/4   13.09/4   14.26/4   17.44/4   21.46/3   27.36/3   29.52/3   30.13/3  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            9.50/4    3.19/3    1.17/2    3.18/4    4.02/3    5.50/3    2.16/2    0.21/4  
  4 Kubičko Petr                   68.45  6.25/3   10.13/3   12.14/3   14.29/3   46.57/4   62.01/4   68.26/4   68.45/4  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            6.25/3    3.48/4    2.01/3    2.15/2   32.28/4   15.04/4    6.25/4    0.19/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10N        2.1km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-112     3-118     4-135     5-100   
  1 Šebesta Kryštof                37.45 11.51/1*  16.24/1*  26.50/1*  34.23/1*  37.22/1*  37.45/1* 
    SK Chrast                            11.51/1*   4.33/1*  10.26/1*   7.33/1*   2.59/1*   0.23/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.2km   60m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-109     3-140     4-139     5-113     6-111     7-120     8-133     9-100   
  1 Čech Jan                       26.57  1.35/1*   4.49/1*   7.30/1*  12.17/1*  16.07/1*  19.10/1*  21.31/1*  23.56/1*  26.38/1*  26.57/1* 
    OK Jihlava                            1.35/1*   3.14/1*   2.41/1*   4.47/3    3.50/1*   3.03/1*   2.21/1*   2.25/3    2.42/1*   0.19/3  
  2 Málek  Jan                     33.00  1.59/3    6.16/3    8.59/2   13.51/2   19.45/2   23.56/3   26.56/3   29.19/3   32.39/2   33.00/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.59/3    4.17/3    2.43/2    4.52/5    5.54/4    4.11/5    3.00/3    2.23/2    3.20/4    0.21/5  
  3 Vacek Vojtěch                  33.01  2.40/5    7.34/4   10.58/5   15.48/5   20.25/4   23.39/2   26.41/2   29.23/4   32.41/3   33.01/3  
    OK Jihlava                            2.40/5    4.54/4    3.24/4    4.50/4    4.37/2    3.14/2    3.02/4    2.42/4    3.18/3    0.20/4  
  4 Zacha Jiří                     34.11  2.09/4    7.47/5   10.48/4   15.10/4   20.15/3   24.02/4   27.00/4   29.18/2   33.53/4   34.11/4  
    OK Jihlava                            2.09/4    5.38/5    3.01/3    4.22/1*   5.05/3    3.47/4    2.58/2    2.18/1*   4.35/6    0.18/2  
  5 Frýba Dominik                  38.19  1.56/2    5.19/2    9.44/3   14.28/3   24.34/5   28.01/5   31.35/5   34.52/5   38.05/5   38.19/5  
    OK Jihlava                            1.56/2    3.23/2    4.25/6    4.44/2   10.06/5    3.27/3    3.34/5    3.17/5    3.13/2    0.14/1* 
  6 Klimeš Jan                     66.10 12.10/6   18.55/6   22.51/6   35.37/6   46.21/6   51.21/6   57.04/6   61.29/6   65.41/6   66.10/6  
    SK Chrast                            12.10/6    6.45/6    3.56/5   12.46/6   10.44/6    5.00/6    5.43/6    4.25/6    4.12/5    0.29/6  
    Právec David               DISK       8.33/         /    20.22/         /         /         /         /         /    59.48/    60.09/   
    SK Chrast                             8.33/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.21/   
    Bojanovský  Rostislav      DISK           /         /         /         /         /         /         /         /    14.48/    15.35/   
    SKP Žďár nad Sázavou                      /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.47/   
    Suchý Ondřej               DISK       2.35/     5.51/     8.47/    14.47/         /         /         /         /         /    38.14/   
    OK Jihlava                            2.35/     3.16/     2.56/     6.00/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.5km  120m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-113     3-139     4-140     5-109     6-104     7-106     8-110     9-112    10-117    11-119    12-133    13-100   
  1 Fuksa Jakub                    41.55  1.49/4    7.31/3   11.05/2   15.30/1*  17.47/1*  22.53/2   25.22/1*  28.23/2   29.24/2   32.40/1*  35.09/1*  38.45/1*  41.38/1*  41.55/1* 
    OK Jihlava                            1.49/4    5.42/3    3.34/1*   4.25/1*   2.17/2    5.06/5    2.29/1*   3.01/4    1.01/2    3.16/1*   2.29/1*   3.36/4    2.53/1*   0.17/4  
  2 Koutný Tomáš                   43.01  1.45/2    6.44/2   10.58/1*  16.00/2   18.31/2   21.36/1*  26.50/3   28.10/1*  29.11/1*  33.10/2   36.00/2   39.15/2   42.46/2   43.01/2  
    OOB Třebíč                            1.45/2    4.59/2    4.14/2    5.02/2    2.31/4    3.05/3    5.14/4    1.20/1*   1.01/2    3.59/2    2.50/3    3.15/3    3.31/5    0.15/1* 
  3 Janíček Jakub                  46.04  1.33/1*   5.09/1*  13.24/3   18.37/3   20.54/3   23.32/3   26.35/2   29.51/3   30.40/3   35.14/3   39.47/3   42.49/3   45.44/3   46.04/3  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.33/1*   3.36/1*   8.15/5    5.13/4    2.17/2    2.38/1*   3.03/2    3.16/5    0.49/1*   4.34/4    4.33/5    3.02/1*   2.55/2    0.20/5  
  4 Šťastný Jan                    49.00  1.47/3   12.45/4   17.14/4   22.24/4   24.30/4   27.42/4   32.48/4   34.13/4   35.18/4   39.22/4   42.10/4   45.22/4   48.45/4   49.00/4  
    SK Chotěboř                           1.47/3   10.58/5    4.29/3    5.10/3    2.06/1*   3.12/4    5.06/3    1.25/2    1.05/4    4.04/3    2.48/2    3.12/2    3.23/4    0.15/1* 
  5 Gregor Petr                    92.35  3.38/5   26.36/6   31.36/6   37.21/6   40.06/5   43.03/5   70.09/5   72.10/5   74.20/5   79.39/5   85.29/5   89.11/5   92.20/5   92.35/5  
    SK Chotěboř                           3.38/5   22.58/6    5.00/4    5.45/5    2.45/5    2.57/2   27.06/6    2.01/3    2.10/6    5.19/5    5.50/6    3.42/5    3.09/3    0.15/1* 
    Marek Vojtěch              DISK      18.18/    29.00/    60.59/    73.45/    78.41/         /         /         /         /         /         /         /    96.05/    96.40/   
    SK Chrast                            18.18/    10.42/    31.59/    12.46/     4.56/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.35/   
    Jelínek Lukáš              DISK       6.16/    16.57/    49.02/    61.42/    66.31/         /         /         /         /         /         /         /    84.04/    84.37/   
    SK Chrast                             6.16/    10.41/    32.05/    12.40/     4.49/         /         /         /         /         /         /         /         /     0.33/   
  8 Jelínek Michal            MS  124.25  5.21/6   13.41/5   22.18/5   30.20/5   49.21/6   65.34/6   83.54/6   95.31/6   96.48/6  104.24/6  107.27/6  119.42/6  124.05/6  124.25/6  
    SK Chrast                             5.21/6    8.20/4    8.37/6    8.02/6   19.01/6   16.13/6   18.20/5   11.37/6    1.17/5    7.36/6    3.03/4   12.15/6    4.23/6    0.20/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.0km  130m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-107     2-108     3-106     4-113     5-115     6-116     7-117     8-118     9-119    10-121    11-122    12-123    13-124    14-125    15-126    16-130   
                                      17-132    18-121    19-133    20-100   
  1 Žanda Matěj                    39.45  0.53/1*   2.06/1*   3.56/2    6.16/1*   9.24/1*   9.57/1*  12.28/1*  15.00/1*  15.55/1*  16.56/1*  18.42/1*  20.45/1*  22.49/1*  23.45/1*  28.50/1*  31.27/1* 
    SK Chotěboř                           0.53/1*   1.13/2    1.50/5    2.20/1*   3.08/1*   0.33/1*   2.31/1*   2.32/3    0.55/1*   1.01/4    1.46/1*   2.03/1*   2.04/4    0.56/1*   5.05/1*   2.37/2  
                                         33.46/1*  35.22/1*  37.07/1*  39.26/1*  39.45/1* 
                                          2.19/1*   1.36/1*   1.45/1*   2.19/1*   0.19/7  
  2 Krejsa Vladimír                43.14  0.59/2    2.16/3    3.41/1*   6.21/2    9.51/2   10.44/2   13.28/2   15.50/2   17.15/2   18.13/2   21.01/2   23.19/2   25.04/2   26.02/2   31.17/2   33.47/2  
    SK Chrast                             0.59/2    1.17/5    1.25/1*   2.40/2    3.30/2    0.53/7    2.44/2    2.22/1*   1.25/4    0.58/1*   2.48/4    2.18/2    1.45/1*   0.58/2    5.15/3    2.30/1* 
                                         36.38/2   38.25/2   40.35/2   43.00/2   43.14/2  
                                          2.51/3    1.47/3    2.10/5    2.25/2    0.14/2  
  3 Žemlička Tomáš                 46.39  1.07/3    2.07/2    4.03/4    6.52/3   10.45/3   11.36/3   14.34/3   17.02/3   17.58/3   19.44/3   22.07/3   24.50/3   27.00/3   28.00/3   34.08/3   37.11/3  
    SK Chotěboř                           1.07/3    1.00/1*   1.56/6    2.49/3    3.53/3    0.51/4    2.58/4    2.28/2    0.56/2    1.46/9    2.23/2    2.43/4    2.10/7    1.00/3    6.08/5    3.03/3  
                                         40.00/3   41.45/3   43.34/3   46.23/3   46.39/3  
                                          2.49/2    1.45/2    1.49/2    2.49/4    0.16/4  
  4 Tichý Tomáš                    48.49  1.27/9    2.40/5    4.10/5    7.22/5   11.22/4   12.07/4   14.53/4   17.42/4   19.30/4   20.29/4   23.33/4   26.02/4   28.02/4   29.05/4   34.57/4   38.06/4  
    TJ OK Tolar                           1.27/9    1.13/2    1.30/2    3.12/6    4.00/5    0.45/3    2.46/3    2.49/5    1.48/6    0.59/2    3.04/5    2.29/3    2.00/3    1.03/4    5.52/4    3.09/4  
                                         41.52/4   43.44/4   45.42/4   48.31/4   48.49/4  
