Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                       24.10.2009 16:30:07
                                  17. závod Ligy Vysočiny
===ČSOB-SJI========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D10         2.0km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Nechutová Aneta          SKP Žďár nad Sázavou PZR9951 C     21.46  +      0.00
  2>Foltýnová Eva            OK Jihlava           SJI0051 C     22.23  +      0.37
 
Průběžné výsledky kategorie: D10N        2.2km   15m 5k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hojná Eliška             TJ Slovan Jindřichův SJH0052 C     20.44  +      0.00
  2>Dubová Vendula           OK Jihlava           SJI9952 C     24.54  +      4.10
  3>Suková Kateřina          SKP Žďár nad Sázavou PZR9952 C     53.14  +     32.30
  4>Suková Hana              SKP Žďár nad Sázavou PZR0252 C     57.15  +     36.31
    Vedlová Sára             TJ Slovan Jindřichův SJH     C DISK              
    Burdová Anežka           TJ Slovan Jindřichův SJH0152 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D12         2.4km   30m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hojná Dominika           TJ Slovan Jindřichův SJH9852 C     23.39  +      0.00
  2>Vacková Anna             OK Jihlava           SJI9854 B     24.00  +      0.21
  3>Švecová Veronika         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9952 C     28.39  +      5.00
  4>Petráčková Kristýna      OK Jihlava           SJI9851 C     29.01  +      5.22
  5>Dundáčková Julie         TJ Slovan Jindřichův SJH9853 C     33.04  +      9.25
  6>Čechová Tereza           OK Jihlava           SJI9852 C     33.14  +      9.35
  7>Dvořáková Klára          SK Chrast            CHT9852 C     37.41  +     14.02
  8>Tůnová Adéla             SKP Žďár nad Sázavou PZR9751 C     45.22  +     21.43
  9>Urbancová Alexandra                           EZL9752       49.55  +     26.16
 
Průběžné výsledky kategorie: D14         2.6km   30m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Parkanová Veronika       TJ Slovan Jindřichův SJH9751 B     24.43  +      0.00
  2>Kubičková Bára           TJ Slovan Jindřichův SJH9551 C     26.22  +      1.39
  3>Kosmáková Marie          SKP Žďár nad Sázavou PZR9560 C     51.29  +     26.46
 
Průběžné výsledky kategorie: D16         3.2km   60m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Benešová Iveta           TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B     27.53  +      0.00
  2>Doleželová Kateřina      SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 A     30.34  +      2.41
  3>Novotná Jana             OOB Třebíč           TTR9351 C     32.45  +      4.52
  4>Fialová Věra             OOB Třebíč           TTR9451 C     39.21  +     11.28
 
