Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                           5.9.2009 17:32:55
                                                                                         13. závod Ligy Vysočiny
===ČSOB-SJI================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km   55m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-118     3-122     4-147     5-132     6-145     7-100   
  1 Švecová Veronika               18.51  4.29/2    7.08/2   10.55/2   14.35/2   15.53/2   17.26/2   18.39/1*  18.51/1* 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              4.29/2    2.39/2    3.47/2    3.40/1*   1.18/1*   1.33/2    1.13/1*   0.12/1* 
  2 Nechutová Aneta                19.07  3.22/1*   5.55/1*   9.35/1*  13.22/1*  15.15/1*  17.09/1*  18.52/2   19.07/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.22/1*   2.33/1*   3.40/1*   3.47/3    1.53/2    1.54/3    1.43/3    0.15/2  
  3 Foltýnová Eva                  22.49  4.58/3   10.09/3   13.56/3   17.36/3   19.51/3   21.18/3   22.34/3   22.49/3  
    OK Jihlava                            4.58/3    5.11/3    3.47/2    3.40/1*   2.15/3    1.27/1*   1.16/2    0.15/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10N        3.0km   79m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-118     3-122     4-107     5-132     6-100   
  1 Hojná Eliška                   20.33  3.57/2    8.45/3   12.28/2   16.03/1*  17.44/1*  20.21/1*  20.33/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.57/2    4.48/3    3.43/1*   3.35/1*   1.41/3    2.37/3    0.12/1* 
  2 Nechanická Klára               23.01  3.35/1*   5.54/1*  14.01/3   18.14/2   19.46/2   22.49/2   23.01/2  
    SK OS Nové Město n. M.                3.35/1*   2.19/1*   8.07/5    4.13/2    1.32/2    3.03/4    0.12/1* 
  3 Hrdličková Anna                23.49  4.45/5    8.09/2   12.19/1*  19.50/3   21.03/3   23.36/3   23.49/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.45/5    3.24/2    4.10/2    7.31/4    1.13/1*   2.33/2    0.13/3  
  4 Vacková Anna                   27.44  4.21/3   10.09/4   15.21/4   23.07/4   24.57/4   27.24/4   27.44/4  
    SK Chrast                             4.21/3    5.48/4    5.12/3    7.46/5    1.50/5    2.27/1*   0.20/5  
  5 Zlesáková Adéla                29.52  4.31/4   11.40/5   17.10/5   23.44/5   25.25/5   29.37/5   29.52/5  
    SK Chrast                             4.31/4    7.09/5    5.30/4    6.34/3    1.41/3    4.12/5    0.15/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km   60m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-121     3-118     4-122     5-147     6-107     7-145     8-100   
  1 Peňázová Veronika              21.08  3.16/1*   5.02/1*   6.53/1*  10.24/1*  13.36/1*  14.58/1*  19.33/1*  20.39/1*  21.08/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.16/1*   1.46/1*   1.51/1*   3.31/2    3.12/1*   1.22/1*   4.35/5    1.06/2    0.29/6  
  2 Tůnová Adéla                   22.37  4.29/5    6.33/3    8.30/2   11.54/2   15.29/2   17.00/2   21.21/2   22.25/2   22.37/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.29/5    2.04/2    1.57/2    3.24/1*   3.35/3    1.31/3    4.21/4    1.04/1*   0.12/1* 
  3 Dundáčková Julie               25.36  3.49/3    7.36/5   10.13/4   14.37/4   18.35/3   20.03/3   23.59/3   25.23/3   25.36/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.49/3    3.47/5    2.37/3    4.24/4    3.58/4    1.28/2    3.56/3    1.24/3    0.13/4  
  4 Dvořáková Klára                25.55  4.30/6    6.41/4    9.31/3   14.34/3   18.50/4   21.10/4   24.15/4   25.43/4   25.55/4  
    SK Chrast                             4.30/6    2.11/3    2.50/4    5.03/5    4.16/5    2.20/6    3.05/2    1.28/4    0.12/1* 
  5 Bořilová Markéta               32.40  3.41/2    6.20/2   19.04/6   22.58/5   26.21/5   28.05/5   30.59/5   32.28/5   32.40/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.41/2    2.39/4   12.44/6    3.54/3    3.23/2    1.44/4    2.54/1*   1.29/5    0.12/1* 
  6 Doležalová Anežka              39.28  4.23/4   13.17/6   18.27/5   24.23/6   29.15/6   31.24/6   37.03/6   39.15/6   39.28/6  
    SK Chrast                             4.23/4    8.54/6    5.10/5    5.56/6    4.52/6    2.09/5    5.39/6    2.12/6    0.13/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.5km   90m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-118     3-120     4-122     5-124     6-135     7-107     8-103     9-106    10-145    11-100   
  1 Richterová Nataša              28.31  4.20/2    7.47/2   11.44/2   13.15/2   15.32/2   17.55/2   22.14/2   23.18/2   24.31/1*  27.08/1*  28.22/1*  28.31/1* 
    OOB TJ Spartak Adamov                 4.20/2    3.27/2    3.57/2    1.31/3    2.17/3    2.23/2    4.19/3    1.04/1*   1.13/1*   2.37/2    1.14/2    0.09/1* 
  2 Parkanová Veronika             29.53  6.30/3   10.20/3   13.41/3   15.10/3   17.13/3   19.20/3   23.07/3   24.27/3   26.15/3   28.42/2   29.44/2   29.53/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.30/3    3.50/3    3.21/1*   1.29/2    2.03/1*   2.07/1*   3.47/2    1.20/2    1.48/2    2.27/1*   1.02/1*   0.09/1* 
  3 Kubičková Bára                 31.44  4.06/1*   7.23/1*  11.35/1*  12.44/1*  14.52/1*  17.35/1*  21.21/1*  22.46/1*  24.46/2   30.17/3   31.32/3   31.44/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.06/1*   3.17/1*   4.12/3    1.09/1*   2.08/2    2.43/3    3.46/1*   1.25/3    2.00/3    5.31/3    1.15/3    0.12/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.0km  110m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-108     3-113     4-112     5-110     6-126     7-123     8-124     9-135    10-133    11-137    12-145    13-100   
  1 Doleželová Kateřina            36.07  3.11/1*   5.31/1*   7.46/1*   9.42/1*  15.28/1*  22.12/1*  25.49/1*  27.55/1*  29.56/1*  30.44/1*  32.30/1*  34.48/1*  35.57/1*  36.07/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.11/1*   2.20/1*   2.15/1*   1.56/2    5.46/2    6.44/1*   3.37/1*   2.06/1*   2.01/1*   0.48/1*   1.46/1*   2.18/2    1.09/1*   0.10/1* 
  2 Vaňková Markéta                40.18  5.06/2    8.20/2   11.13/2   12.45/2   17.34/2   24.32/2   28.25/2   30.31/2   33.16/2   34.35/2   36.35/2   38.32/2   40.05/2   40.18/2  
    SK OB Chotěboř                        5.06/2    3.14/2    2.53/2    1.32/1*   4.49/1*   6.58/2    3.53/2    2.06/1*   2.45/2    1.19/2    2.00/2    1.57/1*   1.33/2    0.13/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.0km  195m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-110     3-108     4-112     5-119     6-118     7-121     8-120     9-123    10-127    11-129    12-130    13-128    14-124    15-134    16-138   
                                      17-142    18-141    19-100   
  1 Voborníková Alena              46.57  3.54/2    6.42/2    9.24/2   12.27/2   14.22/2   18.45/2   20.27/2   22.55/2   24.31/2   25.54/2   28.55/2   30.10/1*  32.09/1*  33.50/1*  37.10/1*  39.54/1* 
    SK OB Chotěboř                        3.54/2    2.48/2    2.42/2    3.03/4    1.55/2    4.23/2    1.42/3    2.28/2    1.36/3    1.23/2    3.01/3    1.15/1*   1.59/2    1.41/2    3.20/3    2.44/3  
                                         43.59/1*  45.48/1*  46.46/1*  46.57/1* 
                                          4.05/3    1.49/1*   0.58/4    0.11/2  
  2 Urbanová Johana                54.26  2.20/1*   4.31/1*   9.17/1*  11.33/1*  13.14/1*  17.14/1*  18.33/1*  22.01/1*  23.07/1*  24.27/1*  27.22/1*  31.06/2   33.21/2   40.19/3   43.21/3   45.53/3  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.20/1*   2.11/1*   4.46/3    2.16/1*   1.41/1*   4.00/1*   1.19/1*   3.28/5    1.06/1*   1.20/1*   2.55/2    3.44/4    2.15/3    6.58/5    3.02/2    2.32/2  
                                         50.06/3   53.21/3   54.14/3   54.26/3  
                                          4.13/4    3.15/5    0.53/3    0.12/5  
  3 Ondráčková Lucie               63.27  6.09/3    9.22/3   14.17/4   17.15/4   19.10/4   24.56/4   27.12/4   30.21/4   32.13/4   33.38/4   38.47/4   43.45/4   46.20/4   48.10/4   51.57/4   55.02/4  
    SK OB Chotěboř                        6.09/3    3.13/3    4.55/4    2.58/3    1.55/2    5.46/5    2.16/5    3.09/4    1.52/4    1.25/4    5.09/5    4.58/5    2.35/5    1.50/4    3.47/5    3.05/4  
                                         59.31/4   61.46/4   63.16/4   63.27/4  
                                          4.29/5    2.15/2    1.30/5    0.11/2  
  4 Šanderová Martina         MS   65.38  7.09/5   18.03/5   23.15/5   27.42/5   30.01/5   35.00/5   36.56/5   40.03/5   41.26/5   42.49/5   45.56/5   47.42/5   50.02/5   51.47/5   55.27/5   58.36/5  
    OK Jihlava                            7.09/5   10.54/5    5.12/5    4.27/5    2.19/5    4.59/4    1.56/4    3.07/3    1.23/2    1.23/2    3.07/4    1.46/3    2.20/4    1.45/3    3.40/4    3.09/5  
                                         62.20/5   64.38/5   65.27/5   65.38/5  
                                          3.44/2    2.18/3    0.49/1*   0.11/2  
  5 Teplá Barbora             MS   49.34  6.24/4   11.19/4   14.00/3   16.16/3   18.16/3   23.04/3   24.23/3   26.41/3   29.21/3   30.59/3   33.10/3   34.27/3   36.25/3   37.53/2   40.51/2   42.44/2  
    OK Jihlava                            6.24/4    4.55/4    2.41/1*   2.16/1*   2.00/4    4.48/3    1.19/1*   2.18/1*   2.40/5    1.38/5    2.11/1*   1.17/2    1.58/1*   1.28/1*   2.58/1*   1.53/1* 
                                         45.58/2   48.34/2   49.24/2   49.34/2  
                                          3.14/1*   2.36/4    0.50/2    0.10/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21C        4.8km  245m 23k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-111     3-119     4-115     5-116     6-114     7-112     8-108     9-121    10-120    11-122    12-126    13-129    14-130    15-128    16-135   
                                      17-134    18-139    19-140    20-143    21-142    22-146    23-100   
  1 Gregorová Kamila               38.32  2.14/1*   4.13/1*   5.37/1*   7.10/1*   7.58/1*   9.30/1*  10.38/1*  12.19/1*  15.48/1*  17.25/1*  18.13/1*  19.52/1*  22.25/1*  23.15/1*  24.22/1*  26.20/1* 
    SK OB Chotěboř                        2.14/1*   1.59/1*   1.24/1*   1.33/1*   0.48/3    1.32/1*   1.08/1*   1.41/3    3.29/1*   1.37/1*   0.48/1*   1.39/1*   2.33/1*   0.50/1*   1.07/1*   1.58/1* 
                                         27.00/1*  28.19/1*  29.25/1*  32.30/1*  34.15/1*  37.28/1*  38.22/1*  38.32/1* 
                                          0.40/1*   1.19/1*   1.06/1*   3.05/5    1.45/1*   3.13/1*   0.54/1*   0.10/2  
  2 Švecová Iva                    52.10  2.53/5    5.24/3    7.22/3    9.49/3   10.39/3   12.50/2   14.25/2   16.27/3   21.00/3   23.03/3   24.05/3   26.24/3   29.21/3   30.31/2   34.04/3   37.01/4  
    SK Chrast                             2.53/5    2.31/5    1.58/3    2.27/9    0.50/4    2.11/3    1.35/4    2.02/7    4.33/3    2.03/4    1.02/2    2.19/4    2.57/2    1.10/3    3.33/15   2.57/5  
                                         38.09/4   40.05/3   41.33/3   44.40/3   47.01/2   50.46/2   52.01/2   52.10/2  
                                          1.08/10   1.56/2    1.28/3    3.07/7    2.21/2    3.45/2    1.15/4    0.09/1* 
  3 Blechová Lenka                 54.46  3.04/8    5.27/4    7.28/4    9.34/2   10.26/2   13.18/3   14.50/3   16.23/2   20.30/2   22.20/2   23.23/2   25.56/2   29.20/2   30.43/3   32.35/2   35.36/2  
    SK Chrast                             3.04/8    2.23/3    2.01/4    2.06/2    0.52/6    2.52/11   1.32/2    1.33/1*   4.07/2    1.50/2    1.03/3    2.33/8    3.24/7    1.23/8    1.52/6    3.01/6  
                                         36.31/2   38.31/2   40.03/2   42.35/2   48.34/3   52.43/3   54.34/3   54.46/3  
                                          0.55/3    2.00/3    1.32/5    2.32/1*   5.59/10   4.09/4    1.51/12   0.12/8  
  4 Ratkovská Lenka                57.47  2.49/3    5.01/2    6.57/2   11.51/13  12.29/12  14.26/8   16.00/5   17.38/4   22.25/4   24.22/4   25.43/4   28.33/4   31.48/4   32.53/4   34.28/4   36.53/3  
    OOB Třebíč                            2.49/3    2.12/2    1.56/2    4.54/17   0.38/1*   1.57/2    1.34/3    1.38/2    4.47/4    1.57/3    1.21/9    2.50/10   3.15/3    1.05/2    1.35/3    2.25/2  
                                         37.42/3   42.22/5   43.45/5   46.28/4   51.08/4   56.17/5   57.36/4   57.47/4  
                                          0.49/2    4.40/17   1.23/2    2.43/2    4.40/9    5.09/8    1.19/6    0.11/5  
