OK Jihlava

Mareda Cup 2017

obrazek

Pozvánku na 35. ročník Maredova poháru naleznete zde.

Mareda se uskuteční v sobotu 11.11.2017. Prezentace bude od 10:00 v centru závodu u Hájovny Peklo. Více naleznete v pokynech závodu.

Večerní vyhlášení a oslava vítězů proběhne od 18:00 v restauraci Dělnický dům.

Přihlášky na e-mail kanak@sci.cz nebo v den závodu na prezentaci.

Petr Kaňák | 28.10.2017 So 20:39 | Pozvánka na akci | 0 komentářů | 211x

M ČR štafet a družstev - jedno zlato a spousta vody

obrazek

Na letošním Mistrovství ČR štafet a družstev bylo extrémně vody a bahna. Sobotní štafety byly ještě ucházející, mezi přeháňkami se občas objevilo slunce, ale nedělní vytrvalý déšť při družstvech řádně prověřil morálku a odolnost závodníků a samozřejmě techniku pořadatelů.

Běželo se v horském prostředí nad Králíky – kopcovatý les plný klacků, místy potůčky a bažinky, bahnité cesty.

Milan Venhoda | 10.10.2017 Út 20:13 | Orientační běh | 0 komentářů | 302x

Pořádáme přebor v extrémních sportech jednotlivců - 14.10.2017

V sobotu 14.10.2017 se na Čeřínku uskuteční 20. ročník závodu Highlander.

Součástí závodu je i víceboj pro děti od věku „HDR“ až po HD14. Přihlášky jsou možné mailem viz. rozpis.

Pokud máte někdo zájem se přidat k pořadatelům, ozvěte se co nejdříve Alfimu.

Aleš Prášil | 7.10.2017 So 20:17 | Pozvánka na akci, Orientační běh, MTBO | 0 komentářů | 90x

2 x 2 na mistrovské klasice

obrazek

Vrchol domácí sezóny, tedy Mistrovství ČR na klasické trati, proběhl o víkendu na severních svazích Jizerských hor. Pořádání se výborně zhostil klub z Chrastavy, vše klapalo perfektně, tedy až na počasí, které moc vlídné nebylo.

Na úvod se musím k něčemu přiznat. V závodním terénu jsem byl už dříve, dokonce jsem tam běžel s mapou a některé kontroly byly velmi blízko těm současným. Ale nebyl jsem sám, řada mých soupeřů taky …

Milan Venhoda | 26.9.2017 Út 17:14 | Orientační běh | 0 komentářů | 249x