Průběžné výsledky kategorie: D18         3.8km  100m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hercigová Anna           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9159 C     40.28  +      0.00
    Šťastná Ivana            SK OB Chotěboř       CTB9156 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21C        4.6km  125m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Hrstková Vladěna         Sportovní klub Praga PGP8753 R     35.12  +      0.00  R:    0b
  2>Blechová Lenka           SK Chrast            CHT8053 C     36.11  +      0.59  R:    0b
  3>Králová Michaela         SK OB Chotěboř       CTB7959 C     36.26  +      1.14  R:    0b
  4>Benešová Jana            TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A     36.31  +      1.19  R:    0b
  5>Polednová Hana           TJ Růžená            RUZ8051 C     36.42  +      1.30  R:    0b
  6>Ratkovská Lenka          OOB Třebíč           TTR8551 C     38.19  +      3.07  R:    0b
  7>Švecová Iva              SK Chrast            CHT7151 C     38.49  +      3.37  R:    0b
  8>Juračková Kateřina       SK Chrast            CHT8353 C     39.05  +      3.53  R:    0b
  9>Komárková Lenka          TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C     39.29  +      4.17  R:    0b
 10>Klusáčková Zuzana        SK Žabovřesky Brno   ZBM9155       40.06  +      4.54  R:    0b
 11>Procházková Klára        OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A     40.28  +      5.16  R:    0b
 12>Dvořáčková  Jana         OOB Třebíč           TTR7852 C     41.14  +      6.02  R:    0b
 13>Šťastná Lenka            SK OB Chotěboř       CTB8351 C     43.01  +      7.49  R:    0b
 14>Švejcarová Daniela       TJ Spartak 1. Brněns PBM7375 C     45.27  +     10.15  R:    0b
 15>Fialová Zuzana           OOB Třebíč           TTR9051 A     45.38  +     10.26  R:    0b
 16>Píšová Lucie             TJ Slovan Jindřichův SJH8151 C     47.02  +     11.50  R:    0b
 17>Rosecká Alena            SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C     47.13  +     12.01  R:    0b
 18>Matrasová Vendula        SK Chrast            CHT8251 C     47.33  +     12.21  R:    0b
 19>Šmídová Kateřina         SK Chrast            CHT8451 C     47.58  +     12.46  R:    0b
 20>Švecová Marcela          TJ Jiskra Havlíčkův  JHB7351 C     48.30  +     13.18  R:    0b
 21>Lazárková Dita           TJ Růžená            RUZ8753 C     53.18  +     18.06  R:    0b
 22>Petráčková Klára         OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A     61.56  +     26.44  R:    0b
 23>Binková Jana             SK Chrast            CHT8651 C     77.18  +     42.06  R:   -0b
    Šmídová Stanislava       SK Chrast            CHT8751 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D21D        3.3km   55m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kopáčková Iva            SK Chrast            CHT8851 C     29.13  +      0.00  R:    0b
  2>Králová Iveta            TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8952 C     29.18  +      0.05  R:    0b
  3>Novotná Helena           TJ Slovan Jindřichův SJH8152 C     33.46  +      4.33  R:    0b
  4>Vacková Petra            SK Chrast            CHT7851 C     36.33  +      7.20  R:    0b
  5>Ryvolová Kamila          SK OB Chotěboř       CTB8352 C     40.15  +     11.02  R:    0b
  6>Doležalová Martina       SK Chrast            CHT8152 C     44.35  +     15.22  R:    0b
  7>Kodysová Eva             TJ Růžená            RUZ8151 C     46.20  +     17.07  R:    0b
  8>Kozáková Lucie           TJ OB Kremže         KRE8951       47.38  +     18.25  R:    0b
  9>Jirásková Lucie          OOB Třebíč           TTR8552 C     51.00  +     21.47  R:    0b
 10>Kubičková Martina        TJ Slovan Jindřichův SJH7951 C     52.42  +     23.29  R:    0b
 11>Šťastná Hana             SK OB Chotěboř       CTB7051 C     58.14  +     29.01  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: D35         3.6km   95m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kamenická Lenka          SK OS Nové Město n.  OSN6955 C     28.37  +      0.00
  2>Doleželová Iva           SKP Žďár nad Sázavou PZR7171 C     30.45  +      2.08
  3>Wurzelová Dana           SK OS Nové Město n.  OSN6654 C     31.39  +      3.02
  4>Benešová Iva             TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C     32.52  +      4.15
  5>Voborníková Eva          SK OB Chotěboř       CTB6851 C     32.54  +      4.17
  6>Procházková Alexandra    OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C     33.08  +      4.31
  7>Šťastná Alena            SK OB Chotěboř       CTB7351 C     36.14  +      7.37
  8>Tichá Jana               TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C     36.21  +      7.44
  9>Janíčková Jitka          SK OS Nové Město n.  OSN7356       37.06  +      8.29
 10>Žemličková Tereza        SK OB Chotěboř       CTB7151 C     38.46  +     10.09
 11>Nechutová Alena          SKP Žďár nad Sázavou PZR6969 C     43.44  +     15.07
 12>Hojná Tereza             TJ Slovan Jindřichův SJH6951 C     44.47  +     16.10
 13>Peřinková Irena          BETA URSUS Orienteer BBM6550 C     45.02  +     16.25
 14>Suková Renata            SKP Žďár nad Sázavou PZR7352 C     45.36  +     16.59
    Kučerová Vladimíra       SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D45         3.0km   70m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Klusáčková Jitka         OOB Třebíč           TTR6152 C     30.04  +      0.00
  2>Křížová Zdenka           SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C     36.48  +      6.44
  3>Fialová Dana             OOB Třebíč           TTR6153 C     37.52  +      7.48
  4>Zháňalová Jana           OOB Třebíč           TTR6051 C     46.10  +     16.06
 
