Startovka oddílů                                                   8.9.2007 10:34:12
                           9. závod LV 2007 - Černé Lesy
===ČSOB-SJI================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: BBM - KPKS BETA Brno                           Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Denemarek Oldřich        BBM5100  410398    H55     18.00            50,00Kč
  2 Peřinková Irena          BBM6550  331257    D35     19.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: CTB - SK Chotěboř                              Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voborník Jakub           CTB0001   53133    HDR                      30,00Kč
  2 Gregor Lukáš             CTB0101   53131    HDR                      30,00Kč
  3 Šídlo Petr               CTB6402   49331    H35     28.00            50,00Kč
  4 Nováková Alena           CTB6551  232857    D21D    45.00            50,00Kč
  5 Voborník Petr            CTB6601   51836    H21C    85.00            50,00Kč
  6 Žanda Jan                CTB6701   53140    H21C    57.00            50,00Kč
  7 Karásek Luděk            CTB6702  339548    H35     82.00            50,00Kč
  8 Voborníková Eva          CTB6851   51837    D35     43.00            50,00Kč
  9 Gregorová Bibiana        CTB6852   53132    D35     27.00            50,00Kč
 10 Karásková Iveta          CTB6853  339549    D21D    29.00            50,00Kč
 11 Šťastný Jan              CTB6902   53114    H21D     7.00            50,00Kč
 12 Šťastná Hana             CTB7051  232871    D21D    57.00            50,00Kč
 13 Žemličková Tereza        CTB7151   53136    D35     83.00            50,00Kč
 14 Šťastná Alena            CTB7351   51829    D21C    62.00            50,00Kč
 15 Gregor Martin            CTB7701   51663    H21C    21.00            50,00Kč
 16 Král Aleš                CTB7801   51835    H21C    93.00            50,00Kč
 17 Klusáček Luděk           CTB7802  232875    H21D    73.00            50,00Kč
 18 Šťastný Karel            CTB7901   51830    H21C    77.00            50,00Kč
 19 Hanousek Martin          CTB7910    4678    H21D    25.00            50,00Kč
 20 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21C    14.00            50,00Kč
 21 Pelikánová Lenka         CTB8061  232874    D21D    37.00            50,00Kč
 22 Jirků Kamila             CTB8151   51138    D21C    50.00            50,00Kč
 23 Král Michal              CTB8201   51831    H21C    65.00            50,00Kč
 24 Gregorová Lenka          CTB8351   51838    D21C    86.00            50,00Kč
 25 Žemlička Tomáš           CTB9102   53134    H16     67.00            50,00Kč
 26 Šťastná Ivana            CTB9156  232851    D16     76.00            50,00Kč
 27 Žanda Matěj              CTB9201   53137    H16     31.00            50,00Kč
 28 Voborníková Kateřina     CTB9252    4752    D16     20.00            50,00Kč
 29 Ondráčková Lucie         CTB9254  339554    D16     52.00            50,00Kč
 30 Gregor Petr              CTB9301   53411    H14     44.00            30,00Kč
 31 Nováková Alžběta         CTB9351  232855    D14     18.00            30,00Kč
 32 Šťastný Jan              CTB9402  416222    H14     14.00            30,00Kč
 33 Voborníková Alena        CTB9451    4536    D14     34.00            30,00Kč
 34 Karásková Eva            CTB9553  339550    D12     15.00            30,00Kč
 35 Žanda Jan                CTB9901   53200    HDR                      30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1590.00        0.00        0.00        0.00     1590.00        0.00    -1590.00
 