                                          3.46/10   1.52/4    1.58/4    2.49/4    0.18/5  
  5 Kaser Dan                      59.08  1.09/4    2.23/4    3.59/3    7.03/4   11.44/5   12.21/5   15.25/5   18.10/5   23.49/5   24.58/5   30.53/5   33.38/5   35.45/5   37.33/5   44.55/5   48.19/5  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              1.09/4    1.14/4    1.36/3    3.04/4    4.41/8    0.37/2    3.04/5    2.45/4    5.39/11   1.09/5    5.55/11   2.45/5    2.07/5    1.48/10   7.22/6    3.24/6  
                                         51.11/5   53.28/5   55.50/5   58.45/5   59.08/5  
                                          2.52/5    2.17/6    2.22/6    2.55/6    0.23/10 
  6 Štefec Jaroslav                65.35  1.18/7    2.54/6    5.08/6    8.18/6   12.55/6   14.01/6   18.24/6   21.35/6   26.30/6   27.46/6   32.20/6   37.12/6   39.44/6   41.05/6   50.25/7   53.53/6  
    SK Chrast                             1.18/7    1.36/7    2.14/9    3.10/5    4.37/7    1.06/9    4.23/9    3.11/7    4.55/9    1.16/6    4.34/10   4.52/10   2.32/12   1.21/6    9.20/11   3.28/7  
                                         57.52/6   60.00/6   62.33/6   65.20/6   65.35/6  
                                          3.59/11   2.08/5    2.33/7    2.47/3    0.15/3  
  7 Janíček Jan                    69.28  1.24/8    3.44/9    5.49/8   10.01/8   15.25/8   16.40/8   24.17/8   28.06/8   30.28/8   31.57/8   38.16/8   41.43/8   43.50/8   45.36/8   53.25/8   56.44/8  
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  1.24/8    2.20/10   2.05/7    4.12/8    5.24/10   1.15/11   7.37/10   3.49/10   2.22/7    1.29/8    6.19/12   3.27/8    2.07/5    1.46/9    7.49/8    3.19/5  
                                         59.35/8   62.07/8   65.04/8   69.10/7   69.28/7  
                                          2.51/3    2.32/10   2.57/9    4.06/11   0.18/5  
  8 Veselý Martin                  70.00  1.16/6    6.50/11   9.47/11  16.11/10  20.17/10  21.08/10  24.48/9   29.16/9   30.34/9   31.34/7   35.28/7   38.29/7   40.47/7   42.38/7   50.10/6   55.07/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.16/6    5.34/12   2.57/12   6.24/10   4.06/6    0.51/4    3.40/6    4.28/11   1.18/3    1.00/3    3.54/8    3.01/6    2.18/8    1.51/11   7.32/7    4.57/10 
                                         58.26/7   61.13/7   63.48/7   69.41/8   70.00/8  
                                          3.19/6    2.47/11   2.35/8    5.53/12   0.19/7  
  9 Fousek Jan                     75.50  2.43/11   4.47/10   6.35/10  12.14/9   16.13/9   17.22/9   31.33/10  34.48/10  40.05/10  41.28/10  45.03/10  48.05/10  49.55/10  51.15/10  56.25/9   64.15/10 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.43/11   2.04/9    1.48/4    5.39/9    3.59/4    1.09/10  14.11/12   3.15/8    5.17/10   1.23/7    3.35/7    3.02/7    1.50/2    1.20/5    5.10/2    7.50/12 
                                         67.59/10  70.46/10  72.41/10  75.38/9   75.50/9  
                                          3.44/9    2.47/11   1.55/3    2.57/7    0.12/1* 
 10 Sitař  Václav                  76.34  1.15/5    3.00/7    5.12/7    8.44/7   13.46/7   14.37/7   18.46/7   21.51/7   27.54/7   38.00/9   40.28/9   45.18/9   47.39/9   49.10/9   58.32/10  63.07/9  
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.15/5    1.45/8    2.12/8    3.32/7    5.02/9    0.51/4    4.09/8    3.05/6    6.03/12  10.06/12   2.28/3    4.50/9    2.21/9    1.31/7    9.22/12   4.35/8  
                                         66.44/9   69.11/9   72.27/9   76.04/10  76.34/10 
                                          3.37/7    2.27/7    3.16/12   3.37/9    0.30/12 
 11 Luxa Luboš                     85.17  1.52/10   3.11/8    6.04/9   25.09/12  31.07/12  32.06/12  36.11/11  39.43/11  41.22/11  43.45/11  47.44/11  53.17/11  55.44/11  57.59/11  65.57/11  71.20/11 
    SK Chotěboř                           1.52/10   1.19/6    2.53/10  19.05/12   5.58/11   0.59/8    4.05/7    3.32/9    1.39/5    2.23/11   3.59/9    5.33/11   2.27/11   2.15/12   7.58/9    5.23/11 
                                         75.29/11  77.57/11  81.01/11  84.56/11  85.17/11 
                                          4.09/12   2.28/8    3.04/10   3.55/10   0.21/9  
 12 Nedvěd  Antonín               104.33  5.02/12   7.52/12  10.47/12  19.10/11  28.30/11  29.45/11  40.36/12  45.24/12  47.58/12  50.06/12  53.31/12  73.20/12  75.42/12  77.15/12  86.34/12  91.09/12 
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.02/12   2.50/11   2.55/11   8.23/11   9.20/12   1.15/11  10.51/11   4.48/12   2.34/8    2.08/10   3.25/6   19.49/12   2.22/10   1.33/8    9.19/10   4.35/8  
                                         94.46/12  97.16/12 100.31/12 104.05/12 104.33/12 
                                          3.37/7    2.30/9    3.15/11   3.34/8    0.28/11 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.8km  205m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-112     3-114     4-139     5-140     6-109     7-106     8-119     9-121    10-132    11-130    12-129    13-128    14-127    15-125    16-124   
                                      17-123    18-122    19-121    20-133    21-136    22-100   
  1 Novohradský Petr               60.27  1.24/1*   4.14/1*   5.45/1*   8.56/1*  13.09/1*  15.09/1*  18.10/1*  23.36/1*  24.28/1*  26.05/1*  28.36/1*  31.34/1*  35.54/1*  37.11/1*  46.20/1*  47.33/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.24/1*   2.50/1*   1.31/1*   3.11/1*   4.13/1*   2.00/1*   3.01/1*   5.26/1*   0.52/1*   1.37/1*   2.31/1*   2.58/1*   4.20/1*   1.17/1*   9.09/1*   1.13/1* 
                                         49.43/1*  52.12/1*  54.10/1*  56.20/1*  58.49/1*  60.10/1*  60.27/1* 
                                          2.10/1*   2.29/1*   1.58/1*   2.10/1*   2.29/1*   1.21/1*   0.17/1* 
  2 Došek Jan                     126.15  3.14/2    8.46/2   12.06/2   25.51/2   32.41/2   36.46/2   42.50/2   53.23/2   55.25/2   64.15/2   68.42/2   72.37/2   80.58/2   84.02/2   98.54/2  100.41/2  
    OOB Třebíč                            3.14/2    5.32/2    3.20/2   13.45/2    6.50/2    4.05/2    6.04/2   10.33/2    2.02/2    8.50/2    4.27/2    3.55/2    8.21/2    3.04/2   14.52/2    1.47/2  
                                        107.59/2  112.28/2  116.00/2  118.55/2  122.30/2  125.58/2  126.15/2  
                                          7.18/2    4.29/2    3.32/2    2.55/2    3.35/2    3.28/2    0.17/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C       11.1km  245m 29k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-107     2-118     3-117     4-114     5-139     6-137     7-138     8-140     9-109    10-104    11-108    12-112    13-115    14-116    15-119    16-121   
                                      17-131    18-126    19-127    20-128    21-129    22-125    23-124    24-123    25-122    26-121    27-133    28-136    29-100   
  1 Král Michal                    74.23  0.53/2    3.06/2    4.46/2    7.04/2    9.59/1*  14.08/1*  18.42/1*  20.49/1*  22.16/1*  24.20/1*  25.53/1*  27.31/1*  31.37/1*  32.14/1*  37.52/1*  38.45/1* 
    SK Chotěboř                           0.53/2    2.13/4    1.40/1*   2.18/1*   2.55/2    4.09/1*   4.34/7    2.07/1*   1.27/1*   2.04/2    1.33/3    1.38/2    4.06/1*   0.37/4    5.38/6    0.53/1* 
                                         40.54/1*  44.05/1*  47.51/1*  49.18/1*  54.35/1*  62.15/1*  63.16/1*  65.06/1*  67.27/1*  69.03/1*  71.06/1*  72.50/1*  74.08/1*  74.23/1* 
                                          2.09/3    3.11/7    3.46/1*   1.27/1*   5.17/12   7.40/1*   1.01/1*   1.50/1*   2.21/7    1.36/1*   2.03/6    1.44/1*   1.18/2    0.15/3  
  2 Hošek Radim                    77.15  0.57/3    3.10/3    5.11/4    7.55/4   10.55/4   15.14/4   19.39/2   22.13/3   23.55/3   25.59/2   27.28/2   29.14/2   34.15/2   35.00/2   40.17/2   41.34/4  
    TJ OB České Budějovice                0.57/3    2.13/4    2.01/5    2.44/4    3.00/3    4.19/2    4.25/4    2.34/7    1.42/4    2.04/2    1.29/1*   1.46/3    5.01/9    0.45/13   5.17/2    1.17/16 
                                         43.54/3   46.56/3   50.47/3   52.15/2   56.22/2   65.08/3   66.10/2   68.08/2   70.10/2   71.54/2   73.48/2   75.43/2   76.59/2   77.15/2  
                                          2.20/9    3.02/3    3.51/3    1.28/2    4.07/3    8.46/7    1.02/2    1.58/4    2.02/2    1.44/5    1.54/4    1.55/5    1.16/1*   0.16/4  
  3 Kříž Lukáš                     78.24  1.08/12   3.18/8    5.25/6    8.04/5   10.49/3   15.09/3   21.02/5   23.21/5   24.59/5   27.02/4   28.34/4   30.23/4   34.48/4   35.28/4   40.38/4   41.33/3  
    OOB Třebíč                            1.08/12   2.10/3    2.07/8    2.39/3    2.45/1*   4.20/3    5.53/17   2.19/3    1.38/3    2.03/1*   1.32/2    1.49/5    4.25/3    0.40/7    5.10/1*   0.55/2  
                                         44.15/4   47.36/4   51.36/4   53.20/4   57.27/4   65.59/4   67.05/4   69.04/4   71.18/4   72.58/4   74.44/3   76.42/3   78.08/3   78.24/3  
                                          2.42/13   3.21/10   4.00/5    1.44/11   4.07/3    8.32/6    1.06/6    1.59/6    2.14/6    1.40/4    1.46/1*   1.58/6    1.26/7    0.16/4  
