Startovka kategorie                                               8.9.2007 10:33:51
                           9. závod LV 2007 - Černé Lesy
===ČSOB-SJI===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.1km   35m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Tůmová Žofie             OK Jihlava           SJI9751 C     113  17.00         
  2 Parkanová Veronika       TJ Slovan Jinřichův  SJH9751 C  331244  29.00         
  3 Vakant                                                           41.00         
  4 Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C  232329  53.00         
 
Startovka kategorie: D10N        2.1km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hojná Dominika           TJ Slovan Jinřichův  SJH9852 C  331328  24.00         
  2 Vakant                                                           30.00         
  3 Švecová Veronika         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9952 C    4679  36.00         
  4 Horázná Daniela          TJ Slovan Jinřichův  SJH9455 C          42.00         
  5 Nechutová  Aneta         SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     127  48.00         
  6 Švíková Klára            OK Jihlava           SJI9855 C     125  54.00         
  7 Dundáčková Julie         TJ Slovan Jinřichův  SJH9853 C  331357  60.00         
  8 Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 C  336765  66.00         
  9 Peňázová Veronika        TJ Slovan Jinřichův  SJH9752 C  301356  72.00         
 10 Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C  220398  78.00         
 11 Dražanová Tereza         TJ Slovan Jinřichův  SJH9856 C  331784  84.00         
 
Startovka kategorie: D12         2.5km   50m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            3.00         
  2 Vakant                                                            7.00         
  3 Kubičková Bára           TJ Slovan Jinřichův  SJH9551 C  331630  11.00         
  4 Karásková Eva            SK Chotěboř          CTB9553 C  339550  15.00         
  5 Doleželová Kateřina      SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 B  220400  19.00         
  6 Vébrová Denisa           SK Kotnov Tábor      KTA9551 C    5297  23.00         
 
Startovka kategorie: D14         3.4km   55m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechutová  Vendula       SKP Žďár nad Sázavou PZR9452 C     128   2.00         
  2 Novotná Jana             OOB Třebíč           TTR9351 C  220397  10.00         
  3 Nováková Alžběta         SK Chotěboř          CTB9351 C  232855  18.00         
  4 Fialová Věra             OOB Třebíč           TTR9451 C  232500  26.00         
  5 Voborníková Alena        SK Chotěboř          CTB9451 B    4536  34.00         
  6 Tichá Tereza             TJ OK Tolar          TJH9451 C   51353  42.00         
  7 Vakant                                                           50.00         
 
Startovka kategorie: D16         4.2km   75m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Suková Anna              VŠSK MFF UK Praha    MFP9250 C   53196   4.00         
  2 Fencíková Lucie          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9160 C    4773  12.00         
  3 Voborníková Kateřina     SK Chotěboř          CTB9252 B    4752  20.00         
  4 Wurzelová Pavlína        SK Orientační sporty OSN9273 B   52138  28.00         
  5 Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 C    4772  36.00         
  6 Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C  232496  44.00         
  7 Ondráčková Lucie         SK Chotěboř          CTB9254 C  339554  52.00         
  8 Vakant                                                           60.00         
  9 Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 C    7936  68.00         
 10 Šťastná Ivana            SK Chotěboř          CTB9156 C  232851  76.00         
 
Startovka kategorie: D18         5.6km  100m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            8.00         
  2 Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 C  232497  16.00         
  3 Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 B   53615  24.00         
  4 Lichovníková Alena       SKP Žďár nad Sázavou PZR9052 B   53655  32.00         
  5 Culková Hana             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8951 C    4668  40.00         
  6 Kučerová  Lucie          SKP Žďár nad Sázavou PZR9051 B    4680  48.00         
 
Startovka kategorie: D21C        7.1km  165m 20k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C   52242   2.00         
  2 Lazárková Dita           TJ Růžená            RUZ8753 C  416123   8.00         
  3 Králová Michaela         SK Chotěboř          CTB7959 C   52139  14.00         
  4 Musilová Kristýna        SK Chrast            CHT8551 C  336786  20.00         
  5 Kodysová Hana            TJ Růžená            RUZ8051 C   51780  26.00         
  6 Tomšů Lucie              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8051 C   52369  32.00         
  7 Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C   53167  38.00         
  8 Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C  515158  44.00         
  9 Jirků Kamila             SK Chotěboř          CTB8151 C   51138  50.00         
 10 Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C   51900  56.00         
 11 Šťastná Alena            SK Chotěboř          CTB7351 C   51829  62.00         
 12 Vakant                                                           68.00         
 13 Hendrychová Jana         SK Slavia Praha      SLP7451 C   51354  74.00         
 14 Kuncířová Kamila         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8557 C   52370  80.00         
 15 Gregorová Lenka          SK Chotěboř          CTB8351 C   51838  86.00         
 16 Kodysová Eva             TJ Růžená            RUZ8151 C   51923  92.00         
 17 Vakant                                                           98.00         
 