 
Startovka oddílu: DVP - Sokol Praha Spořilov - Roztyly           Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Štefan Jiří              DVP5901  224871    H45     63.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: EKP - VŠTJ Ekonom Praha                        Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21C    37.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: FJI - SK Free Jihlava                          Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blecha Ladislav          FJI5106   51989    H55     42.00            50,00Kč
  2 Podhorská Věra           FJI5252  232900    D55      9.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: CHT - SK Chrast                                Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pošvář Vojtěch           CHT      336787    HDR                      30,00Kč
  2 Roškota Josef            CHT                H21D    13.00            50,00Kč
  3 Šebesta Jakub            CHT0101   53142    HDR                      30,00Kč
  4 Starka František         CHT4801   51949    H45     47.00            50,00Kč
  5 Vítek Josef              CHT4802   51948    H45     75.00            50,00Kč
  6 Matras Jaroslav          CHT5301   51953    H45     67.00            50,00Kč
  7 Záhorec František        CHT5502   53157    H45     87.00            50,00Kč
  8 Štefec Jaroslav          CHT5801   52327    H45     19.00            50,00Kč
  9 Jansová Alena            CHT5852   51897    D35     35.00            50,00Kč
 10 Kopáček Miroslav         CHT6049   51899    H35     16.00            50,00Kč
 11 Šebesta Petr             CHT7102  232868    H35     88.00            50,00Kč
 12 Švecová Iva              CHT7151   53167    D21C    38.00            50,00Kč
 13 Chaloupka Martin         CHT7301   52333    H21C    81.00            50,00Kč
 14 Martinec Petr            CHT8502   52168    H21C    29.00            50,00Kč
 15 Musilová Kristýna        CHT8551  336786    D21C    20.00            50,00Kč
 16 Záhorec Matouš           CHT8801    4633    H21D    37.00            50,00Kč
 17 Štefec Jaroslav          CHT9101    4632    H16     63.00            50,00Kč
 18 Hájek Lukáš              CHT9103   53156    H16     43.00            50,00Kč
 19 Krejsa Vladimír          CHT9202   52158    H16     35.00            50,00Kč
 20 Hrnčíř Jakub             CHT9204   49886    H16     71.00            50,00Kč
 21 Lustyk Martin            CHT9208   53174    H16     51.00            50,00Kč
 22 Jelínek Michal           CHT9209  232880    H14      2.00            30,00Kč
 23 Marek Vojtěch            CHT9301  336706    H14     50.00            30,00Kč
 24 Meduna Bohdan            CHT9302   53173    H14     38.00            30,00Kč
 25 Hyksa Adam               CHT  94  336789    H14     26.00            30,00Kč
 26 Jelínek Lukáš            CHT9401   53155    H14     62.00            30,00Kč
 27 Hledík Jakub             CHT9501   53141    H12      3.00            30,00Kč
 28 Klimeš Jan               CHT9503   53145    H12     63.00            30,00Kč
 29 Právec David             CHT9504  232867    H12     51.00            30,00Kč
 30 Hyksa Vojtěch            CHT  97  336790    H10N     1.00            30,00Kč
 31 Šebesta Kryštof          CHT9801  336711    H10N    13.00            30,00Kč
 32 Švec Petr                CHT9901   53175    HDR                      30,00Kč
 33 Švec Martin              CHT9902   53199    HDR                      30,00Kč
 34 Hybeš David              CHT9903   51999    HDR                      30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1400.00        0.00        0.00        0.00     1400.00        0.00    -1400.00
 
 
Startovka oddílu: JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod                 Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kopecká Kristýna         JHB0151   49830    HDR                      30,00Kč
  2 Stupalová Jana           JHB5451   52354    D45     17.00            50,00Kč
  3 Vopálka Jiří             JHB5701   49803    H55     12.00            50,00Kč
  4 Hrstka Vladislav         JHB5702   52357    H45     43.00            50,00Kč
  5 Kopecký Zdeněk           JHB6001   52360    H45     91.00            50,00Kč
  6 Hrstková Dana            JHB6051   52358    D35     75.00            50,00Kč
  7 Stupal František         JHB6201   52351    H21D    43.00            50,00Kč
  8 Culka Josef              JHB6202   49819    H45     27.00            50,00Kč
  9 Kuncíř Jaroslav          JHB6301   49829    H35     52.00            50,00Kč
 10 Kuncířová Milena         JHB6452   49816    D21D    41.00            50,00Kč
 11 Švec Petr                JHB7101    4775    P       25.00            50,00Kč
 12 Švecová Marcela          JHB7351    4676    D21D    53.00            50,00Kč
 13 Vašek Miroslav           JHB7801   53630    H21D    31.00            50,00Kč
 14 Tomšů Lucie              JHB8051   52369    D21C    32.00            50,00Kč
 15 Čejka Tomáš              JHB8203   49814    H21C    53.00            50,00Kč
 16 Vopálková Lenka          JHB8351   52365    D21D    13.00            50,00Kč
 17 Beránková Iveta          JHB8460   52368    D21D    33.00            50,00Kč
 18 Kuncířová Kamila         JHB8557   52370    D21C    80.00            50,00Kč
 19 Hrstka Daniel            JHB8604   52355    H21D    85.00            50,00Kč
 20 Culka Josef              JHB8607   49809    H21D    67.00            50,00Kč
 21 Čejka Michal             JHB8702   53620    H21C    17.00            50,00Kč
 22 Culková Hana             JHB8951    4668    D18     40.00            50,00Kč
 23 Králová Iveta            JHB8952   53615    D18     24.00            50,00Kč
 24 Kaser Dan                JHB9103    4682    H16     59.00            50,00Kč
 25 Hercigová Anna           JHB9159    4772    D16     36.00            50,00Kč
 26 Fencíková Lucie          JHB9160    4773    D16     12.00            50,00Kč
 27 Kopecká Šárka            JHB9951   52359    HDR                      30,00Kč
 28 Švecová Veronika         JHB9952    4679    D10N    36.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1340.00        0.00        0.00        0.00     1340.00        0.00    -1340.00
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP Praha                                Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H45     35.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: KTA - SK Kotnov Tábor                          Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vébr Jiří                KTA6901  515484    H21C    33.00            50,00Kč
  2 Vébrová Denisa           KTA9551    5297    D12     23.00            30,00Kč
  3 Vébr Jiří                KTA9901    5299    H10     65.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      110.00        0.00        0.00        0.00      110.00        0.00     -110.00
 
