Konečné výsledky kategorie                                                 5.9.2009 17:32:16
                                  13. závod Ligy Vysočiny
===ČSOB-SJI===================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km   55m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Švecová Veronika         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9952 C     18.51  +      0.00
  2.Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     19.07  +      0.16
  3.Foltýnová Eva            OK Jihlava           SJI0051 C     22.49  +      3.58
 
Konečné výsledky kategorie: D10N        3.0km   79m 6k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hojná Eliška             TJ Slovan Jindřichův SJH0052 C     20.33  +      0.00
  2.Nechanická Klára         SK OS Nové Město n.  OSN0050 C     23.01  +      2.28
  3.Hrdličková Anna          TJ Slovan Jindřichův SJH0151 C     23.49  +      3.16
  4.Vacková Anna             SK Chrast            CHT0051       27.44  +      7.11
  5.Zlesáková Adéla          SK Chrast            CHT0151 C     29.52  +      9.19
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   60m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Peňázová Veronika        TJ Slovan Jindřichův SJH9752       21.08  +      0.00
  2.Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C     22.37  +      1.29
  3.Dundáčková Julie         TJ Slovan Jindřichův SJH9853 C     25.36  +      4.28
  4.Dvořáková Klára          SK Chrast            CHT9852 C     25.55  +      4.47
  5.Bořilová Markéta         SKP Žďár nad Sázavou PZR9858 C     32.40  +     11.32
  6.Doležalová Anežka        SK Chrast            CHT9851 C     39.28  +     18.20
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.5km   90m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA9651       28.31  +      0.00
  2.Parkanová Veronika       TJ Slovan Jindřichův SJH9751       29.53  +      1.22
  3.Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551       31.44  +      3.13
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.0km  110m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Doleželová Kateřina      SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 A     36.07  +      0.00
  2.Vaňková Markéta          SK OB Chotěboř       CTB9452 C     40.18  +      4.11
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.0km  195m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Voborníková Alena        SK OB Chotěboř       CTB9451 A     46.57  +      0.00
  2.Urbanová Johana          SKP Žďár nad Sázavou PZR9251 C     54.26  +      7.29
  3.Ondráčková Lucie         SK OB Chotěboř       CTB9254 C     63.27  +     16.30
 MS Šanderová Martina        OK Jihlava           SJI9252 CMS   65.38  +     18.41
 MS Teplá Barbora            OK Jihlava           SJI9351 CMS   49.34  +      2.37
 
Konečné výsledky kategorie: D21C        4.8km  245m 23k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     38.32  +      0.00  R:    0b
  2.Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     52.10  +     13.38  R:    0b
  3.Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     54.46  +     16.14  R:    0b
  4.Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     57.47  +     19.15  R:    0b
  5.Matrasová Vendula        SK Chrast            CHT8251       58.34  +     20.02  R:    0b
  6.Polednová Hana           TJ Růžená            RUZ8051 C     59.37  +     21.05  R:    0b
  7.Choutková Magdalena      Sdruž. organizátorů  SOB8851 C     59.41  +     21.09  R:    0b
  8.Nechanická Daniela       SK OS Nové Město n.  OSN7557 C     59.44  +     21.12  R:    0b
  9.Richterová Nataša        OOB TJ Spartak Adamo ADA7451       62.13  +     23.41  R:    0b
 10.Švejcarová Daniela       TJ Spartak 1. Brněns PBM7375 C     67.49  +     29.17  R:    0b
 11.Musilová Kristýna        SK Chrast            CHT8551 C     68.12  +     29.40  R:    0b
 12.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR7251 C     68.49  +     30.17  R:    0b
 13.Dvořáčková Jana          OOB Třebíč           TTR7852 C     71.32  +     33.00  R:    0b
 14.Vacková Petra            SK Chrast            CHT7851 C     71.36  +     33.04  R:    0b
 15.Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C     74.43  +     36.11  R:    0b
 16.Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C     75.46  +     37.14  R:    0b
 17.Lazárková Dita           TJ Růžená            RUZ8753 C     94.10  +     55.38  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D21D        3.3km  150m 13k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novotná Helena           TJ Slovan Jindřichův SJH8152 C     50.41  +      0.00  R:    0b
  2.Kubičková Martina        TJ Slovan Jindřichův SJH7951 C     60.50  +     10.09  R:    0b
  3.Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C     68.46  +     18.05  R:    0b
    Ryvolová Kamila          SK OB Chotěboř       CTB8352 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.8km  170m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C     44.56  +      0.00
  2.Wurzelová Dana           SK OS Nové Město n.  OSN6654 C     47.18  +      2.22
  3.Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     47.36  +      2.40
  4.Zlesáková Stanislava     SK Chrast            CHT7352 C     48.03  +      3.07
  5.Hojná Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH6951 C     50.38  +      5.42
  6.Kučerová Vladimíra       SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C     53.11  +      8.15
  7.Šťastná Alena            SK OB Chotěboř       CTB7351 C     53.50  +      8.54
  8.Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     55.44  +     10.48
  9.Žemličková Tereza        SK OB Chotěboř       CTB7151 C     56.34  +     11.38
 10.Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C     61.31  +     16.35
 11.Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352 C     65.58  +     21.02
    Janíčková Jitka          SK OS Nové Město n.  OSN7356 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.9km  135m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     30.53  +      0.00
  2.Syslová Iva              OOB Třebíč           TTR6151 C     36.52  +      5.59
  3.Jansová Alena            SK Chrast            CHT5852 C     38.19  +      7.26
  4.Jirků Zdeňka             TJ Slovan Jindřichův SJH5755 C     40.11  +      9.18
  5.Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     41.47  +     10.54
  6.Žemličková Jindra        SK Chrast            CHT5751 C     42.51  +     11.58
  7.Ledvinová Jana           Neregistrovaní       XXX           44.04  +     13.11
  8.Fialová Dana             OOB Třebíč           TTR6153 C     44.49  +     13.56
  9.Slámová Hana             KOS TJ Tesla Brno    TBM4951 C     44.54  +     14.01
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.3km  100m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     33.16  +      0.00
  2.Henková Svatava          SK Radioklub Blansko RBK5454 C     42.24  +      9.08
    Koblížková Michaela      TJ OK Tolar Jindřich TJH4851 C DISK              
 MS Jelínková Jana           TJ Růžená            RUZ5552 CMS   36.17  +      3.01
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km   65m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C     21.16  +      0.00
  2.Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB9901 C     22.43  +      1.27
  3.Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     22.54  +      1.38
  4.Sabol Josef              SK OB Chotěboř       CTB9902 C     24.07  +      2.51
  5.Štercl Jan               TJ Slovan Jindřichův SJH9901       25.10  +      3.54
  6.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH9902 C     26.06  +      4.50
  7.Hybeš David              SK Chrast            CHT9903 C     28.14  +      6.58
  8.Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C     34.50  +     13.34
  9.Miličevič Marin          SKP Žďár nad Sázavou PZR9901 C     35.24  +     14.08
 
