OK Jihlava

M ČR na klasice - Lauerman zkompletoval sbírku letošních titulů

Honza Lauerman zkompletoval svou letošní sbírku mistrovských titulů – poslední čtvrtý titul přidal o víkendu na M ČR na klasické trati v Branné. Bára Chudíková zde vybojovala stříbrnou medaili.

Milan Venhoda | 16.2.2009 Po 18:54 | LOB, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 277x

Další dva mistrovské tituly do sbírky

O víkendu se v rakouském středisku Schöneben jelo Mistrovství ČR na krátké trati v LOB. V mužích si pro pro svůj již třetí letošní titul dojel Jan Lauerman, velmi dobře zajel i Milan Venhoda, který se na 4. místě dokázal vklínit mezi řadu reprezentantů. V ženách vybojovala zlato Bára Chudíková.

Milan Venhoda | 1.2.2009 Ne 21:34 | LOB, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 272x

Pozvánka do Slovinska - Lipica open 2009

Autokarový zájezd KCTM Vysočina v orientačním běhu na dvoudenní závody „Lipica open 2009“ spojené se soustředěním ve Slovinsku. Informace o závodě na http://www.lipicaopen.com

Zuzana Ćechová | 25.1.2009 Ne 20:03 | Orientační běh, Pozvánka na akci | 0 komentářů | 295x

První letošní české LOBy - 2 mistrovské tituly, 9 medailových umístění

O víkendu se konaly první letošní české LOBy, za pořadatelství OSN ve Studnici nedaleko Nového Města n.M. Pro jihlaváky dopadly závody více než úspěšně – 2 mistrovské tituly (Honza Lauerman ve sprintu a štafeta mužů ve složení Kratochvíl-Venhoda-Lauerman), bronz pro Báru Chudíkovou, další 2 medaile veteránské a 5 medailových umístění v pohárovém závodu.

Milan Venhoda | 25.1.2009 Ne 16:39 | LOB, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 495x

Úspěchy na Ski-O Tour a veteránském MS

O víkendu proběhlo v rakouském Postalmu veteránské MS v LOB a současně první dva závody Ski-O Tour. A pro jihlaváky více než úspěšně: Mezi veterány vybojoval Milan Venhoda stříbrnou medaili, Vašek Kafka skončil na 12. místě. Honza Lauerman zahájil v náročné konkurenci Ski-O Tour 11. a 13. místem, Bára Chudíková pak 22. a 13. místem. Honza i v dalších závodech Ski-o Tour v Itálii a Švýcarsku jezdil velmi vyrovnaně a to mu přineslo skvělé 5. místo v konečném hodnocení celé Tour.

Milan Venhoda | 12.1.2009 Po 21:23 | LOB | 0 komentářů | 280x