  5 Matrasová Vendula              58.34  3.16/11   5.41/6    8.04/6   10.22/5   11.14/4   13.41/5   16.44/9   18.33/7   23.51/7   25.56/6   27.09/7   29.14/6   32.37/6   34.13/6   35.45/5   38.25/5  
    SK Chrast                             3.16/11   2.25/4    2.23/8    2.18/5    0.52/6    2.27/6    3.03/17   1.49/4    5.18/9    2.05/6    1.13/5    2.05/2    3.23/6    1.36/13   1.32/2    2.40/3  
                                         39.25/5   41.48/4   43.18/4        /    51.54/5   55.55/4   58.15/5   58.34/5  
                                          1.00/4    2.23/9    1.30/4        /         /     4.01/3    2.20/14   0.19/17 
  6 Polednová Hana                 59.37  3.31/14   6.19/11   8.42/11  11.16/9   12.10/8   14.28/9   16.32/7   19.02/8   23.55/8   25.59/7   27.03/6   29.10/5   32.26/5   33.38/5   37.00/7   40.09/6  
    TJ Růžená                             3.31/14   2.48/7    2.23/8    2.34/11   0.54/9    2.18/5    2.04/11   2.30/13   4.53/5    2.04/5    1.04/4    2.07/3    3.16/4    1.12/4    3.22/14   3.09/8  
                                         41.14/6   43.30/6   45.07/6   52.05/7        /         /    59.22/6   59.37/6  
                                          1.05/7    2.16/7    1.37/6    6.58/11       /         /         /     0.15/15 
  7 Choutková Magdalena            59.41  2.48/2    5.34/5    7.50/5   10.14/4   11.22/6   14.04/6   16.00/5   18.11/6   23.21/6   26.00/8   27.14/8   29.44/8   33.59/8   35.14/8   37.19/8   40.34/8  
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  2.48/2    2.46/6    2.16/7    2.24/7    1.08/16   2.42/9    1.56/8    2.11/9    5.10/6    2.39/10   1.14/6    2.30/6    4.15/12   1.15/5    2.05/7    3.15/10 
                                         41.34/8   43.36/7   45.19/7   49.41/5   53.03/7   58.24/7   59.31/7   59.41/7  
                                          1.00/4    2.02/5    1.43/7    4.22/9    3.22/5    5.21/10   1.07/2    0.10/2  
  8 Nechanická Daniela             59.44  3.02/7    6.06/10   8.10/7   10.26/6   11.19/5   13.35/4   15.27/4   17.47/5   23.11/5   25.35/5   26.56/5   29.24/7   32.58/7   34.17/7   36.01/6   40.14/7  
    SK OS Nové Město n. M.                3.02/7    3.04/10   2.04/5    2.16/3    0.53/8    2.16/4    1.52/5    2.20/11   5.24/12   2.24/9    1.21/9    2.28/5    3.34/8    1.19/6    1.44/4    4.13/16 
                                         41.18/7   43.42/8   46.04/8   49.45/6   52.52/6   57.59/6   59.31/7   59.44/8  
                                          1.04/6    2.24/10   2.22/13   3.41/8    3.07/4    5.07/7    1.32/8    0.13/9  
  9 Richterová Nataša              62.13  3.15/10   6.44/13   9.07/13  11.32/10  12.15/10  16.00/13  17.54/12  19.43/11  25.44/12  28.35/11  30.13/12  33.20/11  37.03/10  38.25/10  40.11/10  44.03/10 
    OOB TJ Spartak Adamov                 3.15/10   3.29/14   2.23/8    2.25/8    0.43/2    3.45/16   1.54/6    1.49/4    6.01/14   2.51/14   1.38/16   3.07/13   3.43/9    1.22/7    1.46/5    3.52/15 
                                         45.20/10  47.21/10  49.26/10  52.31/8   56.24/9   60.48/8   62.02/9   62.13/9  
                                          1.17/15   2.01/4    2.05/12   3.05/5    3.53/8    4.24/5    1.14/3    0.11/5  
 10 Švejcarová Daniela             67.49  2.55/6    5.48/7    8.34/8   11.43/12  12.42/13  15.11/10  17.07/10  19.13/10  24.27/9   26.49/9   28.13/9   30.45/9   37.03/10  38.34/11  40.55/11  44.18/11 
    TJ Spartak 1. Brněnská                2.55/6    2.53/8    2.46/15   3.09/15   0.59/12   2.29/7    1.56/8    2.06/8    5.14/7    2.22/8    1.24/12   2.32/7    6.18/16   1.31/11   2.21/9    3.23/11 
                                         45.26/11  47.42/11  49.43/11       /    56.13/8   65.52/9   67.36/10  67.49/10 
                                          1.08/10   2.16/7    2.01/9        /         /     9.39/14   1.44/10   0.13/9  
 11 Musilová Kristýna              68.12  4.23/17   7.38/14  10.15/14  13.21/14  14.23/14  17.18/14  19.36/14  22.49/14  28.32/14  31.18/14  32.53/15  36.14/15  40.21/15  42.03/14  44.43/14  47.38/13 
    SK Chrast                             4.23/17   3.15/12   2.37/13   3.06/14   1.02/14   2.55/12   2.18/15   3.13/15   5.43/13   2.46/13   1.35/15   3.21/16   4.07/11   1.42/15   2.40/12   2.55/4  
                                         48.45/13  50.58/13  53.00/12       /    60.43/10  66.26/10  67.59/11  68.12/11 
                                          1.07/8    2.13/6    2.02/10       /         /     5.43/11   1.33/9    0.13/9  
 12 Nešporová Marie                68.49  2.51/4    5.59/8    8.35/9   10.56/7   11.47/7   14.17/7   16.34/8   19.03/9   25.34/11  28.37/12  29.55/11  34.06/12  39.03/13  42.36/15  44.42/13  48.28/14 
    OOB Třebíč                            2.51/4    3.08/11   2.36/12   2.21/6    0.51/5    2.30/8    2.17/14   2.29/12   6.31/16   3.03/16   1.18/7    4.11/17   4.57/14   3.33/17   2.06/8    3.46/13 
                                         49.38/14  53.15/14  55.59/15  59.02/11  62.02/12  67.11/11  68.36/12  68.49/12 
                                          1.10/12   3.37/16   2.44/15   3.03/4    3.00/3    5.09/8    1.25/7    0.13/9  
 13 Dvořáčková Jana                71.32  3.05/9    6.05/9    8.40/10  11.34/11  12.28/11  15.46/12  17.41/11  19.56/12  25.14/10  27.56/10  29.16/10  31.53/10  35.58/9   37.33/9   40.06/9   43.15/9  
    OOB Třebíč                            3.05/9    3.00/9    2.35/11   2.54/12   0.54/9    3.18/14   1.55/7    2.15/10   5.18/9    2.42/11   1.20/8    2.37/9    4.05/10   1.35/12   2.33/11   3.09/8  
                                         44.26/9   47.04/9   48.58/9   58.21/9   61.50/11  70.01/13  71.19/14  71.32/13 
                                          1.11/13   2.38/13   1.54/8    9.23/12   3.29/6    8.11/13   1.18/5    0.13/9  
 14 Vacková Petra                  71.36  3.43/16   8.20/15  11.52/16  14.25/15  15.30/15  19.28/16  21.33/16  23.34/15  30.00/16  33.00/16  34.25/16  37.26/16  42.54/16  44.35/16  47.55/16  51.03/16 
    SK Chrast                             3.43/16   4.37/15   3.32/17   2.33/10   1.05/15   3.58/17   2.05/12   2.01/6    6.26/15   3.00/15   1.25/14   3.01/12   5.28/15   1.41/14   3.20/13   3.08/7  
                                         52.24/16  54.58/16  57.33/16       /    63.57/15  68.34/12  71.18/13  71.36/14 
                                          1.21/16   2.34/12   2.35/14       /         /     4.37/6    2.44/16   0.18/16 
 15 Píšová Lucie                   74.43  3.18/12   9.06/16  11.47/15  14.42/16  15.41/16  18.32/15  20.29/15  24.02/16  29.22/15  31.27/15  32.48/14  35.46/14  39.04/14  40.34/13  45.50/15  49.30/15 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.18/12   5.48/16   2.41/14   2.55/13   0.59/12   2.51/10   1.57/10   3.33/17   5.20/11   2.05/6    1.21/9    2.58/11   3.18/5    1.30/9    5.16/17   3.40/12 
                                         50.37/15  53.32/15  55.34/14  58.29/10  62.18/13  72.02/14  74.33/15  74.43/15 
                                          1.07/8    2.55/14   2.02/10   2.55/3    3.49/7    9.44/15   2.31/15   0.10/2  
 16 Šmídová Stanislava             75.46  3.22/13   6.43/12   8.49/12  11.05/8   12.13/9   15.39/11  18.22/13  21.11/13  26.26/13  29.08/13  31.00/13  34.10/13  38.30/12  40.00/12  42.25/12  46.14/12 
    SK Chrast                             3.22/13   3.21/13   2.06/6    2.16/3    1.08/16   3.26/15   2.43/16   2.49/14   5.15/8    2.42/11   1.52/17   3.10/14   4.20/13   1.30/9    2.25/10   3.49/14 
                                         47.28/12  49.54/12  53.05/13       /    63.23/14  73.47/15  75.33/16  75.46/16 
                                          1.14/14   2.26/11   3.11/17       /         /    10.24/16   1.46/11   0.13/9  
 17 Lazárková Dita                 94.10  3.37/15  11.03/17  13.53/17  18.00/17  18.57/17  22.04/17  24.16/17  27.44/17  34.19/17  37.29/17  38.53/17  42.05/17  49.25/17  52.55/17  57.00/17  64.39/17 
    TJ Růžená                             3.37/15   7.26/17   2.50/16   4.07/16   0.57/11   3.07/13   2.12/13   3.28/16   6.35/17   3.10/17   1.24/12   3.12/15   7.20/17   3.30/16   4.05/16   7.39/17 
                                         66.08/17  69.37/17  72.36/17  78.33/12  85.09/16  92.06/16  93.59/17  94.10/17 
                                          1.29/17   3.29/15   2.59/16   5.57/10   6.36/11   6.57/12   1.53/13   0.11/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21D        3.3km  150m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-121     3-118     4-125     5-126     6-120     7-123     8-127     9-130    10-134    11-138    12-142    13-100   
  1 Novotná Helena                 50.41  9.09/3   12.11/3   16.46/3   20.12/3   22.42/2   26.06/1*  27.50/2   30.03/2   34.28/1*  41.47/1*  44.08/1*  48.28/1*  50.29/1*  50.41/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           9.09/3    3.02/1*   4.35/3    3.26/1*   2.30/1*   3.24/2    1.44/2    2.13/3    4.25/1*   7.19/1*   2.21/1*   4.20/1*   2.01/2    0.12/2  
  2 Kubičková Martina              60.50  5.04/2   12.07/2   14.35/2   18.42/2   21.22/1*  26.06/1*  27.47/1*  29.42/1*  37.58/2   47.13/2   50.41/2   56.39/2   60.34/2   60.50/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.04/2    7.03/3    2.28/2    4.07/2    2.40/2    4.44/3    1.41/1*   1.55/1*   8.16/2    9.15/2    3.28/3    5.58/3    3.55/3    0.16/3  
  3 Jirásková Lucie                68.46  5.02/1*   8.45/1*  11.01/1*  15.08/1*  24.56/3   28.16/3   31.18/3   33.27/3   45.29/3   58.34/3   61.41/3   66.39/3   68.35/3   68.46/3  
    OOB Třebíč                            5.02/1*   3.43/2    2.16/1*   4.07/2    9.48/3    3.20/1*   3.02/3    2.09/2   12.02/3   13.05/3    3.07/2    4.58/2    1.56/1*   0.11/1* 
    Ryvolová Kamila            DISK       5.43/     9.21/    11.38/    15.05/    18.03/    23.49/    25.07/    26.54/    39.09/    52.28/         /    74.00/    77.47/    78.18/   
    SK OB Chotěboř                        5.43/     3.38/     2.17/     3.27/     2.58/     5.46/     1.18/     1.47/    12.15/    13.19/         /         /     3.47/     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.8km  170m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-110     2-111     3-112     4-113     5-108     6-121     7-103     8-107     9-123    10-127    11-130    12-128    13-124    14-133    15-139    16-142   
                                      17-141    18-100   
  1 Voborníková Eva                44.56  4.51/2    5.57/1*   7.57/1*   8.42/1*  10.14/1*  15.52/1*  17.58/1*  19.18/1*  22.53/1*  24.13/1*  27.05/1*  29.02/1*  30.31/1*  33.51/1*  36.19/1*  41.05/1* 
    SK OB Chotěboř                        4.51/2    1.06/1*   2.00/3    0.45/1*   1.32/1*   5.38/2    2.06/2    1.20/3    3.35/4    1.20/1*   2.52/3    1.57/2    1.29/1*   3.20/3    2.28/3    4.46/10 
                                         42.29/1*  43.29/1*  44.56/1* 
                                          1.24/4    1.00/7    1.27/11 
  2 Wurzelová Dana                 47.18  5.36/4    6.46/3    8.55/3    9.55/3   12.07/3   17.46/3   19.56/3   21.30/3   25.01/3   26.43/3   28.54/2   31.54/2   33.46/2   37.02/2   39.24/2   43.59/2  
    SK OS Nové Město n. M.                5.36/4    1.10/3    2.09/5    1.00/2    2.12/3    5.39/3    2.10/3    1.34/7    3.31/3    1.42/5    2.11/1*   3.00/9    1.52/8    3.16/2    2.22/2    4.35/9  
                                         46.06/2   47.04/2   47.18/2  
                                          2.07/10   0.58/4    0.14/8  
  3 Benešová Iva                   47.36  5.40/5    6.47/4    8.47/2    9.50/2   11.46/2   17.27/2   19.16/2   20.34/2   23.55/2   25.20/2   31.17/4   32.58/3   34.37/3   38.00/3   41.34/4   45.13/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.40/5    1.07/2    2.00/3    1.03/3    1.56/2    5.41/4    1.49/1*   1.18/2    3.21/2    1.25/3    5.57/10   1.41/1*   1.39/3    3.23/4    3.34/10   3.39/1* 
                                         46.32/3   47.24/3   47.36/3  
                                          1.19/3    0.52/1*   0.12/3  
  4 Zlesáková Stanislava           48.03  4.50/1*   6.06/2    8.58/4   10.15/4   13.10/4   19.02/4   21.21/4   22.28/4   26.19/4   28.16/4   31.04/3   33.23/4   35.17/4   38.19/4   41.17/3   45.22/4  
    SK Chrast                             4.50/1*   1.16/5    2.52/9    1.17/5    2.55/10   5.52/6    2.19/7    1.07/1*   3.51/8    1.57/9    2.48/2    2.19/4    1.54/9    3.02/1*   2.58/8    4.05/6  