  4 Král Aleš                      79.18  0.58/4    2.52/1*   4.36/1*   6.59/1*  10.02/2   14.33/2   19.51/3   22.06/2   23.39/2   26.15/3   27.55/3   29.47/3   34.19/3   35.02/3   40.19/3   41.24/2  
    SK Chotěboř                           0.58/4    1.54/1*   1.44/2    2.23/2    3.03/4    4.31/5    5.18/15   2.15/2    1.33/2    2.36/11   1.40/4    1.52/6    4.32/4    0.43/9    5.17/2    1.05/9  
                                         43.30/2   46.34/2   50.41/2   52.21/3   56.50/3   65.05/2   66.20/3   68.39/3   71.01/3   72.45/3   75.04/4   77.40/4   79.01/4   79.18/4  
                                          2.06/2    3.04/4    4.07/7    1.40/8    4.29/9    8.15/5    1.15/11   2.19/10   2.22/8    1.44/5    2.19/16   2.36/17   1.21/4    0.17/7  
  5 Fiala Martin                   80.20  1.06/9    3.22/9    5.32/8    8.16/7   11.21/6   15.52/5   20.01/4   22.24/4   24.10/4   27.08/5   29.33/5   31.26/5   35.50/5   36.50/5   43.11/5   44.15/5  
    OOB Třebíč                            1.06/9    2.16/8    2.10/9    2.44/4    3.05/7    4.31/5    4.09/2    2.23/4    1.46/8    2.58/14   2.25/17   1.53/7    4.24/2    1.00/18   6.21/9    1.04/7  
                                         46.14/5   49.19/5   53.42/5   55.13/5   59.37/5   67.41/5   68.44/5   70.48/5   72.49/5   74.51/5   76.49/5   78.35/5   80.06/5   80.20/5  
                                          1.59/1*   3.05/5    4.23/10   1.31/4    4.24/7    8.04/4    1.03/3    2.04/7    2.01/1*   2.02/16   1.58/5    1.46/2    1.31/8    0.14/1* 
  6 Píro Matěj                     83.30  2.25/20   5.04/19   7.01/17  11.12/17  14.16/16  19.20/14  23.10/11  25.44/10  27.28/10  29.39/10  31.56/9   34.09/9   39.10/9   39.54/9   45.14/7   46.47/7  
    OOB Třebíč                            2.25/20   2.39/16   1.57/4    4.11/18   3.04/5    5.04/8    3.50/1*   2.34/7    1.44/6    2.11/4    2.17/16   2.13/13   5.01/9    0.44/12   5.20/5    1.33/20 
                                         49.02/7   51.54/7   55.51/7   57.57/6   62.56/6   70.52/6   72.05/6   74.02/6   76.07/6   77.46/6   79.34/6   81.52/6   83.16/6   83.30/6  
                                          2.15/6    2.52/1*   3.57/4    2.06/14   4.59/10   7.56/2    1.13/10   1.57/2    2.05/4    1.39/3    1.48/2    2.18/11   1.24/6    0.14/1* 
  7 Voborník Petr                  87.18  0.59/6    3.14/5    5.01/3    7.52/3   10.56/5   16.55/8   21.24/7   24.11/7   25.56/6   29.11/9   31.05/8   33.13/7   38.02/6   39.47/8   45.06/6   46.15/6  
    SK Chotěboř                           0.59/6    2.15/7    1.47/3    2.51/7    3.04/5    5.59/17   4.29/6    2.47/14   1.45/7    3.15/17   1.54/8    2.08/11   4.49/5    1.45/20   5.19/4    1.09/13 
                                         48.27/6   51.27/6   55.47/6   58.02/7   63.20/7   73.14/7   74.25/7   76.44/7   79.06/7   80.55/7   83.01/7   85.36/7   86.59/7   87.18/7  
                                          2.12/5    3.00/2    4.20/8    2.15/16   5.18/13   9.54/12   1.11/9    2.19/10   2.22/8    1.49/8    2.06/7    2.35/15   1.23/5    0.19/13 
  8 Kalina Miroslav                88.15  1.07/11   3.41/12   6.16/13   9.48/13  14.01/15  20.14/17  25.03/13  27.29/13  29.18/13  32.02/13  33.57/13  36.25/14  42.11/14  43.00/14  51.01/14  52.03/14 
    VŠTJ Ekonom Praha                     1.07/11   2.34/14   2.35/18   3.32/14   4.13/19   6.13/19   4.49/9    2.26/6    1.49/10   2.44/12   1.55/10   2.28/18   5.46/16   0.49/15   8.01/18   1.02/5  
                                         54.18/13  57.24/12  61.46/12  63.18/12  67.41/11  75.39/10  76.46/9   78.43/9   80.55/8   82.45/8   84.53/8   86.40/8   87.59/8   88.15/8  
                                          2.15/6    3.06/6    4.22/9    1.32/5    4.23/6    7.58/3    1.07/7    1.57/2    2.12/5    1.50/9    2.08/9    1.47/3    1.19/3    0.16/4  
  9 Chaloupka Martin               89.14  1.06/9    3.10/3    5.14/5    8.12/6   11.24/7   16.33/7   21.44/8   24.26/8   26.36/8   28.56/8   30.50/6   36.05/12  40.56/10  41.31/10  48.23/10  49.29/10 
    SK Chrast                             1.06/9    2.04/2    2.04/7    2.58/9    3.12/11   5.09/10   5.11/12   2.42/12   2.10/16   2.20/6    1.54/8    5.15/20   4.51/7    0.35/1*   6.52/14   1.06/10 
                                         51.44/10  55.03/10  58.52/9   60.26/9   64.31/9   74.33/9   75.37/8   77.42/8   81.31/9   83.30/9   85.23/9   87.24/9   88.57/9   89.14/9  
                                          2.15/6    3.19/8    3.49/2    1.34/6    4.05/1*  10.02/14   1.04/4    2.05/8    3.49/19   1.59/13   1.53/3    2.01/7    1.33/11   0.17/7  
 10 Martinec Petr                  91.50  1.46/19   4.10/16   6.22/14   9.22/11  12.28/11  17.43/9   22.56/10  25.45/11  27.31/11  30.02/11  32.00/10  33.37/8   38.43/7   39.18/6   45.47/8   46.51/8  
    SK Chrast                             1.46/19   2.24/10   2.12/11   3.00/10   3.06/8    5.15/11   5.13/14   2.49/15   1.46/8    2.31/9    1.58/12   1.37/1*   5.06/11   0.35/1*   6.29/10   1.04/7  
                                         50.16/9   54.01/9   59.26/10  61.07/10  66.52/10  77.16/11  78.32/11  80.42/10  83.07/10  84.57/10  87.12/10  89.42/10  91.31/10  91.50/10 
                                          3.25/17   3.45/13   5.25/14   1.41/9    5.45/16  10.24/16   1.16/12   2.10/9    2.25/10   1.50/9    2.15/14   2.30/13   1.49/16   0.19/13 
 11 Hladílek Jan                   93.06  0.58/4    3.35/10   5.37/9    8.24/8   11.45/8   16.05/6   21.06/6   23.55/6   26.08/7   28.37/6   30.52/7   33.10/6   38.47/8   39.30/7   46.02/9   47.04/9  
    SKP Žďár nad Sázavou                  0.58/4    2.37/15   2.02/6    2.47/6    3.21/12   4.20/3    5.01/11   2.49/15   2.13/18   2.29/8    2.15/15   2.18/17   5.37/15   0.43/9    6.32/11   1.02/5  
                                         50.00/8   53.52/8   58.43/8   60.21/8   64.26/8   73.14/7   76.47/10  83.25/11  85.28/11  87.06/11  89.23/11  91.15/11  92.49/11  93.06/11 
                                          2.56/15   3.52/14   4.51/11   1.38/7    4.05/1*   8.48/8    3.33/20   6.38/20   2.03/3    1.38/2    2.17/15   1.52/4    1.34/13   0.17/7  
 12 Chum Jaroslav                  95.12  1.25/16   3.53/14   6.10/12   9.29/12  13.08/12  18.29/12  24.10/12  26.48/12  28.51/12  31.11/12  32.59/12  35.10/11  41.43/12  42.24/12  48.38/11  50.00/11 
    SK Slavia Praha                       1.25/16   2.28/12   2.17/14   3.19/12   3.39/14   5.21/14   5.41/16   2.38/10   2.03/13   2.20/6    1.48/5    2.11/12   6.33/18   0.41/8    6.14/8    1.22/19 
                                         52.28/11  56.09/11  61.13/11  63.05/11  71.38/14  80.47/13  82.04/13  84.28/13  86.58/12  88.56/12  91.06/12  93.23/12  94.54/12  95.12/12 
                                          2.28/10   3.41/12   5.04/13   1.52/12   8.33/20   9.09/10   1.17/13   2.24/12   2.30/11   1.58/12   2.10/11   2.17/10   1.31/8    0.18/10 
 13 Žebrák Zbyněk                  95.51  1.15/14   4.09/15   7.18/19  11.12/17  15.17/18  21.54/19  26.51/18  29.42/16  31.36/16  34.07/16  36.08/15  38.07/15  43.06/15  43.51/15  50.27/13  51.47/13 
    SKOB Ostrava                          1.15/14   2.54/17   3.09/20   3.54/16   4.05/18   6.37/20   4.57/10   2.51/17   1.54/11   2.31/9    2.01/13   1.59/8    4.59/8    0.45/13   6.36/13   1.20/18 
                                         54.28/14  57.58/14  63.24/13  65.29/13  71.01/13  80.21/12  81.47/12  84.11/12  87.22/13  89.10/13  91.18/13  93.51/13  95.33/13  95.51/13 
                                          2.41/12   3.30/11   5.26/15   2.05/13   5.32/15   9.20/11   1.26/15   2.24/12   3.11/18   1.48/7    2.08/9    2.33/14   1.42/15   0.18/10 
 14 Nešpor Jan                     98.36  1.01/7    3.15/6    5.39/10  12.54/19  16.05/19  20.41/18  25.07/15  27.32/14  29.46/14  32.39/14  34.27/14  36.15/13  41.04/11  42.02/11  49.46/12  50.46/12 
    OOB Třebíč                            1.01/7    2.14/6    2.24/15   7.15/20   3.11/10   4.36/7    4.26/5    2.25/5    2.14/19   2.53/13   1.48/5    1.48/4    4.49/5    0.58/16   7.44/16   1.00/4  
                                         52.56/12  57.44/13  63.39/14  65.55/14  70.23/12  82.39/14  83.47/14  87.23/14  90.30/14  92.21/14  94.31/14  96.45/14  98.18/14  98.36/14 
                                          2.10/4    4.48/18   5.55/19   2.16/17   4.28/8   12.16/18   1.08/8    3.36/18   3.07/16   1.51/11   2.10/11   2.14/8    1.33/11   0.18/10 
 15 Tichý Martin                  100.49  1.13/13   4.34/17   6.47/16  10.47/16  14.36/17  19.54/16  25.06/14  30.09/18  33.28/18  36.27/17  38.36/17  40.53/17  46.14/17  46.57/17  53.32/17  54.38/17 
    TJ OK Tolar                           1.13/13   3.21/19   2.13/13   4.00/17   3.49/16   5.18/13   5.12/13   5.03/20   3.19/20   2.59/15   2.09/14   2.17/16   5.21/14   0.43/9    6.35/12   1.06/10 
                                         58.15/17  62.16/17  67.07/17  68.49/16  74.45/17  83.48/15  85.18/15  87.50/15  91.00/15  93.11/15  95.49/15  98.24/15 100.30/15 100.49/15 
                                          3.37/19   4.01/15   4.51/11   1.42/10   5.56/17   9.03/9    1.30/17   2.32/14   3.10/17   2.11/17   2.38/17   2.35/15   2.06/18   0.19/13 
