BBM BETA URSUS Orienteering

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 2) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 7.00 70.00 Kč ( 1) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 34.00 70.00 Kč ( 3) 331797 H14 BBM9700 Peřinka Šimon 54.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 27) 336789 P CHT7202 Dvořák Petr 0.00 40.00 Kč ( 31) 515504 D21C CHT8053 Korecká Lenka 1.00 70.00 Kč ( 37) 52175 H21C CHT8701 Krejsa Jan 4.00 70.00 Kč ( 35) 410357 H21C CHT8510 Kopáček Jan 10.00 70.00 Kč ( 18) ? D10N CHT0251 Starková Tereza 11.00 40.00 Kč ( 43) ? H21D CHT9203 Pitra Martin 12.00 70.00 Kč neregistro ( 241) 49857 D35 CHT6460 Kučerová Vladimíra 14.00 70.00 Kč ( 32) 416080 D21C CHT8152 Doležalová Martina 16.00 70.00 Kč ( 34) 52302 H21D CHT8401 Kuban Jiří 18.00 70.00 Kč ( 30) 51980 H21C CHT8001 Matras Tomáš 19.00 70.00 Kč ( 39) ? H21D CHT8801 Musil Marek 24.00 70.00 Kč neregistro ( 40) 52315 D21C CHT8851 Kopáčková Iva 25.00 70.00 Kč ( 45) 336706 D14 CHT9852 Dvořáková Klára 25.00 40.00 Kč ( 19) 51949 H55 CHT4801 Starka František 28.00 70.00 Kč ( 26) 53151 H21D CHT7201 Švec Jiří 33.00 70.00 Kč ( 47) 53199 H12 CHT9902 Švec Martin 33.00 40.00 Kč ( 28) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 34.00 70.00 Kč ( 21) 51951 H55 CHT5101 Zlesák Milan 37.00 70.00 Kč ( 24) 8700 D21C CHT6655 Bulvová Hana 37.00 70.00 Kč ( 23) 52327 H45 CHT5801 Štefec Jaroslav 39.00 70.00 Kč ( 22) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 43.00 70.00 Kč ( 44) 53141 H16 CHT9501 Hledík Jakub 43.00 70.00 Kč ( 42) 52158 H21C CHT9202 Krejsa Vladimír 46.00 70.00 Kč ( 20) 51948 H55 CHT4802 Vítek Josef 49.00 70.00 Kč ( 25) 53167 D21C CHT7151 Švecová Iva 49.00 70.00 Kč ( 46) 53175 H12 CHT9901 Švec Petr 51.00 40.00 Kč ( 41) 52161 H21C CHT9001 Krejsa Martin 55.00 70.00 Kč ( 33) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 61.00 70.00 Kč ( 36) 336713 H21C CHT8601 Kysilko Zdeněk 64.00 70.00 Kč ( 38) 4537 D21C CHT8751 Šmídová Stanislava 70.00 70.00 Kč ( 29) 301360 H21C CHT7901 Korecký Miroslav 73.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1950.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 4) 4543 P CTB Megan 0.00 40.00 Kč neregistro ( 200) 53136 D35 CTB7151 Žemličková Tereza 6.00 70.00 Kč ( 8) 339558 D21D CTB7052 Žandová Hana 10.00 70.00 Kč ( 7) 51837 D35 CTB6851 Voborníková Eva 18.00 70.00 Kč ( 5) 53133 H12 CTB0001 Voborník Jakub 30.00 40.00 Kč ( 6) 339554 H35 CTB6701 Žanda Jan 33.00 70.00 Kč ( 9) 51829 D35 CTB7351 Šťastná Alena 34.00 70.00 Kč ( 11) 4536 D21C CTB9451 Voborníková Alena 34.00 70.00 Kč ( 12) 436419 H16 CTB9501 Jirsa Ondřej 40.00 70.00 Kč ( 13) 53200 H12 CTB9901 Žanda Jan 45.00 40.00 Kč ( 14) 339559 H12 CTB9902 Sabol Josef 54.00 40.00 Kč ( 10) 4678 H21C CTB7910 Hanousek Martin 61.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

