Kategorie D10

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    45 m,  8 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 301356 Kubáková Nela SJH 0451 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00

Kategorie D10N

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    70 m,  6 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 ? Blažková Kateřina SJH 0252 C 5 = 10:05:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 8 = 10:08:00 ? Starková Tereza CHT 0251 C 11 = 10:11:00 442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 14 = 10:14:00 129 Pittnerová Adéla RUZ 0250 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00

Kategorie D12

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    65 m, 10 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Procházková Pavla C 0 = 10:00:00 neregistro 52966 Foltýnová Eva SJI 0051 C 3 = 10:03:00 126 Nechutová Aneta PZR 9951 B 6 = 10:06:00 52000 Nechanická Klára OSN 0050 C 9 = 10:09:00 4679 Švecová Veronika JHB 9952 C 12 = 10:12:00 442882 Hojná Eliška SJH 0052 C 15 = 10:15:00 ? Kamená Petra XXX 99 C 18 = 10:18:00 neregistro ......................... VAK C 21 = 10:21:00

Kategorie D14

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   105 m, 13 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 232329 Čechová Tereza SJI 9852 B 5 = 10:05:00 8707 Tůnová Adéla PZR 9751 C 9 = 10:09:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 B 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 17 = 10:17:00 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 21 = 10:21:00 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 C 25 = 10:25:00 53193 Švíková Klára SJI 9855 C 29 = 10:29:00 515084 Bořilová Markéta PZR 9858 C 33 = 10:33:00 420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 37 = 10:37:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 41 = 10:41:00

Kategorie D16

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   115 m, 16 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 B 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 8 = 10:08:00

Kategorie D18

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   160 m, 17 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 49 = 10:49:00 331719 Kubičková Bára SJH 9551 B 52 = 10:52:00 232500 Fialová Věra TTR 9451 C 55 = 10:55:00 ......................... VAK C 58 = 10:58:00

Kategorie D21C

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   165 m, 21 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 1 = 10:01:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 4 = 10:04:00 553438 Píšová Lucie SJH 8151 C 7 = 10:07:00 51923 Kubešová Eva RUZ 8151 C 10 = 10:10:00 207837 Kurfürstová Magdalena FSP 7852 C 13 = 10:13:00 416080 Doležalová Martina CHT 8152 C 16 = 10:16:00 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 19 = 10:19:00 49820 Fencíková Lucie JHB 9160 C 22 = 10:22:00 52315 Kopáčková Iva CHT 8851 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 232496 Urbanová Johana PZR 9251 B 31 = 10:31:00 4536 Voborníková Alena CTB 9451 A 34 = 10:34:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 37 = 10:37:00 434582 Novotná Helena SJH 8152 C 40 = 10:40:00 4772 Hercigová Anna JHB 9159 B 43 = 10:43:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 C 46 = 10:46:00 neregistro 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 C 55 = 10:55:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 58 = 10:58:00 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 61 = 11:01:00 995792 Petráčková Klára LPU 9261 A 64 = 11:04:00 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 67 = 11:07:00 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 70 = 11:10:00 ......................... VAK C 73 = 11:13:00 ......................... VAK C 76 = 11:16:00

Kategorie D21D

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   160 m, 17 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53603 Janíčková Jitka OSN 7356 C 1 = 10:01:00 2016320 Jirásková Lucie TTR 8552 C 4 = 10:04:00 331327 Kubáková Žaneta SJH 7751 C 7 = 10:07:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 4677 Kamená Markéta XXX 90 C 16 = 10:16:00 neregistro 2017679 Pittnerová Lenka RUZ 7150 C 19 = 10:19:00 4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 22 = 10:22:00 443107 Maděryčová Kateřina SJH C 25 = 10:25:00 neregistro ......................... VAK C 28 = 10:28:00

Kategorie D35

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   180 m, 19 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 2 = 10:02:00 53136 Žemličková Tereza CTB 7151 C 6 = 10:06:00 331274 Hojná Tereza SJH 6951 C 10 = 10:10:00 49857 Kučerová Vladimíra CHT 6460 C 14 = 10:14:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 18 = 10:18:00 4676 Švecová Marcela JHB 7351 C 22 = 10:22:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 26 = 10:26:00 51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 30 = 10:30:00 51829 Šťastná Alena CTB 7351 C 34 = 10:34:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00

Kategorie D45

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   150 m, 19 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 10:01:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 4 = 10:04:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 7 = 10:07:00 220397 Fialová Dana TTR 6153 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 13 = 10:13:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 16 = 10:16:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 19 = 10:19:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00