 16 Čejka Tomáš                   104.43  0.52/1*   3.15/6    5.25/6    8.32/9   12.18/10  18.22/11  25.28/16  28.24/15  30.33/15  33.50/15  36.15/16  38.22/16  43.32/16  44.10/16  51.13/16  52.28/16 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              0.52/1*   2.23/9    2.10/9    3.07/11   3.46/15   6.04/18   7.06/18   2.56/18   2.09/14   3.17/18   2.25/17   2.07/10   5.10/13   0.38/6    7.03/15   1.15/15 
                                         55.08/16  60.23/16  65.52/15  68.02/15  74.27/16  84.42/16  86.25/16  89.24/16  92.25/16  94.54/16  98.36/16 102.12/16 104.20/16 104.43/16 
                                          2.40/11   5.15/19   5.29/16   2.10/15   6.25/19  10.15/15   1.43/18   2.59/16   3.01/15   2.29/19   3.42/20   3.36/20   2.08/19   0.23/18 
 17 Zháňal Jan                    110.24  1.31/17  10.12/20  12.41/20  17.19/20  24.16/20  29.31/20  34.19/20  37.05/20  39.14/20  43.11/20  48.04/20  50.17/20  55.23/20  55.59/20  63.53/20  64.49/20 
    OOB Třebíč                            1.31/17   8.41/20   2.29/17   4.38/19   6.57/20   5.15/11   4.48/8    2.46/13   2.09/14   3.57/19   4.53/20   2.13/13   5.06/11   0.36/3    7.54/17   0.56/3  
                                         71.31/20  74.51/20  78.51/20  80.20/20  84.37/20  94.36/19  95.40/19  97.38/17 101.47/18 103.58/18 106.04/17 108.29/17 110.01/17 110.24/17 
                                          6.42/20   3.20/9    4.00/5    1.29/3    4.17/5    9.59/13   1.04/4    1.58/4    4.09/20   2.11/17   2.06/7    2.25/12   1.32/10   0.23/18 
 18 Čejka Michal                  112.03  1.02/8    3.35/10   6.32/15   9.55/14  13.54/14  19.44/15  31.38/19  34.15/19  36.10/19  39.15/19  41.12/19  43.14/19  49.20/19  50.52/19  58.58/19  60.15/19 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              1.02/8    2.33/13   2.57/19   3.23/13   3.59/17   5.50/16  11.54/20   2.37/9    1.55/12   3.05/16   1.57/11   2.02/9    6.06/17   1.32/19   8.06/19   1.17/16 
                                         63.42/19  67.56/19  73.37/19  76.57/19  83.16/19  93.51/18  95.11/18  98.15/18 101.12/17 103.49/17 106.40/18 109.46/18 111.41/18 112.03/18 
                                          3.27/18   4.14/17   5.41/18   3.20/20   6.19/18  10.35/17   1.20/14   3.04/17   2.57/14   2.37/20   2.51/19   3.06/19   1.55/17   0.22/17 
 19 Choutka Jaroslav              112.13  1.45/18   4.41/18   7.05/18  10.42/15  13.49/13  18.54/13  26.14/17  29.53/17  32.05/17  37.50/18  39.41/18  42.19/18  49.06/18  50.05/18  56.02/18  57.16/18 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  1.45/18   2.56/18   2.24/15   3.37/15   3.07/9    5.05/9    7.20/19   3.39/19   2.12/17   5.45/20   1.51/7    2.38/19   6.47/19   0.59/17   5.57/7    1.14/14 
                                         60.16/18  64.23/18  71.32/18  73.55/18  79.00/18  96.33/20  98.20/20 101.10/20 103.50/20 105.49/20 107.59/20 110.15/20 111.52/19 112.13/19 
                                          3.00/16   4.07/16   7.09/20   2.23/18   5.05/11  17.33/20   1.47/19   2.50/15   2.40/12   1.59/13   2.10/11   2.16/9    1.37/14   0.21/16 
 20 Žanda Jan                     112.34  1.18/15   3.45/13   5.57/11   8.53/10  12.17/9   17.56/10  22.18/9   24.57/9   26.40/9   28.51/7   32.14/11  34.28/10  42.05/13  42.42/13  51.11/15  52.19/15 
    SK Chotěboř                           1.18/15   2.27/11   2.12/11   2.56/8    3.24/13   5.39/15   4.22/3    2.39/11   1.43/5    2.11/4    3.23/19   2.14/15   7.37/20   0.37/4    8.29/20   1.08/12 
                                         55.03/15  60.21/15  65.59/16  69.05/17  74.25/15  91.33/17  92.59/17  99.34/19 102.14/19 104.14/19 106.54/19 109.47/19 112.07/20 112.34/20 
                                          2.44/14   5.18/20   5.38/17   3.06/19   5.20/14  17.08/19   1.26/15   6.35/19   2.40/12   2.00/15   2.40/18   2.53/18   2.20/20   0.27/20 
    Vébr Jiří                  DISK       1.02/     3.21/     5.06/     7.41/    10.37/    15.26/    19.58/    22.26/    24.05/    26.17/    28.05/    29.52/    34.29/    35.08/    40.31/    75.16/   
    SK Kotnov Tábor                       1.02/     2.19/     1.45/     2.35/     2.56/     4.49/     4.32/     2.28/     1.39/     2.12/     1.48/     1.47/     4.37/     0.39/     5.23/    34.45/   
                                         44.01/    47.26/    51.41/    53.30/    58.15/    66.58/    68.42/    70.56/    73.12/         /    77.24/    79.32/    81.02/    81.19/   
                                              /     3.25/     4.15/     1.49/     4.45/     8.43/     1.44/     2.14/     2.16/         /         /     2.08/     1.30/     0.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        6.4km  145m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-117     3-116     4-115     5-114     6-139     7-137     8-138     9-140    10-109    11-104    12-106    13-112    14-119    15-133    16-136   
                                      17-100   
  1 Hrstka Daniel                  52.25  2.19/1*   4.45/1*   7.04/1*   8.09/1*  12.53/1*  16.30/1*  21.40/1*  27.48/1*  30.46/1*  32.29/1*  35.30/1*  37.22/1*  38.52/1*  44.16/1*  47.21/1*  50.11/1* 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.19/1*   2.26/1*   2.19/1*   1.05/3    4.44/1*   3.37/1*   5.10/1*   6.08/3    2.58/1*   1.43/1*   3.01/2    1.52/1*   1.30/1*   5.24/6    3.05/2    2.50/6  
                                         52.06/1*  52.25/1* 
                                          1.55/6    0.19/5  
  2 Vacek František                58.32  3.50/4    6.44/3    9.51/3   11.09/3   16.30/3   20.27/2   26.31/3   33.00/3   36.05/3   38.22/3   41.35/2   43.59/2   45.31/2   50.08/2   53.38/2   56.27/2  
    SK Chrast                             3.50/4    2.54/3    3.07/6    1.18/6    5.21/2    3.57/3    6.04/4    6.29/6    3.05/3    2.17/5    3.13/3    2.24/2    1.32/2    4.37/3    3.30/5    2.49/5  
                                         58.17/2   58.32/2  
                                          1.50/4    0.15/2  
  3 Suk Marek                      64.19  7.41/13  10.46/9   13.43/8   14.44/7   20.05/4   24.34/4   30.08/4   36.38/4   39.52/4   42.17/4   45.50/3   49.20/3   51.34/3   55.51/3   59.40/3   62.04/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  7.41/13   3.05/4    2.57/3    1.01/2    5.21/2    4.29/6    5.34/2    6.30/7    3.14/4    2.25/6    3.33/7    3.30/4    2.14/7    4.17/2    3.49/7    2.24/2  
                                         63.58/3   64.19/3  
                                          1.54/5    0.21/9  
  4 Záhorec Matouš                 67.19  2.35/2    5.09/2    7.46/2    9.13/2   16.12/2   20.49/3   26.23/2   31.46/2   34.50/2   36.53/2   47.09/4   51.19/4   53.16/4   57.07/4   60.05/4   65.06/4  
    SK Chrast                             2.35/2    2.34/2    2.37/2    1.27/8    6.59/4    4.37/7    5.34/2    5.23/1*   3.04/2    2.03/2   10.16/13   4.10/9    1.57/4    3.51/1*   2.58/1*   5.01/11 
                                         67.05/4   67.19/4  
                                          1.59/7    0.14/1* 
  5 Veselý Ivo                     71.17  4.39/7    8.17/6   12.02/6   13.48/6   21.11/5   25.03/5   32.08/5   38.06/5   42.15/5   45.06/5   48.21/5   52.04/5   55.03/5   60.28/5   65.28/5   68.40/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.39/7    3.38/7    3.45/8    1.46/11   7.23/7    3.52/2    7.05/6    5.58/2    4.09/8    2.51/9    3.15/4    3.43/6    2.59/13   5.25/7    5.00/11   3.12/10 
                                         70.55/5   71.17/5  
                                          2.15/9    0.22/10 
  6 Koutný Michal                  73.45  4.25/6    9.43/8   13.58/9   15.38/9   22.38/8   27.49/7   35.38/7   43.33/7   48.03/6   50.43/6   54.10/6   57.21/6   59.42/6   64.23/6   68.48/6   71.26/6  
    OOB Třebíč                            4.25/6    5.18/10   4.15/11   1.40/10   7.00/5    5.11/11   7.49/9    7.55/11   4.30/9    2.40/8    3.27/5    3.11/3    2.21/11   4.41/4    4.25/8    2.38/4  
                                         73.30/6   73.45/6  
                                          2.04/8    0.15/2  
  7 Kubeš Jan                      76.55  5.31/11  13.38/12  16.43/12  17.42/12  27.35/12  31.39/12  39.11/10  45.36/9   49.28/8   51.34/7   54.27/7   58.50/7   60.32/7   68.27/7   71.48/7   74.50/7  
    TJ Růžená                             5.31/11   8.07/12   3.05/5    0.59/1*   9.53/13   4.04/4    7.32/7    6.25/5    3.52/5    2.06/3    2.53/1*   4.23/11   1.42/3    7.55/12   3.21/3    3.02/8  
                                         76.36/7   76.55/7  
                                          1.46/2    0.19/5  
  8 Hanousek Martin                81.40  4.54/8   11.01/11  15.16/11  17.06/11  24.07/10  29.16/10  37.05/9   44.17/8   48.58/7   51.58/8   55.30/8   59.03/8   61.50/8   70.45/10  76.40/10  79.32/9  
    SK Chotěboř                           4.54/8    6.07/11   4.15/11   1.50/12   7.01/6    5.09/10   7.49/9    7.12/9    4.41/10   3.00/10   3.32/6    3.33/5    2.47/12   8.55/13   5.55/13   2.52/7  
                                         81.21/8   81.40/8  
                                          1.49/3    0.19/5  
