OK Jihlava

Tréninky - výsledky a hodnocení

Zhodnocení jednotlivých tréninků:

17.6.2009 – Čeřínek – Dol. Hutě

typ tréninku – dva farstované okruhy na mapě 1:7500 v těžkém terénu na Čeřínku

pořadí jméno 1.okruh 2.okruh celkem
tratě A
1. Honza Č. 14:39 11:17 25:56
2. Jura Z. 16:03 18:52 34:55
3. Anička V. 22:21 16:17 38:38
4. Fanda K. 23:22 21:13 44:35
MS Z.Č. 13:17 11:06 24:23
MS A.P. 15:33 13:12 28:45
tratě B
1. Terka Č. 20:37 9:49 30:26
2. Natálka K. 21:20 20:12 41:32
3.-4. Týnka P. 30:43 - -
3.-4. Tomáš F. 33:43 - -

trať C : z lesa se vrátili Péťa, Evička a miniAlfi

10.6.2009 – Ant.Důl – vodojem

Typ tréninku – lesní sprint na mapě 1:7500, tři různé okruhy

(Ondra, Honza, Dominik, Fanda a Vojta po startu – 10 kliků a 10 leh-sedů)

T1
1. Ondra P. 32:14
2. Honza Č. 32:51
3. Dominik 41:52
4. Vojta 43:11
T2
1. Terka 35:00
2. Fanda K. 37:58
3. Anička 40:00
4. Tomáš 65:02
T3
1. Klára 27:12
2. Markéta 30:18

3.6.2009 – V. Jeníkov – hájovna

Typ tréninku – sk. 2 + 3 – klasická trať

Výsledky:

Skupina 2
1. Terka Č. 28:31
2. Anička V. 32:33
3. Týnka P. 36:38
4. Markéta Š. 41:53
5. Tomáš F. 45:55
Skupina 3
1. Honza Č. 55:00
2. Vojta V. 64:10
3. Dominik F. 68:15
4. Honza H. 87:35
5. Fanda K. 91:35

27.5.2009 – A. Důl – Vodojem

Typ tréninku – sk.2 – žravý scorelauf (16 kontrol) s max. 10 body za kontrolu – hromadný start, limit 45 min.

    body čas
1. Anička V. 115 44:39
2. Natálka K. 96 46:39
3. Tomáš F. 101 50:43
4. Matěj K. 107 51:07
5. Týnka P. 47 46:55

13.5.2009 – Čeřínek – Horní Hutě

Typ tréninku – sk.3 – scorelauf (15 kontrol) s určenou první kontrolou (každý jinou) – hromadný start

1. Dominik 38:19
2. Jura 40:24
3. Vojta 41:54
4. Fanda 52:26
5. Honza H. 52:56

29.4.2009 – Pávov – závora u OMV

Typ tréninku – sk. 2 – krátká trať, sk. 3+4 – trať se shluky

Výsledky:

Skupina 2
1. Anička V. 28:07
2. Markéta Š. 29:01
3. Natálka K. 31:36
4. Matěj K. 37:20
5. Terka Č. 40:05
6. Týnka P. 43:10
7. Klára Š. 44:40
8. Tomáš F. 45:52
Skupina 3+4
1. Kuba 34.30
2. Honza Č. 37.28
3. Ondra Z. 40.13
4. Dominik 50.24
  Honza H., Fanda, Jura DISK LIM

22.4.2009 – Smrčná-Štoky

Typ tréninku – čtverec s hromadným startem (pokaždé straně a uhlopříčce tam i zpět) – každý má svůj osobní sled kontrol.