Startovka kategorie: D21D        4.2km   60m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselá Dana              SKP Žďár nad Sázavou PZR6868 C  232492   1.00         
  2 Hojná Tereza             TJ Slovan Jinřichův  SJH6951 C  331274   5.00         
  3 Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352 C  410374   9.00         
  4 Vopálková Lenka          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8351 C   52365  13.00         
  5 Novotná Helena           TJ Slovan Jinřichův  SJH8152 C  331394  17.00         
  6 Vakant                                                           21.00         
  7 Kučerová  Marie          SKP Žďár nad Sázavou PZR8851 B    4540  25.00         
  8 Karásková Iveta          SK Chotěboř          CTB6853 C  339549  29.00         
  9 Beránková Iveta          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8460 C   52368  33.00         
 10 Pelikánová Lenka         SK Chotěboř          CTB8061 C  232874  37.00         
 11 Kuncířová Milena         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6452 C   49816  41.00         
 12 Nováková Alena           SK Chotěboř          CTB6551 C  232857  45.00         
 13 Vakant                                                           49.00         
 14 Švecová Marcela          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7351 C    4676  53.00         
 15 Šťastná Hana             SK Chotěboř          CTB7051 C  232871  57.00         
 
Startovka kategorie: D35         5.5km  125m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Suková Eva               VŠSK MFF UK Praha    MFP6450 C  232264   3.00         
  2 Wurzelová Dana           SK Orientační sporty OSN6654 C   52145  11.00         
  3 Peřinková Irena          KPKS BETA Brno       BBM6550 C  331257  19.00         
  4 Gregorová Bibiana        SK Chotěboř          CTB6852 C   53132  27.00         
  5 Jansová Alena            SK Chrast            CHT5852 C   51897  35.00         
  6 Voborníková Eva          SK Chotěboř          CTB6851 C   51837  43.00         
  7 Vakant                                                           51.00         
  8 Kučerová  Vladimíra      SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C   52307  59.00         
  9 Tichá Jana               TJ OK Tolar          TJH6451 C   51925  67.00         
 10 Hrstková Dana            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6051 C   52358  75.00         
 11 Žemličková Tereza        SK Chotěboř          CTB7151 C   53136  83.00         
 
Startovka kategorie: D45         4.2km   85m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Zháňalová Jana           OOB Třebíč           TTR6051 C           5.00         
  2 Křížová  Zdenka          SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C   49821  11.00         
  3 Stupalová Jana           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5451 C   52354  17.00         
  4 Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C   52253  23.00         
  5 Vakant                                                           29.00         
  6 Jelínková Jana           TJ Růžená            RUZ5552 C   51922  35.00         
 
Startovka kategorie: D55         3.2km   60m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kučerová Anna            SKP Žďár nad Sázavou PZR4859 C    8704   1.00         
  2 Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C  232900   9.00         
 
Startovka kategorie: H10         2.2km   35m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                           11.00         
  2 Kubičko Petr             TJ Slovan Jinřichův  SJH9801 C  331289  20.00         
  3 Vakant                                                           29.00         
  4 Horázný František        TJ Slovan Jinřichův  SJH9701 C  361950  38.00         
  5 Foltýn Tomáš             OK Jihlava           SJI9801 C     124  47.00         
  6 Nechuta  David           SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C   53149  56.00         
  7 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA9901 C    5299  65.00         
 
Startovka kategorie: H10N        2.1km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyksa Vojtěch            SK Chrast            CHT97   C  336790   1.00         
  2 Vakant                                                            7.00         
  3 Šebesta Kryštof          SK Chrast            CHT9801 C  336711  13.00         
 