                                         46.51/4   47.50/4   48.03/4  
                                          1.29/5    0.59/6    0.13/5  
  5 Hojná Tereza                   50.38  6.01/6    7.25/7    9.16/5   10.57/6   13.13/5   21.18/7   23.34/7   25.07/7   28.49/6   30.35/6   33.28/5   36.00/5   37.50/5   41.25/6   43.46/5   48.15/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.01/6    1.24/7    1.51/1*   1.41/10   2.16/4    8.05/10   2.16/5    1.33/6    3.42/5    1.46/6    2.53/4    2.32/5    1.50/6    3.35/9    2.21/1*   4.29/8  
                                         49.30/5   50.25/5   50.38/5  
                                          1.15/1*   0.55/2    0.13/5  
  6 Kučerová Vladimíra             53.11  6.04/7    7.18/6    9.30/6   10.51/5   13.26/6   20.20/6   22.33/6   24.20/6   30.17/7   31.49/7   36.28/7   39.07/7   40.53/7   44.20/7   46.58/6   50.46/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.04/7    1.14/4    2.12/6    1.21/7    2.35/8    6.54/9    2.13/4    1.47/10   5.57/11   1.32/4    4.39/8    2.39/8    1.46/4    3.27/6    2.38/6    3.48/3  
                                         52.01/6   52.58/6   53.11/6  
                                          1.15/1*   0.57/3    0.13/5  
  7 Šťastná Alena                  53.50  9.55/11  11.22/11  13.15/10  14.35/10  16.54/9   23.25/9   25.41/8   27.23/8   31.09/8   32.55/8   36.50/8   39.22/8   41.18/8   44.45/8   47.20/7   51.05/7  
    SK OB Chotěboř                        9.55/11   1.27/8    1.53/2    1.20/6    2.19/5    6.31/8    2.16/5    1.42/9    3.46/6    1.46/6    3.55/7    2.32/5    1.56/10   3.27/6    2.35/4    3.45/2  
                                         52.37/7   53.35/7   53.50/7  
                                          1.32/6    0.58/4    0.15/10 
  8 Tichá Jana                     55.44  5.30/3    6.47/4    9.50/7   11.27/7   13.51/7   19.33/5   22.19/5   23.39/5   26.50/5   28.41/5   33.37/6   36.14/6   37.50/5   41.16/5   48.14/8   52.13/8  
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         5.30/3    1.17/6    3.03/10   1.37/9    2.24/6    5.42/5    2.46/9    1.20/3    3.11/1*   1.51/8    4.56/9    2.37/7    1.36/2    3.26/5    6.58/11   3.59/5  
                                         54.05/8   55.32/8   55.44/8  
                                          1.52/8    1.27/10   0.12/3  
  9 Žemličková Tereza              56.34  8.24/10  10.35/10  13.25/11  14.40/11  17.08/10  22.37/8   26.26/9   27.56/9   33.05/10  34.28/9   38.18/9   40.27/9   42.13/9   46.05/9   48.53/9   53.05/9  
    SK OB Chotěboř                        8.24/10   2.11/10   2.50/8    1.15/4    2.28/7    5.29/1*   3.49/11   1.30/5    5.09/10   1.23/2    3.50/6    2.09/3    1.46/4    3.52/10   2.48/7    4.12/7  
                                         55.06/9   56.23/9   56.34/9  
                                          2.01/9    1.17/9    0.11/1* 
 10 Nechutová Alena                61.31  7.02/9    9.40/9   12.58/9   14.34/9   18.14/11  24.40/11  27.57/11  29.45/11  33.35/11  35.41/11  38.54/10  43.44/10  45.58/10  49.29/10  52.05/10  57.14/10 
    SKP Žďár nad Sázavou                  7.02/9    2.38/11   3.18/11   1.36/8    3.40/11   6.26/7    3.17/10   1.48/11   3.50/7    2.06/10   3.13/5    4.50/11   2.14/11   3.31/8    2.36/5    5.09/11 
                                         58.57/10  61.17/10  61.31/10 
                                          1.43/7    2.20/11   0.14/8  
 11 Suková Renata                  65.58  6.39/8    8.19/8   11.06/8   12.51/8   15.37/8   24.10/10  26.46/10  28.26/10  32.28/9   34.46/10  45.35/11  49.15/11  51.05/11  55.04/11  58.17/11  62.10/11 
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.39/8    1.40/9    2.47/7    1.45/11   2.46/9    8.33/11   2.36/8    1.40/8    4.02/9    2.18/11  10.49/11   3.40/10   1.50/6    3.59/11   3.13/9    3.53/4  
                                         64.44/11  65.47/11  65.58/11 
                                          2.34/11   1.03/8    0.11/1* 
    Janíčková Jitka            DISK       7.27/     8.30/    13.02/    14.59/    16.41/    22.00/    23.51/    25.07/    29.09/    30.46/         /    32.54/    35.03/    38.35/    41.06/    44.58/   
    SK OS Nové Město n. M.                7.27/     1.03/     4.32/     1.57/     1.42/     5.19/     1.51/     1.16/     4.02/     1.37/         /         /     2.09/     3.32/     2.31/     3.52/   
                                         46.47/    47.35/    47.46/   
                                          1.49/     0.48/     0.11/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.9km  135m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-121     3-118     4-125     5-126     6-120     7-123     8-127     9-128    10-133    11-136    12-141    13-100   
  1 Klusáčková Jitka               30.53  3.05/1*   5.37/1*   7.41/1*  10.47/1*  12.46/1*  15.47/1*  16.58/1*  18.25/1*  20.36/1*  24.45/1*  27.05/1*  29.50/1*  30.42/1*  30.53/1* 
    OOB Třebíč                            3.05/1*   2.32/1*   2.04/1*   3.06/1*   1.59/2    3.01/1*   1.11/2    1.27/1*   2.11/1*   4.09/1*   2.20/1*   2.45/1*   0.52/1*   0.11/1* 
  2 Syslová Iva                    36.52  3.13/2    6.29/2    8.50/2   12.43/2   15.02/2   18.11/2   19.34/2   21.05/2   23.36/2   28.44/2   31.40/2   35.12/2   36.38/2   36.52/2  
    OOB Třebíč                            3.13/2    3.16/5    2.21/4    3.53/7    2.19/3    3.09/2    1.23/6    1.31/2    2.31/2    5.08/5    2.56/7    3.32/4    1.26/6    0.14/5  
  3 Jansová Alena                  38.19  3.50/3    7.25/5    9.36/4   13.02/3   15.46/3   21.51/6   23.04/5   24.40/5   27.11/5   31.29/4   34.06/4   37.08/3   38.06/3   38.19/3  
    SK Chrast                             3.50/3    3.35/8    2.11/2    3.26/4    2.44/8    6.05/9    1.13/3    1.36/3    2.31/2    4.18/2    2.37/3    3.02/2    0.58/2    0.13/3  
  4 Jirků Zdeňka                   40.11  4.23/6    7.08/3   10.38/7   13.53/6   15.49/5   19.46/4   20.56/3   22.45/3   25.29/3   29.50/3   32.11/3   38.58/4   39.57/4   40.11/4  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.23/6    2.45/2    3.30/8    3.15/2    1.56/1*   3.57/6    1.10/1*   1.49/6    2.44/5    4.21/3    2.21/2    6.47/9    0.59/3    0.14/5  
  5 Křížová Zdenka                 41.47  4.25/7    7.28/6    9.53/5   13.26/5   15.47/4   19.53/5   23.40/6   25.24/6   29.30/7   34.27/6   37.15/6   40.27/5   41.34/5   41.47/5  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.25/7    3.03/3    2.25/5    3.33/5    2.21/4    4.06/7    3.47/9    1.44/5    4.06/9    4.57/4    2.48/5    3.12/3    1.07/4    0.13/3  
  6 Žemličková Jindra              42.51  3.55/5    7.10/4    9.22/3   13.25/4   15.52/6   19.38/3   21.14/4   23.15/4   26.06/4   31.30/5   34.23/5   41.07/6   42.37/6   42.51/6  
    SK Chrast                             3.55/5    3.15/4    2.12/3    4.03/8    2.27/5    3.46/5    1.36/7    2.01/8    2.51/7    5.24/6    2.53/6    6.44/8    1.30/8    0.14/5  
  7 Ledvinová Jana                 44.04  4.30/8    8.00/8   11.22/8   16.27/8   18.59/8   22.41/8   25.14/8   27.27/8   30.26/9   35.57/8   38.38/7   42.13/7   43.46/7   44.04/7  
    Neregistrovaní                        4.30/8    3.30/6    3.22/7    5.05/9    2.32/6    3.42/3    2.33/8    2.13/9    2.59/8    5.31/7    2.41/4    3.35/5    1.33/9    0.18/9  
  8 Fialová Dana                   44.49  3.51/4    7.49/7   10.20/6   14.02/7   16.49/7   22.25/7   23.47/7   25.40/7   28.30/6   35.48/7   39.36/9   43.11/8   44.38/8   44.49/8  
    OOB Třebíč                            3.51/4    3.58/9    2.31/6    3.42/6    2.47/9    5.36/8    1.22/5    1.53/7    2.50/6    7.18/9    3.48/9    3.35/5    1.27/7    0.11/1* 
  9 Slámová Hana                   44.54  4.49/9    8.22/9   14.53/9   18.12/9   20.51/9   24.34/9   25.55/9   27.37/9   30.19/8   36.15/9   39.23/8   43.21/9   44.38/8   44.54/9  
    KOS TJ Tesla Brno                     4.49/9    3.33/7    6.31/9    3.19/3    2.39/7    3.43/4    1.21/4    1.42/4    2.42/4    5.56/8    3.08/8    3.58/7    1.17/5    0.16/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.3km  100m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-121     4-123     5-124     6-135     7-107     8-106     9-132    10-100   
  1 Orálková Libuše                33.16  4.28/2    6.31/1*   9.53/2   14.55/1*  17.32/1*  20.55/1*  25.05/1*  26.47/1*  29.51/1*  32.33/1*  33.16/1* 
    OOB Třebíč                            4.28/2    2.03/1*   3.22/2    5.02/1*   2.37/1*   3.23/2    4.10/1*   1.42/1*   3.04/3    2.42/2    0.43/2  
  2 Henková Svatava                42.24  4.29/3    6.42/3   10.27/3   19.02/3   21.56/3   24.48/3   29.00/3   34.11/3   36.25/3   42.00/3   42.24/3  
    SK Radioklub Blansko                  4.29/3    2.13/2    3.45/3    8.35/3    2.54/3    2.52/1*   4.12/3    5.11/3    2.14/2    5.35/3    0.24/1* 
    Koblížková Michaela        DISK       6.35/     8.30/    11.36/    25.01/    27.28/    30.11/    34.02/    35.50/         /    40.09/    40.25/   
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         6.35/     1.55/     3.06/    13.25/     2.27/     2.43/     3.51/     1.48/         /         /     0.16/   
  4 Jelínková Jana            MS   36.17  4.09/1*   6.35/2    9.18/1*  15.49/2   18.27/2   22.01/2   26.12/2   30.50/2   33.00/2   35.29/2   36.17/2  
    TJ Růžená                             4.09/1*   2.26/3    2.43/1*   6.31/2    2.38/2    3.34/3    4.11/2    4.38/2    2.10/1*   2.29/1*   0.48/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.0km   65m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-118     3-122     4-107     5-147     6-132     7-145     8-100   
  1 Švec Martin                    21.16  3.17/1*   6.06/1*   9.06/1*  13.13/1*  15.18/1*  16.31/1*  19.43/1*  21.05/1*  21.16/1* 
    SK Chrast                             3.17/1*   2.49/1*   3.00/1*   4.07/1*   2.05/6    1.13/2    3.12/8    1.22/2    0.11/1* 
  2 Žanda Jan                      22.43  3.54/3    6.43/3   10.35/3   15.17/3   16.59/3   18.33/3   20.31/2   22.31/2   22.43/2  
    SK OB Chotěboř                        3.54/3    2.49/1*   3.52/4    4.42/6    1.42/1*   1.34/7    1.58/5    2.00/7    0.12/3  
  3 Čech Petr                      22.54  3.34/2    6.36/2   10.09/2   14.51/2   16.53/2   18.04/2   21.02/3   22.39/3   22.54/3  
    OK Jihlava                            3.34/2    3.02/5    3.33/2    4.42/6    2.02/5    1.11/1*   2.58/7    1.37/5    0.15/7  
  4 Sabol Josef                    24.07  4.59/5    7.54/4   12.32/4   16.53/4   18.53/4   20.25/4   22.12/4   23.38/4   24.07/4  
    SK OB Chotěboř                        4.59/5    2.55/3    4.38/6    4.21/4    2.00/4    1.32/5    1.47/2    1.26/3    0.29/8  
  5 Štercl Jan                     25.10  6.12/7    9.31/7   13.20/6   17.32/5   19.25/5   20.48/5   23.22/5   24.57/5   25.10/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.12/7    3.19/6    3.49/3    4.12/2    1.53/3    1.23/3    2.34/6    1.35/4    0.13/6  
  6 Kubák Martin                   26.06  4.47/4    8.34/5   14.12/7   19.04/7   20.49/6   22.21/6   24.09/6   25.55/6   26.06/6  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.47/4    3.47/8    5.38/9    4.52/8    1.45/2    1.32/5    1.48/4    1.46/6    0.11/1* 
  7 Hybeš David                    28.14  6.35/8   10.57/8   16.31/8   20.45/8   22.50/7   24.28/7   26.15/7   27.33/7   28.14/7  
    SK Chrast                             6.35/8    4.22/9    5.34/8    4.14/3    2.05/6    1.38/8    1.47/2    1.18/1*   0.41/9  
  8 Švec Petr                      34.50  5.39/6    8.37/6   13.01/5   18.05/6   29.25/9   30.55/9   32.29/8   34.38/8   34.50/8  
    SK Chrast                             5.39/6    2.58/4    4.24/5    5.04/9   11.20/9    1.30/4    1.34/1*   2.09/8    0.12/3  
  9 Miličevič Marin                35.24  8.14/9   11.51/9   17.03/9   21.35/9   25.06/8   29.27/8   32.58/9   35.12/9   35.24/9  
    SKP Žďár nad Sázavou                  8.14/9    3.37/7    5.12/7    4.32/5    3.31/8    4.21/9    3.31/9    2.14/9    0.12/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10N        2.9km   79m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-118     3-122     4-107     5-132     6-100   
  1 Pošvář Vojtěch                 19.47  4.06/4    8.21/4   12.11/3   15.45/3   17.15/2   19.34/1*  19.47/1* 
    SK Chrast                             4.06/4    4.15/4    3.50/2    3.34/3    1.30/2    2.19/1*   0.13/2  