Konečné výsledky kategorie: H10N        2.9km   79m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pošvář Vojtěch           SK Chrast            CHT9904 C     19.47  +      0.00
  2.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR0101 C     21.46  +      1.59
  3.Derner Luděk             SK Chrast            CHT0001       21.51  +      2.04
  4.Voborník Jakub           SK OB Chotěboř       CTB0001 C     25.46  +      5.59
  5.Nechanický Jan           SK OS Nové Město n.  OSN0200 C     27.06  +      7.19
  6.Kašpárek Ladislav        OK Jihlava           SJI0102 C     33.44  +     13.57
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.3km   75m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 C     22.03  +      0.00
  2.Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C     24.43  +      2.40
  3.Horázný František        TJ Slovan Jindřichův SJH9701 C     25.01  +      2.58
  4.Foltýn Tomáš             OK Jihlava           SJI9801 C     28.58  +      6.55
  5.Voráček Václav           TJ Slovan Jindřichův SJH9702 C     38.21  +     16.18
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.9km  105m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B     22.58  +      0.00
  2.Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B     29.39  +      6.41
  3.Zacha Jiří               OK Jihlava           SJI9703 C     33.16  +     10.18
  4.Hlubuček Jan             OK Jihlava           SJI9603 C     35.28  +     12.30
  5.Hledík Jakub             SK Chrast            CHT9501 C     36.46  +     13.48
  6.Bojanovský Rostislav     SKP Žďár nad Sázavou PZR9507 C     39.06  +     16.08
  7.Skryja Ondřej            SKP Žďár nad Sázavou PZR9502 C     42.13  +     19.15
  8.Vítek Jakub              SK Chrast            CHT9601       44.21  +     21.23
  9.Dvořák Martin            SK Chrast            CHT9603 C     55.17  +     32.19
 10.Klimeš Lukáš             SK Chrast            CHT9602 C     60.41  +     37.43
 11.Richter David            SK OB Chotěboř       CTB9701 C     69.34  +     46.36
 12.Klimeš Jan               SK Chrast            CHT9503 C     85.00  +     62.02
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.7km  180m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koutný Tomáš             OOB Třebíč           TTR9302 C     43.02  +      0.00
  2.Šídlo Petr               SK OB Chotěboř       CTB9401 C     78.12  +     35.10
 
Konečné výsledky kategorie: H18         4.5km  260m 22k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žemlička Tomáš           SK OB Chotěboř       CTB9102 C     62.40  +      0.00
  2.Sitař Václav             SKP Žďár nad Sázavou PZR9202 C     75.33  +     12.53
 