Průběžné výsledky kategorie: D55         2.5km   40m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Orálková Libuše          OOB Třebíč           TTR5351 C     35.43  +      0.00
  2>Podhorská Věra           SK Free Jihlava      FJI5252 C     49.21  +     13.38
  3>Boučková Ludmila         Orienteering club Če OCB4351 C     49.59  +     14.16
 
Průběžné výsledky kategorie: H10         2.0km   25m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Švec Martin              SK Chrast            CHT9902 C     17.50  +      0.00
  2>Švec Petr                SK Chrast            CHT9901 C     20.56  +      3.06
  3>Voborník Jakub           SK OB Chotěboř       CTB0001 C     21.06  +      3.16
  4>Žanda Jan                SK OB Chotěboř       CTB9901       24.49  +      6.59
  5>Čech Petr                OK Jihlava           SJI0001 C     25.50  +      8.00
  6>Hybeš David              SK Chrast            CHT9903 C     27.31  +      9.41
 
Průběžné výsledky kategorie: H10N        2.2km   15m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kašpárek Ladislav        OK Jihlava           SJI0102 C     27.46  +      0.00
  2>Dvořák Jan               TJ Slovan Jindřichův SJH0101 C     35.52  +      8.06
  3>Tragan František         OK Jihlava           SJI0002 C     43.41  +     15.55
 
Průběžné výsledky kategorie: H12         2.6km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Nechuta David            SKP Žďár nad Sázavou PZR9701 C     19.12  +      0.00
  2>Voráček Václav           TJ Slovan Jindřichův SJH9702 C     27.24  +      8.12
  3>Kafka Matěj              OK Jihlava           SJI9903 C     30.45  +     11.33
  4>Foltýn Tomáš             OK Jihlava           SJI9801 C     39.53  +     20.41
  5>Vedl Šimon               TJ Slovan Jindřichův SJH9704       40.24  +     21.12
  6>Novotný Ondřej           TJ Slovan Jindřichův SJH9903 C     43.02  +     23.50
  7>Novotný Jakub            TJ Slovan Jindřichův SJH9703 C     44.22  +     25.10
    Kubičko Petr             TJ Slovan Jindřichův SJH9801 C DISK              
 MS Pelz Lubomír             SKP Žďár nad Sázavou PZR4901  MS   32.37  +     13.25
 
Průběžné výsledky kategorie: H14         2.9km   50m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Čech Jan                 OK Jihlava           SJI9601 B     19.20  +      0.00
  2>Málek Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 A     20.22  +      1.02
  3>Bořil Jan                SK OS Nové Město n.  OSN9700 B     23.00  +      3.40
  4>Vacek Vojtěch            OK Jihlava           SJI9602 B     26.27  +      7.07
  5>Koumar František         OK Jihlava           SJI9501 C     27.06  +      7.46
  6>Skryja Ondřej            SKP Žďár nad Sázavou PZR9502 C     31.19  +     11.59
  7>Mrkos Jan                SKP Žďár nad Sázavou PZR9508 C     31.40  +     12.20
  8>Hledík Jakub             SK Chrast            CHT9501 C     32.04  +     12.44
  9>Zacha Jiří               OK Jihlava           SJI9703 C     32.30  +     13.10
 10>Bouček Jakub             Orienteering club Če OCB9501 B     36.42  +     17.22
 11>Picmaus Jan              OOB Třebíč           TTR9601 C     57.20  +     38.00
 12>Dvořák Martin            SK Chrast            CHT9603 C     57.36  +     38.16
 