  9 Stupal František               83.01  3.12/3    7.05/4   10.56/4   12.20/4   21.11/5   28.29/9   39.19/11  46.48/11  50.41/9   53.19/9   58.05/10  62.09/9   64.26/10  69.52/9   75.18/9   78.25/8  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.12/3    3.53/8    3.51/10   1.24/7    8.51/11   7.18/13  10.50/13   7.29/10   3.53/7    2.38/7    4.46/11   4.04/8    2.17/10   5.26/8    5.26/12   3.07/9  
                                         82.41/9   83.01/9  
                                          4.16/13   0.20/8  
 10 Roškota Josef                  84.45  4.22/5    7.48/5   13.42/7   15.20/8   24.01/9   28.26/8   37.02/8   46.21/10  51.54/11  55.56/12  60.21/12  67.34/12  69.49/12  75.20/12  78.46/11  81.09/10 
    SK Chrast                             4.22/5    3.26/6    5.54/13   1.38/9    8.41/10   4.25/5    8.36/11   9.19/13   5.33/12   4.02/13   4.25/10   7.13/12   2.15/8    5.31/10   3.26/4    2.23/1* 
                                         84.20/10  84.45/10 
                                          3.11/12   0.25/13 
 11 Koutný Vladimír                87.21  4.54/8    8.19/7   11.18/5   12.33/5   21.35/7   26.26/6   34.08/6   40.28/6   50.41/9   53.55/10  58.02/9   62.14/10  64.23/9   69.50/8   74.22/8   85.50/11 
    OOB Třebíč                            4.54/8    3.25/5    2.59/4    1.15/5    9.02/12   4.51/9    7.42/8    6.20/4   10.13/13   3.14/11   4.07/8    4.12/10   2.09/5    5.27/9    4.32/9   11.28/13 
                                         87.04/11  87.21/11 
                                          1.14/1*   0.17/4  
 12 Vašek Miroslav                 90.22  6.49/12  10.58/10  14.34/10  16.31/10  24.50/11  30.24/11  39.30/12  47.51/12  53.21/13  56.51/13  61.10/13  65.06/11  67.21/11  75.06/11  79.51/12  87.39/13 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              6.49/12   4.09/9    3.36/7    1.57/13   8.19/9    5.34/12   9.06/12   8.21/12   5.30/11   3.30/12   4.19/9    3.56/7    2.15/8    7.45/11   4.45/10   7.48/12 
                                         89.58/12  90.22/12 
                                          2.19/10   0.24/12 
 13 Šťastný Jan                    90.30  4.57/10  17.39/13  21.24/13  22.38/13  30.07/13  34.44/13  41.38/13  48.32/13  52.24/12  54.30/11  59.25/11  73.37/13  75.50/13  81.07/13  84.48/13  87.12/12 
    SK Chotěboř                           4.57/10  12.42/13   3.45/8    1.14/4    7.29/8    4.37/7    6.54/5    6.54/8    3.52/5    2.06/3    4.55/12  14.12/13   2.13/6    5.17/5    3.41/6    2.24/2  
                                         90.08/13  90.30/13 
                                          2.56/11   0.22/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         8.0km  200m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-108     2-106     3-109     4-140     5-139     6-114     7-115     8-116     9-119    10-121    11-122    12-123    13-124    14-125    15-126    16-127   
                                      17-128    18-129    19-130    20-132    21-121    22-133    23-100   
  1 Kubičko Petr                   59.54  2.47/6    4.33/6    7.12/3    9.30/4   12.37/4   15.11/4   19.15/3   19.55/3   25.05/2   26.02/1*  28.11/2   30.20/2   32.18/2   33.21/2   38.46/2   43.04/2  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            2.47/6    1.46/6    2.39/1*   2.18/6    3.07/7    2.34/2    4.04/2    0.40/1*   5.10/1*   0.57/1*   2.09/4    2.09/3    1.58/4    1.03/3    5.25/5    4.18/1* 
                                         44.46/1*  49.04/1*  50.45/1*  53.14/2   54.57/1*  56.52/1*  59.37/1*  59.54/1* 
                                          1.42/3    4.18/1*   1.41/2    2.29/3    1.43/2    1.55/2    2.45/5    0.17/4  
  2 Klaška Jan                     60.09  2.28/3    3.54/3    7.02/1*   9.27/3   12.09/1*  14.43/2   18.59/2   19.42/2   25.02/1*  26.02/1*  28.06/1*  30.05/1*  31.50/1*  32.50/1*  38.05/1*  42.45/1* 
    Neregistrovaní                        2.28/3    1.26/1*   3.08/3    2.25/8    2.42/1*   2.34/2    4.16/5    0.43/4    5.20/2    1.00/3    2.04/2    1.59/1*   1.45/1*   1.00/2    5.15/4    4.40/3  
                                         44.52/2   49.33/2   50.54/2   53.07/1*  54.59/2   57.05/2   59.48/2   60.09/2  
                                          2.07/9    4.41/3    1.21/1*   2.13/1*   1.52/5    2.06/5    2.43/4    0.21/12 
  3 Parkan Jiří                    63.00  3.25/11   4.54/10   8.17/7   10.26/6   13.23/6   16.07/5   20.01/5   20.46/5   26.33/3   27.52/4   30.12/3   32.23/3   34.22/3   35.31/3   40.19/3   44.51/3  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            3.25/11   1.29/3    3.23/6    2.09/2    2.57/3    2.44/6    3.54/1*   0.45/5    5.47/5    1.19/12   2.20/8    2.11/4    1.59/5    1.09/4    4.48/1*   4.32/2  
                                         46.37/3   51.25/3   53.19/3   55.43/3   57.41/3   59.48/3   62.40/3   63.00/3  
                                          1.46/4    4.48/4    1.54/5    2.24/2    1.58/8    2.07/6    2.52/8    0.20/7  
  4 Suk Jiří                       65.26  2.13/2    3.52/2    7.08/2    9.19/1*  12.11/2   14.42/1*  18.52/1*  19.39/1*  27.13/5   28.14/5   30.28/5   33.23/4   35.34/4   36.29/4   42.04/4   46.45/4  
    VŠSK MFF UK Praha                     2.13/2    1.39/5    3.16/4    2.11/4    2.52/2    2.31/1*   4.10/3    0.47/7    7.34/12   1.01/4    2.14/6    2.55/13   2.11/7    0.55/1*   5.35/7    4.41/5  
                                         48.41/4   53.38/4   55.27/4   58.08/4   60.09/4   62.19/4   65.09/4   65.26/4  
                                          1.56/7    4.57/5    1.49/4    2.41/6    2.01/11   2.10/10   2.50/7    0.17/4  
  5 Skryja  Bořivoj                67.32  2.07/1*   3.35/1*   7.20/4    9.22/2   12.23/3   14.57/3   19.51/4   20.33/4   26.48/4   27.47/3   31.58/7   34.04/7   36.43/6   37.54/6   42.44/5   49.13/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.07/1*   1.28/2    3.45/10   2.02/1*   3.01/4    2.34/2    4.54/10   0.42/2    6.15/7    0.59/2    4.11/15   2.06/2    2.39/12   1.11/6    4.50/2    6.29/12 
                                         50.29/7   56.29/7   58.12/7   60.46/5   62.41/5   64.40/5   67.16/5   67.32/5  
                                          1.16/1*   6.00/11   1.43/3    2.34/4    1.55/7    1.59/3    2.36/3    0.16/3  
  6 Veselský Martin                67.43  3.33/12   5.32/11   8.27/9   10.50/9   13.53/7   16.31/7   20.49/7   21.37/7   27.23/6   28.33/6   30.27/4   33.52/5   35.42/5   37.33/5   43.03/6   48.05/5  
    OOB Třebíč                            3.33/12   1.59/10   2.55/2    2.23/7    3.03/6    2.38/5    4.18/6    0.48/9    5.46/4    1.10/6    1.54/1*   3.25/14   1.50/2    1.51/14   5.30/6    5.02/7  
                                         50.20/6   54.51/5   57.10/5   61.47/7   63.08/7   65.22/7   67.31/7   67.43/6  
                                          2.15/12   4.31/2    2.19/12   4.37/15   1.21/1*   2.14/11   2.09/1*   0.12/1* 
  7 Šebesta Petr                   67.50  2.54/9    4.30/5    7.52/5   10.02/5   13.03/5   16.09/6   20.24/6   21.11/6   28.16/8   29.51/8   31.58/7   34.48/8   36.43/6   38.13/7   43.27/7   48.27/6  
    SK Chrast                             2.54/9    1.36/4    3.22/5    2.10/3    3.01/4    3.06/10   4.15/4    0.47/7    7.05/9    1.35/14   2.07/3    2.50/11   1.55/3    1.30/12   5.14/3    5.00/6  
                                         50.03/5   56.09/6   58.04/6   61.13/6   62.59/6   65.06/6   67.30/6   67.50/7  
                                          1.36/2    6.06/12   1.55/6    3.09/8    1.46/3    2.07/6    2.24/2    0.20/7  
  8 Holec Jan                      72.14  2.49/7    4.37/7    8.17/7   10.53/10  15.38/10  18.35/9   22.59/9   23.50/9   31.04/9   32.09/9   34.45/9   36.58/9   38.59/9   40.34/9   46.50/9   51.30/8  
    SKOB Ostrava                          2.49/7    1.48/7    3.40/9    2.36/11   4.45/14   2.57/8    4.24/7    0.51/10   7.14/10   1.05/5    2.36/11   2.13/6    2.01/6    1.35/13   6.16/10   4.40/3  
                                         53.38/8   59.33/8   61.28/8   64.40/8   66.43/8   68.58/8   71.54/8   72.14/8  
                                          2.08/10   5.55/10   1.55/6    3.12/9    2.03/12   2.15/12   2.56/9    0.20/7  
  9 Karásek Luděk                  72.21  2.49/7    4.53/9    8.31/10  10.47/7   13.57/8   16.43/8   21.07/8   21.58/8   27.28/7   28.39/7   31.24/6   33.54/6   37.06/8   38.23/8   45.24/8   52.15/9  
    SK Chotěboř                           2.49/7    2.04/12   3.38/8    2.16/5    3.10/8    2.46/7    4.24/7    0.51/10   5.30/3    1.11/8    2.45/12   2.30/7    3.12/14   1.17/9    7.01/11   6.51/13 
                                         54.27/9   59.57/9   62.07/9   64.56/9   66.54/9   69.03/9   72.01/9   72.21/9  
                                          2.12/11   5.30/6    2.10/10   2.49/7    1.58/8    2.09/8    2.58/10   0.20/7  
 10 Kinc Vladimír                  75.59  2.36/4    4.28/4    8.15/6   10.48/8   14.16/9   20.21/11  25.04/11  25.46/11  31.48/10  33.04/10  35.18/10  37.51/10  40.08/10  41.18/10  47.17/10  54.41/10 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.36/4    1.52/9    3.47/12   2.33/10   3.28/11   6.05/15   4.43/9    0.42/2    6.02/6    1.16/10   2.14/6    2.33/8    2.17/9    1.10/5    5.59/9    7.24/14 