  2 Nešpor Jan                     21.46  4.41/5    7.27/3   11.19/2   14.42/2   16.19/1*  21.33/2   21.46/2  
    OOB Třebíč                            4.41/5    2.46/3    3.52/3    3.23/2    1.37/4    5.14/5    0.13/2  
  3 Derner Luděk                   21.51  3.37/1*   8.40/5   13.15/4   17.45/4   19.10/3   21.36/3   21.51/3  
    SK Chrast                             3.37/1*   5.03/5    4.35/4    4.30/5    1.25/1*   2.26/2    0.15/5  
  4 Voborník Jakub                 25.46  3.43/3    5.53/1*   9.07/1*  12.57/1*  22.47/5   25.35/4   25.46/4  
    SK OB Chotěboř                        3.43/3    2.10/1*   3.14/1*   3.50/4    9.50/6    2.48/3    0.11/1* 
  5 Nechanický Jan                 27.06  3.41/2    6.12/2   15.37/5   18.37/5   20.09/4   26.52/5   27.06/5  
    SK OS Nové Město n. M.                3.41/2    2.31/2    9.25/6    3.00/1*   1.32/3    6.43/6    0.14/4  
  6 Kašpárek Ladislav              33.44  5.39/6   11.58/6   21.00/6   26.48/6   29.45/6   33.29/6   33.44/6  
    OK Jihlava                            5.39/6    6.19/6    9.02/5    5.48/6    2.57/5    3.44/4    0.15/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.3km   75m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-121     3-118     4-122     5-124     6-147     7-107     8-106     9-132    10-100   
  1 Kafka Matěj                    22.03  3.10/2    4.28/1*   6.25/1*   9.47/1*  11.58/1*  15.24/1*  16.47/1*  18.22/1*  19.54/1*  21.54/1*  22.03/1* 
    OK Jihlava                            3.10/2    1.18/2    1.57/1*   3.22/3    2.11/4    3.26/4    1.23/1*   1.35/3    1.32/1*   2.00/1*   0.09/1* 
  2 Nechuta David                  24.43  4.16/4    5.16/4    8.10/3   11.16/2   13.21/3   16.26/2   17.55/2   19.56/3   22.14/3   24.14/2   24.43/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.16/4    1.00/1*   2.54/3    3.06/1*   2.05/2    3.05/2    1.29/2    2.01/4    2.18/3    2.00/1*   0.29/5  
  3 Horázný František              25.01  3.55/3    5.14/3    7.59/2   11.20/3   13.14/2   16.28/3   17.59/3   19.28/2   21.40/2   24.51/3   25.01/3  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.55/3    1.19/3    2.45/2    3.21/2    1.54/1*   3.14/3    1.31/4    1.29/1*   2.12/2    3.11/5    0.10/2  
  4 Foltýn Tomáš                   28.58  3.05/1*   4.52/2    8.47/4   12.38/4   15.27/4   18.24/4   19.54/4   23.57/4   26.27/4   28.45/4   28.58/4  
    OK Jihlava                            3.05/1*   1.47/5    3.55/4    3.51/5    2.49/5    2.57/1*   1.30/3    4.03/5    2.30/4    2.18/3    0.13/4  
  5 Voráček Václav                 38.21  9.40/5   11.05/5   19.17/5   22.54/5   25.04/5   28.44/5   30.21/5   31.52/5   35.43/5   38.10/5   38.21/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           9.40/5    1.25/4    8.12/5    3.37/4    2.10/3    3.40/5    1.37/5    1.31/2    3.51/5    2.27/4    0.11/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.9km  105m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-105     3-118     4-125     5-126     6-120     7-123     8-124     9-135    10-107    11-106    12-100   
  1 Málek Jan                      22.58  1.41/1*   3.41/1*   5.56/1*   8.35/1*  10.16/1*  12.33/1*  13.56/1*  15.34/1*  17.06/1*  19.39/1*  20.35/1*  22.48/1*  22.58/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  1.41/1*   2.00/1*   2.15/1*   2.39/1*   1.41/1*   2.17/1*   1.23/3    1.38/2    1.32/1*   2.33/1*   0.56/1*   2.13/1*   0.10/3  
  2 Bořil Jan                      29.39  5.27/9    7.29/7    9.58/3   13.25/2   15.24/2   18.02/2   19.27/2   21.04/2   23.09/2   26.01/2   26.57/2   29.29/2   29.39/2  
    SK OS Nové Město n. M.                5.27/9    2.02/2    2.29/2    3.27/3    1.59/3    2.38/2    1.25/4    1.37/1*   2.05/4    2.52/3    0.56/1*   2.32/3    0.10/3  
  3 Zacha Jiří                     33.16  2.04/2    5.33/2    9.09/2   14.42/4   18.40/6   22.00/6   23.06/4   24.54/4   26.40/4   29.25/3   30.25/3   33.08/3   33.16/3  
    OK Jihlava                            2.04/2    3.29/5    3.36/4    5.33/10   3.58/8    3.20/4    1.06/1*   1.48/4    1.46/2    2.45/2    1.00/3    2.43/5    0.08/1* 
  4 Hlubuček Jan                   35.28  5.48/10   9.10/9   12.34/8   15.42/6   17.55/5   21.20/5   23.13/5   25.11/5   28.26/5   31.40/5   32.52/5   35.20/4   35.28/4  
    OK Jihlava                            5.48/10   3.22/4    3.24/3    3.08/2    2.13/4    3.25/6    1.53/6    1.58/5    3.15/7    3.14/4    1.12/4    2.28/2    0.08/1* 
  5 Hledík Jakub                   36.46  2.41/4    5.58/3   10.11/4   14.18/3   16.44/3   20.00/3   22.02/3   24.05/3   26.28/3   30.30/4   31.56/4   36.35/5   36.46/5  
    SK Chrast                             2.41/4    3.17/3    4.13/7    4.07/5    2.26/5    3.16/3    2.02/7    2.03/7    2.23/5    4.02/7    1.26/5    4.39/8    0.11/6  
  6 Bojanovský Rostislav           39.06  2.35/3    7.11/6   10.57/6   15.49/7   17.33/4   20.54/4   24.46/6   26.49/6   30.04/6   33.22/6   35.49/6   38.30/6   39.06/6  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.35/3    4.36/9    3.46/5    4.52/9    1.44/2    3.21/5    3.52/12   2.03/7    3.15/7    3.18/5    2.27/9    2.41/4    0.36/11 
  7 Skryja Ondřej                  42.13  3.10/5    6.40/4   10.36/5   14.53/5   20.25/7   23.52/7   25.37/7   28.38/7   31.52/7   36.40/7   39.01/7   42.01/7   42.13/7  
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.10/5    3.30/6    3.56/6    4.17/6    5.32/10   3.27/7    1.45/5    3.01/11   3.14/6    4.48/10   2.21/8    3.00/6    0.12/7  
  8 Vítek Jakub                    44.21  3.34/7    8.15/8   13.09/9   17.14/9   20.29/8   24.28/8   28.05/8   30.03/8   33.26/8   38.44/8   40.18/8   44.11/8   44.21/8  
    SK Chrast                             3.34/7    4.41/10   4.54/9    4.05/4    3.15/7    3.59/8    3.37/11   1.58/5    3.23/9    5.18/11   1.34/6    3.53/7    0.10/3  
  9 Dvořák Martin                  55.17 12.54/12  16.55/12  22.16/12  29.02/11  31.38/10  38.02/10  39.10/10  40.56/10  42.43/9   46.31/9   48.43/9   53.39/9   55.17/9  
    SK Chrast                            12.54/12   4.01/8    5.21/11   6.46/11   2.36/6    6.24/11   1.08/2    1.46/3    1.47/3    3.48/6    2.12/7    4.56/9    1.38/12 
 10 Klimeš Lukáš                   60.41  3.20/6    6.55/5   12.13/7   16.31/8   28.40/9   33.59/9   36.12/9   38.35/9   46.59/10  51.26/10  54.12/10  60.28/10  60.41/10 
    SK Chrast                             3.20/6    3.35/7    5.18/10   4.18/7   12.09/11   5.19/9    2.13/8    2.23/9    8.24/12   4.27/8    2.46/11   6.16/10   0.13/8  
 11 Richter David                  69.34 10.07/11  15.36/11  20.15/10  24.33/10  36.44/12  42.05/11  44.18/11  46.41/11  55.03/11  59.31/11  62.15/11  69.20/11  69.34/11 
    SK OB Chotěboř                       10.07/11   5.29/11   4.39/8    4.18/7   12.11/12   5.21/10   2.13/8    2.23/9    8.22/11   4.28/9    2.44/10   7.05/12   0.14/9  
 12 Klimeš Jan                     85.00  4.21/8   12.16/10  22.01/11  31.29/12  36.04/11  49.30/12  52.25/12  59.32/12  65.26/12  73.47/12  78.13/12  84.46/12  85.00/12 
    SK Chrast                             4.21/8    7.55/12   9.45/12   9.28/12   4.35/9   13.26/12   2.55/10   7.07/12   5.54/10   8.21/12   4.26/12   6.33/11   0.14/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.7km  180m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-121     2-118     3-111     4-112     5-113     6-108     7-103     8-107     9-120    10-123    11-127    12-128    13-124    14-135    15-134    16-138   
                                      17-141    18-100   
  1 Koutný Tomáš                   43.02  4.18/1*   6.05/1*   9.44/1*  13.43/1*  14.51/1*  16.58/1*  22.40/1*  23.53/1*  26.02/1*  27.33/1*  28.56/1*  31.20/1*  32.36/1*  34.41/1*  35.43/1*  37.37/1* 
    OOB Třebíč                            4.18/1*   1.47/1*   3.39/1*   3.59/1*   1.08/1*   2.07/1*   5.42/1*   1.13/1*   2.09/1*   1.31/1*   1.23/1*   2.24/1*   1.16/1*   2.05/1*   1.02/1*   1.54/1* 
                                         41.58/1*  42.53/1*  43.02/1* 
                                          4.21/1*   0.55/1*   0.09/1* 
  2 Šídlo Petr                     78.12  6.56/2   10.03/2   17.00/2   20.59/2   24.46/2   28.32/2   40.04/2   42.07/2   46.06/2   48.03/2   50.41/2   55.52/2   58.08/2   62.37/2   64.48/2   68.19/2  
    SK OB Chotěboř                        6.56/2    3.07/2    6.57/2    3.59/1*   3.47/2    3.46/2   11.32/2    2.03/2    3.59/2    1.57/2    2.38/2    5.11/2    2.16/2    4.29/2    2.11/2    3.31/2  
                                         76.34/2   77.59/2   78.12/2  
                                          8.15/2    1.25/2    0.13/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         4.5km  260m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-105     3-108     4-112     5-119     6-116     7-117     8-113     9-111    10-121    11-103    12-107    13-120    14-123    15-124    16-128   
                                      17-134    18-138    19-140    20-144    21-146    22-100   
  1 Žemlička Tomáš                 62.40  7.51/2   10.20/2   13.35/2   15.51/2   18.10/2   21.53/2   22.48/2   24.59/1*  28.55/1*  31.49/1*  33.54/1*  35.14/1*  37.32/1*  38.51/1*  40.32/1*  41.52/1* 
    SK OB Chotěboř                        7.51/2    2.29/1*   3.15/1*   2.16/1*   2.19/2    3.43/1*   0.55/1*   2.11/1*   3.56/1*   2.54/1*   2.05/2    1.20/1*   2.18/2    1.19/1*   1.41/1*   1.20/2  
                                         46.33/1*  48.44/1*  50.24/1*  55.59/1*  61.03/1*  62.32/1*  62.40/1* 
                                          4.41/2    2.11/1*   1.40/1*   5.35/2    5.04/1*   1.29/2    0.08/1* 
  2 Sitař Václav                   75.33  2.25/1*   5.35/1*   9.12/1*  13.25/1*  15.05/1*  20.21/1*  22.20/1*  25.09/2   32.51/2   36.16/2   38.16/2   39.57/2   42.07/2   43.39/2   45.44/2   46.54/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.25/1*   3.10/2    3.37/2    4.13/2    1.40/1*   5.16/2    1.59/2    2.49/2    7.42/2    3.25/2    2.00/1*   1.41/2    2.10/1*   1.32/2    2.05/2    1.10/1* 
                                         51.24/2   57.27/2   61.13/2   65.32/2   74.13/2   75.22/2   75.33/2  
                                          4.30/1*   6.03/2    3.46/2    4.19/1*   8.41/2    1.09/1*   0.11/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21C        5.1km  240m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-108     3-114     4-117     5-115     6-112     7-109     8-111     9-118    10-125    11-126    12-120    13-123    14-127    15-129    16-131   
                                      17-128    18-133    19-139    20-140    21-143    22-142    23-146    24-100   
  1 Krejsa Vladimír                38.08  2.21/3    3.53/2    5.52/2    6.41/1*   8.38/1*  10.28/1*  12.15/1*  13.31/1*  15.14/1*  17.14/1*  18.30/1*  20.13/1*  20.53/1*  21.40/1*  23.07/1*  24.06/1* 
    SK Chrast                             2.21/3    1.32/2    1.59/4    0.49/1*   1.57/2    1.50/1*   1.47/5    1.16/3    1.43/1*   2.00/3    1.16/1*   1.43/1*   0.40/1*   0.47/1*   1.27/1*   0.59/1* 
                                         25.46/1*  28.31/1*  30.10/1*  31.34/1*  33.21/1*  34.57/1*  37.06/1*  38.00/1*  38.08/1* 
                                          1.40/3    2.45/4    1.39/5    1.24/11   1.47/3    1.36/1*   2.09/1*   0.54/2    0.08/1* 
  2 Wohanka Petr                   42.59  2.20/2    5.16/13   8.06/13   9.06/13  11.23/11  13.25/9   14.55/8   16.11/8   18.07/8   20.04/5   21.24/5   23.29/6   24.23/5   25.22/5   26.58/4   27.59/3  
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.20/2    2.56/16   2.50/16   1.00/2    2.17/6    2.02/4    1.30/1*   1.16/3    1.56/5    1.57/2    1.20/3    2.05/8    0.54/4    0.59/5    1.36/3    1.01/2  
                                         29.40/4   32.17/3   33.38/3   34.44/2   36.32/2   38.14/2   41.52/3   42.50/2   42.59/2  
                                          1.41/5    2.37/2    1.21/1*   1.06/2    1.48/4    1.42/2    3.38/10   0.58/6    0.09/6  
  3 Přikryl Petr                   43.07  2.27/5    4.31/5    6.35/5    7.42/5    9.42/3   11.49/3   13.54/4   15.09/3   17.11/3   19.07/3   20.26/3   22.34/2   23.31/2   24.27/2   25.56/2   27.19/2  
    KOB Moira Brno                        2.27/5    2.04/8    2.04/6    1.07/9    2.00/3    2.07/6    2.05/9    1.15/2    2.02/7    1.56/1*   1.19/2    2.08/9    0.57/6    0.56/3    1.29/2    1.23/14 
                                         29.03/2   31.42/2   33.37/2   34.54/3   36.45/3   38.42/3   41.43/2   42.56/3   43.07/3  