Výsledky:

Skupina 4
1. Kuba 44.45
2. Honza Č. 56.28
3. Dominik 58.28
4. Honza H. 69.00
5. Vojta 72.36
6. Fanda 85.09
Skupina 2
1. Terka 36:07
2. Matěj 39:27
3. Anička 43:53
4. Tomáš 47:51
5. Klára 66:48
Skupina 1
1. Péťa 19:45
2. Ládík 22:40
3. Evička 25:50
4. Fanda 37:55

15.4.2009 – Serpentinka

Trénink zaměřen na delší a obtížnější postupy

  • sk. 1: 4 miniokruhy se dvěma kontrolami (0,8 – 1,1 km)
  • sk. 2: obtížná trať 2,4 km
  • sk. 3+4: trať 5,0 km
  • sk. 5: trať 7,4 km

Výsledky

sk. 1:

Běžec Čas

nebylo měřeno; účelem bylo najít, což se povedlo…

sk. 2:

Běžec Čas
Terka Č. 58:30
Natálka K. 64:30
Anička V. 66:31
Týnka P. 70:55
Tomáš F. 78:38
Matěj K. 96:33
Klára Š. 103:55

sk. 3+4:

Běžec Čas
Honza Č. 63:55
Vojta V. 78:45

sk. 5:

Běžec Čas

nebyl nikdo jaksi k vidění…

8.10.2008 – Zborná

Tréninka na paměť

  • jednoduchý okruh – 2–3×
  • kontroly s obrázky a čísly
  • v každém okruhu si zapamatovat 6–7 kontrol – obrázky, čísla
  • měřen čas, chyby penalizovány

Skupina 2

Penalizace 1 min. za chybu

Obrázky

Běžec Běh Chyby Obr.celkem
Kája F. 10:34 0 10:34
Anička V. 11:37 0 11:37
Markéta Š. 12:21 0 12:21
Týnka P. 11:28 1 12:28
Terka Č. 12:38 0 12:38
Tomáš F. 13:19 0 13:19
Matěj K. 10:55 3 13:55
Klára Š. 14:15 0 14:15
Žofka T. 14:48 0 14:48
Natálka K. 15:48 0 15:48

Čísla

Běžec Běh Chyby Čís.celkem
Týnka P. 10:26 0 10:26
Anička V. 10:30 0 10:30
Markéta Š. 11:27 0 11:27
Natálka K. 12:45 0 12:45
Terka Č. 11:59 1 12:59
Kája F. 11:25 3 14:25
Žofka T. 11:30 3 14:30
Klára Š. 17:07 0 17:07
Matěj K. 15:21 2 17:21
Tomáš F. 18:40 0 18:40

Celkové výsledky – součet obou kol

Běžec Celkový čas
Anička V. 22:07
Týnka P. 22:54
Markéta Š. 23:48
Kája F. 24:59
Terka Č. 25:37
Natálka K. 28:33
Žofka T. 29:18
Matěj K. 31:16
Klára Š. 31:22
Tomáš F. 31:59

Skupina 3 a 4

Penalizace 2min. za chybu

Obrázky

  Běh Chyby Celkem
Kuba F. 7:51   7:51
Ondra Z. 9:11   9:11
Honza H. 9:36   9:36
Honza Č. 10:28   10:28
Dominik 11:14   11:14
Jura 13:16   13:16
Fanda 21:35 1ch. 23:35

Červená čísla

  Běh Chyby Celkem
Honza Č. 11:45   11:45
Ondra Z. 10:04 1ch. 12:04
Kuba F. 8:34 2ch. 12:34
Honza H. 10:26 2ch. 14:26
Dominik 12:32 1ch. 14:32
Jura 17:30   17:30

Modrá čísla

  Běh Chyby Celkem
Ondra Z. 9:38   9:38
Jura 10:25   10:25
Kuba F. 8:30 1ch. 10:30
Honza Č. 11:16   11:16
Honza H. 9:46 1ch. 11:46
Fanda 12:30   12:30
Dominik 11:44 1ch. 13:44

18.6.2008 – hájenka V horách – Roháč

Sprint z kopce dolů, každá další kontrola je níž než ta předchozí !!! Jedna trať pro všechny kategorie, možnost porovnání mapařských schopností nezávisle na věku a na fyzičce (je to jen z kopce). Parametry tratě : 2,5 km, 14 kontrol, rozdíl m.n.m. mezi 1. a 14. k je 160 metrů! Stavitel Jirka Suchý st.