                                         57.03/10  62.50/10  65.12/10  68.29/10  70.27/10  72.36/10  75.40/10  75.59/10 
                                          2.22/13   5.47/9    2.22/13   3.17/10   1.58/8    2.09/8    3.04/11   0.19/6  
 11 Novohradský Jan                79.51  4.29/15   6.31/13  10.01/11  13.26/12  17.08/12  22.24/13  27.55/13  29.16/13  35.37/12  36.47/12  39.11/12  41.49/12  45.13/12  46.27/12  52.04/11  57.08/11 
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.29/15   2.02/11   3.30/7    3.25/13   3.42/12   5.16/14   5.31/13   1.21/14   6.21/8    1.10/6    2.24/9    2.38/10   3.24/15   1.14/8    5.37/8    5.04/8  
                                         62.03/12  68.13/12  70.14/12  72.52/12  74.43/12  76.42/12  79.31/11  79.51/11 
                                          4.55/15   6.10/13   2.01/9    2.38/5    1.51/4    1.59/3    2.49/6    0.20/7  
 12 Kuncíř Jaroslav                84.19  2.55/10   4.45/8   12.22/15  14.52/13  18.09/13  21.08/12  26.25/12  27.10/12  36.12/13  37.27/13  40.16/13  42.53/13  45.29/13  46.48/13  54.08/13  60.16/13 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.55/10   1.50/8    7.37/15   2.30/9    3.17/10   2.59/9    5.17/12   0.45/5    9.02/13   1.15/9    2.49/13   2.37/9    2.36/11   1.19/10   7.20/12   6.08/11 
                                         62.04/13  69.41/13  71.38/13  75.52/13  78.15/13  80.39/13  83.56/12  84.19/12 
                                          1.48/5    7.37/14   1.57/8    4.14/13   2.23/13   2.24/13   3.17/13   0.23/13 
 13 Pavlík Ladislav                84.41  2.45/5    6.20/12  10.06/12  12.47/11  16.03/11  19.21/10  24.18/10  25.16/10  34.31/11  35.48/11  38.01/11  40.13/11  42.28/11  43.41/11  52.38/12  58.00/12 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.45/5    3.35/15   3.46/11   2.41/12   3.16/9    3.18/11   4.57/11   0.58/12   9.15/14   1.17/11   2.13/5    2.12/5    2.15/8    1.13/7    8.57/14   5.22/9  
                                         59.57/11  65.41/11  67.56/11  72.26/11  74.18/11  76.09/11  84.27/13  84.41/13 
                                          1.57/8    5.44/8    2.15/11   4.30/14   1.52/5    1.51/1*   8.18/15   0.14/2  
 14 Kopáček Miroslav               87.25  4.23/13   6.57/14  11.58/13  15.28/15  20.38/15  25.13/15  30.59/14  32.03/14  39.20/14  40.43/14  43.18/14  46.08/14  48.43/14  50.02/14  58.16/14  64.12/14 
    SK Chrast                             4.23/13   2.34/13   5.01/14   3.30/15   5.10/15   4.35/13   5.46/14   1.04/13   7.17/11   1.23/13   2.35/10   2.50/11   2.35/10   1.19/10   8.14/13   5.56/10 
                                         66.00/14  71.43/14  74.17/14  78.07/14  80.59/14  83.41/14  86.53/14  87.25/14 
                                          1.48/5    5.43/7    2.34/14   3.50/11   2.52/15   2.42/14   3.12/12   0.32/15 
 15 Šídlo Petr                    106.52  4.27/14   7.10/15  12.00/14  15.26/14  20.03/14  24.31/14  32.01/15  33.26/15  43.23/15  45.08/15  48.39/15  52.48/15  55.41/15  57.35/15  67.39/15  77.01/15 
    SK Chotěboř                           4.27/14   2.43/14   4.50/13   3.26/14   4.37/13   4.28/12   7.30/15   1.25/15   9.57/15   1.45/15   3.31/14   4.09/15   2.53/13   1.54/15  10.04/15   9.22/15 
                                         79.33/15  88.49/15  92.15/15  96.24/15  99.15/15 102.11/15 106.22/15 106.52/15 
                                          2.32/14   9.16/15   3.26/15   4.09/12   2.51/14   2.56/15   4.11/14   0.30/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         5.9km  125m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-106     3-112     4-114     5-115     6-116     7-117     8-119     9-121    10-132    11-130    12-126    13-125    14-124    15-123    16-122   
                                      17-121    18-133    19-134    20-100   
  1 Pospíšil Jaromír               43.48  2.18/1*   4.55/3    6.21/3    8.01/2   11.52/1*  12.34/1*  15.21/1*  17.37/1*  18.48/1*  20.19/1*  22.31/1*  24.39/1*  30.14/1*  31.23/1*  33.42/1*  36.05/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.18/1*   2.37/7    1.26/2    1.40/2    3.51/2    0.42/2    2.47/1*   2.16/3    1.11/8    1.31/1*   2.12/1*   2.08/1*   5.35/1*   1.09/2    2.19/1*   2.23/1* 
                                         38.07/1*  40.09/1*  42.01/1*  43.29/1*  43.48/1* 
                                          2.02/4    2.02/1*   1.52/11   1.28/1*   0.19/4  
  2 Kopecký Zdeněk                 47.03  2.57/8    4.53/2    6.19/2    8.04/3   11.55/2   13.02/2   16.06/2   18.21/2   19.29/2   21.17/2   23.40/2   26.06/2   33.13/2   34.33/2   37.00/2   39.43/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.57/8    1.56/1*   1.26/2    1.45/4    3.51/2    1.07/14   3.04/2    2.15/2    1.08/3    1.48/5    2.23/2    2.26/4    7.07/8    1.20/6    2.27/3    2.43/5  
                                         41.36/2   43.46/2   44.57/2   46.41/2   47.03/2  
                                          1.53/2    2.10/4    1.11/2    1.44/4    0.22/12 
  3 Koudelný Jiří                  50.27  2.30/2    5.31/6    7.14/5    8.59/5   13.37/5   14.23/5   17.43/4   20.33/3   21.48/3   24.10/3   26.45/3   29.09/3   35.46/3   37.15/3   39.44/3   42.16/3  
    OOB Třebíč                            2.30/2    3.01/10   1.43/6    1.45/4    4.38/4    0.46/4    3.20/6    2.50/7    1.15/10   2.22/13   2.35/4    2.24/3    6.37/3    1.29/11   2.29/5    2.32/2  
                                         44.32/3   46.58/3   48.04/3   50.06/3   50.27/3  
                                          2.16/9    2.26/10   1.06/1*   2.02/12   0.21/8  
  4 Štefec Jaroslav                51.41  3.46/15   6.20/11   8.13/11   9.54/11  15.12/8   16.08/8   19.33/7   22.15/6   23.20/5   25.16/6   27.52/6   30.32/6   37.16/7   38.37/7   41.05/6   43.59/6  
    SK Chrast                             3.46/15   2.34/5    1.53/10   1.41/3    5.18/7    0.56/8    3.25/7    2.42/5    1.05/1*   1.56/8    2.36/6    2.40/9    6.44/4    1.21/7    2.28/4    2.54/9  
                                         46.04/7   48.10/5   49.26/5   51.19/4   51.41/4  
                                          2.05/5    2.06/2    1.16/3    1.53/8    0.22/12 
  5 Vítek Josef                    51.59  2.39/4    5.14/4    6.53/4    8.38/4   13.30/4   14.18/4   17.57/5   20.52/4   22.02/4   24.27/4   27.04/4   29.35/4   36.38/4   37.55/4   40.52/4   43.44/5  
    SK Chrast                             2.39/4    2.35/6    1.39/5    1.45/4    4.52/6    0.48/5    3.39/11   2.55/9    1.10/6    2.25/14   2.37/7    2.31/6    7.03/7    1.17/3    2.57/14   2.52/8  
                                         46.00/5   48.23/6   49.50/6   51.42/5   51.59/5  
                                          2.16/9    2.23/9    1.27/5    1.52/7    0.17/1* 
  6 Záhorec František              52.23  4.58/17   8.44/17  10.20/16  12.08/16  15.58/9   16.55/9   20.09/8   22.18/7   23.35/7   25.19/7   27.44/5   30.11/5   36.57/5   38.22/5   41.02/5   43.41/4  
    SK Chrast                             4.58/17   3.46/16   1.36/4    1.48/8    3.50/1*   0.57/11   3.14/4    2.09/1*   1.17/11   1.44/2    2.25/3    2.27/5    6.46/5    1.25/10   2.40/7    2.39/4  
                                         45.29/4   47.35/4   49.05/4   52.03/6   52.23/6  
                                          1.48/1*   2.06/2    1.30/7    2.58/18   0.20/6  
  7 Matras Jaroslav                52.36  2.51/7    5.28/5    7.32/8    9.32/8   14.13/6   15.14/6   19.12/6   22.14/5   23.23/6   25.13/5   28.03/7   30.45/7   37.07/6   38.30/6   41.11/7   43.59/6  
    SK Chrast                             2.51/7    2.37/7    2.04/11   2.00/11   4.41/5    1.01/13   3.58/14   3.02/11   1.09/4    1.50/6    2.50/12   2.42/10   6.22/2    1.23/9    2.41/8    2.48/7  
                                         46.00/5   48.40/7   50.26/7   52.16/7   52.36/7  
                                          2.01/3    2.40/12   1.46/10   1.50/6    0.20/6  
  8 Hrstka Vladislav               56.48  2.44/6    5.59/10   7.49/9    9.38/9   15.06/7   16.06/7   20.26/9   23.42/8   24.51/8   27.01/8   29.43/8   32.06/8   41.45/11  43.04/10  45.27/9   48.26/9  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.44/6    3.15/12   1.50/9    1.49/9    5.28/9    1.00/12   4.20/16   3.16/14   1.09/4    2.10/11   2.42/9    2.23/2    9.39/12   1.19/5    2.23/2    2.59/14 
                                         50.34/9   52.47/9   54.20/8   56.25/8   56.48/8  
                                          2.08/6    2.13/5    1.33/8    2.05/13   0.23/17 
  9 Kadaňka Jiří                   57.07  3.23/11   5.43/8    7.26/7    9.30/7   17.52/12  18.42/12  22.14/12  26.13/14  27.18/14  29.17/13  32.03/13  34.48/13  41.40/10  43.12/11  45.56/11  48.51/11 
    OK Rožnov                             3.23/11   2.20/4    1.43/6    2.04/13   8.22/16   0.50/7    3.32/9    3.59/17   1.05/1*   1.59/9    2.46/10   2.45/12   6.52/6    1.32/13   2.44/12   2.55/10 
                                         51.01/10  53.14/10  54.57/9   56.45/9   57.07/9  