                                          1.44/6    2.39/3    1.55/10   1.17/9    1.51/8    1.57/4    3.01/5    1.13/14   0.11/15 
  4 Rajnošek Matěj                 43.55  2.13/1*   3.37/1*   5.34/1*   6.46/2    9.06/2   11.13/2   13.14/2   14.40/2   16.32/2   18.37/2   19.57/2   22.59/3   24.58/7   25.57/7   27.39/7   28.42/6  
    SK OS Nové Město n. M.                2.13/1*   1.24/1*   1.57/3    1.12/15   2.20/8    2.07/6    2.01/8    1.26/12   1.52/3    2.05/6    1.20/3    3.02/20   1.59/21   0.59/5    1.42/7    1.03/3  
                                         30.19/6   32.52/5   34.32/5   35.34/5   37.24/5   39.33/4   42.46/4   43.47/4   43.55/4  
                                          1.37/2    2.33/1*   1.40/6    1.02/1*   1.50/7    2.09/8    3.13/7    1.01/8    0.08/1* 
  5 Dvořáček Jiří                  44.00  2.22/4    4.33/7    6.35/5    7.36/4   11.09/10  13.06/8   14.39/6   16.03/6   17.56/6   20.06/6   21.26/6   23.25/5   24.22/4   25.18/4   27.00/5   28.04/4  
    OOB Třebíč                            2.22/4    2.11/9    2.02/5    1.01/4    3.33/20   1.57/2    1.33/3    1.24/8    1.53/4    2.10/7    1.20/3    1.59/4    0.57/6    0.56/3    1.42/7    1.04/4  
                                         29.33/3   32.27/4   34.01/4   35.13/4   37.19/4   40.13/6   42.54/5   43.51/5   44.00/5  
                                          1.29/1*   2.54/7    1.34/4    1.12/4    2.06/11   2.54/17   2.41/3    0.57/5    0.09/6  
  6 Kříž Lukáš                     44.21  2.48/9    4.25/4    6.15/4    7.17/3    9.48/4   12.36/6   14.48/7   16.04/7   18.05/7   20.17/7   21.41/7   23.51/7   24.42/6   25.35/6   27.16/6   28.23/5  
    OOB Třebíč                            2.48/9    1.37/3    1.50/2    1.02/6    2.31/10   2.48/15   2.12/13   1.16/3    2.01/6    2.12/8    1.24/7    2.10/11   0.51/2    0.53/2    1.41/6    1.07/5  
                                         30.03/5   33.02/6   35.01/6   36.17/6   38.06/6   39.59/5   43.11/6   44.12/6   44.21/6  
                                          1.40/3    2.59/9    1.59/12   1.16/8    1.49/6    1.53/3    3.12/6    1.01/8    0.09/6  
  7 Gregor Martin                  46.16  2.45/8    4.31/5    6.45/7    7.50/6   10.08/5   12.12/5   13.42/3   15.24/4   17.30/4   19.53/4   21.20/4   23.13/4   24.07/3   25.10/3   26.49/3   29.36/7  
    SK OB Chotěboř                        2.45/8    1.46/4    2.14/8    1.05/8    2.18/7    2.04/5    1.30/1*   1.42/18   2.06/9    2.23/12   1.27/8    1.53/2    0.54/4    1.03/8    1.39/5    2.47/21 
                                         31.40/7   34.40/8   36.10/7   37.25/7   39.32/7   42.07/8   44.59/7   46.04/7   46.16/7  
                                          2.04/12   3.00/10   1.30/3    1.15/6    2.07/12   2.35/14   2.52/4    1.05/11   0.12/18 
  8 Kříž Ondřej                    47.19  2.55/14   5.12/11   7.29/10   8.30/10  11.07/9   13.47/12  16.10/12  17.28/11  19.41/11  22.09/11  23.46/11  25.40/11  26.50/11  28.29/12  30.20/12  31.35/12 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.55/14   2.17/12   2.17/10   1.01/4    2.37/13   2.40/13   2.23/14   1.18/6    2.13/12   2.28/17   1.37/15   1.54/3    1.10/14   1.39/20   1.51/13   1.15/6  
                                         33.26/11  36.20/11  37.48/10  38.54/10  40.40/10  42.38/9   46.08/9   47.11/8   47.19/8  
                                          1.51/8    2.54/7    1.28/2    1.06/2    1.46/2    1.58/5    3.30/9    1.03/10   0.08/1* 
  9 Korecký Miroslav               47.43  2.37/7    4.50/9    7.38/11   8.45/11  11.47/13  13.59/13  15.52/11  17.17/10  19.28/10  21.32/10  23.01/10  25.28/10  26.29/10  27.35/10  29.11/10  30.31/10 
    SK Chrast                             2.37/7    2.13/10   2.48/15   1.07/9    3.02/18   2.12/8    1.53/6    1.25/10   2.11/10   2.04/5    1.29/10   2.27/14   1.01/10   1.06/11   1.36/3    1.20/12 
                                         32.32/10  35.57/10  38.00/11  39.43/11  41.44/11  44.08/11  46.41/10  47.35/9   47.43/9  
                                          2.01/10   3.25/16   2.03/14   1.43/17   2.01/9    2.24/10   2.33/2    0.54/2    0.08/1* 
 10 Kopáček Jan                    48.05  2.27/5    4.16/3    6.02/3    8.28/9   10.09/6   12.10/4   15.48/9   17.14/9   19.03/9   21.06/9   22.26/9   24.39/9   25.38/9   26.47/9   28.33/9   29.48/9  
    SK Chrast                             2.27/5    1.49/6    1.46/1*   2.26/21   1.41/1*   2.01/3    3.38/19   1.26/12   1.49/2    2.03/4    1.20/3    2.13/12   0.59/9    1.09/14   1.46/9    1.15/6  
                                         31.51/8   34.39/7   36.26/8   37.55/8   39.39/8   42.05/7   46.02/8   47.53/10  48.05/10 
                                          2.03/11   2.48/5    1.47/7    1.29/14   1.44/1*   2.26/12   3.57/13   1.51/17   0.12/18 
 11 Chaloupka Martin               49.07  2.48/9    4.46/8    7.13/8    8.15/7   10.22/7   12.37/7   14.23/5   15.47/5   17.50/5   20.19/8   21.55/8   23.55/8   24.58/7   26.04/8   27.51/8   29.42/8  
    SK Chrast                             2.48/9    1.58/7    2.27/13   1.02/6    2.07/4    2.15/9    1.46/4    1.24/8    2.03/8    2.29/18   1.36/14   2.00/5    1.03/11   1.06/11   1.47/12   1.51/17 
                                         31.51/8   34.57/9   36.50/9   38.20/9   40.34/9   43.06/10  47.02/11  48.58/11  49.07/11 
                                          2.09/13   3.06/12   1.53/9    1.30/15   2.14/13   2.32/13   3.56/12   1.56/19   0.09/6  
 12 Jiroušek Pavel                 51.25  2.54/13   5.14/12   7.38/11   8.49/12  11.26/12  13.42/11  16.56/14  18.21/14  20.32/13  22.48/13  24.18/12  26.22/12  27.13/12  28.16/11  30.02/11  31.21/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.54/13   2.20/13   2.24/12   1.11/14   2.37/13   2.16/11   3.14/18   1.25/10   2.11/10   2.16/9    1.30/11   2.04/6    0.51/2    1.03/8    1.46/9    1.19/10 
                                         33.39/13  36.50/12  38.45/13  40.02/12  42.17/12  44.25/12  48.52/12  51.12/12  51.25/12 
                                          2.18/14   3.11/13   1.55/10   1.17/9    2.15/16   2.08/7    4.27/15   2.20/20   0.13/20 
 13 Tichý Martin                   54.22  3.13/16   5.01/10   7.17/9    8.27/8   11.00/8   13.40/10  15.48/9   17.28/11  19.47/12  22.10/12  24.28/13  26.36/13  27.33/13  28.34/13  30.20/12  31.37/13 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         3.13/16   1.48/5    2.16/9    1.10/12   2.33/11   2.40/13   2.08/11   1.40/17   2.19/13   2.23/12   2.18/19   2.08/9    0.57/6    1.01/7    1.46/9    1.17/8  
                                         33.36/12  36.54/13  38.42/12  40.07/13  42.27/13  44.51/13  53.18/14  54.13/13  54.22/13 
                                          1.59/9    3.18/15   1.48/8    1.25/12   2.20/17   2.24/10   8.27/19   0.55/4    0.09/6  
 14 Hladílek Jan                   55.17  3.17/17   6.39/17  11.20/20  12.20/19  14.32/18  16.47/16  18.55/16  20.07/16  22.34/16  24.59/16  29.23/17  31.45/17  32.50/17  33.54/17  36.26/17  38.01/16 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.17/17   3.22/20   4.41/20   1.00/2    2.12/5    2.15/9    2.08/11   1.12/1*   2.27/15   2.25/14   4.24/21   2.22/13   1.05/13   1.04/10   2.32/18   1.35/16 
                                         40.46/16  43.38/16  45.43/16  46.55/15  48.43/15  50.45/15  53.58/15  55.08/14  55.17/14 
                                          2.45/19   2.52/6    2.05/15   1.12/4    1.48/4    2.02/6    3.13/7    1.10/13   0.09/6  
 15 Martinec Petr                  56.38  3.10/15   6.06/15   8.27/14   9.37/14  12.40/15  15.50/15  17.44/15  19.15/15  21.50/15  24.17/15  25.49/15  27.53/15  29.13/15  30.19/14  32.17/14  33.36/14 
    SK Chrast                             3.10/15   2.56/16   2.21/11   1.10/12   3.03/19   3.10/17   1.54/7    1.31/16   2.35/18   2.27/16   1.32/13   2.04/6    1.20/18   1.06/11   1.58/15   1.19/10 
                                         35.25/14  38.30/14  40.30/14  41.45/14  43.59/14  46.52/14  52.20/13  56.28/15  56.38/15 
                                          1.49/7    3.05/11   2.00/13   1.15/6    2.14/13   2.53/16   5.28/17   4.08/21   0.10/12 
 16 Novohradský Petr               57.45  2.50/11   5.34/14   8.36/15   9.44/15  12.27/14  14.45/14  16.50/13  18.19/13  20.45/14  23.05/14  24.33/14  27.18/14  29.12/14  30.42/15  34.07/15  35.25/15 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.50/11   2.44/14   3.02/18   1.08/11   2.43/15   2.18/12   2.05/9    1.29/14   2.26/14   2.20/11   1.28/9    2.45/19   1.54/20   1.30/19   3.25/21   1.18/9  
                                         37.45/15  41.01/15  45.35/15  47.01/16  49.33/16  52.14/16  56.26/16  57.35/16  57.45/16 
                                          2.20/15   3.16/14   4.34/21   1.26/13   2.32/19   2.41/15   4.12/14   1.09/12   0.10/12 
 17 Kaser Dan                      62.29  2.51/12   6.30/16   9.01/16  10.24/16  13.14/16  16.56/17  19.35/17  21.04/17  23.35/17  26.14/17  28.34/16  31.04/16  32.19/16  33.40/16  35.57/16  38.21/17 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.51/12   3.39/21   2.31/14   1.23/17   2.50/17   3.42/21   2.39/15   1.29/14   2.31/17   2.39/20   2.20/20   2.30/16   1.15/16   1.21/17   2.17/17   2.24/20 
                                         41.15/17  44.47/17  47.11/17  49.05/17  51.28/17  56.34/17  61.21/17  62.19/17  62.29/17 
                                          2.54/20   3.32/18   2.24/18   1.54/19   2.23/18   5.06/21   4.47/16   0.58/6    0.10/12 
 18 Komárek Arnošt                 66.26  4.41/20   7.25/19   9.36/17  10.49/17  13.23/17  16.57/18  20.57/18  22.41/18  25.30/18  28.01/18  30.09/18  32.51/18  34.08/18  35.31/18  38.30/18  40.25/18 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         4.41/20   2.44/14   2.11/7    1.13/16   2.34/12   3.34/19   4.00/20   1.44/19   2.49/20   2.31/19   2.08/18   2.42/18   1.17/17   1.23/18   2.59/20   1.55/18 
                                         43.05/18  46.31/18  49.03/18  50.52/18  52.53/18  56.55/18  65.24/19  66.15/18  66.26/18 
                                          2.40/18   3.26/17   2.32/19   1.49/18   2.01/9    4.02/20   8.29/20   0.51/1*   0.11/15 
 19 Měkuta Kryštof                 67.17  4.16/19   7.31/20  11.06/19  12.45/20  15.14/19  18.43/19  27.09/20  28.27/20  31.07/20  33.32/20  35.10/20  37.49/20  39.00/20  40.12/20  42.12/20  44.07/21 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.16/19   3.15/19   3.35/19   1.39/18   2.29/9    3.29/18   8.26/21   1.18/6    2.40/19   2.25/14   1.38/16   2.39/17   1.11/15   1.12/16   2.00/16   1.55/18 
                                         46.45/21  51.06/21  53.26/21  55.26/21  58.18/21  61.39/21  65.20/18  67.09/19  67.17/19 
                                          2.38/17   4.21/21   2.20/16   2.00/20   2.52/20   3.21/18   3.41/11   1.49/16   0.08/1* 
 20 Vacek František                69.18  3.47/18   6.53/18   9.43/18  11.40/18  15.14/19  18.50/20  21.38/19  23.30/19  26.28/19  29.37/19  31.07/19  34.12/19  35.56/19  38.19/19  41.08/19  42.39/19 
    SK Chrast                             3.47/18   3.06/18   2.50/16   1.57/19   3.34/21   3.36/20   2.48/16   1.52/21   2.58/21   3.09/21   1.30/11   3.05/21   1.44/19   2.23/21   2.49/19   1.31/15 
                                         45.36/19  49.49/19  52.12/19  54.13/19  57.22/20  60.49/20  66.57/20  68.52/20  69.18/20 
                                          2.57/21   4.13/20   2.23/17   2.01/21   3.09/21   3.27/19   6.08/18   1.55/18   0.26/21 
 21 Choutka Jaroslav               69.29  9.03/21  11.19/21  16.24/21  18.37/21  21.21/21  24.26/21  27.30/21  29.14/21  31.43/21  34.02/21  35.47/21  38.16/21  39.19/21  40.30/21  42.25/21  43.46/20 
    Sdruž. organizátorů bank. sport. akc  9.03/21   2.16/11   5.05/21   2.13/20   2.44/16   3.05/16   3.04/17   1.44/19   2.29/16   2.19/10   1.45/17   2.29/15   1.03/11   1.11/15   1.55/14   1.21/13 
                                         46.18/20  50.07/20  52.48/20  54.22/20  56.36/19  58.57/19  67.46/21  69.18/21  69.29/21 
                                          2.32/16   3.49/19   2.41/20   1.34/16   2.14/13   2.21/9    8.49/21   1.32/15   0.11/15 
    Hübner Jan                 DISK       2.37/     4.24/     7.58/     9.08/         /    13.34/    16.31/    18.03/    20.08/    22.13/    23.35/    25.42/    26.54/    27.55/    29.30/    30.38/   
    SK OB Chotěboř                        2.37/     1.47/     3.34/     1.10/         /         /     2.57/     1.32/     2.05/     2.05/     1.22/     2.07/     1.12/     1.01/     1.35/     1.08/   