FJI SK Free Jihlava

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 15) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 31.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 16) 207827 H21C FSP7400 Kurfürst Pavel 1.00 70.00 Kč ( 17) 207837 D21C FSP7852 Kurfürstová Magdalena 13.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 50) 53614 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 4.00 70.00 Kč ( 49) 53622 H45 JHB6002 Čejka Miloslav 6.00 70.00 Kč ( 55) 4679 D12 JHB9952 Švecová Veronika 12.00 40.00 Kč ( 199) 52355 H21C JHB8604 Hrstka Daniel 16.00 70.00 Kč ( 51) 4676 D35 JHB7351 Švecová Marcela 22.00 70.00 Kč ( 54) 49820 D21C JHB9160 Fencíková Lucie 22.00 70.00 Kč ( 48) 52357 H45 JHB5702 Hrstka Vladislav 24.00 70.00 Kč ( 53) 4772 D21C JHB9159 Hercigová Anna 43.00 70.00 Kč ( 52) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 67.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 600.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 186) 551990 H21C LPU9036 Kamenický Matěj 40.00 70.00 Kč ( 191) 995792 D21C LPU9261 Petráčková Klára 64.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 264) 53601 HDR OSN Janíčková Jolana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 274) 53603 D21D OSN7356 Janíčková Jitka 1.00 70.00 Kč ( 60) 51969 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 2.00 70.00 Kč ( 56) 52000 D12 OSN0050 Nechanická Klára 9.00 40.00 Kč ( 62) 51972 H35 OSN7209 Nechanický Pavel 13.00 70.00 Kč ( 58) 8011 H45 OSN6025 Černík Zdeněk 18.00 70.00 Kč ( 57) 436433 H10 OSN0200 Nechanický Jan 28.00 40.00 Kč ( 61) 52149 H21D OSN7101 Fabian Pavel 30.00 70.00 Kč ( 63) 51975 D35 OSN7557 Nechanická Daniela 30.00 70.00 Kč ( 67) 232250 H16 OSN9700 Bořil Jan 37.00 70.00 Kč ( 66) 981804 D21C OSN9696 Vališová Martina 46.00 70.00 Kč neregistro ( 59) 6607 H45 OSN6207 Bořil Petr 48.00 70.00 Kč ( 65) 51995 H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 67.00 70.00 Kč ( 64) 51993 H21C OSN9339 Kamenický Tobiáš 76.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 71) 49847 H65 PZR4321 Pospíšil Jiří 6.00 70.00 Kč ( 85) 126 D12 PZR9951 Nechutová Aneta 6.00 40.00 Kč ( 196) 8707 D14 PZR9751 Tůnová Adéla 9.00 40.00 Kč ( 72) 51994 H45 PZR4417 Pospíšil Jaromír 12.00 70.00 Kč ( 80) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 13.00 70.00 Kč ( 73) 53651 H65 PZR4501 Dobiáš Jaroslav 14.00 70.00 Kč ( 75) 49821 D45 PZR5051 Křížová Zdenka 16.00 70.00 Kč ( 192) 53149 H10 PZR Soška Filip 19.00 40.00 Kč neregistro ( 77) 49811 H35 PZR7007 Nechuta Milan 21.00 70.00 Kč ( 78) 2023811 H21C PZR8001 Kříž Ondřej 22.00 70.00 Kč ( 69) 127 H10 PZR0102 Poláček Tomáš 25.00 40.00 Kč ( 68) 411758 H10 PZR0101 Bořil Šimon 31.00 40.00 Kč ( 81) 232496 D21C PZR9251 Urbanová Johana 31.00 70.00 Kč ( 70) 8699 H10N PZR0103 Liška Michal 32.00 40.00 Kč neregistro ( 83) 515084 D14 PZR9858 Bořilová Markéta 33.00 40.00 Kč ( 79) 49824 H21C PZR8814 Hladílek Jan 37.00 70.00 Kč ( 74) 2023807 H55 PZR4800 Kříž Pavel 40.00 70.00 Kč ( 195) 301209 H45 PZR6008 Kinc Vladimír 45.00 70.00 Kč ( 84) 128 H12 PZR9902 Pastyřík Martin 48.00 40.00 Kč ( 76) 51900 D21C PZR5654 Rosecká Alena 58.00 70.00 Kč ( 82) 232891 H14 PZR9701 Nechuta David 58.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