Startovka kategorie: H12         3.2km   60m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Hledík Jakub             SK Chrast            CHT9501 C   53141   3.00         
  2 Málek  Jan               SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 C  330693   9.00         
  3 Suchý Ondřej             OK Jihlava           SJI9701 C     140  15.00         
  4 Skryja  Ondřej           SKP Žďár nad Sázavou PZR9502 C  232483  21.00         
  5 Zacha Jiří               OK Jihlava           SJI9703 C  336768  27.00         
  6 Bojanovský  Rostislav    SKP Žďár nad Sázavou PZR9507 C   52970  33.00         
  7 Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 C  336769  39.00         
  8 Bořil Jan                SK Orientační sporty OSN9700 C  232250  45.00         
  9 Právec David             SK Chrast            CHT9504 C  232867  51.00         
 10 Frýba Dominik            OK Jihlava           SJI9702 C  253124  57.00         
 11 Klimeš Jan               SK Chrast            CHT9503 C   53145  63.00         
 12 Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B  232322  69.00         
 
Startovka kategorie: H14         4.5km  120m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jelínek Michal           SK Chrast            CHT9209 C  232880   2.00         
  2 Vakant                                                            8.00         
  3 Šťastný Jan              SK Chotěboř          CTB9402 B  416222  14.00         
  4 Koutný Tomáš             OOB Třebíč           TTR9302 B  224907  20.00         
  5 Hyksa Adam               SK Chrast            CHT94   C  336789  26.00         
  6 Kvasnička Štěpán         OK Jihlava           SJI9406 C  336774  32.00         
  7 Meduna Bohdan            SK Chrast            CHT9302 C   53173  38.00         
  8 Gregor Petr              SK Chotěboř          CTB9301 C   53411  44.00         
  9 Marek Vojtěch            SK Chrast            CHT9301 C  336706  50.00         
 10 Vakant                                                           56.00         
 11 Jelínek Lukáš            SK Chrast            CHT9401 C   53155  62.00         
 12 Fuksa Jakub              OK Jihlava           SJI9307 C  336779  68.00         
 
Startovka kategorie: H16         6.0km  130m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nedvěd  Antonín          SKP Žďár nad Sázavou PZR9207 C   53139  27.00         
  2 Žanda Matěj              SK Chotěboř          CTB9201 B   53137  31.00         
  3 Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A   52158  35.00         
  4 Veselý Martin            SKP Žďár nad Sázavou PZR9101 C    8711  39.00         
  5 Hájek Lukáš              SK Chrast            CHT9103 C   53156  43.00         
  6 Tichý Tomáš              TJ OK Tolar          TJH9201 A   51355  47.00         
  7 Lustyk Martin            SK Chrast            CHT9208 C   53174  51.00         
  8 Sitař  Václav            SKP Žďár nad Sázavou PZR9202 B  232348  55.00         
  9 Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B    4682  59.00         
 10 Štefec Jaroslav          SK Chrast            CHT9101 C    4632  63.00         
 11 Žemlička Tomáš           SK Chotěboř          CTB9102 C   53134  67.00         
 12 Hrnčíř Jakub             SK Chrast            CHT9204 C   49886  71.00         
 13 Fousek Jan               SK Orientační sporty OSN9100 C   53435  75.00         
 
Startovka kategorie: H18         7.8km  205m 22k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Došek Jan                OOB Třebíč           TTR9010 C   52244  40.00         
  2 Novohradský Petr         SKP Žďár nad Sázavou PZR8903 B   53700  46.00         
  3 Vakant                                                           52.00         
  4 Pavlík David             SKP Žďár nad Sázavou PZR9002 B    8707  58.00         
 