                                          2.10/7    2.13/5    1.43/9    1.48/5    0.22/12 
 10 Wurzel Břetislav               58.10  2.31/3    4.37/1*   6.01/1*   7.36/1*  13.03/3   13.47/3   17.36/3   24.39/11  25.56/11  27.41/10  30.22/9   33.00/9   40.51/8   42.22/8   45.11/8   48.44/10 
    SK Orientační sporty Nové Město n. M  2.31/3    2.06/2    1.24/1*   1.35/1*   5.27/8    0.44/3    3.49/13   7.03/18   1.17/11   1.45/3    2.41/8    2.38/7    7.51/10   1.31/12   2.49/13   3.33/15 
                                         51.10/11  54.08/11  55.34/10  57.53/10  58.10/10 
                                          2.26/13   2.58/15   1.26/4    2.19/15   0.17/1* 
 11 Kubálek Zdenek                 58.17  3.01/9    6.24/12   8.40/12  11.00/13  17.12/11  18.00/11  21.16/11  24.20/10  25.51/10  29.01/12  31.36/12  34.18/12  41.39/9   42.57/9   45.30/10  48.17/8  
    TJ Růžená                             3.01/9    3.23/14   2.16/15   2.20/15   6.12/11   0.48/5    3.16/5    3.04/12   1.31/17   3.10/17   2.35/4    2.42/10   7.21/9    1.18/4    2.33/6    2.47/6  
                                         50.29/8   52.46/8   56.16/11  57.58/11  58.17/11 
                                          2.12/8    2.17/7    3.30/16   1.42/2    0.19/4  
 12 Orálek Miroslav                59.21  3.38/14   5.49/9    7.56/10   9.43/10  17.53/13  19.01/13  22.30/13  25.00/12  26.22/12  28.08/11  30.58/10  34.01/11  42.03/12  43.38/12  47.28/12  50.24/12 
    OOB Třebíč                            3.38/14   2.11/3    2.07/13   1.47/7    8.10/15   1.08/16   3.29/8    2.30/4    1.22/15   1.46/4    2.50/12   3.03/14   8.02/11   1.35/14   3.50/18   2.56/11 
                                         52.59/12  55.40/12  57.07/12  59.03/12  59.21/12 
                                          2.35/15   2.41/13   1.27/5    1.56/10   0.18/3  
 13 Starka František               62.32  3.32/13   6.39/13   8.43/13  10.48/12  16.26/10  17.33/10  21.05/10  24.03/9   25.22/9   27.39/9   30.58/10  33.55/10  45.22/14  46.57/14  49.40/14  52.38/14 
    SK Chrast                             3.32/13   3.07/11   2.04/11   2.05/14   5.38/10   1.07/14   3.32/9    2.58/10   1.19/14   2.17/12   3.19/15   2.57/13  11.27/17   1.35/14   2.43/11   2.58/13 
                                         55.01/14  58.13/14  60.10/13  62.11/13  62.32/13 
                                          2.23/12   3.12/18   1.57/13   2.01/11   0.21/8  
 14 Romanovský Alois               62.35  2.43/5    5.31/6    7.20/6    9.18/6   19.38/16  20.18/16  23.31/15  26.25/15  27.35/15  29.25/14  32.33/15  35.12/14  44.57/13  46.18/13  48.59/13  51.55/13 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            2.43/5    2.48/9    1.49/8    1.58/10  10.20/17   0.40/1*   3.13/3    2.54/8    1.10/6    1.50/6    3.08/14   2.39/8    9.45/13   1.21/7    2.41/8    2.56/11 
                                         54.21/13  56.40/13  60.21/14  62.14/14  62.35/14 
                                          2.26/13   2.19/8    3.41/17   1.53/8    0.21/8  
 15 Svoboda Pavel                  63.30  3.25/12   6.44/14   8.51/14  11.39/14  18.41/15  19.37/15  23.16/14  26.00/13  27.13/13  29.38/15  32.24/14  37.47/15  48.13/15  49.17/15  51.59/15  54.37/15 
    TJ Růžená                             3.25/12   3.19/13   2.07/13   2.48/17   7.02/14   0.56/8    3.39/11   2.44/6    1.13/9    2.25/14   2.46/10   5.23/18  10.26/16   1.04/1*   2.42/10   2.38/3  
                                         56.53/15  59.31/15  61.27/15  63.09/15  63.30/15 
                                          2.16/9    2.38/11   1.56/12   1.42/2    0.21/8  
 16 Jelínek Luboš                  71.12  3.11/10   7.19/15   9.42/15  11.43/15  18.12/14  19.08/14  23.38/16  26.56/16  28.14/16  33.21/16  36.52/16  40.12/16  50.00/16  52.53/16  56.12/16  59.46/16 
    TJ Růžená                             3.11/10   4.08/17   2.23/17   2.01/12   6.29/13   0.56/8    4.30/18   3.18/15   1.18/13   5.07/18   3.31/17   3.20/16   9.48/14   2.53/18   3.19/17   3.34/16 
                                         62.33/16  65.36/16  68.10/16  70.48/16  71.12/16 
                                          2.47/16   3.03/16   2.34/15   2.38/17   0.24/18 
 17 Fiala Petr                     77.52  4.19/16   8.02/16  10.48/17  15.18/17  21.42/17  23.13/17  27.20/17  30.24/17  32.38/17  35.16/17  38.42/17  41.54/17  54.34/17  56.30/17  59.42/17  63.36/17 
    OOB Třebíč                            4.19/16   3.43/15   2.46/18   4.30/18   6.24/12   1.31/18   4.07/15   3.04/12   2.14/18   2.38/16   3.26/16   3.12/15  12.40/18   1.56/17   3.12/16   3.54/17 
                                         66.35/17  69.38/17  75.18/17  77.30/17  77.52/17 
                                          2.59/17   3.03/16   5.40/18   2.12/14   0.22/12 
 18 Chalupník Stanislav            84.21  6.45/18  12.42/18  15.02/18  17.30/18  31.24/18  32.41/18  37.09/18  40.33/18  42.03/18  44.05/18  48.08/18  51.44/18  61.42/18  63.31/18  66.35/18  73.10/18 
    TJ Zhoř                               6.45/18   5.57/18   2.20/16   2.28/16  13.54/18   1.17/17   4.28/17   3.24/16   1.30/16   2.02/10   4.03/18   3.36/17   9.58/15   1.49/16   3.04/15   6.35/18 
                                         76.29/18  79.19/18  81.25/18  83.59/18  84.21/18 
                                          3.19/18   2.50/14   2.06/14   2.34/16   0.22/12 
    Štefan Jiří                DISK       5.17/     9.50/    12.34/    21.29/    30.00/    31.34/         /    41.29/    82.58/    45.41/    50.33/    54.49/    67.00/    69.11/    75.53/    80.14/   
    Sokol Praha Spořilov - Roztyly        5.17/     4.33/     2.44/     8.55/     8.31/     1.34/         /         /    41.29/         /     4.52/     4.16/    12.11/     2.11/     6.42/     4.21/   
                                              /    85.54/    88.25/    90.38/    91.12/   
                                              /         /     2.31/     2.13/     0.34/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.4km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-118     3-117     4-116     5-115     6-114     7-139     8-140     9-109    10-104    11-108    12-134    13-100   
  1 Pospíšil Jiří                  41.11  1.37/2    4.28/2    7.20/2   11.02/2   12.10/2   17.58/1*  22.06/1*  27.04/1*  29.37/1*  32.56/1*  35.17/1*  39.11/1*  40.51/1*  41.11/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.37/2    2.51/3    2.52/2    3.42/5    1.08/1*   5.48/1*   4.08/2    4.58/1*   2.33/3    3.19/3    2.21/2    3.54/1*   1.40/1*   0.20/3  
  2 Jadviščok Ladislav             44.51  1.58/3    4.54/4    8.00/4   11.34/4   12.52/4   18.49/3   23.32/3   29.31/3   31.51/3   35.23/3   38.06/3   42.21/2   44.27/2   44.51/2  
    SK Univerzity Palackého Olomouc       1.58/3    2.56/4    3.06/5    3.34/4    1.18/2    5.57/2    4.43/4    5.59/4    2.20/2    3.32/4    2.43/5    4.15/3    2.06/4    0.24/7  
  3 Kříž Pavel                     45.32  2.07/4    4.47/3    7.54/3   11.27/3   12.48/3   18.55/4   23.35/4   29.53/5   32.31/4   36.19/5   38.49/4   43.16/3   45.14/3   45.32/3  
    TJ Zhoř                               2.07/4    2.40/2    3.07/6    3.33/3    1.21/4    6.07/3    4.40/3    6.18/5    2.38/4    3.48/7    2.30/3    4.27/4    1.58/3    0.18/1* 
  4 Denemarek Oldřich              46.15  2.09/5    5.54/5    8.42/5   12.00/5   13.23/5   19.52/5   23.57/5   29.33/4   32.32/5   35.42/4   39.58/5   44.08/4   45.56/4   46.15/4  
    KPKS BETA Brno                        2.09/5    3.45/5    2.48/1*   3.18/1*   1.23/6    6.29/5    4.05/1*   5.36/2    2.59/5    3.10/2    4.16/8    4.10/2    1.48/2    0.19/2  
  5 Blecha Ladislav                48.39  1.28/1*   4.07/1*   7.06/1*  10.37/1*  11.58/1*  18.28/2   23.14/2   29.06/2   31.18/2   34.22/2   36.59/2   46.07/5   48.19/5   48.39/5  
    SK Free Jihlava                       1.28/1*   2.39/1*   2.59/4    3.31/2    1.21/4    6.30/6    4.46/5    5.52/3    2.12/1*   3.04/1*   2.37/4    9.08/8    2.12/6    0.20/3  
  6 Dobiáš Jaroslav                62.09  2.09/5    6.44/6    9.52/6   14.40/6   16.24/6   23.29/6   28.43/6   35.02/6   46.46/6   50.25/6   54.10/6   59.43/6   61.49/6   62.09/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.09/5    4.35/7    3.08/7    4.48/7    1.44/7    7.05/7    5.14/6    6.19/6   11.44/9    3.39/5    3.45/6    5.33/5    2.06/4    0.20/3  
  7 Kodys Václav                   65.46  3.13/7   17.10/9   20.05/9   24.00/9   25.18/9   31.41/8   36.56/7   44.13/7   51.04/7   54.44/7   57.00/7   62.54/7   65.18/7   65.46/7  
    TJ Růžená                             3.13/7   13.57/9    2.55/3    3.55/6    1.18/2    6.23/4    5.15/7    7.17/7    6.51/8    3.40/6    2.16/1*   5.54/6    2.24/7    0.28/9  
  8 Pelz  Lubomír                  75.59  3.23/8    7.37/7   11.52/7   17.15/7   19.47/7   30.33/7   37.32/8   47.15/8   51.19/8   58.44/8   62.55/8   71.32/8   75.32/8   75.59/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.23/8    4.14/6    4.15/8    5.23/8    2.32/9   10.46/9    6.59/8    9.43/8    4.04/6    7.25/9    4.11/7    8.37/7    4.00/9    0.27/8  