Konečné výsledky kategorie: H21C        5.1km  240m 24k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     38.08  +      0.00  R:    0b
  2.Wohanka Petr             OOS TJ Spartak Vrchl VRL7305 C     42.59  +      4.51  R:    0b
  3.Přikryl Petr             KOB Moira Brno       ABM6708 C     43.07  +      4.59  R:    0b
  4.Rajnošek Matěj           SK OS Nové Město n.  OSN8800 C     43.55  +      5.47  R:    0b
  5.Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     44.00  +      5.52  R:    0b
  6.Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     44.21  +      6.13  R:    0b
  7.Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     46.16  +      8.08  R:    0b
  8.Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     47.19  +      9.11  R:    0b
  9.Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C     47.43  +      9.35  R:    0b
 10.Kopáček Jan              SK Chrast            CHT8510 C     48.05  +      9.57  R:    0b
 11.Chaloupka Martin         SK Chrast            CHT7301 C     49.07  +     10.59  R:    0b
 12.Jiroušek Pavel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7704 C     51.25  +     13.17  R:    0b
 13.Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     54.22  +     16.14  R:    0b
 14.Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 C     55.17  +     17.09  R:    0b
 15.Martinec Petr            SK Chrast            CHT8502 C     56.38  +     18.30  R:    0b
 16.Novohradský Petr         SKP Žďár nad Sázavou PZR8903 C     57.45  +     19.37  R:    0b
 17.Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B     62.29  +     24.21  R:    0b
 18.Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C     66.26  +     28.18  R:    0b
 19.Měkuta Kryštof           TJ Slovan Jindřichův SJH8801       67.17  +     29.09  R:    0b
 20.Vacek František          SK Chrast            CHT7001       69.18  +     31.10  R:    0b
 21.Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     69.29  +     31.21  R:    0b
    Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C DISK              
    Ander David              SK OB Chotěboř       CTB8202 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H21D        3.7km  175m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Křivánek Martin          KOB Moira Brno       ABM7312 C     41.46  +      0.00  R:    0b
  2.Nechanický Pavel         SK OS Nové Město n.  OSN7209 C     48.36  +      6.50  R:    0b
  3.Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201 C     55.23  +     13.37  R:    0b
  4.Hanousek Martin          SK OB Chotěboř       CTB7910 C     68.23  +     26.37  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         4.4km  220m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Voborník Petr            SK OB Chotěboř       CTB6601 C     42.10  +      0.00
  2.Parkan Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801       45.23  +      3.13
  3.Nešpor Jan               OOB Třebíč           TTR6101 C     48.01  +      5.51
  4.Šebesta Petr             SK Chrast            CHT7102 C     50.28  +      8.18
  5.Veselský Martin          OOB Třebíč           TTR6900 C     56.16  +     14.06
  6.Trojan Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6601 C     58.22  +     16.12
  7.Zlesák Martin            SK Chrast            CHT7302 C     58.32  +     16.22
  8.Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701 C     59.19  +     17.09
  9.Kubák Martin             TJ Slovan Jindřichův SJH7401 C     60.52  +     18.42
 10.Kubičko Pavel            TJ Slovan Jindřichův SJH7201 C     61.20  +     19.10
 11.Hojný Jaroslav           TJ Slovan Jindřichův SJH7002 C     72.51  +     30.41
 12.Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C     81.08  +     38.58
    Dundáček Milan           TJ Slovan Jindřichův SJH6902 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.6km  135m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C     34.19  +      0.00
  2.Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     34.32  +      0.13
  3.Chmelík Aleš             VSK MZLU Brno        VBM4732 C     34.43  +      0.24
  4.Kopáček Miroslav         SK Chrast            CHT6049 C     34.53  +      0.34
  5.Sucharda Jiří            OB Jenišovice        JEN5801       34.56  +      0.37
  6.Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     35.49  +      1.30
  7.Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C     37.13  +      2.54
  8.Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     37.45  +      3.26
  9.Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802 C     37.53  +      3.34
 10.Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C     38.50  +      4.31
 11.Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207       39.43  +      5.24
 12.Romanovský Alois         TJ Slovan Jindřichův SJH6101 C     40.16  +      5.57
 13.Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     40.38  +      6.19
 14.Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C     40.41  +      6.22
 15.Novohradský Jan          SKP Žďár nad Sázavou PZR5309 C     40.46  +      6.27
 16.Ledvina Tomáš            Neregistrovaní       XXX           40.59  +      6.40
 17.Zlesák Milan             SK Chrast            CHT5101 C     42.40  +      8.21
 18.Sysel Svatobor           OOB Třebíč           TTR6202 C     43.33  +      9.14
 19.Záhorec František        SK Chrast            CHT5502 C     44.18  +      9.59
 20.Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     44.28  +     10.09
 21.Sláma Dušan              KOS TJ Tesla Brno    TBM4730 C     46.20  +     12.01
 22.Starka František         SK Chrast            CHT4801 C     46.37  +     12.18
 23.Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     48.42  +     14.23
 24.Koutný Vladimír          OOB Třebíč           TTR6301 C     49.49  +     15.30
 25.Žemlička Zbyněk          SK Chrast            CHT5501 C     49.51  +     15.32
 26.Jelínek Luboš            TJ Růžená            RUZ5504 C     55.02  +     20.43
 27.Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     58.23  +     24.04
 28.Šídlo Petr               SK OB Chotěboř       CTB6402 C     64.18  +     29.59
 