Průběžné výsledky kategorie: H16         3.8km  140m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Koutný Tomáš             OOB Třebíč           TTR9302 C     36.59  +      0.00
 
Průběžné výsledky kategorie: H21C        6.0km  230m 25k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Krejsa Martin            SK Chrast            CHT9001 A     39.37  +      0.00  R:    0b
  2>Hübner Jan               SK OB Chotěboř       CTB7902 C     40.11  +      0.34  R:    0b
  3>Gregorová Kamila         SK OB Chotěboř       CTB8151 E     40.58  +      1.21  R:    0b
  4>Dvořáček Jiří            OOB Třebíč           TTR7502 C     41.17  +      1.40  R:    0b
  5>Ander David              SK OB Chotěboř       CTB8202 C     41.22  +      1.45  R:    0b
  6>Fiala Martin             OOB Třebíč           TTR8801 A     41.29  +      1.52  R:    0b
  7>Král Michal              SK OB Chotěboř       CTB8201 C     41.31  +      1.54  R:    0b
  8>Klusáček Jan             OOB Třebíč           TTR9301 A     41.45  +      2.08  R:    0b
  9>Čejka Tomáš              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8203 C     42.10  +      2.33  R:    0b
 10>Krejsa Vladimír          SK Chrast            CHT9202 A     42.23  +      2.46  R:    0b
 11>Gregor Martin            SK OB Chotěboř       CTB7701 C     42.28  +      2.51  R:    0b
 12>Král Aleš                SK OB Chotěboř       CTB7801 C     42.38  +      3.01  R:    0b
 13>Matras Tomáš             SK Chrast            CHT8001 C     42.46  +      3.09  R:    0b
 14>Korecký Miroslav         SK Chrast            CHT7901 C     43.10  +      3.33  R:    0b
 15>Zháňal Jan               SK Žabovřesky Brno   ZBM8721 C     43.31  +      3.54  R:    0b
 16>Kopáček Jan              SK Chrast            CHT8510 C     44.10  +      4.33  R:    0b
 17>Šťastný Karel            SK OB Chotěboř       CTB7901 C     44.34  +      4.57  R:    0b
 18>Kříž Lukáš               OOB Třebíč           TTR8201 C     44.37  +      5.00  R:    0b
 19>Chaloupka Martin         SK Chrast            CHT7301 C     45.16  +      5.39  R:    0b
 20>Kuban Michal             SK Chrast            CHT8505 C     45.48  +      6.11  R:    0b
 21>Kaser Dan                TJ Jiskra Havlíčkův  JHB9103 B     46.10  +      6.33  R:    0b
 22>Martinec Petr            SK Chrast            CHT8502 C     46.35  +      6.58  R:    0b
 23>Slabý Jan                TJ Zhoř              ZHR7901 C     47.13  +      7.36  R:    0b
 24>Mareček Petr             SK OS Nové Město n.  OSN6912 C     47.31  +      7.54  R:    0b
 25>Kříž Ondřej              SKP Žďár nad Sázavou PZR8001 C     48.00  +      8.23  R:    0b
 26>Jansa Jiří               SK Chrast            CHT8402 C     49.21  +      9.44  R:    0b
 27>Kamenický Tobiáš         SK OS Nové Město n.  OSN9339 A     49.44  +     10.07  R:    0b
 28>Tichý Martin             TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C     50.02  +     10.25  R:    0b
 29>Tichý Tomáš              TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B     50.04  +     10.27  R:    0b
 30>Rajdl Miloš              TJ Jiskra Havlíčkův  JHB8505 C     51.43  +     12.06  R:    0b
 31>Ander Adam               SK OB Chotěboř       CTB8501 C     52.39  +     13.02  R:    0b
 32>Choutka Jaroslav         Sdruž. organizátorů  SOB6301 C     52.42  +     13.05  R:    0b
 33>Měkuta Kryštof           TJ Slovan Jindřichův SJH8801 C     53.11  +     13.34  R:    0b
 34>Dvořáček Jan             OOB Třebíč           TTR7701 C     54.03  +     14.26  R:    0b
 35>Žemlička Tomáš           SK OB Chotěboř       CTB9102 C     54.39  +     15.02  R:    0b
 36>Hladílek Jan             SKP Žďár nad Sázavou PZR8814 C     57.06  +     17.29  R:    0b
 37>Novohradský Petr         SKP Žďár nad Sázavou PZR8903 C     61.30  +     21.53  R:    0b
 38>Komárek Arnošt           TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C     71.03  +     31.26  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H21D        3.8km  150m 19k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kamenický Jeroným        SK OS Nové Město n.  OSN9549 C     35.15  +      0.00  R:    0b
  2>Procházka Radek          OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C     38.02  +      2.47  R:    0b
  3>Švec Jiří                SK Chrast            CHT7201 C     38.17  +      3.02  R:    0b
  4>Vacek František          SK Chrast            CHT7001 C     41.31  +      6.16  R:    0b
  5>Šťastný Jan              SK OB Chotěboř       CTB6902 C     44.56  +      9.41  R:    0b
  6>Vacek Karel              SK Chrast            CHT7101 C     49.23  +     14.08  R:    0b
  7>Hanousek Martin          SK OB Chotěboř       CTB7910 C     57.45  +     22.30  R:    0b
 