 
Startovka oddílu: MFP - VŠSK MFF UK Praha                        Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Suk Jiří                 MFP6401  515016    H35      4.00            50,00Kč
  2 Suková Eva               MFP6450  232264    D35      3.00            50,00Kč
  3 Suková Anna              MFP9250   53196    D16      4.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      150.00        0.00        0.00        0.00      150.00        0.00     -150.00
 
 
Startovka oddílu: MOV - SKOB Ostrava                             Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Holec Jan                MOV6701  232416    H35     34.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: OSN - SK Orientační sporty Nové Město n. M.    Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wurzel Břetislav         OSN6005   52146    H45     31.00            50,00Kč
  2 Bořil Petr               OSN6207    6607    H45     55.00            50,00Kč
  3 Wurzelová Dana           OSN6654   52145    D35     11.00            50,00Kč
  4 Fousek Jan               OSN9100   53435    H16     75.00            50,00Kč
  5 Wurzelová Pavlína        OSN9273   52138    D16     28.00            50,00Kč
  6 Bořil Jan                OSN9700  232250    H12     45.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      280.00        0.00        0.00        0.00      280.00        0.00     -280.00
 
 
Startovka oddílu: PZR - SKP Žďár nad Sázavou                     Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nepejchal Bohumil        PZR3904    8706    H65      2.00            50,00Kč
  2 Pospíšil Jiří            PZR4321   49847    H55     48.00            50,00Kč
  3 Pospíšil Jaromír         PZR4417   51994    H45     79.00            50,00Kč
  4 Dobiáš Jaroslav          PZR4501   53651    H55      6.00            50,00Kč
  5 Kučerová Anna            PZR4859    8704    D55      1.00            50,00Kč
  6 Pelz  Lubomír            PZR4901   52308    H55     36.00            50,00Kč
  7 Křížová  Zdenka          PZR5051   49821    D45     11.00            50,00Kč
  8 Novohradský Jan          PZR5309  232741    H35     46.00            50,00Kč
  9 Rosecká Alena            PZR5654   51900    D21C    56.00            50,00Kč
 10 Pavlík Ladislav          PZR5801    8698    H35     22.00            50,00Kč
 11 Kinc Vladimír            PZR6008  301209    H35     64.00            50,00Kč
 12 Skryja  Bořivoj          PZR6106    4644    H35     10.00            50,00Kč
 13 Kučerová  Vladimíra      PZR6460   52307    D35     59.00            50,00Kč
 14 Suk Marek                PZR6701  410394    H21D    91.00            50,00Kč
 15 Veselý Ivo               PZR6707  219332    H21D     1.00            50,00Kč
 16 Veselá Dana              PZR6868  232492    D21D     1.00            50,00Kč
 17 Nechutová Alena          PZR6969  220396    P       19.00            50,00Kč
 18 Nechuta Milan            PZR7007   53152    P       31.00            50,00Kč
 19 Suková Renata            PZR7352  410374    D21D     9.00            50,00Kč
 20 Kříž  Martin             PZR7801    8710    P       49.00            50,00Kč
 21 Hladílek Jan             PZR8814   49824    H21C    73.00            50,00Kč
 22 Kučerová  Marie          PZR8851    4540    D21D    25.00            50,00Kč
 23 Novohradský Petr         PZR8903   53700    H18     46.00            50,00Kč
 24 Pavlík David             PZR9002    8707    H18     58.00            50,00Kč
 25 Kučerová  Lucie          PZR9051    4680    D18     48.00            50,00Kč
 26 Lichovníková Alena       PZR9052   53655    D18     32.00            50,00Kč
 27 Veselý Martin            PZR9101    8711    H16     39.00            50,00Kč
 28 Sitař  Václav            PZR9202  232348    H16     55.00            50,00Kč
 29 Nedvěd  Antonín          PZR9207   53139    H16     27.00            50,00Kč
 30 Urbanová Johana          PZR9251  232496    D16     44.00            50,00Kč
 31 Nechutová  Vendula       PZR9452     128    D14      2.00            30,00Kč
 32 Skryja  Ondřej           PZR9502  232483    H12     21.00            30,00Kč
 33 Málek  Jan               PZR9505  330693    H12      9.00            30,00Kč
 34 Bojanovský  Rostislav    PZR9507   52970    H12     33.00            30,00Kč
 35 Doleželová Kateřina      PZR9559  220400    D12     19.00            30,00Kč
 36 Nechuta  David           PZR9701   53149    H10     56.00            30,00Kč
 37 Tůnová Adéla             PZR9751  220398    D10N    78.00            30,00Kč
 38 Miličevič  Marin         PZR9901   49857    HDR                      30,00Kč
 39 Nechutová  Aneta         PZR9951     127    D10N    48.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1770.00        0.00        0.00        0.00     1770.00        0.00    -1770.00
 