                                         32.49/    35.27/    37.17/    38.47/    40.40/    43.17/    48.19/    49.36/    49.45/   
                                          2.11/     2.38/     1.50/     1.30/     1.53/     2.37/     5.02/     1.17/     0.09/   
    Ander David                DISK       3.09/     5.10/     7.17/     8.28/    10.58/    13.46/    15.31/    16.48/    19.06/    21.14/    22.46/    24.50/    25.47/         /    30.41/    32.27/   
    SK OB Chotěboř                        3.09/     2.01/     2.07/     1.11/     2.30/     2.48/     1.45/     1.17/     2.18/     2.08/     1.32/     2.04/     0.57/         /         /     1.46/   
                                         34.27/    37.05/    39.07/    40.19/    42.19/    45.10/    48.21/    49.19/    49.28/   
                                          2.00/     2.38/     2.02/     1.12/     2.00/     2.51/     3.11/     0.58/     0.09/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21D        3.7km  175m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-104     4-108     5-114     6-119     7-118     8-120     9-128    10-134    11-138    12-140    13-144    14-142    15-146    16-100   
                                     
  1 Křivánek Martin                41.46      /         /    16.42/3        /         /    19.08/2        /         /         /    26.40/1*  28.22/1*  35.14/2   41.31/2   41.46/2         
    KOB Moira Brno                            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.42/1*   6.52/3    6.17/3    0.15/1*        
  2 Nechanický Pavel               48.36  1.52/1*   3.08/1*   4.51/1*   6.31/1*   9.23/1*  12.34/1*  16.16/1*  19.05/1*  22.42/1*  27.08/2   29.11/2   31.04/1*  34.25/1*  36.14/1*  46.50/1*  48.24/1* 
    SK OS Nové Město n. M.                1.52/1*   1.16/1*   1.43/1*   1.40/1*   2.52/1*   3.11/1*   3.42/1*   2.49/1*   3.37/1*   4.26/1*   2.03/3    1.53/1*   3.21/1*   1.49/3   10.36/2    1.34/1* 
                                         48.36/1* 
                                          0.12/1* 
  3 Švec Jiří                      55.23      /         /    17.15/4        /         /    19.32/3        /         /         /    27.55/3   29.41/3   40.05/3   55.02/4   55.23/3         
    SK Chrast                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.46/2   10.24/4   14.57/4    0.21/2         
  4 Hanousek Martin                68.23  4.03/2    5.39/2    8.50/2   15.05/2   19.07/2   22.46/4   29.13/2   33.14/2   39.13/2   44.55/4   47.37/4   50.44/4   54.55/3   58.14/4   66.22/2   68.02/2  
    SK OB Chotěboř                        4.03/2    1.36/2    3.11/2    6.15/2    4.02/2    3.39/2    6.27/2    4.01/2    5.59/2    5.42/2    2.42/4    3.07/2    4.11/2    3.19/4    8.08/1*   1.40/2  
                                         68.23/2  
                                          0.21/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         4.4km  220m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-102     3-108     4-114     5-116     6-115     7-112     8-109     9-111    10-110    11-125    12-126    13-127    14-123    15-135    16-133   
                                      17-139    18-144    19-141    20-146    21-100   
  1 Voborník Petr                  42.10  2.09/1*   4.21/1*   6.51/1*   9.01/1*  11.12/1*  12.07/1*  14.33/1*  16.25/1*  19.11/1*  20.01/1*  23.03/1*  24.33/1*  26.43/1*  27.59/1*  30.10/1*  30.50/1* 
    SK OB Chotěboř                        2.09/1*   2.12/1*   2.30/1*   2.10/1*   2.11/1*   0.55/2    2.26/1*   1.52/2    2.46/11   0.50/1*   3.02/1*   1.30/1*   2.10/1*   1.16/3    2.11/2    0.40/1* 
                                         32.45/1*  35.45/1*  37.47/1*  40.39/1*  41.58/1*  42.10/1* 
                                          1.55/2    3.00/1*   2.02/1*   2.52/2    1.19/4    0.12/9  
  2 Parkan Jiří                    45.23  2.49/7    5.10/5    8.10/3   10.24/2   13.50/3   14.44/3   17.24/2   18.53/2   20.34/2   21.30/2   24.45/2   26.22/2   28.36/2   29.47/2   32.01/2   33.00/2  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.49/7    2.21/4    3.00/3    2.14/2    3.26/6    0.54/1*   2.40/3    1.29/1*   1.41/3    0.56/2    3.15/3    1.37/2    2.14/2    1.11/1*   2.14/3    0.59/7  
                                         35.05/2   38.24/2   40.30/2   44.11/2   45.14/2   45.23/2  
                                          2.05/3    3.19/2    2.06/2    3.41/7    1.03/1*   0.09/2  
  3 Nešpor Jan                     48.01  2.21/3    4.47/3    7.35/2   10.24/2   12.50/2   13.59/2   18.32/4   21.01/4   22.35/3   23.47/3   26.53/3   28.35/3   30.54/3   32.16/3   34.25/3   35.15/3  
    OOB Třebíč                            2.21/3    2.26/5    2.48/2    2.49/6    2.26/4    1.09/7    4.33/12   2.29/5    1.34/2    1.12/5    3.06/2    1.42/3    2.19/3    1.22/5    2.09/1*   0.50/3  
                                         37.09/3   40.28/3   42.48/3   46.44/3   47.50/3   48.01/3  
                                          1.54/1*   3.19/2    2.20/4    3.56/9    1.06/3    0.11/6  
  4 Šebesta Petr                   50.28  2.20/2    4.33/2    8.10/3   11.39/5   14.04/4   15.10/4   17.46/3   20.46/3   22.40/4   23.50/4   27.10/4   29.03/4   31.33/4   32.54/4   35.25/4   36.31/4  
    SK Chrast                             2.20/2    2.13/2    3.37/8    3.29/11   2.25/3    1.06/5    2.36/2    3.00/8    1.54/6    1.10/3    3.20/4    1.53/5    2.30/4    1.21/4    2.31/5    1.06/9  
                                         39.09/4   42.28/4   44.44/4   48.09/4   50.17/4   50.28/4  
                                          2.38/6    3.19/2    2.16/3    3.25/5    2.08/10   0.11/6  
  5 Veselský Martin                56.16  2.50/8    5.46/9    9.06/8   12.03/6   17.18/7   18.19/7   21.06/7   24.08/6   25.53/6   28.59/7   32.58/8   35.01/8   38.59/9   40.24/8   42.53/8   43.36/7  
    OOB Třebíč                            2.50/8    2.56/11   3.20/7    2.57/7    5.15/9    1.01/3    2.47/4    3.02/9    1.45/5    3.06/12   3.59/9    2.03/8    3.58/11   1.25/6    2.29/4    0.43/2  
                                         46.37/8   50.18/6   52.54/7   55.05/5   56.09/5   56.16/5  
                                          3.01/9    3.41/5    2.36/6    2.11/1*   1.04/2    0.07/1* 
  6 Trojan Jiří                    58.22  2.34/4    4.49/4   11.51/10  14.09/10  16.33/6   17.42/6   20.44/6   23.38/5   25.21/5   26.37/5   30.01/5   33.15/5   37.22/5   38.51/5   41.52/5   43.04/6  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.34/4    2.15/3    7.02/10   2.18/3    2.24/2    1.09/7    3.02/7    2.54/6    1.43/4    1.16/6    3.24/5    3.14/12   4.07/12   1.29/7    3.01/7    1.12/10 
                                         45.34/5   49.28/5   52.40/5   56.25/6   58.11/6   58.22/6  
                                          2.30/5    3.54/6    3.12/10   3.45/8    1.46/8    0.11/6  
  7 Zlesák Martin                  58.32  2.46/5    5.16/6    8.35/5   11.17/4   17.36/8   18.38/8   21.31/8   26.46/10  28.06/9   29.17/8   32.43/7   34.44/7   37.44/7   38.58/6   42.00/6   43.02/5  
    SK Chrast                             2.46/5    2.30/7    3.19/6    2.42/5    6.19/11   1.02/4    2.53/5    5.15/12   1.20/1*   1.11/4    3.26/6    2.01/6    3.00/6    1.14/2    3.02/8    1.02/8  
                                         45.54/6   50.24/7   53.18/8   56.37/8   58.19/7   58.32/7  
                                          2.52/8    4.30/10   2.54/9    3.19/4    1.42/7    0.13/12 
  8 Suk Marek                      59.19  2.54/10   5.22/7    8.37/6   12.29/8   15.02/5   16.40/5   20.10/5   25.04/7   27.09/7   28.40/6   32.36/6   34.38/6   37.43/6   39.22/7   42.45/7   43.42/8  
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.54/10   2.28/6    3.15/4    3.52/12   2.33/5    1.38/12   3.30/10   4.54/11   2.05/9    1.31/9    3.56/8    2.02/7    3.05/7    1.39/8    3.23/10   0.57/5  
                                         46.23/7   50.25/8   52.47/6   56.26/7   59.09/8   59.19/8  
                                          2.41/7    4.02/7    2.22/5    3.39/6    2.43/12   0.10/3  
  9 Kubák Martin                   60.52  3.00/11   6.10/11  10.21/9   13.35/9   17.45/9   19.06/9   23.33/10  25.51/9   27.51/8   29.20/9   33.14/9   35.26/9   38.41/8   40.32/9   44.04/9   45.23/10 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.00/11   3.10/12   4.11/9    3.14/10   4.10/7    1.21/9    4.27/11   2.18/4    2.00/7    1.29/8    3.54/7    2.12/11   3.15/9    1.51/12   3.32/11   1.19/11 
                                         48.50/10  53.28/10  56.06/10  59.04/9   60.42/9   60.52/9  
                                          3.27/10   4.38/12   2.38/7    2.58/3    1.38/5    0.10/3  
 10 Kubičko Pavel                  61.20  2.51/9    5.46/9    9.04/7   12.06/7   18.50/10  20.17/10  23.32/9   25.48/8   28.06/9   30.08/10  34.37/10  36.45/10  39.59/10  41.43/10  44.17/10  45.15/9  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.51/9    2.55/10   3.18/5    3.02/8    6.44/12   1.27/11   3.15/9    2.16/3    2.18/10   2.02/10   4.29/10   2.08/10   3.14/8    1.44/9    2.34/6    0.58/6  
                                         47.30/9   51.35/9   54.28/9   59.15/10  61.08/10  61.20/10 
                                          2.15/4    4.05/8    2.53/8    4.47/10   1.53/9    0.12/9  
 11 Hojný Jaroslav                 72.51  2.46/5    5.34/8   12.44/11  15.18/11  19.54/11  21.02/11  23.56/11  26.51/11  28.51/11  31.01/11  35.55/11  37.46/11  40.28/11  42.17/11  45.27/11  46.23/11 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.46/5    2.48/8    7.10/11   2.34/4    4.36/8    1.08/6    2.54/6    2.55/7    2.00/7    2.10/11   4.54/12   1.51/4    2.42/5    1.49/11   3.10/9    0.56/4  
                                         55.48/11  60.19/11  64.38/11  71.02/11  72.41/11  72.51/11 
                                          9.25/12   4.31/11   4.19/12   6.24/11   1.39/6    0.10/3  
 12 Nechuta Milan                  81.08  5.25/12   8.19/12  15.59/12  19.03/12  24.37/12  26.01/12  29.11/12  34.04/12  36.51/12  38.14/12  42.51/12  44.58/12  48.35/12  50.21/12  54.03/12  55.26/12 
    SKP Žďár nad Sázavou                  5.25/12   2.54/9    7.40/12   3.04/9    5.34/10   1.24/10   3.10/8    4.53/10   2.47/12   1.23/7    4.37/11   2.07/9    3.37/10   1.46/10   3.42/12   1.23/12 
                                         59.22/12  63.37/12  66.51/12  78.45/12  80.56/12  81.08/12 
                                          3.56/11   4.15/9    3.14/11  11.54/12   2.11/11   0.12/9  
    Dundáček Milan             DISK       2.32/     4.40/     8.05/    10.04/    13.10/    14.02/    17.08/    20.45/    22.16/    23.13/    26.13/    27.46/    31.06/    32.19/    34.57/    35.52/   
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.32/     2.08/     3.25/     1.59/     3.06/     0.52/     3.06/     3.37/     1.31/     0.57/     3.00/     1.33/     3.20/     1.13/     2.38/     0.55/   
                                         39.06/    42.18/    45.42/         /    46.30/    46.41/   
                                          3.14/     3.12/     3.24/         /         /     0.11/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.6km  135m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-108     3-109     4-111     5-110     6-121     7-101     8-103     9-124    10-127    11-129    12-130    13-128    14-133    15-136    16-141   
                                      17-100   
  1 Kopecký Zdeněk                 34.19  2.20/1*   4.08/2    5.58/1*   7.37/2    8.30/1*  10.31/1*  11.52/1*  14.11/2   18.15/2   19.34/2   21.39/2   23.48/3   25.41/3   29.33/3   31.39/3   33.30/2  
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              2.20/1*   1.48/2    1.50/1*   1.39/6    0.53/3    2.01/10   1.21/2    2.19/25   4.04/5    1.19/5    2.05/5    2.09/24   1.53/9    3.52/16   2.06/6    1.51/3  
                                         34.10/1*  34.19/1* 
                                          0.40/2    0.09/1* 
  2 Pospíšil Jaromír               34.32  2.25/2    4.15/4    6.28/3    8.44/5    9.50/4   11.48/4   13.14/3   14.37/3   18.30/3   19.55/3   22.04/3   23.32/2   25.13/2   28.55/2   30.52/2   33.22/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  2.25/2    1.50/4    2.13/6    2.16/19   1.06/11   1.58/9    1.26/6    1.23/14   3.53/2    1.25/12   2.09/8    1.28/15   1.41/7    3.42/10   1.57/2    2.30/15 
