OK Jihlava

Terka Čechová je nejlepším sportovcem Kraje Vysočina 2014

obrazek Anketu o nejlepší sportovce Kraje Vysočina nově pod svá křídla přebral přímo Kraj Vysočina a na dnešním slavnostním večeru v Horáckém divadle vyhlásil výsledky dle rozhodnutí odborné poroty. V rozdělení a definici kategorií došlo oproti minulosti k úpravám a tak se vyhlašovali zvlášť muži a ženy, resp. junioři a juniorky. A právě v juniorské kategorii dívek zvítězila Tereza Čechová.

V kategorii dospělých se do úzkého finálového výběru dostala Renata Paulíčková, nicméně prvenství si v této kategorii odnesla držitelka dvou olympijských medailí Martina Sáblíková.

Tisková zpráva

Fotogalerie

Milan Venhoda | 9.4.2015 Čt 21:42 | Orientační běh | 0 komentářů | 566x

OB sezóna začíná!!!

Loni zhruba touto dobou jsem psal článeček, který jsem uvedl textem jedné známé písničky: „zas je tu jaro je tu“. A co se od té doby změnilo? Naštěstí celkem nic… Takže pořád platí „zas je tu jaro je tu“ (lidi šílí).

Tělocvičnám je zase na nějakou dobu konec a pomalu se už přesouváme do lesů, které jsou teprve tím pravým místem pro OB. Už zase stačilo proběhnout první letošní soustředění na Čeřínku, první letošní středeční mapový trénink a vyrazili jsme i na první letošní oblastní závody.

Tomáš Orany | 1.4.2015 St 20:47 | Zhodnocení akce | 0 komentářů | 625x

Oblastní závody 2015

Seznam oblastních závodů Ligy Vysočiny 2015 s odjezdy autobusů (doplněno).

Zuzana Ćechová | 25.3.2015 St 07:44 | Pozvánka na akci | 0 komentářů | 3330x

Terka čtvrtá na MČR v krosu

Terka Čechová si v sobotu 21.3.2015 doběhla v silné konkurenci pro čtvrté místo na MČR v krosu, které se běželo na fotbal golfovém hřišti u Rumburka. Na medaili jí chybělo 7 vteřin a na vítězku ztratila 12 vteřin. Svou trať o délce 3 km zaběhla za 11:16.

Zuzana Ćechová | 22.3.2015 Ne 09:05 | Zhodnocení akce | 0 komentářů | 593x

Sportovec Jihlavska 2014: 3. místo pro Terezu Čechovou

Do odborné ankety o nejlepší sportovce Jihlavska za rok 2014 bylo nominováno několik našich vynikajících závodníků (Lauič, René, Terka Č., Honza Č.). V nabité konkurenci mezi siláky, plavci a mnoha dalšími špičkovými sportovci se běžci neztratili. Na pódium se na celkovém třetí místě dostala Tereza Čechová, kdy odborná komise ocenila její výsledky jak na Mistrovství Evropy dorostu, tak i řadu medailí z jednotlivých Mistrovství ČR. Na druhém místě byl vyhodnocen další člen našeho klubu Vladimír Srb, který si ocenění odnesl za skvělé výsledky na MS v půlmaratonu a běhu do vrchu. Zvítězil David Lupač, věnující se silovému trojboji.

Milan Venhoda | 21.3.2015 So 10:16 | Orientační běh | 0 komentářů | 495x