Konečné výsledky kategorie: H55         2.4km  100m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     26.57  +      0.00
  2.Henek Milan              SK Radioklub Blansko RBK5307 C     30.24  +      3.27
  2.Kodys Václav             TJ Růžená            RUZ5105 C     30.24  +      3.27
  4.Richter Rudolf           OOB TJ Spartak Adamo ADA5113       37.50  +     10.53
    Dobiáš Jaroslav          SKP Žďár nad Sázavou PZR4501 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.0km   55m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     26.09  +      0.00
  2.Nepejchal Bohumil        SKP Žďár nad Sázavou PZR3904 C     35.47  +      9.38
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.0km   74m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richter Michal           SK OB Chotěboř       CTB0002 C     21.43  +      0.00
  2.Bořil Šimon              SKP Žďár nad Sázavou PZR0201 C     22.05  +      0.22
  3.Nešporová Marie          OOB Třebíč           TTR0351 C     24.55  +      3.12
  4.Kašpárek Vít             OK Jihlava           SJI0402 C     25.40  +      3.57
  5.Dundáček Karel           TJ Slovan Jindřichův SJH0401 C     25.47  +      4.04
  6.Hrdlička Jakub           TJ Slovan Jindřichův SJH0202 C     25.49  +      4.06
  7.Nová Olga                TJ Slovan Jindřichův SJH0353 C     27.16  +      5.33
  8.Hojný Jáchym             TJ Slovan Jindřichův SJH0301 C     29.05  +      7.22
  9.Pobuda Vojtěch           TJ Slovan Jindřichův SJH0302       30.05  +      8.22
 10.Kubáková Nela            TJ Slovan Jindřichův SJH0451       30.52  +      9.09
 11.Nová Zuzana              TJ Slovan Jindřichův SJH0551 C     32.45  +     11.02
 12.Prášil Tomáš             OOB Třebíč           TTR0501       34.47  +     13.04
 13.Suková Hana              SKP Žďár nad Sázavou PZR0252 C     35.45  +     14.02
 14.Suková Kateřina          SKP Žďár nad Sázavou PZR9952 C     36.41  +     14.58
 15.Komárková Jindra         TJ OK Tolar Jindřich TJH0451 C     40.04  +     18.21
 16.Dvořáček Jakub           Neregistrovaní       XXX           47.38  +     25.55
 17.Richterová Julie         OOB TJ Spartak Adamo ADA0351       51.43  +     30.00
 18.Kubičková Kristýna       TJ Slovan Jindřichův SJH0453 C     52.45  +     31.02
 19.Szebista Štěpán          OOB Třebíč           TTR9705       52.55  +     31.12
 20.Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI06   C     53.56  +     32.13
 21.Chvátalová Adéla         OOB Třebíč           TTR9751 C     54.06  +     32.23
 22.Nešpor Jiří              OOB Třebíč           TTR           54.53  +     33.10
 
Konečné výsledky kategorie: P           2.3km   75m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hasmanda Adam            OOB Třebíč           TTR     C     29.20  +      0.00
  2.Pelz Luboš               SKP Žďár nad Sázavou PZR4901       37.30  +      8.10
  3.Meisnerová Alžběta       TJ Loko Česká Třebov CET           38.28  +      9.08
  4.Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801 C     40.02  +     10.42
  5.Hejnáková Adéla          TJ Růžená            RUZ           40.17  +     10.57
  6.Vacek Jan                OOB Třebíč           TTR9303 C     43.23  +     14.03
  7.Meisner Jan              Neregistrovaní       XXX           48.59  +     19.39
  8.Lazárek Zbyněk           TJ Růžená            RUZ           58.48  +     29.28
  9.Panáček Jiří             Neregistrovaní       XXX           60.35  +     31.15
 10.Mazanec Jakub            TJ Slovan Jindřichův SJH9301 C     61.22  +     32.02
 11.Vacková Iva              OOB Třebíč           TTR     C     64.33  +     35.13
    Navrátil Miloš           KOS TJ Tesla Brno    TBM       DISK