  9 Vopálka Jiří                   77.59  3.52/9    9.13/8   13.57/8   20.27/8   22.35/8   33.00/9   40.18/9   50.06/9   54.54/9   60.51/9   65.39/9   74.50/9   77.36/9   77.59/9  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.52/9    5.21/8    4.44/9    6.30/9    2.08/8   10.25/8    7.18/9    9.48/9    4.48/7    5.57/8    4.48/9    9.11/9    2.46/8    0.23/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         3.5km   70m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-106     3-112     4-117     5-116     6-115     7-113     8-111     9-119    10-120    11-134    12-100   
  1 Nepejchal Bohumil              47.10  3.09/1*   8.53/1*  11.40/1*  17.15/1*  21.55/1*  23.31/1*  30.48/1*  34.55/1*  38.38/1*  40.57/1*  43.48/1*  46.36/1*  47.10/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.09/1*   5.44/1*   2.47/1*   5.35/1*   4.40/1*   1.36/1*   7.17/1*   4.07/1*   3.43/1*   2.19/1*   2.51/1*   2.48/1*   0.34/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         1.9km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-110     3-111     4-120     5-100   
  1 Voborník Jakub                 17.25  2.17/1*   6.29/1*   9.48/1*  12.47/1*  17.07/1*  17.25/1* 
    SK Chotěboř                           2.17/1*   4.12/2    3.19/1*   2.59/1*   4.20/1*   0.18/1* 
  2 Šebesta Jakub                  21.44  2.44/3    6.42/2   10.59/2   15.30/2   21.24/2   21.44/2  
    SK Chrast                             2.44/3    3.58/1*   4.17/5    4.31/13   5.54/6    0.20/2  
  3 Nešpor Jan                     22.42  2.22/2    7.48/3   12.12/3   16.42/3   22.13/3   22.42/3  
    OOB Třebíč                            2.22/2    5.26/6    4.24/6    4.30/12   5.31/4    0.29/12 
  4 Nešporová Marie                23.52  3.29/5    8.55/6   13.19/4   17.48/4   23.16/4   23.52/4  
    OOB Třebíč                            3.29/5    5.26/6    4.24/6    4.29/11   5.28/3    0.36/18 
  5 Gregor Lukáš                   24.31  4.55/14  10.40/9   14.20/7   18.10/7   24.09/5   24.31/5  
    SK Chotěboř                           4.55/14   5.45/10   3.40/2    3.50/2    5.59/7    0.22/3  
  6 Miličevič  Marin               24.55  3.34/6    8.39/5   13.53/5   18.09/6   24.26/6   24.55/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.34/6    5.05/3    5.14/10   4.16/7    6.17/8    0.29/12 
  7 Hybeš David                    25.25  3.01/4    8.08/4   14.00/6   17.57/5   25.00/7   25.25/7  
    SK Chrast                             3.01/4    5.07/4    5.52/14   3.57/5    7.03/10   0.25/7  
  8 Žanda Jan                      26.49  4.01/9   11.02/10  16.21/10  20.47/10  26.23/8   26.49/8  
    SK Chotěboř                           4.01/9    7.01/14   5.19/11   4.26/8    5.36/5    0.26/9  
  9 Kopecká Šárka                  27.00  3.49/7    9.02/7   14.39/8   19.07/8   26.30/9   27.00/9  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.49/7    5.13/5    5.37/13   4.28/9    7.23/13   0.30/14 
 10 Kopecká Kristýna               27.04  3.49/7    9.30/8   14.43/9   19.11/9   26.37/10  27.04/10 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.49/7    5.41/9    5.13/9    4.28/9    7.26/14   0.27/10 
 11 Švec Martin                    27.17  4.32/12  11.38/12  17.40/13  21.41/11  26.53/11  27.17/11 
    SK Chrast                             4.32/12   7.06/16   6.02/15   4.01/6    5.12/2    0.24/5  
 12 Kosina Michal                  30.09  7.24/21  13.02/16  17.31/11  22.05/12  29.37/12  30.09/12 
    Neregistrovaní                        7.24/21   5.38/8    4.29/8    4.34/15   7.32/15   0.32/15 
 13 Švec Petr                      30.57  5.36/15  12.38/15  18.55/14  23.28/14  30.34/13  30.57/13 
    SK Chrast                             5.36/15   7.02/15   6.17/17   4.33/14   7.06/11   0.23/4  
 14 Hojná Eliška                   32.17  4.54/13  12.04/13  17.35/12  23.26/13  31.52/14  32.17/14 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            4.54/13   7.10/17   5.31/12   5.51/18   8.26/17   0.25/7  
 15 Hojný Jáchym                   35.54  6.03/17  13.32/18  20.47/16  26.28/15  35.19/15  35.54/15 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            6.03/17   7.29/18   7.15/19   5.41/17   8.51/19   0.35/17 
 16 Jelínková Adéla                39.16  6.03/17  12.34/14  20.28/15  29.09/17  38.30/16  39.16/16 
    TJ Růžená                             6.03/17   6.31/13   7.54/20   8.41/22   9.21/20   0.46/20 
 17 Peňáz Jakub                    39.46  5.43/16  11.36/11  22.48/18  28.58/16  38.54/17  39.46/17 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            5.43/16   5.53/11  11.12/22   6.10/20   9.56/22   0.52/21 
 18 Cihlová Michaela               40.17  6.29/19  24.27/21  28.22/19  32.15/19  39.53/19  40.17/18 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            6.29/19  17.58/20   3.55/3    3.53/3    7.38/16   0.24/5  
 19 Jelínek Kryštof                40.20  6.57/20  13.22/17  21.30/17  29.50/18  39.22/18  40.20/19 
    TJ Růžená                             6.57/20   6.25/12   8.08/21   8.20/21   9.32/21   0.58/22 
 20 Dražanová Edita                41.03  7.31/22  25.24/22  29.20/20  33.13/20  40.35/20  41.03/20 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            7.31/22  17.53/19   3.56/4    3.53/3    7.22/12   0.28/11 
 21 Dundáček Karel                 43.47  4.26/10  24.01/19  30.17/21  36.11/22  43.09/21  43.47/21 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            4.26/10  19.35/21   6.16/16   5.54/19   6.58/9    0.38/19 
 22 Čech Petr                      44.56  4.27/11  24.15/20  30.39/22  35.34/21  44.22/22  44.56/22 
    OK Jihlava                            4.27/11  19.48/22   6.24/18   4.55/16   8.48/18   0.34/16 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           3.3km   60m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-109     3-140     4-139     5-113     6-117     7-118     8-120     9-133    10-135    11-100   
  1 Dundáček Milan                 35.07  1.52/1*   6.30/2    8.43/1*  16.09/1*  19.31/1*  22.18/1*  27.33/1*  28.55/1*  31.21/1*  32.44/1*  34.44/1*  35.07/1* 
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            1.52/1*   4.38/2    2.13/1*   7.26/7    3.22/1*   2.47/1*   5.15/6    1.22/2    2.26/1*   1.23/2    2.00/2    0.23/5  
  2 Horázný Václav                 37.15  3.15/5   10.26/6   13.23/5   17.48/3   22.20/2   25.25/2   28.57/2   30.12/2   32.38/2   33.57/2   36.54/2   37.15/2  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            3.15/5    7.11/6    2.57/4    4.25/1*   4.32/2    3.05/2    3.32/1*   1.15/1*   2.26/1*   1.19/1*   2.57/6    0.21/1* 
  3 Kříž  Martin                   43.23  2.23/2    7.54/3   11.14/3   17.34/2   25.24/3   29.10/3   34.06/3   35.44/3   38.46/3   40.28/3   42.57/3   43.23/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.23/2    5.31/3    3.20/6    6.20/5    7.50/6    3.46/4    4.56/5    1.38/4    3.02/3    1.42/7    2.29/4    0.26/6  
  4 Švec Petr                      48.35  3.15/5    9.53/5   14.03/6   21.12/6   27.11/4   30.41/4   34.57/4   38.11/4   41.35/4   45.31/4   48.02/4   48.35/4  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.15/5    6.38/5    4.10/8    7.09/6    5.59/5    3.30/3    4.16/3    3.14/10   3.24/5    3.56/10   2.31/5    0.33/8  
  5 Miglec Viktor                  54.01  3.32/8    9.06/4   12.54/4   18.15/4   31.32/6   36.10/5   42.52/5   45.01/5   48.42/5   50.08/5   53.33/5   54.01/5  
    Neregistrovaní                        3.32/8    5.34/4    3.48/7    5.21/3   13.17/9    4.38/7    6.42/8    2.09/9    3.41/7    1.26/3    3.25/7    0.28/7  
  6 Parkanová Romana               54.59  3.29/7   12.03/7   14.59/7   20.53/5   29.42/5   37.36/6   43.21/6   45.12/6   50.18/7   52.30/7   54.38/6   54.59/6  
    TJ Slovan Jinřichův Hradec            3.29/7    8.34/7    2.56/2    5.54/4    8.49/7    7.54/9    5.45/7    1.51/7    5.06/9    2.12/8    2.08/3    0.21/1* 
  7 Nechutová Alena                56.26  2.40/4   23.10/9   26.11/9   30.53/8   36.21/7   40.32/7   44.48/7   46.38/7   50.02/6   51.36/6   56.04/7   56.26/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.40/4   20.30/10   3.01/5    4.42/2    5.28/4    4.11/6    4.16/3    1.50/6    3.24/5    1.34/6    4.28/10   0.22/3  
  8 Nechuta Milan                  66.08  2.31/3    5.52/1*   8.48/2   45.55/10  50.46/9   54.38/8   58.15/8   59.40/8   62.43/8   64.10/8   65.46/8   66.08/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.31/3    3.21/1*   2.56/2   37.07/10   4.51/3    3.52/5    3.37/2    1.25/3    3.03/4    1.27/4    1.36/1*   0.22/3  
  9 Šternová Marcela               74.53  5.21/9   14.16/8   19.45/8   27.17/7   48.17/8   54.53/9   61.59/9   64.03/9   69.12/9   70.44/9   74.13/9   74.53/9  
    Neregistrovaní                        5.21/9    8.55/8    5.29/9    7.32/8   21.00/10   6.36/8    7.06/9    2.04/8    5.09/10   1.32/5    3.29/8    0.40/9  
 10 Dvořák Karel                  117.37  9.03/10  27.36/10  33.11/10  43.09/9   54.50/10  78.36/10 103.41/10 105.27/10 110.06/10 112.36/10 116.19/10 117.37/10 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              9.03/10  18.33/9    5.35/10   9.58/9   11.41/8   23.46/10  25.05/10   1.46/5    4.39/8    2.30/9    3.43/9    1.18/10