 
Startovka oddílu: ROV - OK Rožnov                                Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kadaňka Jiří             ROV6001   49897    H45      3.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: RUZ - TJ Růžená                                Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kodys Václav             RUZ5105   51920    H55     24.00            50,00Kč
  2 Kubálek Zdenek           RUZ5306   49887    H45     23.00            50,00Kč
  3 Jelínek Luboš            RUZ5504   51921    H45     83.00            50,00Kč
  4 Jelínková Jana           RUZ5552   51922    D45     35.00            50,00Kč
  5 Svoboda Pavel            RUZ6110  232335    H45     11.00            50,00Kč
  6 Kubeš Jan                RUZ7901  361944    H21D    61.00            50,00Kč
  7 Kodysová Hana            RUZ8051   51780    D21C    26.00            50,00Kč
  8 Kodysová Eva             RUZ8151   51923    D21C    92.00            50,00Kč
  9 Lazárková Dita           RUZ8753  416123    D21C     8.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      450.00        0.00        0.00        0.00      450.00        0.00     -450.00
 
 
Startovka oddílu: SJH - TJ Slovan Jinřichův Hradec               Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hojná Eliška             SJH0052  331321    HDR                      30,00Kč
  2 Dražanová Edita          SJH0053  331334    HDR                      30,00Kč
  3 Peňáz Jakub              SJH0201  331439    HDR                      30,00Kč
  4 Hojný Jáchym             SJH0301  330592    HDR                      30,00Kč
  5 Dundáček Karel           SJH0401  330596    HDR                      30,00Kč
  6 Holát František          SJH3801     108    H65     18.00            50,00Kč
  7 Romanovský Alois         SJH6101  331118    H45     39.00            50,00Kč
  8 Horázný Václav           SJH6203         P  P       61.00            50,00Kč
  9 Parkan Jiří              SJH6801   51410    H35     58.00            50,00Kč
 10 Kubičko Petr             SJH6901   51141    H35     40.00            50,00Kč
 11 Dundáček Milan           SJH6902  331598    P       13.00            50,00Kč
 12 Hojná Tereza             SJH6951  331274    D21D     5.00            50,00Kč
 13 Parkanová Romana         SJH7252  330558    P       37.00            50,00Kč
 14 Novotná Helena           SJH8152  331394    D21D    17.00            50,00Kč
 15 Horázná Daniela          SJH9455         P  D10N    42.00            30,00Kč
 16 Kubičková Bára           SJH9551  331630    D12     11.00            30,00Kč
 17 Horázný František        SJH9701  361950    H10     38.00            30,00Kč
 18 Parkanová Veronika       SJH9751  331244    D10     29.00            30,00Kč
 19 Peňázová Veronika        SJH9752  301356    D10N    72.00            30,00Kč
 20 Kubičko Petr             SJH9801  331289    H10     20.00            30,00Kč
 21 Hojná Dominika           SJH9852  331328    D10N    24.00            30,00Kč
 22 Dundáčková Julie         SJH9853  331357    D10N    60.00            30,00Kč
 23 Cihlová Michaela         SJH9855  331641    HDR                      30,00Kč
 24 Dražanová Tereza         SJH9856  331784    D10N    84.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      900.00       30.00        0.00        0.00      930.00        0.00     -930.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SJI - OK Jihlava                               Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Čech Petr                SJI0001  336770    HDR                      30,00Kč
  2 Foltýnová Eva            SJI0051     111    HDR                      30,00Kč
  3 Šanderová Martina        SJI9252    7936    D16     68.00            50,00Kč
  4 Fuksa Jakub              SJI9307  336779    H14     68.00            30,00Kč
  5 Kvasnička Štěpán         SJI9406  336774    H14     32.00            30,00Kč
  6 Čech Jan                 SJI9601  232322    H12     69.00            30,00Kč
  7 Vacek Vojtěch            SJI9602  336769    H12     39.00            30,00Kč
  8 Suchý Ondřej             SJI9701     140    H12     15.00            30,00Kč
  9 Frýba Dominik            SJI9702  253124    H12     57.00            30,00Kč
 10 Zacha Jiří               SJI9703  336768    H12     27.00            30,00Kč
 11 Tůmová Žofie             SJI9751     113    D10     17.00            30,00Kč
 12 Foltýn Tomáš             SJI9801     124    H10     47.00            30,00Kč
 13 Čechová Tereza           SJI9852  232329    D10     53.00            30,00Kč
 14 Vacková Anna             SJI9854  336765    D10N    66.00            30,00Kč
 15 Švíková Klára            SJI9855     125    D10N    54.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      470.00        0.00        0.00        0.00      470.00        0.00     -470.00
 