Kategorie D55

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    65 m, 12 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 10:22:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 26 = 10:26:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00

Kategorie H10

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    45 m,  8 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 13 = 10:13:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 C 16 = 10:16:00 53149 Soška Filip PZR C 19 = 10:19:00 neregistro ? Voráček Vít SJH 0103 C 22 = 10:22:00 neregistro 127 Poláček Tomáš PZR 0102 C 25 = 10:25:00 436433 Nechanický Jan OSN 0200 C 28 = 10:28:00 411758 Bořil Šimon PZR 0101 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00

Kategorie H10N

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    70 m,  6 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Jonáš Eder SJH 0308 C 23 = 10:23:00 neregistro ......................... VAK C 26 = 10:26:00 331394 Jirsa Filip SJH 0203 C 29 = 10:29:00 8699 Liška Michal PZR 0103 C 32 = 10:32:00 neregistro 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 35 = 10:35:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 ? Vaněček Tomáš SJH 0404 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 436436 Hojný Jáchym SJH 0301 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 C 53 = 10:53:00

Kategorie H12

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    65 m, 10 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331357 Nosek Jakub SJH 0002 C 24 = 10:24:00 141 Šenkýř Matěj SJI C 27 = 10:27:00 neregistro 53133 Voborník Jakub CTB 0001 C 30 = 10:30:00 53199 Švec Martin CHT 9902 B 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00 2019241 Kašpárek Ladislav SJI 0102 C 39 = 10:39:00 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 42 = 10:42:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 45 = 10:45:00 128 Pastyřík Martin PZR 9902 C 48 = 10:48:00 53175 Švec Petr CHT 9901 C 51 = 10:51:00 339559 Sabol Josef CTB 9902 B 54 = 10:54:00 336770 Čech Petr SJI 0001 C 57 = 10:57:00 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 C 60 = 11:00:00 ......................... VAK C 63 = 11:03:00

Kategorie H14

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   115 m, 16 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00 361950 Horázný František SJH 9701 C 50 = 10:50:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 54 = 10:54:00 232891 Nechuta David PZR 9701 B 58 = 10:58:00 331019 Voráček Václav SJH 9702 C 62 = 11:02:00 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 B 66 = 11:06:00 ......................... VAK C 70 = 11:10:00

Kategorie H16

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   160 m, 17 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 10:31:00 118 Scheubrein Martin TTR 9601 C 34 = 10:34:00 232250 Bořil Jan OSN 9700 B 37 = 10:37:00 436419 Jirsa Ondřej CTB 9501 B 40 = 10:40:00 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 43 = 10:43:00 ......................... VAK C 46 = 10:46:00

Kategorie H18

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   170 m, 20 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 117 Vacek Jan TTR 9303 C 6 = 10:06:00

Kategorie H21C

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   185 m, 25 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
207827 Kurfürst Pavel FSP 7400 C 1 = 10:01:00 52175 Krejsa Jan CHT 8701 C 4 = 10:04:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 10 = 10:10:00 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 13 = 10:13:00 52355 Hrstka Daniel JHB 8604 C 16 = 10:16:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 19 = 10:19:00 2023811 Kříž Ondřej PZR 8001 C 22 = 10:22:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 52240 Dvořáček Jan TTR 7701 C 31 = 10:31:00 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 34 = 10:34:00 49824 Hladílek Jan PZR 8814 C 37 = 10:37:00 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 40 = 10:40:00 52150 Slabý Jan ZHR C 43 = 10:43:00 neregistro 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 A 46 = 10:46:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 2016470 Jirásek Jakub TTR 8601 C 52 = 10:52:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 55 = 10:55:00 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 58 = 10:58:00 4678 Hanousek Martin CTB 7910 C 61 = 11:01:00 336713 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 64 = 11:04:00 51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 B 67 = 11:07:00 7926 Srb Vladimír SJI C 70 = 11:10:00 neregistro 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 73 = 11:13:00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 76 = 11:16:00 ......................... VAK C 79 = 11:19:00

Kategorie H21D

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   170 m, 20 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
361944 Kubeš Jan RUZ 7901 C 9 = 10:09:00 ? Pitra Martin CHT 9203 C 12 = 10:12:00 neregistro ? Štěpánek Martin XXX 85 C 15 = 10:15:00 neregistro 52302 Kuban Jiří CHT 8401 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 ? Musil Marek CHT 8801 C 24 = 10:24:00 neregistro ......................... VAK C 27 = 10:27:00 52149 Fabian Pavel OSN 7101 C 30 = 10:30:00 53151 Švec Jiří CHT 7201 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 36 = 10:36:00