Průběžné výsledky kategorie: H35         4.6km  165m 21k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Voborník Petr            SK OB Chotěboř       CTB6601 C     32.48  +      0.00
  2>Parkán Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH6801 C     35.39  +      2.51
  3>Urbanec Vít                                   EZL7010       36.16  +      3.28
  4>Beneš Jan                TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C     36.53  +      4.05
  5>Skryja Bořivoj           SKP Žďár nad Sázavou PZR6106 C     40.10  +      7.22
  6>Trojan Jiří              TJ Slovan Jindřichův SJH           44.27  +     11.39
  7>Kubičko Pavel            TJ Slovan Jindřichův SJH7201 C     47.59  +     15.11
  8>Suk Marek                SKP Žďár nad Sázavou PZR6701 C     48.17  +     15.29
  9>Nechuta Milan            SKP Žďár nad Sázavou PZR7007 C     57.52  +     25.04
 
Průběžné výsledky kategorie: H45         3.9km  135m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Kopáček Miroslav         SK Chrast            CHT6049 C     27.54  +      0.00
  2>Pospíšil Jaromír         SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C     31.07  +      3.13
  3>Kopecký Zdeněk           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6001 C     32.28  +      4.34
  4>Kamenický Radan          SK OS Nové Město n.  OSN6004 C     33.02  +      5.08
  5>Zeman Jaroslav           SK Chrast            CHT5901 C     34.22  +      6.28
  6>Koudelný Jiří            OOB Třebíč           TTR5401 C     34.43  +      6.49
  7>Wurzel Břetislav         SK OS Nové Město n.  OSN6005 C     34.54  +      7.00
  8>Hrstka Vladislav         TJ Jiskra Havlíčkův  JHB5702 C     34.58  +      7.04
  9>Klusáček Martin          OOB Třebíč           TTR5601 C     35.33  +      7.39
 10>Matras Jaroslav          SK Chrast            CHT5301 C     35.45  +      7.51
 11>Orálek Miroslav          OOB Třebíč           TTR5201 C     36.58  +      9.04
 12>Kinc Vladimír            SKP Žďár nad Sázavou PZR6008 C     37.56  +     10.02
 13>Vítek Josef              SK Chrast            CHT4802 C     39.12  +     11.18
 13>Kubálek Zdenek           TJ Růžená            RUZ5306 C     39.12  +     11.18
 15>Bořil Petr               SK OS Nové Město n.  OSN6207 C     40.10  +     12.16
 16>Záhorec František        SK Chrast            CHT5502 C     40.36  +     12.42
 17>Čejka Miloslav           TJ Jiskra Havlíčkův  JHB6002 C     41.22  +     13.28
 18>Starka František         SK Chrast            CHT4801 C     42.28  +     14.34
 19>Kříž Pavel               SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C     43.50  +     15.56
 20>Novohradský Jan          SKP Žďár nad Sázavou PZR5309 C     44.21  +     16.27
 21>Svoboda Pavel            TJ Růžená            RUZ6110 C     44.25  +     16.31
 22>Zlesák Milan             SK Chrast            CHT5101 C     45.07  +     17.13
 23>Koutný Vladimír          OOB Třebíč           TTR6301 C     48.04  +     20.10
 24>Šídlo Petr               SK OB Chotěboř       CTB6402 C     55.42  +     27.48
 