 
Startovka oddílu: SLP - SK Slavia Praha                          Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H21C     5.00            50,00Kč
  2 Hendrychová Jana         SLP7451   51354    D21C    74.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00
 
 
Startovka oddílu: SOB - Sdruž. organizátorů bank. sport. akcí    Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choutka Jaroslav         SOB6301    4181    H21C    41.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: TJH - TJ OK Tolar                              Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tichý Martin             TJH6401   51929    H21C    13.00            50,00Kč
  2 Tichá Jana               TJH6451   51925    D35     67.00            50,00Kč
  3 Tichý Tomáš              TJH9201   51355    H16     47.00            50,00Kč
  4 Tichá Tereza             TJH9451   51353    D14     42.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: TTR - OOB Třebíč                               Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nešpor Jan               TTR0101   52235    HDR                      30,00Kč
  2 Kruml František          TTR3601  416215    H65     10.00            50,00Kč
  3 Orálek Miroslav          TTR5201   52252    H45     59.00            50,00Kč
  4 Orálková Libuše          TTR5351   52253    D45     23.00            50,00Kč
  5 Koudelný Jiří            TTR5401   52251    H45      7.00            50,00Kč
  6 Zháňalová Jana           TTR6051         P  D45      5.00            50,00Kč
  7 Nešpor Jan               TTR6101   52248    H21C    97.00            50,00Kč
  8 Fiala Petr               TTR6102  232856    H45     51.00            50,00Kč
  9 Koutný Vladimír          TTR6301  336712    H21D    55.00            50,00Kč
 10 Veselský Martin          TTR6900  236996    H35     76.00            50,00Kč
 11 Nešporová Marie          TTR7251   52242    D21C     2.00            50,00Kč
 12 Kříž Lukáš               TTR8201  515159    H21C     9.00            50,00Kč
 13 Ratkovská Lenka          TTR8551  515158    D21C    44.00            50,00Kč
 14 Zháňal Jan               TTR8701  336758    H21C    61.00            50,00Kč
 15 Fiala Martin             TTR8801  515502    H21C    45.00            50,00Kč
 16 Píro Matěj               TTR8802     118    H21C     1.00            50,00Kč
 17 Koutný Michal            TTR9007  224906    H21D    19.00            50,00Kč
 18 Došek Jan                TTR9010   52244    H18     40.00            50,00Kč
 19 Fialová Zuzana           TTR9051  232497    D18     16.00            50,00Kč
 20 Koutný Tomáš             TTR9302  224907    H14     20.00            30,00Kč
 21 Novotná Jana             TTR9351  220397    D14     10.00            30,00Kč
 22 Fialová Věra             TTR9451  232500    D14     26.00            30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
     1020.00       30.00        0.00        0.00     1050.00        0.00    -1050.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc          Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jadviščok Ladislav       UOL5101   52440    H55     54.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: VCB - TJ OB České Budějovice                   Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hošek Radim              VCB8701  301627    H21C    89.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       50.00        0.00        0.00        0.00       50.00        0.00      -50.00
 
 
Startovka oddílu: ZHR - TJ Zhoř                                  Neděle 9.9.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kříž Pavel               ZHR4800   51511    H55     30.00            50,00Kč
  2 Chalupník Stanislav      ZHR5600   52151    H45     15.00            50,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00        0.00        0.00        0.00      100.00        0.00     -100.00