MČR v OB na krátké trati a MČR ve sprintu

Se koná tento víkend v Černých Voděradech u Prahy. Jde o jarní vrchol OB sezóny – držíme palce aby se někomu Jihlavského oddílu podařilo dostat na bednu!

Stránky závodu.

Jak to vidí Béďa.

Sobotní MČR ve sprintu bude přenášet Česká televize – sledujte od 16:25 přímý přenos! (ČT4-sport)

Záznam přímého přenosu na internetu!

Aleš Prášil | 20.6.2008 Pá 22:10 | Orientační běh, Pozvánka na akci | 0 komentářů | 287x

ŽB Čechy (i Morava)

O víkendu se také nedaleko Rokycan konal další dvojzávod ŽB Čechy – i tam jsme měli medailová umístění – Klára Petráčková, Zuzka Boudová, Jirka Suchý a Tereza Kafková – zkoukněte sobotní a nedělní výsledky.

Aleš Prášil | 16.6.2008 Po 18:54 | Orientační běh, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 291x

MČR MTBO Free Order (scorelauf)

O víkendu se konal další dvojzávod ČP MTBO v Boskovicích u Brna. V sobotním MČR MTBO Free Order si dojela jihlavská závodnice Renata Paulíčková pro stříbrnou medaili!

Další výsledky…

Aleš Prášil | 16.6.2008 Po 08:44 | MTBO, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 281x

Úprava pravidel OKJ 2008

Úprava byla provedena v oblasti proplácení cestovních náhrad: …. vzhledem k valorizaci cen pohonných hmot vybere při použití aut řidič od dopravovaných závodníků předem stanovenou částku dle pravidla 0,25 Kč/km a osobu; po skončení cesty bude případný přeplatek či nedoplatek vzájemně vyrovnán oběma stranami…

Aleš Prášil | 12.6.2008 Čt 08:27 | Orientační běh | 0 komentářů | 282x

MČR v MTBO na dlouhé trati

Proběhlo v sobotu ve Svratce. V neděli následovala krátká trať – další závod ČP Poháru MTBO. Jihlavákům se dařilo – v sobotní MČR na dlouhé trati v mužské elitě dojel na výborném 3. místě Jan Lauerman. Bára Chudíková byla v ženské elitě těsně čvrtá. V nedělním závodě na krátké trati byly výsledky ještě lepší – jihlaváci navšívili bednu celkem 6×- zkoukněte výsledky.

Zde je pár fotografií z nedělního závodu.

Aleš Prášil | 25.5.2008 Ne 21:28 | MTBO, Zhodnocení akce | 0 komentářů | 276x