Startovka kategorie: H21C       11.1km  245m 29k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Píro Matěj               OOB Třebíč           TTR8802 C     118   1.00         
  2 Chum Jaroslav            SK Slavia Praha      SLP6601 C   51613   5.00         
  3 Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C  515159   9.00         
  4 Tichý Martin             TJ OK Tolar          TJH6401 C   51929  13.00         
  5 Čejka Michal             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8702 C   53620  17.00         
  6 Gregor Martin            SK Chotěboř          CTB7701 C   51663  21.00         
  7 Vakant                                                           25.00         
  8 Martinec Petr            SK Chrast            CHT8502 C   52168  29.00         
  9 Vébr Jiří                SK Kotnov Tábor      KTA6901 C  515484  33.00         
 10 Kalina Miroslav          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8211 C  515458  37.00         
 11 Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C    4181  41.00         
 12 Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 B  515502  45.00         
 13 Vakant                                                           49.00         
 14 Čejka Tomáš              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8203 C   49814  53.00         
 15 Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB6701 C   53140  57.00         
 16 Zháňal Jan               OOB Třebíč           TTR8701 C  336758  61.00         
 17 Král Michal              SK Chotěboř          CTB8201 C   51831  65.00         
 18 Vakant                                                           69.00         
 19 Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 B   49824  73.00         
 20 Šťastný Karel            SK Chotěboř          CTB7901 C   51830  77.00         
 21 Chaloupka Martin         SK Chrast            CHT7301 C   52333  81.00         
 22 Voborník Petr            SK Chotěboř          CTB6601 C   51836  85.00         
 23 Hošek Radim              TJ OB České Budějovi VCB8701 B  301627  89.00         
 24 Král Aleš                SK Chotěboř          CTB7801 C   51835  93.00         
 25 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C   52248  97.00         
 26 Vakant                                                          101.00         
 
Startovka kategorie: H21D        6.4km  145m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Veselý Ivo               SKP Žďár nad Sázavou PZR6707 C  219332   1.00         
  2 Šťastný Jan              SK Chotěboř          CTB6902 C   53114   7.00         
  3 Roškota Josef            SK Chrast            CHT     C          13.00         
  4 Koutný Michal            OOB Třebíč           TTR9007 C  224906  19.00         
  5 Hanousek Martin          SK Chotěboř          CTB7910 C    4678  25.00         
  6 Vašek Miroslav           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7801 C   53630  31.00         
  7 Záhorec Matouš           SK Chrast            CHT8801 C    4633  37.00         
  8 Stupal František         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6201 C   52351  43.00         
  9 Vakant                                                           49.00         
 10 Koutný Vladimír          OOB Třebíč           TTR6301 C  336712  55.00         
 11 Kubeš Jan                TJ Růžená            RUZ7901 C  361944  61.00         
 12 Culka Josef              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8607 C   49809  67.00         
 13 Klusáček Luděk           SK Chotěboř          CTB7802 C  232875  73.00         
 14 Vakant                                                           79.00         
 15 Hrstka Daniel            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8604 C   52355  85.00         
 16 Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701 C  410394  91.00         
 
Startovka kategorie: H35         8.0km  200m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Suk Jiří                 VŠSK MFF UK Praha    MFP6401 C  515016   4.00         
  2 Skryja  Bořivoj          SKP Žďár nad Sázavou PZR6106 C    4644  10.00         
  3 Kopáček Miroslav         SK Chrast            CHT6049 C   51899  16.00         
  4 Pavlík Ladislav          SKP Žďár nad Sázavou PZR5801 C    8698  22.00         
  5 Šídlo Petr               SK Chotěboř          CTB6402 C   49331  28.00         
  6 Holec Jan                SKOB Ostrava         MOV6701 C  232416  34.00         
  7 Kubičko Petr             TJ Slovan Jinřichův  SJH6901 C   51141  40.00         
  8 Novohradský Jan          SKP Žďár nad Sázavou PZR5309 C  232741  46.00         
  9 Kuncíř Jaroslav          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6301 C   49829  52.00         
 10 Parkan Jiří              TJ Slovan Jinřichův  SJH6801 C   51410  58.00         
 11 Kinc Vladimír            SKP Žďár nad Sázavou PZR6008 C  301209  64.00         
 12 Vakant                                                           70.00         
 13 Veselský Martin          OOB Třebíč           TTR6900 C  236996  76.00         
 14 Karásek Luděk            SK Chotěboř          CTB6702 C  339548  82.00         
 15 Šebesta Petr             SK Chrast            CHT7102 C  232868  88.00         
 