Výsledky

1. Klára 26:03

2. Kuba F. 26:26

3. Zuzka B. 28:17

4. Jirka 29:26

5. Ondra Z. 30:32

6. Honza Č. 36:01

7. Barča T. 39:41

8. Terka K. 40:09

9. Martina 48:09

10. Vojta 59:56

11. Jura 63:25

12. Honza H. 66:00

21. 5. 2008 – Rohozná – hájovna
Děkuji všem rodičům za pomoc při dopravě na tento trénink.
Vzkaz pro skupinu IV – pokud dopředu víte, že na trénink nejdete, dejte mi to prosím smskou či mailem vědět.
Příprava tréninku pro celou skupinu IV mi zabere určitý čas a pokud pak na trénink dorazí pouze její tři členové – je mi pak toho času stráveného přípravou líto!
Děkuji všem, kteří pomohli se stahováním kontrol.
Anry

7. 5. 2008 – Šacberk – Krematorium

Výsledky minizávodu 2. skupiny – 1, 63 km:

  1. Tomáš 21:11
  2. Matěj 25:15
  3. Žofka 26:06
  4. Terka 30:07
  5. Týnka 30:10

23.4.2008 – Jezevčí díry – Serpentinka – jeden z méně proběhaných konců mapy, účast hojná. Díky rodičům, kteří pomohli s odvozem.

Typ tréninku – čtverec – čtyři kontroly v lese = 12 postupů mezi nimi. Hromadný start, každý běží všechno, ale v jiném pořadí.

Každá skupina měla své kontroly – 4.sk – čtverec s t. papírem (4,5 km), 3.sk. – menší čtverec s SI kontrolama bez lampionu (3,6 km), 2.sk. – čtvereček s lampiony (1,6 km), 1.sk. – OB hry s vlastní tratí

Výsledky 3.sk běžící s čipy

1 Honza Č. 30.27

2 Ondra P. 34.41 (lehké zaváhání po čtyřech kontrolách)

3 Dominik 38.01

4 Barča T. 39.18

5 Martina 43.49 (o něco delší trať a „výměna čipu“ po čtyřech kontrolách )

6 Vojta 45.38

9.4.2008 – U Dubáku . Trénovaly se náběhy na kontroly. Účast byla velká, vrstva bahna a popadaného dřeva z těžby také. Děkuji za účast a za to, že jste se všichni v nových pasekách zorientovali. -Alfi-

.

.

Docházka tréninkové skupiny 2

Napsal Zuzana Ćechová, tisk, přečteno 372x

- Pořádáme
  - HighLander 13.10.'18
  - Oblast-KT 21.4.'18
  - ŽB 8.9-9.9.'18


- Pořádali jsme
  - Oblastní žebříček 28.10.2017
  - HighLander 14.10.'17
  - M ČR noční 8.4.2017
  - Oblastní žebříček
  - ČP MTBO 21.-22.5.2016
  - ČP 2015 - sprint a štafety
  - ČP MTBO 2013
  - Žebříček B-Čechy 2012

- Tréninky '18, zima '16
- Přihlášky k závodům '18
- Odjezdy na závody '18
- Pravidla, příspěvky '15
- KCTM
- Dokumenty
- Kontakt
-Další odkazy
   ČSOS O-NEWS Vys MTBO LOB ČAES

Aktuality
30.8.2018: Kdo má zájem realizovat na podzim mapový trénink nechť se mi přihlásí, díky Alfi P.S. Zatím je obsazen pouze 1 termín. mapový trénink ve středu 5.9. v 16:30 na hřišti ve Štěměchách. Viz. http://www.oobtrebic.cz/ nabízí Mára/Třebíčský oddíl Nabízím 2 volná místa – odvoz na trénink – Alfi
26.6.2018: OK Jihlava na netu! AP
29.5.2018: na středeční trénink donese Zuzka k vyzkoušení dámské a dospělácké dresy od velikosti „M“ výše kdyby si je chtěl někdo vyzkoušet… Více aktualit
Nové komentáře olda Vodrážka HVC Adam Michnik 96996321
Náhodná fotografie
Naši sponzoři
kraj Vysočina MŠMT Sportovní činnost dětí a mládeže podpořilo MŠMT.
Kloudaservis Gordic SCI Tapety S-TAP REJOICE