OK Jihlava

Pořádáme Český a Rakouský pohár MTBO pod Landštejnem

O víkendu pořádáme Český a Rakouský pohár MTBO, centrum je ve Starém Městě pod Landštejnem. Přihlášeno je více než 400 závodníků nejen nejen jako obvykle z Čech a Slovenska, ale též z Rakouska (na hranice je to jen 10 km) a ozvalo se i pár Švýcarů že by si u nás chtělo zazávodit. Kromě Českého poháru jsou závody zařazeny i do Rakouského poháru, proto tedy velké množství přihlášek od našich jižních sousedů.

Závody se opravdu vydařily. Počasí parádní, skvělé tratě od Renči a Báry si chválili všichni závodníci. Všechno klapalo a tak více než 400 závodníků z 5 států odjíždělo velmi spokojeno.

Milan Venhoda | 16.5.2013 Čt 22:57 | MTBO | 0 komentářů | 275x

Tereza Čechová má mistrovský titul ze sprintu

obrazek Ve středu 8.5. se v centru Chrudimi běželo Mistrovství ČR ve sprintu. Závod to byl velmi rychlý, terén byl jednodušší než loni v Děčíně, ale přesto tam byly zajímavé volby postupů a daly se dělat chyby.

Po výborném výkonu získala Tereza Čechová zlato v D16 s výrazným náskokem před svými soupeřkami. Podobně si v kategorii H40 počínal Milan Venhoda, který v početné konkurenci také zvítězil. Velmi dobře běžel v H18 Honza Čech, bohužel nejasná mapa na začátku trati (proti které se protestovalo, ale Jury protest neuznala) Honzu i některé další závodníky zmátla, takže zbytečně obíhal a ztratil asi 20 vteřin. A to stačilo na páté místo (ale na stupních byli dva Poláci, takže třetí z českých závodníků)

Milan Venhoda | 8.5.2013 St 22:13 | Orientační běh | 0 komentářů | 429x

Oblastní závody 2013

Seznam oblastních závodů Ligy Vysočiny 2013 s odjezdy autobusů.

Zuzana Ćechová | 8.4.2013 Po 20:45 | Orientační běh, Pozvánka na akci | 0 komentářů | 307x