Startovka kategorie: H45         5.9km  125m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jiří             OK Rožnov            ROV6001 C   49897   3.00         
  2 Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C   52251   7.00         
  3 Svoboda Pavel            TJ Růžená            RUZ6110 C  232335  11.00         
  4 Chalupník Stanislav      TJ Zhoř              ZHR5600 C   52151  15.00         
  5 Štefec Jaroslav          SK Chrast            CHT5801 C   52327  19.00         
  6 Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C   49887  23.00         
  7 Culka Josef              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6202 C   49819  27.00         
  8 Wurzel Břetislav         SK Orientační sporty OSN6005 C   52146  31.00         
  9 Valter Petr              KBP Praha            KBP4500 C    6645  35.00         
 10 Romanovský Alois         TJ Slovan Jinřichův  SJH6101 C  331118  39.00         
 11 Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C   52357  43.00         
 12 Starka František         SK Chrast            CHT4801 C   51949  47.00         
 13 Fiala Petr               OOB Třebíč           TTR6102 C  232856  51.00         
 14 Bořil Petr               SK Orientační sporty OSN6207 C    6607  55.00         
 15 Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C   52252  59.00         
 16 Štefan Jiří              Sokol Praha Spořilov DVP5901 C  224871  63.00         
 17 Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C   51953  67.00         
 18 Vakant                                                           71.00         
 19 Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802 C   51948  75.00         
 20 Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C   51994  79.00         
 21 Jelínek Luboš            TJ Růžená            RUZ5504 C   51921  83.00         
 22 Záhorec František        SK Chrast            CHT5502 C   53157  87.00         
 23 Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C   52360  91.00         
 
Startovka kategorie: H55         4.4km  110m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Dobiáš Jaroslav          SKP Žďár nad Sázavou PZR4501 C   53651   6.00         
  2 Vopálka Jiří             TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5701 C   49803  12.00         
  3 Denemarek Oldřich        KPKS BETA Brno       BBM5100 C  410398  18.00         
  4 Kodys Václav             TJ Růžená            RUZ5105 C   51920  24.00         
  5 Kříž Pavel               TJ Zhoř              ZHR4800 C   51511  30.00         
  6 Pelz  Lubomír            SKP Žďár nad Sázavou PZR4901 C   52308  36.00         
  7 Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C   51989  42.00         
  8 Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C   49847  48.00         
  9 Jadviščok Ladislav       SK Univerzity Palack UOL5101 C   52440  54.00         
 
Startovka kategorie: H65         3.5km   70m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Nepejchal Bohumil        SKP Žďár nad Sázavou PZR3904 C    8706   2.00         
  2 Kruml František          OOB Třebíč           TTR3601 C  416215  10.00         
  3 Holát František          TJ Slovan Jinřichův  SJH3801 C     108  18.00         
 
Startovka kategorie: HDR         1.9km    0m 5k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Jakub           SK Chotěboř          CTB0001 C   53133                
  2 Gregor Lukáš             SK Chotěboř          CTB0101 C   53131                
  3 Žanda Jan                SK Chotěboř          CTB9901 C   53200                
  4 Pošvář Vojtěch           SK Chrast            CHT     C  336787                
  5 Šebesta Jakub            SK Chrast            CHT0101 C   53142                
  6 Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C   53175                
  7 Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C   53199                
  8 Hybeš David              SK Chrast            CHT9903 C   51999                
  9 Kopecká Kristýna         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB0151 C   49830                
 10 Kopecká Šárka            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9951 C   52359                
 11 Miličevič  Marin         SKP Žďár nad Sázavou PZR9901 C   49857                
 12 Dundáček Karel           TJ Slovan Jinřichův  SJH0401 C  330596                
 13 Foltýnová Eva            OK Jihlava           SJI0051 C     111                
 14 Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C   52235                
 15 Hojná Eliška             TJ Slovan Jinřichův  SJH0052 C  331321                
 16 Hojný Jáchym             TJ Slovan Jinřichův  SJH0301 C  330592                
 17 Cihlová Michaela         TJ Slovan Jinřichův  SJH9855 C  331641                
 18 Peňáz Jakub              TJ Slovan Jinřichův  SJH0201 C  331439                
 19 Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C  336770                
 20 Dražanová Edita          TJ Slovan Jinřichův  SJH0053 C  331334                
 
Startovka kategorie: P           3.3km   60m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Vakant                                                            1.00         
  2 Vakant                                                            7.00         
  3 Dundáček Milan           TJ Slovan Jinřichův  SJH6902 C  331598  13.00         
  4 Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C  220396  19.00         
  5 Švec Petr                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7101 C    4775  25.00         
  6 Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C   53152  31.00         
  7 Parkanová Romana         TJ Slovan Jinřichův  SJH7252 C  330558  37.00         
  8 Vakant                                                           43.00         
  9 Kříž  Martin             SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C    8710  49.00         
 10 Vakant                                                           55.00         
 11 Horázný Václav           TJ Slovan Jinřichův  SJH6203 C          61.00         
 12 Vakant                                                           67.00