Kategorie H35

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  5.30 km, převýšení   185 m, 21 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 1 = 10:01:00 neregistro ......................... VAK C 5 = 10:05:00 51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 9 = 10:09:00 51972 Nechanický Pavel OSN 7209 C 13 = 10:13:00 331598 Dundáček Milan SJH 6902 C 17 = 10:17:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 21 = 10:21:00 336780 Kubák Martin SJH 7401 C 25 = 10:25:00 1007526 Kubičko Pavel SJH 7201 C 29 = 10:29:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 33 = 10:33:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 37 = 10:37:00 995874 Hojný Jaroslav SJH 7002 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 49 = 10:49:00

Kategorie H45

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   155 m, 20 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 53622 Čejka Miloslav JHB 6002 C 6 = 10:06:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 9 = 10:09:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 12 = 10:12:00 224906 Koutný Vladimír TTR 6301 C 15 = 10:15:00 8011 Černík Zdeněk OSN 6025 C 18 = 10:18:00 897365 Kubálek Zdenek RUZ 5306 C 21 = 10:21:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 24 = 10:24:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 434831 Trojan Jiří SJH 6601 C 33 = 10:33:00 ? Kamený Lubomír XXX 63 C 36 = 10:36:00 neregistro 52327 Štefec Jaroslav CHT 5801 C 39 = 10:39:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 42 = 10:42:00 301209 Kinc Vladimír PZR 6008 C 45 = 10:45:00 6607 Bořil Petr OSN 6207 C 48 = 10:48:00 232335 Svoboda Pavel RUZ 6110 C 51 = 10:51:00 232856 Fiala Petr TTR 6102 C 54 = 10:54:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00

Kategorie H55

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení   150 m, 19 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 10:25:00 51949 Starka František CHT 4801 C 28 = 10:28:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 31 = 10:31:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 34 = 10:34:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 37 = 10:37:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 40 = 10:40:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 43 = 10:43:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 46 = 10:46:00 51948 Vítek Josef CHT 4802 C 49 = 10:49:00 ......................... VAK C 52 = 10:52:00

Kategorie H65

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    65 m, 12 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 6 = 10:06:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 10 = 10:10:00 53651 Dobiáš Jaroslav PZR 4501 C 14 = 10:14:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00

Kategorie HDR

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    70 m,  6 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Benešová Michaela SJH 0651 C 0 = 10:00:00 ? Blažková Veronika SJH 0551 C 0 = 10:00:00 ? Jan Pobuda SJH 0603 C 0 = 10:00:00 neregistro 53601 Janíčková Jolana OSN C 0 = 10:00:00 neregistro ? Jelínek Filip RUZ 0500 C 0 = 10:00:00 111 Jindřichová Eliška SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 110 Jindřichová Jana SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 206416 Jirsa Dan SJH 0501 C 0 = 10:00:00 331321 Kubičková Kateřina SJH C 0 = 10:00:00 neregistro 436945 Kubičková Kristýna SJH 0452 C 0 = 10:00:00 442845 Maděryč Ondřej SJH 0502 C 0 = 10:00:00 142 Rachůnek Stanislav SJI 0602 C 0 = 10:00:00 113 Srb Vladimír SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 115 Srbová Michaela SJI 0551 C 0 = 10:00:00 neregistro 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 C 0 = 10:00:00 124 Černochová Alice SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 125 Černochová Simona SJI C 0 = 10:00:00 neregistro

Kategorie P

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   105 m, 13 kontrol           tištěno 20.10.2011   18:29

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 0 = 10:00:00 ? Beranová Jana SJH C 0 = 10:00:00 neregistro ? Blažek Petr SJH C 0 = 10:00:00 neregistro 442890 Dundáčková Hana SJH 7052 C 0 = 10:00:00 336789 Dvořák Petr CHT 7202 C 0 = 10:00:00 49887 Hejnáková Adéla RUZ 8650 C 0 = 10:00:00 331334 Horázný Václav SJH 6203 C 0 = 10:00:00 ? Horázná Dana SJH C 0 = 10:00:00 neregistro ? Martin Eder SJH XXXX C 0 = 10:00:00 neregistro 4543 Megan CTB C 0 = 10:00:00 neregistro ? Pobuda Michal SJH C 0 = 10:00:00 neregistro 219258 Rachůnková Markéta SJI C 0 = 10:00:00 neregistro 112 Stolín Jakub SJI C 0 = 10:00:00 neregistro ? Vacková Iva TTR 6451 C 0 = 10:00:00 ? Veselá Denisa SJH C 0 = 10:00:00 neregistro