                                         34.22/2   34.32/2  
                                          1.00/20   0.10/3  
  3 Chmelík Aleš                   34.43  2.41/9    4.33/5    7.18/6    9.04/6    9.57/5   12.08/5   13.33/4   15.22/4   19.41/4   21.10/4   23.19/4   24.22/4   26.17/4   29.47/4   31.57/5   33.46/3  
    VSK MZLU Brno                         2.41/9    1.52/5    2.45/9    1.46/11   0.53/3    2.11/17   1.25/4    1.49/18   4.19/11   1.29/19   2.09/8    1.03/2    1.55/10   3.30/5    2.10/11   1.49/2  
                                         34.31/3   34.43/3  
                                          0.45/8    0.12/15 
  4 Kopáček Miroslav               34.53  2.36/6    4.55/8    6.50/5    8.21/3    9.15/3   11.03/3   12.43/2   13.47/1*  17.23/1*  18.33/1*  20.24/1*  21.32/1*  23.16/1*  26.41/1*  28.25/1*  34.00/5  
    SK Chrast                             2.36/6    2.19/16   1.55/4    1.31/2    0.54/5    1.48/5    1.40/12   1.04/1*   3.36/1*   1.10/1*   1.51/1*   1.08/5    1.44/8    3.25/2    1.44/1*   5.35/28 
                                         34.42/4   34.53/4  
                                          0.42/3    0.11/11 
  5 Sucharda Jiří                  34.56  2.38/8    5.07/10   9.34/16  11.07/10  12.20/10  14.04/10  15.51/8   17.08/7   21.12/7   22.28/6   24.26/6   25.24/5   27.03/6   29.55/5   31.53/4   33.59/4  
    OB Jenišovice                         2.38/8    2.29/17   4.27/17   1.33/3    1.13/13   1.44/3    1.47/16   1.17/3    4.04/5    1.16/4    1.58/3    0.58/1*   1.39/4    2.52/1*   1.58/3    2.06/6  
                                         34.47/5   34.56/5  
                                          0.48/14   0.09/1* 
  6 Koudelný Jiří                  35.49  2.26/3    4.14/3    9.39/17  11.22/13  12.17/9   14.00/9   15.27/7   16.46/5   20.49/5   22.12/5   24.21/5   25.25/6   26.57/5   30.40/6   32.46/6   34.52/6  
    OOB Třebíč                            2.26/3    1.48/2    5.25/21   1.43/10   0.55/6    1.43/1*   1.27/8    1.19/5    4.03/4    1.23/7    2.09/8    1.04/3    1.32/2    3.43/12   2.06/6    2.06/6  
                                         35.38/6   35.49/6  
                                          0.46/9    0.11/11 
  7 Zeman Jaroslav                 37.13  2.26/3    5.54/22   7.47/7    9.27/7   11.11/7   13.07/7   14.26/5   17.01/6   21.09/6   22.34/7   24.28/7   25.41/7   27.51/7   31.33/7   33.40/7   36.04/7  
    SK Chrast                             2.26/3    3.28/25   1.53/3    1.40/8    1.44/19   1.56/7    1.19/1*   2.35/28   4.08/8    1.25/12   1.54/2    1.13/10   2.10/15   3.42/10   2.07/8    2.24/13 
                                         37.02/7   37.13/7  
                                          0.58/17   0.11/11 
  8 Klusáček Martin                37.45  2.36/6    5.08/12  10.22/18  12.01/14  12.48/12  15.04/12  16.31/11  18.18/11  22.52/11  24.04/11  26.08/11  27.17/10  29.36/9   33.08/9   35.12/9   36.51/9  
    OOB Třebíč                            2.36/6    2.32/20   5.14/20   1.39/6    0.47/1*   2.16/20   1.27/8    1.47/17   4.34/17   1.12/2    2.04/4    1.09/6    2.19/18   3.32/6    2.04/5    1.39/1* 
                                         37.33/8   37.45/8  
                                          0.42/3    0.12/15 
  9 Vítek Josef                    37.53  2.44/11   4.40/6    6.31/4    8.40/4   10.29/6   12.42/6   15.51/8   17.11/8   21.46/9   23.13/8   25.26/8   26.44/8   28.24/8   32.29/8   34.38/8   36.47/8  
    SK Chrast                             2.44/11   1.56/9    1.51/2    2.09/17   1.49/21   2.13/19   3.09/27   1.20/8    4.35/20   1.27/16   2.13/13   1.18/11   1.40/6    4.05/21   2.09/9    2.09/8  
                                         37.43/9   37.53/9  
                                          0.56/16   0.10/3  
 10 Matras Jaroslav                38.50  3.54/27   5.46/21  12.57/24  14.30/22  15.22/21  17.05/18  18.31/16  19.53/15  23.53/14  25.16/14  27.23/13  28.28/12  30.01/11  33.38/10  35.49/10  37.54/10 
    SK Chrast                             3.54/27   1.52/5    7.11/24   1.33/3    0.52/2    1.43/1*   1.26/6    1.22/11   4.00/3    1.23/7    2.07/7    1.05/4    1.33/3    3.37/9    2.11/12   2.05/5  
                                         38.40/10  38.50/10 
                                          0.46/9    0.10/3  
 11 Bořil Petr                     39.43  2.41/9    4.50/7    8.59/12  10.34/9   12.24/11  14.43/11  16.25/10  17.44/10  21.59/10  23.18/10  25.41/9   27.14/9   29.55/10  34.08/11  36.23/11  38.43/11 
    SK OS Nové Město n. M.                2.41/9    2.09/11   4.09/15   1.35/5    1.50/22   2.19/22   1.42/13   1.19/5    4.15/10   1.19/5    2.23/14   1.33/16   2.41/21   4.13/22   2.15/17   2.20/11 
                                         39.30/11  39.43/11 
                                          0.47/13   0.13/20 
 12 Romanovský Alois               40.16  2.29/5    4.06/1*   6.07/2    7.36/1*   8.50/2   10.36/2   17.54/14  20.06/16  24.13/16  25.28/15  27.34/14  28.46/14  30.53/13  34.20/12  36.35/12  39.17/13 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           2.29/5    1.37/1*   2.01/5    1.29/1*   1.14/15   1.46/4    7.18/28   2.12/22   4.07/7    1.15/3    2.06/6    1.12/9    2.07/12   3.27/3    2.15/17   2.42/21 
                                         40.06/12  40.16/12 
                                          0.49/15   0.10/3  
 13 Orálek Miroslav                40.38  2.49/12   5.40/16  10.43/19  12.24/16  13.37/14  15.45/13  17.22/12  18.41/12  23.10/12  24.44/12  27.19/12  28.37/13  30.52/12  34.42/13  36.53/13  39.15/12 
    OOB Třebíč                            2.49/12   2.51/23   5.03/19   1.41/9    1.13/13   2.08/13   1.37/11   1.19/5    4.29/15   1.34/22   2.35/16   1.18/11   2.15/16   3.50/15   2.11/12   2.22/12 
                                         40.28/13  40.38/13 
                                          1.13/26   0.10/3  
 14 Wurzel Břetislav               40.41  3.15/18   5.07/10   9.23/15  11.16/11  13.53/15  16.12/14  17.48/13  18.55/13  23.29/13  24.55/13  27.40/15  29.19/16  30.58/14  34.57/14  37.19/14  39.52/15 
    SK OS Nové Město n. M.                3.15/18   1.52/5    4.16/16   1.53/14   2.37/25   2.19/22   1.36/10   1.07/2    4.34/17   1.26/15   2.45/19   1.39/18   1.39/4    3.59/19   2.22/20   2.33/16 
                                         40.31/14  40.41/14 
                                          0.39/1*   0.10/3  
 15 Novohradský Jan                40.46  3.45/26   5.39/15   9.20/14  12.50/17  14.40/17  16.35/16  19.01/19  20.29/18  24.38/17  26.02/17  29.03/17  30.14/17  31.41/17  35.10/15  37.19/14  39.38/14 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.45/26   1.54/8    3.41/13   3.30/26   1.50/22   1.55/6    2.26/23   1.28/16   4.09/9    1.24/10   3.01/23   1.11/8    1.27/1*   3.29/4    2.09/9    2.19/9  
                                         40.36/15  40.46/15 
                                          0.58/17   0.10/3  
 16 Ledvina Tomáš                  40.59  3.31/23   5.40/16  11.07/20  13.09/18  14.23/16  16.35/16  18.17/15  19.39/14  24.07/15  25.42/16  27.52/16  29.13/15  31.21/15  35.15/16  37.28/16  40.01/16 
    Neregistrovaní                        3.31/23   2.09/11   5.27/22   2.02/16   1.14/15   2.12/18   1.42/13   1.22/11   4.28/14   1.35/23   2.10/12   1.21/13   2.08/13   3.54/18   2.13/16   2.33/16 
                                         40.47/16  40.59/16 
                                          0.46/9    0.12/15 
 17 Zlesák Milan                   42.40  3.16/19   5.32/14   8.36/9   10.22/8   11.27/8   13.33/8   14.58/6   17.18/9   21.43/8   23.15/9   25.49/10  28.16/11  31.24/16  35.52/17  38.27/17  41.27/17 
    SK Chrast                             3.16/19   2.16/15   3.04/11   1.46/11   1.05/10   2.06/12   1.25/4    2.20/26   4.25/13   1.32/20   2.34/15   2.27/26   3.08/25   4.28/24   2.35/23   3.00/24 
                                         42.09/17  42.40/17 
                                          0.42/3    0.31/27 
 18 Sysel Svatobor                 43.33  3.23/20   9.02/27  11.39/21  13.59/20  15.03/19  17.11/21  18.58/17  20.16/17  25.22/18  26.46/18  29.57/19  31.42/19  33.51/19  37.36/19  39.48/18  42.25/18 
    OOB Třebíč                            3.23/20   5.39/27   2.37/8    2.20/20   1.04/9    2.08/13   1.47/16   1.18/4    5.06/24   1.24/10   3.11/25   1.45/20   2.09/14   3.45/13   2.12/14   2.37/19 
                                         43.23/18  43.33/18 
                                          0.58/17   0.10/3  
 19 Záhorec František              44.18  3.26/21   5.40/16   8.25/8   13.13/19  16.00/22  18.01/22  19.43/21  21.04/19  25.42/19  27.07/19  29.16/18  30.26/18  33.12/18  37.13/18  39.50/19  42.54/19 
    SK Chrast                             3.26/21   2.14/13   2.45/9    4.48/27   2.47/27   2.01/10   1.42/13   1.21/9    4.38/21   1.25/12   2.09/8    1.10/7    2.46/22   4.01/20   2.37/24   3.04/25 
                                         44.06/19  44.18/19 
                                          1.12/25   0.12/15 
 20 Hrstka Vladislav               44.28  3.37/24   6.36/24   8.53/10  14.09/21  15.10/20  17.06/19  19.27/20  21.24/22  26.08/20  27.31/20  30.11/20  33.05/20  35.51/20  39.24/20  41.26/20  43.30/20 
    TJ Jiskra Havlíčkův Brod              3.37/24   2.59/24   2.17/7    5.16/28   1.01/7    1.56/7    2.21/21   1.57/19   4.44/22   1.23/7    2.40/18   2.54/27   2.46/22   3.33/7    2.02/4    2.04/4  
                                         44.16/20  44.28/20 
                                          0.46/9    0.12/15 
 21 Sláma Dušan                    46.20  3.00/14   4.57/9   14.58/26  16.54/26  18.06/26  20.15/26  22.03/26  23.29/26  27.59/24  29.26/24  32.53/24  34.15/23  36.54/21  40.27/21  42.43/21  45.02/21 
    KOS TJ Tesla Brno                     3.00/14   1.57/10  10.01/27   1.56/15   1.12/12   2.09/16   1.48/18   1.26/15   4.30/16   1.27/16   3.27/27   1.22/14   2.39/20   3.33/7    2.16/19   2.19/9  
                                         46.07/21  46.20/21 
                                          1.05/22   0.13/20 
 22 Starka František               46.37  3.27/22   6.09/23  12.27/22  14.40/23  17.20/24  19.57/25  22.00/25  23.21/24  28.20/26  29.56/25  32.53/24  34.51/25  36.55/22  40.41/22  42.53/22  45.22/22 
    SK Chrast                             3.27/22   2.42/21   6.18/23   2.13/18   2.40/26   2.37/26   2.03/20   1.21/9    4.59/23   1.36/24   2.57/21   1.58/23   2.04/11   3.46/14   2.12/14   2.29/14 
                                         46.24/22  46.37/22 
                                          1.02/21   0.13/20 
 23 Kubálek Zdenek                 48.42  3.13/16   6.50/25  14.39/25  16.26/25  17.29/25  19.37/24  21.00/24  23.21/24  27.40/22  29.08/21  31.57/22  34.18/24  37.23/24  41.56/25  44.29/24  47.25/23 
    TJ Růžená                             3.13/16   3.37/26   7.49/25   1.47/13   1.03/8    2.08/13   1.23/3    2.21/27   4.19/11   1.28/18   2.49/20   2.21/25   3.05/24   4.33/25   2.33/22   2.56/22 
                                         48.07/23  48.42/23 
                                          0.42/3    0.35/28 
 24 Koutný Vladimír                49.49  3.14/17   5.45/20   8.59/12  12.05/15  14.52/18  17.09/20  19.57/22  21.19/21  26.29/21  29.16/23  31.53/21  33.39/21  37.55/25  41.48/24  44.32/25  48.54/25 
    OOB Třebíč                            3.14/17   2.31/19   3.14/12   3.06/25   2.47/27   2.17/21   2.48/26   1.22/11   5.10/25   2.47/28   2.37/17   1.46/21   4.16/28   3.53/17   2.44/25   4.22/26 
                                         49.38/25  49.49/24 
                                          0.44/7    0.11/11 
 25 Žemlička Zbyněk                49.51  5.36/28   8.18/26  12.53/23  15.15/24  16.38/23  18.57/23  20.50/23  23.06/23  27.40/22  29.13/22  32.12/23  33.51/22  37.02/23  41.18/23  43.45/23  48.26/24 
    SK Chrast                             5.36/28   2.42/21   4.35/18   2.22/22   1.23/17   2.19/22   1.53/19   2.16/24   4.34/17   1.33/21   2.59/22   1.39/18   3.11/26   4.16/23   2.27/21   4.41/27 
                                         49.36/24  49.51/25 
                                          1.10/24   0.15/26 
 26 Jelínek Luboš                  55.02  2.56/13   5.10/13   8.57/11  11.17/12  13.03/13  16.14/15  18.58/17  21.10/20  28.07/25  30.17/26  37.45/26  39.42/26  42.56/26  48.08/26  51.05/26  53.40/26 