RUZ TJ Růžená

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) ? HDR RUZ0500 Jelínek Filip 0.00 40.00 Kč ( 204) 49887 P RUZ8650 Hejnáková Adéla 0.00 40.00 Kč ( 87) 232331 D10N RUZ0251 Jelínková Adéla 8.00 40.00 Kč ( 94) 361944 H21D RUZ7901 Kubeš Jan 9.00 70.00 Kč ( 95) 51923 D21C RUZ8151 Kubešová Eva 10.00 70.00 Kč ( 86) 129 D10N RUZ0250 Pittnerová Adéla 17.00 40.00 Kč ( 93) 2017679 D21D RUZ7150 Pittnerová Lenka 19.00 70.00 Kč ( 89) 897365 H45 RUZ5306 Kubálek Zdenek 21.00 70.00 Kč ( 91) 51922 D55 RUZ5552 Jelínková Jana 26.00 70.00 Kč ( 90) 51921 H55 RUZ5504 Jelínek Luboš 46.00 70.00 Kč ( 92) 232335 H45 RUZ6110 Svoboda Pavel 51.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 650.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97) 331321 HDR SJH Kubičková Kateřina 0.00 40.00 Kč neregistro ( 98) ? P SJH Beranová Jana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 99) ? P SJH Blažek Petr 0.00 40.00 Kč neregistro ( 100) ? P SJH Horázná Dana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 101) ? P SJH Pobuda Michal 0.00 40.00 Kč neregistro ( 102) ? P SJH Veselá Denisa 0.00 40.00 Kč neregistro ( 114) 436945 HDR SJH0452 Kubičková Kristýna 0.00 40.00 Kč ( 115) 206416 HDR SJH0501 Jirsa Dan 0.00 40.00 Kč ( 116) 442845 HDR SJH0502 Maděryč Ondřej 0.00 40.00 Kč ( 117) ? HDR SJH0551 Blažková Veronika 0.00 40.00 Kč ( 118) ? HDR SJH0651 Benešová Michaela 0.00 40.00 Kč ( 120) 442873 H45 SJH5901 Nosek Vladimír 0.00 70.00 Kč ( 122) 331334 P SJH6203 Horázný Václav 0.00 40.00 Kč ( 131) 442890 P SJH7052 Dundáčková Hana 0.00 40.00 Kč ( 201) ? HDR SJH0603 Jan Pobuda 0.00 40.00 Kč neregistro ( 203) ? P SJHXXXX Martin Eder 0.00 40.00 Kč neregistro ( 132) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 1.00 70.00 Kč neregistro ( 113) 301356 D10 SJH0451 Kubáková Nela 4.00 40.00 Kč ( 141) 331783 D16 SJH9752 Peňázová Veronika 4.00 70.00 Kč ( 107) ? D10N SJH0252 Blažková Kateřina 5.00 40.00 Kč ( 135) 331327 D21D SJH7751 Kubáková Žaneta 7.00 70.00 Kč ( 136) 553438 D21C SJH8151 Píšová Lucie 7.00 70.00 Kč ( 124) 51140 H35 SJH6801 Parkán Jiří 9.00 70.00 Kč ( 119) 301345 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 10.00 70.00 Kč ( 127) 331274 D35 SJH6951 Hojná Tereza 10.00 70.00 Kč ( 142) 331328 D14 SJH9852 Hojná Dominika 13.00 40.00 Kč ( 110) 442866 D10N SJH0352 Veselá Aneta 14.00 40.00 Kč ( 105) 442882 D12 SJH0052 Hojná Eliška 15.00 40.00 Kč ( 126) 331598 H35 SJH6902 Dundáček Milan 17.00 70.00 Kč ( 197) 995864 D21C SJH9452 Tichá Tereza 19.00 70.00 Kč ( 145) ? H10 SJH0103 Voráček Vít 22.00 40.00 Kč neregistro ( 202) ? H10N SJH0308 Jonáš Eder 23.00 40.00 Kč neregistro ( 104) 331357 H12 SJH0002 Nosek Jakub 24.00 40.00 Kč ( 96) 443107 D21D SJH Maděryčová Kateřina 25.00 70.00 Kč neregistro ( 134) 336780 H35 SJH7401 Kubák Martin 25.00 70.00 Kč ( 130) 109 D35 SJH7051 Benešová Iva 26.00 70.00 Kč ( 106) 331394 H10N SJH0203 Jirsa Filip 29.00 40.00 Kč ( 133) 1007526 H35 SJH7201 Kubičko Pavel 29.00 70.00 Kč ( 123) 434831 H45 SJH6601 Trojan Jiří 33.00 70.00 Kč ( 109) 436440 H10N SJH0302 Pobuda Vojtěch 35.00 40.00 Kč ( 125) 51141 H35 SJH6901 Kubičko Petr 37.00 70.00 Kč ( 143) 420443 D14 SJH9853 Dundáčková Julie 37.00 40.00 Kč ( 137) 434582 D21C SJH8152 Novotná Helena 40.00 70.00 Kč ( 112) ? H10N SJH0404 Vaněček Tomáš 41.00 40.00 Kč ( 129) 995874 H35 SJH7002 Hojný Jaroslav 41.00 70.00 Kč ( 144) 336772 H12 SJH9902 Kubák Martin 42.00 40.00 Kč ( 108) 436436 H10N SJH0301 Hojný Jáchym 47.00 40.00 Kč ( 128) 336767 H35 SJH7001 Beneš Jan 49.00 70.00 Kč ( 139) 361950 H14 SJH9701 Horázný František 50.00 40.00 Kč ( 138) 331719 D18 SJH9551 Kubičková Bára 52.00 70.00 Kč ( 111) 420435 H10N SJH0401 Dundáček Karel 53.00 40.00 Kč ( 121) 331118 H45 SJH6101 Romanovský Alois 57.00 70.00 Kč ( 103) 442888 H12 SJH0001 Veselý Vojtěch 60.00 40.00 Kč ( 140) 331019 H14 SJH9702 Voráček Václav 62.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 2790.00 Kč