Průběžné výsledky kategorie: H55         2.9km   55m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Blecha Ladislav          SK Free Jihlava      FJI5106 C     27.12  +      0.00
  2>Denemarek Oldřich        BETA URSUS Orienteer BBM5100 C     31.15  +      4.03
  2>Pospíšil Jiří            SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C     31.15  +      4.03
  4>Kodys Václav             TJ Růžená            RUZ5105 C     32.54  +      5.42
 
Průběžné výsledky kategorie: H65         2.7km   35m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Bouček Václav            Orienteering club Če OCB4101 C     30.24  +      0.00
  2>Gřunděl Ivan             TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C     30.38  +      0.14
 
Průběžné výsledky kategorie: HDR         2.2km   15m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Venhoda Matěj            OK Jihlava           SJI0301 C     24.43  +      0.00
  2>Hojný Jáchym             TJ Slovan Jindřichův SJH0301 C     28.28  +      3.45
  3>Pittnerová Adéla         TJ Růžená            RUZ     C     29.39  +      4.56
  4>Traganová Veronika       OK Jihlava           SJI04         34.32  +      9.49
  5>Kubičková Kristýna       TJ Slovan Jindřichův SJH0453 C     50.05  +     25.22
  6>Burdová Štěpánka         TJ Slovan Jindřichův SJH0452 C     54.29  +     29.46
  7>Rachůnek Stanislav       OK Jihlava           SJI0601       58.10  +     33.27
  8>Komárková Jindra         TJ OK Tolar Jindřich TJH0451 C     71.14  +     46.31
  9>Frýba Matyáš             OK Jihlava           SJI     C     75.25  +     50.42
 
Průběžné výsledky kategorie: P           2.5km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1>Vacek Jan                OOB Třebíč           TTR9303 C     25.33  +      0.00
  2>Foltýn Karel             OK Jihlava           SJI     C     29.04  +      3.31
  3>Kříž Martin              SKP Žďár nad Sázavou PZR7801       34.25  +      8.52
  4>Dvořáková Jana           TJ Slovan Jindřichův SJH7451 C     34.33  +      9.00
  5>Dundáčková Hana          TJ Slovan Jindřichův SJH7052 C     35.41  +     10.08
  6>Lazárek Zbyněk           TJ Růžená            RUZ           35.49  +     10.16
  7>Kašpárek Ladislav        OK Jihlava           SJI           35.59  +     10.26
  8>Foltýnová Lenka          OK Jihlava           SJI     C     36.49  +     11.16
  9>Panáček Jiří             NEREGISTROVANÍ       XXX           37.22  +     11.49
 10>Dvořák Petr              SK Chrast            CHT7202 C     38.28  +     12.55
 11>Pospíšil Leoš            TJ Slovan Jindřichův SJH     C     39.10  +     13.37
 12>Šťastný David            NEREGISTROVANÍ       XXX           40.10  +     14.37
 13>Hejnáková Adéla          TJ Růžená            RUZ     C     43.00  +     17.27
 14>Procházková Lucie        OOB Třebíč           TTR           80.21  +     54.48
    Vacková Iva              OOB Třebíč           TTR6451 C DISK              
    Václavek Vlastimil       NEREGISTROVANÍ       XXX       DISK