    TJ Růžená                             2.56/13   2.14/13   3.47/14   2.20/20   1.46/20   3.11/28   2.44/25   2.12/22   6.57/28   2.10/27   7.28/28   1.57/22   3.14/27   5.12/27   2.57/26   2.35/18 
                                         54.49/26  55.02/26 
                                          1.09/23   0.13/20 
 27 Kříž Pavel                     58.23  3.12/15   5.41/19  18.00/27  20.50/27  23.25/27  26.27/27  29.03/27  31.07/27  37.09/27  39.01/27  42.04/27  43.41/27  45.57/27  51.08/27  54.13/27  56.50/27 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.12/15   2.29/17  12.19/28   2.50/24   2.35/24   3.02/27   2.36/24   2.04/21   6.02/26   1.52/25   3.03/24   1.37/17   2.16/17   5.11/26   3.05/28   2.37/19 
                                         58.10/27  58.23/27 
                                          1.20/28   0.13/20 
 28 Šídlo Petr                     64.18  3.42/25  13.55/28  22.30/28  24.59/28  26.41/28  29.06/28  31.28/28  33.29/28  39.50/28  41.57/28  45.11/28  49.03/28  51.24/28  56.52/28  59.52/28  62.50/28 
    SK OB Chotěboř                        3.42/25  10.13/28   8.35/26   2.29/23   1.42/18   2.25/25   2.22/22   2.01/20   6.21/27   2.07/26   3.14/26   3.52/28   2.21/19   5.28/28   3.00/27   2.58/23 
                                         64.04/28  64.18/28 
                                          1.14/27   0.14/25 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         2.4km  100m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-105     4-111     5-118     6-121     7-120     8-133     9-137    10-145    11-100   
  1 Pospíšil Jiří                  26.57  3.38/3    5.50/2    8.07/3   10.44/2   14.07/2   15.47/2   18.04/2   21.49/1*  23.38/1*  25.51/1*  26.46/1*  26.57/1* 
    SKP Žďár nad Sázavou                  3.38/3    2.12/1*   2.17/3    2.37/2    3.23/1*   1.40/1*   2.17/1*   3.45/1*   1.49/1*   2.13/1*   0.55/1*   0.11/1* 
  2 Henek Milan                    30.24  3.10/2    5.53/3    7.48/2   10.47/3   14.23/3   16.29/3   19.22/3   24.14/3   26.36/3   28.59/3   30.13/3   30.24/2  
    SK Radioklub Blansko                  3.10/2    2.43/2    1.55/2    2.59/3    3.36/3    2.06/3    2.53/3    4.52/2    2.22/3    2.23/2    1.14/2    0.11/1* 
  2 Kodys Václav                   30.24  2.47/1*   5.37/1*   7.26/1*  10.02/1*  13.25/1*  15.11/1*  17.57/1*  23.02/2   25.15/2   28.53/2   30.10/2   30.24/2  
    TJ Růžená                             2.47/1*   2.50/3    1.49/1*   2.36/1*   3.23/1*   1.46/2    2.46/2    5.05/3    2.13/2    3.38/4    1.17/3    0.14/3  
  4 Richter Rudolf                 37.50  4.27/4    7.32/4   10.09/4   13.17/4   18.04/4   20.33/4   23.59/4   30.11/4   32.41/4   36.08/4   37.36/4   37.50/4  
    OOB TJ Spartak Adamov                 4.27/4    3.05/4    2.37/4    3.08/4    4.47/4    2.29/4    3.26/4    6.12/4    2.30/4    3.27/3    1.28/4    0.14/3  
    Dobiáš Jaroslav            DISK       9.24/    27.27/    29.29/    43.10/    48.21/    51.30/    56.38/    64.07/    66.36/         /    73.55/    74.06/   
    SKP Žďár nad Sázavou                  9.24/    18.03/     2.02/    13.41/     5.11/     3.09/     5.08/     7.29/     2.29/         /         /     0.11/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.0km   55m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-111     4-118     5-121     6-101     7-107     8-145     9-100   
  1 Gřunděl Ivan                   26.09  3.52/1*   5.47/1*   8.49/1*  13.25/1*  15.08/1*  17.42/1*  21.08/1*  24.39/1*  25.57/1*  26.09/1* 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           3.52/1*   1.55/1*   3.02/1*   4.36/2    1.43/1*   2.34/1*   3.26/1*   3.31/1*   1.18/1*   0.12/1* 
  2 Nepejchal Bohumil              35.47  4.16/2    6.11/2   13.57/2   17.54/2   20.11/2   24.23/2   29.57/2   33.57/2   35.31/2   35.47/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.16/2    1.55/1*   7.46/2    3.57/1*   2.17/2    4.12/2    5.34/2    4.00/2    1.34/2    0.16/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.0km   74m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-118     3-122     4-107     5-132     6-100   
  1 Richter Michal                 21.43  5.13/4    9.01/5   13.32/4   17.36/3   19.11/3   21.26/1*  21.43/1* 
    SK OB Chotěboř                        5.13/4    3.48/9    4.31/4    4.04/2    1.35/1*   2.15/1*   0.17/5  
  2 Bořil Šimon                    22.05  4.48/3    7.50/2   11.56/2   16.49/2   18.34/2   21.34/2   22.05/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  4.48/3    3.02/3    4.06/2    4.53/4    1.45/3    3.00/2    0.31/16 
  3 Nešporová Marie                24.55  4.22/2    7.10/1*  15.41/7   19.00/4   21.04/4   24.39/3   24.55/3  
    OOB Třebíč                            4.22/2    2.48/2    8.31/15   3.19/1*   2.04/5    3.35/4    0.16/3  
  4 Kašpárek Vít                   25.40  5.44/8    8.54/4   13.23/3   19.35/5   21.37/5   25.21/4   25.40/4  
    OK Jihlava                            5.44/8    3.10/4    4.29/3    6.12/10   2.02/4    3.44/5    0.19/8  
  5 Dundáček Karel                 25.47  4.13/1*   9.45/8   14.59/6   19.55/6   21.37/5   25.30/5   25.47/5  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           4.13/1*   5.32/14   5.14/6    4.56/5    1.42/2    3.53/7    0.17/5  
  6 Hrdlička Jakub                 25.49  5.33/7    9.16/7   14.17/5   20.00/7   22.22/7   25.39/6   25.49/6  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.33/7    3.43/8    5.01/5    5.43/8    2.22/7    3.17/3    0.10/1* 
  7 Nová Olga                      27.16  5.23/5    7.58/3   11.54/1*  16.07/1*  18.32/1*  26.53/7   27.16/7  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.23/5    2.35/1*   3.56/1*   4.13/3    2.25/8    8.21/22   0.23/14 
  8 Hojný Jáchym                   29.05  6.12/10   9.47/9   15.56/8   21.39/8   24.58/9   28.48/8   29.05/8  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.12/10   3.35/6    6.09/7    5.43/8    3.19/13   3.50/6    0.17/5  
  9 Pobuda Vojtěch                 30.05  7.17/15  10.39/10  16.52/9   22.23/9   25.55/10  29.50/9   30.05/9  
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           7.17/15   3.22/5    6.13/8    5.31/7    3.32/16   3.55/8    0.15/2  
 10 Kubáková Nela                  30.52  5.28/6    9.05/6   17.02/10  22.31/10  24.52/8   30.30/10  30.52/10 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           5.28/6    3.37/7    7.57/13   5.29/6    2.21/6    5.38/15   0.22/12 
 11 Nová Zuzana                    32.45  6.52/12  11.24/12  18.27/12  25.01/11  27.46/11  32.23/11  32.45/11 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           6.52/12   4.32/10   7.03/11   6.34/11   2.45/9    4.37/9    0.22/12 
 12 Prášil Tomáš                   34.47  6.52/12  11.31/13  18.13/11  25.24/12  28.47/12  34.23/12  34.47/12 
    OOB Třebíč                            6.52/12   4.39/11   6.42/10   7.11/12   3.23/14   5.36/14   0.24/15 
 13 Suková Hana                    35.45  6.03/9   10.55/11  18.48/13  26.55/13  30.00/13  35.26/13  35.45/13 
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.03/9    4.52/12   7.53/12   8.07/13   3.05/11   5.26/13   0.19/8  
 14 Suková Kateřina                36.41  7.17/15  12.38/15  19.18/14  27.40/14  31.07/14  36.25/14  36.41/14 
    SKP Žďár nad Sázavou                  7.17/15   5.21/13   6.40/9    8.22/15   3.27/15   5.18/12   0.16/3  
 15 Komárková Jindra               40.04  8.31/18  14.49/16  23.15/15  31.34/15  34.27/15  39.44/15  40.04/15 
    TJ OK Tolar Jindřichův Hradec         8.31/18   6.18/16   8.26/14   8.19/14   2.53/10   5.17/11   0.20/10 
 16 Dvořáček Jakub                 47.38 10.12/21  16.40/17  25.51/16  35.52/16  40.40/16  47.05/16  47.38/16 
    Neregistrovaní                       10.12/21   6.28/17   9.11/16  10.01/18   4.48/21   6.25/19   0.33/18 
 17 Richterová Julie               51.43      /    20.38/22  32.34/22  41.03/19  45.20/18  51.22/17  51.43/17 
    OOB TJ Spartak Adamov                     /         /    11.56/19   8.29/16   4.17/17   6.02/16   0.21/11 
 18 Kubičková Kristýna             52.45  8.21/17  17.28/19  27.03/18  39.57/17  44.15/17  52.00/18  52.45/18 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec           8.21/17   9.07/19   9.35/17  12.54/20   4.18/18   7.45/20   0.45/21 
 19 Szebista Štěpán                52.55  6.19/11  12.29/14  26.48/17  41.11/20  46.07/20  52.20/19  52.55/19 
    OOB Třebíč                            6.19/11   6.10/15  14.19/21  14.23/22   4.56/22   6.13/17   0.35/19 
 20 Rachůnek Stanislav             53.56 10.01/20  20.22/21  31.05/19  40.52/18  45.30/19  53.25/21  53.56/20 
    OK Jihlava                           10.01/20  10.21/20  10.43/18   9.47/17   4.38/19   7.55/21   0.31/16 
 21 Chvátalová Adéla               54.06  7.01/14  19.02/20  31.11/20  45.08/22  48.23/22  53.02/20  54.06/21 
    OOB Třebíč                            7.01/14  12.01/21  12.09/20  13.57/21   3.15/12   4.39/10   1.04/22 
 22 Nešpor Jiří                    54.53  9.52/19  17.17/18  31.52/21  43.17/21  48.03/21  54.17/22  54.53/22 
    OOB Třebíč                            9.52/19   7.25/18  14.35/22  11.25/19   4.46/20   6.14/18   0.36/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P           2.3km   75m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-118     3-125     4-126     5-122     6-120     7-106     8-100   
  1 Hasmanda Adam                  29.20  6.28/1*  10.30/1*  14.00/1*  16.46/1*  18.53/1*  19.55/1*  22.31/1*  29.10/1*  29.20/1* 
    OOB Třebíč                            6.28/1*   4.02/1*   3.30/3    2.46/1*   2.07/2    1.02/2    2.36/1*   6.39/9    0.10/1* 
  2 Pelz Luboš                     37.30  6.40/2   12.17/3   17.45/2   21.15/2   25.55/2   27.33/2   31.52/2   37.13/2   37.30/2  
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.40/2    5.37/4    5.28/7    3.30/4    4.40/10   1.38/7    4.19/4    5.21/6    0.17/9  
  3 Meisnerová Alžběta             38.28  7.03/4   11.48/2   18.17/3   23.08/3   26.15/3   28.25/3   33.42/3   38.10/3   38.28/3  
    TJ Loko Česká Třebová                 7.03/4    4.45/2    6.29/9    4.51/7    3.07/5    2.10/9    5.17/6    4.28/4    0.18/10 
  4 Kříž Martin                    40.02  6.56/3   12.35/4   18.42/4   24.27/5   28.05/5   29.31/4   35.19/4   39.51/4   40.02/4  
    SKP Žďár nad Sázavou                  6.56/3    5.39/5    6.07/8    5.45/8    3.38/6    1.26/5    5.48/7    4.32/5    0.11/3  
  5 Hejnáková Adéla                40.17  7.28/5   15.43/6   20.39/6   23.34/4   27.16/4   29.55/5   35.53/5   40.02/5   40.17/5  
    TJ Růžená                             7.28/5    8.15/9    4.56/5    2.55/3    3.42/7    2.39/10   5.58/8    4.09/2    0.15/8  
  6 Vacek Jan                      43.23 14.26/9   20.28/8   25.16/8   28.05/7   30.57/7   32.31/7   36.42/6   43.13/6   43.23/6  
    OOB Třebíč                           14.26/9    6.02/8    4.48/4    2.49/2    2.52/4    1.34/6    4.11/3    6.31/8    0.10/1* 
  7 Meisner Jan                    48.59  8.21/6   14.14/5   20.46/7   25.15/6   29.35/6   30.35/6   38.10/7   48.46/7   48.59/7  
    Neregistrovaní                        8.21/6    5.53/6    6.32/10   4.29/6    4.20/8    1.00/1*   7.35/10  10.36/11   0.13/6  
  8 Lazárek Zbyněk                 58.48 29.46/11  34.46/11  38.13/11  47.15/11  50.05/11  51.24/11  55.14/10  58.37/8   58.48/8  
    TJ Růžená                            29.46/11   5.00/3    3.27/2    9.02/10   2.50/3    1.19/3    3.50/2    3.23/1*   0.11/3  
  9 Panáček Jiří                   60.35 10.17/7   16.18/7   19.18/5   47.01/10  48.37/10  49.57/10  54.31/9   60.24/9   60.35/9  
    Neregistrovaní                       10.17/7    6.01/7    3.00/1*  27.43/11   1.36/1*   1.20/4    4.34/5    5.53/7    0.11/3  
 10 Mazanec Jakub                  61.22 15.54/10  32.44/10  38.07/10  41.50/9   46.22/9   48.30/9   56.46/11  61.09/10  61.22/10 
    TJ Slovan Jindřichův Hradec          15.54/10  16.50/11   5.23/6    3.43/5    4.32/9    2.08/8    8.16/11   4.23/3    0.13/6  
 11 Vacková Iva                    64.33 14.06/8   23.04/9   32.05/9   38.07/8   44.11/8   47.16/8   53.53/8   64.08/11  64.33/11 
    OOB Třebíč                           14.06/8    8.58/10   9.01/11   6.02/9    6.04/11   3.05/11   6.37/9   10.15/10   0.25/11 
    Navrátil Miloš             DISK       8.02/    32.59/    43.08/    51.48/    56.55/    58.27/    62.43/         /    68.33/   
    KOS TJ Tesla Brno                     8.02/    24.57/    10.09/     8.40/     5.07/     1.32/     4.16/         /         /