SJI OK Jihlava

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148) 124 HDR SJI Černochová Alice 0.00 40.00 Kč neregistro ( 149) 125 HDR SJI Černochová Simona 0.00 40.00 Kč neregistro ( 150) 111 HDR SJI Jindřichová Eliška 0.00 40.00 Kč neregistro ( 151) 110 HDR SJI Jindřichová Jana 0.00 40.00 Kč neregistro ( 152) 112 P SJI Stolín Jakub 0.00 40.00 Kč neregistro ( 156) 51770 HDR SJI0301 Venhoda Matěj 0.00 40.00 Kč ( 158) 115 HDR SJI0551 Srbová Michaela 0.00 40.00 Kč neregistro ( 159) 142 HDR SJI0602 Rachůnek Stanislav 0.00 40.00 Kč ( 194) 219258 P SJI Rachůnková Markéta 0.00 40.00 Kč neregistro ( 263) 113 HDR SJI Srb Vladimír 0.00 40.00 Kč neregistro ( 154) 52966 D12 SJI0051 Foltýnová Eva 3.00 40.00 Kč ( 163) 232329 D14 SJI9852 Čechová Tereza 5.00 40.00 Kč ( 162) 336763 D14 SJI9851 Petráčková Kristýna 21.00 40.00 Kč ( 146) 141 H12 SJI Šenkýř Matěj 27.00 40.00 Kč neregistro ( 165) 53193 D14 SJI9855 Švíková Klára 29.00 40.00 Kč ( 155) 2019241 H12 SJI0102 Kašpárek Ladislav 39.00 40.00 Kč ( 164) 336765 D14 SJI9854 Vacková Anna 41.00 40.00 Kč ( 153) 336770 H12 SJI0001 Čech Petr 57.00 40.00 Kč ( 161) 219260 H14 SJI9801 Foltýn Tomáš 66.00 40.00 Kč ( 147) 7926 H21C SJI Srb Vladimír 70.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 198) 51929 H21C TJH6401 Tichý Martin 25.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

TTR OOB Třebíč

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 176) ? P TTR6451 Vacková Iva 0.00 40.00 Kč ( 171) 52237 D45 TTR6151 Syslová Iva 4.00 70.00 Kč ( 180) 2016320 D21D TTR8552 Jirásková Lucie 4.00 70.00 Kč ( 183) 117 H18 TTR9303 Vacek Jan 6.00 70.00 Kč ( 174) 52238 H45 TTR6202 Sysel Svatobor 9.00 70.00 Kč ( 173) 220397 D45 TTR6153 Fialová Dana 10.00 70.00 Kč ( 175) 224906 H45 TTR6301 Koutný Vladimír 15.00 70.00 Kč ( 166) 4538 H10 TTR0201 Palát Bohuslav 16.00 40.00 Kč ( 172) 303944 D45 TTR6152 Klusáčková Jitka 19.00 70.00 Kč ( 177) 4673 D21D TTR7551 Palátová Lenka 22.00 70.00 Kč ( 169) 303960 H45 TTR5601 Klusáček Martin 27.00 70.00 Kč ( 168) 52253 D55 TTR5351 Orálková Libuše 30.00 70.00 Kč ( 178) 52240 H21C TTR7701 Dvořáček Jan 31.00 70.00 Kč ( 185) 118 H16 TTR9601 Scheubrein Martin 34.00 70.00 Kč ( 167) 52252 H45 TTR5201 Orálek Miroslav 42.00 70.00 Kč ( 181) 2016470 H21C TTR8601 Jirásek Jakub 52.00 70.00 Kč ( 170) 232856 H45 TTR6102 Fiala Petr 54.00 70.00 Kč ( 182) 232497 D21C TTR9051 Fialová Zuzana 55.00 70.00 Kč ( 184) 232500 D18 TTR9451 Fialová Věra 55.00 70.00 Kč ( 179) 52246 H21C TTR7901 Věžník Roman 58.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1340.00 Kč

XXX

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 187) ? H21D XXX85 Štěpánek Martin 15.00 70.00 Kč neregistro ( 188) 4677 D21D XXX90 Kamená Markéta 16.00 70.00 Kč neregistro ( 189) ? D12 XXX99 Kamená Petra 18.00 40.00 Kč neregistro ( 190) ? H45 XXX63 Kamený Lubomír 36.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

ZHR TJ Zhoř

22.10.2011 Oblastní žebříček - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193) 52150 H21C ZHR Slabý Jan 43.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 70.00 Kč